Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.234/2021
Magyar Állami Operaház
Vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR000054902021
2021.05.13.
2021.07.09.
D.227/2021
Magyar Állami Operaház
„Logosztikai díszlettároló eszközök” EKR001156612020
2021.05.05.
2021.06.21.
D.438/2019
Magyar Állami Operaház
Eiffel_logisztikai eszközök beszerzése - 2. és 4. részek EKR001123832018
2019.08.28.
2019.10.10.
D.740/2016.
Magyar Állami Operaház
Vállalkozási (építési) szerződés keretében a Magyar Állami Operaház és az Erkel Színgház új műhelyháza és próbacentruma megvalósításához szükséges bontási, acélszerkezet- és tetőfelújítási munkák
2016.07.29.
2016.09.05.
D.524/2020
Magyar Állami Operaház
Eszközök beszerzése a MÁO részére - 3. rész EKR000419112020
2020.12.07.
2021.01.20.
D.268/2021
Magyar Állami Operaház
Vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR000054902021
2021.05.31.
2021.07.09.
D.383/2009.
Magyar Állami Közútkezelő és Fejlesztő Műszaki és Információs Kht., képviseli: Szilvási Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Szilvási László ügyvéd
„ROP burkolat felújítás 2009. II. – Közép-Magyarországi Régió
2009.07.01.
2009.08.03.
D.441/2009.
Magyar Állam, képviseli: Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Miniszter, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
az M3 gyorforgalmi út Nyíregyháza és Vásárosnamény közötti szakaszának tervezése, építése, felújítása, üzemeltetése, fenntartása és e tevékenységek finanszírozása
2009.08.07.
2009.10.22.
D.440/2009.
Magyar Állam, képviseli: Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Miniszter, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza és Vásárosnamény közötti szakaszának tervezését, éíptését, felújítását, üzemeltetését, fenntartását és e tevékenységek finanszírozását magában foglaló koncesszió (PPP)
2009.08.07.
2009.10.22.
D.442/2009.
Magyar Állam, képviseli: Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Miniszter, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza és Vásárosnamény közötti szakaszának tervezését, éíptését, felújítását, üzemeltetését, fenntartását és e tevékenységek finanszírozását magában foglaló koncesszió (PPP)
2009.08.07.
2009.10.22.
D.694/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
„Mobilizálható, variálható ledfal beszerzése” (2022.03.18.) EKR000273282022
2024.10.24.
2024.12.17.
D.692/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
U15 Európa Bajnokság mérkőzésein (Led perimeter telepítés, üzemeltetés, 2x25 dobogó építés, hangosítás és eredményjelző biztosítása Szentesi Városi uszoda) 2021.06.24. és 2021. 07. 04. között rendezvénytechnikai szolgáltatás biztosítása, (2021.06.23.) - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2024.12.17.
D.691/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
Világliga mérkőzések (Led perimeter telepítés, üzemeltetés, 2x25 dobogó építés, 1 db 8x2 m-es TV dobogó, 2x25m bírói dobogó, 25 fm kamera és zsűri dobogó, hangosítás és eredményjelző biztosítása Tüskecsarnok Világliga) 2021.03.24. és 2021. 03. 28. között rendezvénytechnikai szolgáltatás biztosítása, (2021.03.20.) - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2024.12.17.
D.693/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
BENU & Seat Kupa mérkőzésein (Led Perimer telepítés, üzemeltetés, 2x25m dobogó építés, hangosítás és eredményjelző biztosítása Budapest Margitsziget 2021.07.02.-07.07.) rendezvénytechnikai szolgáltatás biztosítása (2021.06.23.) - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2024.12.17.
D.689/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
2021. évben "Streaming szolgáltatáshoz kapcsolódó eszközök beszerzése" - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2025.01.06.
D.690/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
Világliga mérkőzések/Debrecen (LED üzemeltetés), üzemeltetés időtartama: 2021.01.06. és 2021. 01. 11. között rendezvénytechnikai szolgáltatás biztosítása - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2024.12.17.
D.687/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
Sportruházat beszerzése (2020.09.11.) - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2025.01.06.
D.688/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
Sportruházat beszerzése (2022.03.17.) - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2025.01.06.
D.89/2012.
Magyar Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
IKT képzések és Vállalkozóvá válás képzések elvégzése felnőttek részére a Kadarkúti kistérségben
2012.02.01.
2012.02.06.
D.454/2010.
Magyar Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
"Integrált turizmusfejlesztés a szlovák-magyar határrégióban" című projekttel kapcsolatban 3 egymásra épülő tanulmány elkészítése
2010.06.03.
2010.07.15.
D.298/2025
Magyar Vidéki Múzeumok Szövetsége
„Magyar Génius Program keretében kiállítás építése” EKR000162942022
2025.05.09.
2025.08.14.
D.786/2010.
Magyar Távirati Iroda Zrt.
Interteres léghűtő, beltéri folyadékhűtők és léghűtéses kondenzátor cseréje
2010.10.04.
2010.10.18.
D.779/2016.
Magyar Táncművészeti Főiskola
A Magyar Táncművészeti Főiskola Budapest, XIV. ker. Amerikai út 96. sz. alatti épületének felújítása és átépítése
2016.08.23.
2016.09.26.
D.743/8/2007
Magyar Turizmus Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi iroda
2008.02.01.
D.612/10/2007.
Magyar Turizmus Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.11.23.
D.565/12/2007.
Magyar Turizmus Zrt. Képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.11.12.
D.2/10/2008.
Magyar Turizmus Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi iroda
2008.02.01.
3.Kf.27.830/2006/4.
Magyar Turizmus Zrt.
2007.04.25.
D.657/2015.
Magyar Turizmus Zrt.
A Magyar Turizmus Zrt. részére színes kiadványok nyomdai kivitelezése, gyártása a szerződések megkötésétől számítot 12 hónap időtartamra vonatkozóan négy részben - 2. rész
2015.08.14.
2015.09.30.
19.K.32.778/2009/3.
Magyar Turizmus Zrt.
ajánlatkérő hirdetéseinek és PR-anyagainak megjelentetése a belföldi és külföldi nyomtatott, elektronikus és közterületi médiában
2010.01.13.
3.Kf.27.832/2006/4.
Magyar Turizmus Zrt.
2007.05.02.
D.659/2015.
Magyar Turizmus Zrt.
A Magyar Turizmus Zrt. részére színes kiadványok nyomdai kivitelezése, gyártása a szerződések megkötésétől számított 12 hónap időtartamra vonatkozóan négy részben - 2. rész
2015.08.17.
2015.09.28.
3.Kf.27.831/2006/4.
Magyar Turizmus Zrt.
2007.05.02.
4.Kf.27.523/2006/4.
Magyar Tudományos Akadémia Szilárdtest fizikai és Optikai Kutatóintézet képviseli: Pálinkás ügyvédi iroda
2007.02.01.
D.635/9/2008
Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Biológiai Központ Enzimológiai Intézet (képviseli: Hargitai-Mezőfi Ügyvédi Iroda, Dr. Hargitai László ügyvéd)
MicroCal iTC200 készülék műszaki paramétereivel maradék nélkül megegyező vagy annál kisebb mintatérfogatú izotermális titrációs kalorimeter beszerzés
2009.02.09.
D.200/2020
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
MTA Székház és Könyvtár felújításának tervezési feladatai, építési engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítése és tervezői művezetés végzése EKR000723422018
2020.06.04.
2020.07.01.
D.243/2018
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
MTA DEPO könyvraktár kapacitásbővítése, III. ütem kivitelezése 574/2017. projekt
2018.07.09.
2018.07.17.
D.222/2018
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
MTA DEPO könyvraktár kapacitásbővítése, III. ütem kivitelezése 574/2017. projekt
2018.06.18.
2018.07.06.
D.2/2025
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
„Multifunkciós irodatechnikai eszközök és menedzsment rendszer tartós bérlése és üzemeltetése” EKR002283162024
2025.01.06.
2025.01.29.
D.446/2011.
Magyar Tudományo Akadémia Kémiai Kutatóközpont
Az Akadémiai Kutatóközpont épülete 1. ütemének kivitelezése a 23 %%-os készültségi fokon álló építési beruházás folytatásával
2011.06.30.
2011.08.09.
D.128/2025
Magyar Triatlon Szövetség
Utazási szolgáltatások 2025-2026 EKR002135322024
2025.02.19.
2025.04.10.
D.337/2025
Magyar Triatlon Szövetség
"Utazási szolgáltatások 2025-2026" EKR002135322024
2025.05.26.
2025.06.19.
D.185/2024
Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem
MTSE - személy- és vagyonőri szolgáltatás 2.(1594) EKR002076852023
2024.04.05.
2024.06.03.
D.329/2026
Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem
„Hűtő-fűtő-légkezelő berend. karbant.+szervíz (1669)” - 1.rész Alkotás utcai épületek berendezései EKR000141512026
2026.06.29.
2026.08.06.
D.510/17/2014.
Magyar Természettudományi Múzeum
Vállalkozási szerződés médiavásárlási és rendezvényszervezési feladatok megvalósítására a Lakó-parkok és park-lakók című, KEOP-6.1.0/C/11-2012-0003 kódszámú pályázati projekt megvalósítása keretében
2014.10.09.
2014.11.19.
D.389/2017.
Magyar Természettudományi Múzeum
2015. október 20-án megkötött földgázellátási szerződés - Fővárosi Gázművek Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.09.08.
D.390/2017.
Magyar Természettudományi Múzeum
2015. július 27-én kötött villamos-energia szolgáltatás tárgyú szerződés a Budapesti Elektromos Művek Nyrt-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.09.08.
D.444/2014.
Magyar Természetjáró szövetség
ÉMOP-2.1.1/A-12-k2-2012-0002 kódszámú projekt keretében a Galyatető-kilátó felújításához és magasításához kapcsolódó pótmunkák: alap megerősítési munkáik kivitelezésére és az elektromos földkábel cseréjének elvégzésére
2014.08.26.
2014.09.23.
D.108/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben Vállalkozási szerződés a Magyar Természetjárók Térinformatikai Rendszere rendszertervének elkészítésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.106/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Természetjárók Térinformatikai Rendszere - webalkalmazás fejlesztésére
2016.02.03.
2016.02.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el