Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.380/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.382/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.384/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Adásvételi szerződés Gyermekélelmezési Intézmény 4 konyhája részére különféle élelmiszerek beszerzése tárgyában - II. beszerzés - 3. és 10. rész
2015.06.15.
2015.07.02.
D.381/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.383/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Építész-Faktor Tervező és Építés Szervező Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.385/2015.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Adásvételi szerződés - Az egészséges ivóvíz biztosításához szükséges laboratóriumi fejlesztések megvalósítása céljából különféle labortechnikai készülékek és eszközök beszerzése - IV. rész
2015.06.15.
2015.08.17.
D.375/2015.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata és költségvetési szervei részére folyószámla-vezetési szolgáltatások nyújtása, cash-pool rendszer működtetése, továbbá folyószámla-hitelkeret biztosítása
2015.06.12.
2015.07.10.
D.379/2015.
MAGTÁR Művészeti Alapítvány
Pannonhalma városközpontjának funkcióbővítő fejlesztése során művészeti és kulturális központ parkolójának kialakítása a műemlék magtár mellett
2015.06.12.
2015.07.13.
D.378/2015.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bűnügyi Főigazgatósága
A NAV Bűnügyi Főigazgatósága budapesti ingatlanjainak műszaki üzemeltetése vállalkozási szerződés keretében (gondnoki jelenléttel biztosított folyamatos üzemeltetés, gyorsszolgálati hibajavítás és üzemzavar elhárítás, épületgépészeti és biztonságtechnikai berendezések előírt tervszerű karbantartása, az eseti feladatok végrehajtása)
2015.06.12.
2015.07.17.
D.376/2015.
Tamási Város Önkormányzata
"Tamási Város szennyízcsatorna hálózatának bővítése" című, KEOP 1.2.0/B/10-2010-0077 azonosítószámú projekthez kapcsolódó eszközbeszerzés szállítási szerződés keretében
2015.06.12.
2015.06.25.
D.377/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nyomatmenedzsment rendszer kialakítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2") című kiemelt projekt keretében (kódszám: EKOP-1.1.4-2013-2013-0001)" - KM0101-10FMNY1 tárgyban
2015.06.12.
2015.06.30.
D.373/2015.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Adásvételi szerződés keretében orvosi műszerek beszerzése a Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház részére a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0031 projekt megvalósítása érdekében - 5. rész
2015.06.11.
2015.06.17.
D.374/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
TIOP-1.2.1/A-12-2013-0005 azonosító számú, „A szombathelyi AGORA - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása" című projekt lebonyolításához kapcsolódó I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése KÉ-22462/2013.
2015.06.11.
2015.06.25.
D.372/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a „Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése” (KEOP-2.1.1./2F/09-11-2011-0009) projekt csökkentett műszaki tartalma szerinti kivitelezési munkáinak elvégzésére a FIDIC Piros Könyv szerint
2015.06.11.
2015.06.26.
D.371/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2015.06.10.
2015.07.09.
D.370/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése projekt (KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0009) keretében fenntartógép beszerzésére
2015.06.09.
2015.06.26.
D.369/2015.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt.
Vállalkozási szerződés a "Nagyigmánd és Kisigmánd települések ivóvízminőség javító projekt" (KEOP-1.3.0/09-11-2012-0027) kiviteli terveinek elkészítésére és kivitelezési munkáira a FIDIC Piros Könyv szerint
2015.06.08.
2015.06.24.
D.367/2015.
Országos Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés a Közlekedésbiztonsági Automatizált Feldolgozó Információs Rendszer (KAFIR) kiegészítéséhez kapcsolódó alkalmazásfejlesztés érdekében a KÖZOP-1.5.0-09.11.2015-0001projekt keretében
2015.06.08.
2015.06.29.
D.368/2015.
Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés "Berettyó védtöltések fejlesztése a Kis-sárréti és a Berettyóújfalui ártéri öblözetekben" című, KEOP-2.1.1/2F/09-2011-0001azonosító számú projekt keretén belül további védtöltés fejlesztési, kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.06.08.
2015.06.22.
D.365/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt
Vállalkozási szerződés kötése a MÁV-START Zrt. tulajdonában lévő 1 db prototípus kioszk megtervezésére és átalakítására és 60 db jegyátvételi kioszk átalakítására
2015.06.05.
2015.07.23.
D.364/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése és szállítása - 1. rész
2015.06.05.
2015.07.08.
D.366/2015.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel” tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.06.05.
2015.07.06.
D.362/2015.
Nyírmada Város Önkormányzata
Nonprofit Szolgáltató Ház építése kapcsán felmerülő kiegészítő építési munka
2015.06.04.
2015.07.06.
D.363/2015.
VízTec Víztechnológiai Segédanyagokat Forgalmazó Zrt.
Egyedi gyártású vegyipari reaktor modul, valamint a hozzá műszakilag és technológiailag kapcsolódó 1 db gáz elszívó és gázmosó berendezés kifejlesztése, legyártása, és telepítése kutatásfejlesztési célra
2015.06.04.
2015.06.10.
D.361/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés „Biatorbágy, 8101. j. út és 81106. j. út csomópontjában (Viadukt alatti) körforgalom építési munkáihoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása" tárgyban
2015.06.03.
2015.07.08.
D.360/2015.
Páty Község Önkormányzata
Páty, Erkel Ferenc és Levendula u. útburkolat és közvilágítás építése
2015.06.02.
2015.08.31.
D.358/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Számítástechnikai anyagok vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.357/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Szervízszolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.356/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.355/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Élelmiszer vásárlás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.354/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Cinkotai HÉV járműtelep fűrésrendszerének korszerűsítése
2015.06.02.
2015.06.22.
D.359/2015.
Dorogi Szent Borbála Szakkórház és Szakorvosi Rendelő
Árubeszerzés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.07.02.
D.352/2015.
Visonta Községi Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés a „Visonta Község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék rendszeres gyűjtése, szállítása, illetve ártalmatlanítása, továbbá évenkénti lomtalanítás elvégzése"
2015.06.01.
2015.07.13.
D.353/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szeged, Rákóczi tér 1. szám alatti egységek elköltöztetése új helyszínre - Kbt. mellőzése
2015.06.01.
2015.08.11.
D.351/2015
BW Organization Kft.
Innovativ turisztikai beszerzések Sopron belvárosában
2015.05.29.
2015.07.08.
D.349/2015.
Tamási Város Önkormányzata
Kerékpárút hálózat kialakítása Tamási városában” elnevezésű DDOP-5.1.1-11-2011-0007 kódszámú pályázathoz kapcsolódóan a Tamási környéki kerékpárút hálózat egyed hiányzó elemeinek megvalósításának kivitelezési munkáihoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2015.05.29.
2015.06.08.
D.350/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Kis emelőmagasságú mozgólépcsők beszerzése és beépítése cserével
2015.05.29.
2015.06.18.
D.348/2015.
Máv Zrt.
Vállalkozási keretszerződés a MÁV Zrt. által a KÖZOP keretében elnyert projektekkel kapcsolatos PR- és tájékoztatási tevékenység ellátására. Projektek: I. - Közlekedésbiztonsági projekt (KÖZOP-2.5.0-09-11-2011-0006 azonosító szám) II. - Állomásfejlesztési és kormányablak projekt (KÖZOP-2.5.0-09-11-2013-0003 azonosítási szám) - Arculattervezés - Tájékoztató táblák gyártása - Sajtókommunikációs tevékenység - Médiakommunikációs és PR tevékenység - Honlap folyamatos működtetése - Kiadványok
2015.05.29.
2015.06.23.
D.347/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A szombathelyi Agora - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása” című projekt megvalósításához a II. ütemű eszközbeszerzés
2015.05.28.
2015.06.30.
D.346/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.05.28.
2015.07.13.
D.345/2015.
VPE Vasúti Pályakapacitás-elosztó Kft.
Díjképző szoftver keretszerződéses jelleggel történő fejlesztési, továbbfejlesztési tevékenység ellátása
2015.05.28.
2015.06.03.
D.344/2015.
Egri Főegyházmegye
Vállalkozási szerződés II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola átalakítása és bővítése (ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0039) tárgyú kivitelezéséhez kapcsolódó új építési beruházás megrendelése
2015.05.28.
2015.06.12.
D.343/2015.
BKV Vasúti Járműjavító Kft.
BKV Vasúti Járműjavító Kft. részére különféle csapágyak és gömbcsuklók beszerzése - 2-3. rész
2015.05.27.
2015.06.15.
D.342/2015.
Siófoki Kézilabda és Tenisz Club Sportszolgáltató Kft.
Siófok Kézilabda és Tenisz Club Sportszolgáltató Kft. által használt sportlétesítmények fejlesztésével - Kollégium épület létesítése a 8600 Siófok, Déli u. 2. szám alatti, Siófok belterület 9697/72 hrsz. ingatlanon
2015.05.26.
2015.06.15.
D.339/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés „Biatorbágy, 8101. j. út és 81106. j. út csomópontjában (Viadukt alatti) körforgalom építési munkáihoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása” tárgyban
2015.05.26.
2015.07.08.
D.341/2015.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
"A cégénydányádi kastély látogatóbarát fejlesztése" című projekt "Vállalkozási szerződés, mely cégénydányádi kastély és melléképülete felújítására és a felújítás megtervezésére vonatkozik"
2015.05.26.
2015.06.25.
D.340/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés műszaki tartalom felülvizsgálata értékelemzés keretében 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakaszára tárgyában
2015.05.26.
2015.07.08.
D.332/2015.
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola
Földgáz beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.22.
2015.06.25.
D.335/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archivum és Filmintézet
Vállalkozási szerződés az Egységes Nemzeti Oktatási és Térinformatikai Rendszer fejlesztésére, bevezetésére és az oktató trénerek betanítására - TÁMOP 3.2.14-12/1-2013-0001.
2015.05.22.
2015.07.02.
D.336/2015.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Egyszer használatos műtéti izoláló szettek beszerzése 2., 5., 10., 11., 12., 14. részek
2015.05.22.
2015.07.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el