Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.394/2017.
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Marketing és kommunikációs feldatok ellátása és kötelező tájékoztatás, nyilvánosság biztosítása az EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú, Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek című kiemelt projekt keretében - 2. rész
2017.08.02.
2017.09.22.
D.394/2018
Balmazújváros Város Önkormányzata
Balmazújváros Város Önkormányzata és a Balmazújváros Kistérségi Többcélú Társulása által biztosított bölcsődei, óvodai, általános iskolai, középiskolai korosztály és a szociálisan rászorulók részére közétkeztetési szolgáltatás ellátása - koncessziós szerződés keretében
2018.11.22.
2018.12.17.
D.394/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 azonosítószámú projekt keretében szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára élelmiszercsomagok beszerzése 2. csomagmegrendelés
2019.07.30.
2019.08.09.
D.394/2020
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zalaegerszegi Dózsa György Tagiskola energetikai korszerűsítése - EKR 0002581422019
2020.09.09.
2020.10.28.
D.394/2021
Salgótarján és Térsége Önkormányzatainak Társulása
„Hajléktalanszálló és lakások felújítása” 2. rész „2 db kiléptető lakás akadálymentesítési munkálatai” - szerződéskötés EKR000143712019
2021.09.10.
2021.12.06.
D.394/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Napsugár Tagóvoda fejlesztése EKR000852892019
2022.10.13.
2023.01.18.
D.394/2023
Szegedi Tankerületi Központ
„IKT eszközök beszerzése megism.” - 1. rész (Asztali számítógépek és monitorok) EKR000334572023
2023.09.20.
2023.12.07.
D.394/2024
KözPont Újbudai Kulturális Nonprofit Kft.
„Pénzügyi menedzsment szolgáltatás biztosítása” EKR002351302023
2024.06.19.
2024.12.06.
D.394/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvári óvodák és bölcsőde bővítése, felújítása” - 1. rész Zöldmanó Óvoda és Bölcsőde épületének korszerűsítése EKR000681122018
2025.06.17.
2025.12.04.
D.394/2026
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Elhagyott hulladék felszámolása Győr 2026. II.” - 1. rész Közterületi elhagyott hulladék felszámolása EKR000676472026
2026.07.20.
D.395/11/2006.
Magyar Államkincstár
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer beszerzése
2006.06.13.
2006.07.25.
D.395/2009.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás Békéscsaba
BÁH Befogadó Állomás Békéscsaba objektuma vonatkozásában portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatainak ellátása
2009.07.24.
2009.08.18.
D.395/2010.
Budapest Főváros XVI. ker. Önkormányzata
Budapest Főváros XVI. kerületi önerős útépítésének XVIII. 1. és XIX. 1. részterületeihez kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2010.05.17.
2010.05.27.
D.395/2011.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Az intelligens iskola infrastrukturális hátterének kialakítása Kőszegi Kistérségben - adásvételi szerződés informatikai eszközbeszerzésre TIOP pályázat keretében
2011.06.09.
2011.07.19.
D.395/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Duna Projekt 02.05.01.07. védelmi szakaszán a Mecsér és Dunaszentpál községek védelmére új védvonal fejlesztési építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési terveinek elkészítése
2012.06.15.
2012.06.28.
D.395/2013.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Budapesti villamos és trolibusz járműfejlesztés keretében „Utastéri állóhelyi alapterületen 100%%-ban alacsonypadlós villamosok beszerzésére vállalkozással vegyes szállítási szerződés"
2013.09.09.
2013.10.21.
D.395/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.07.30.
2014.08.19.
D.395/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében engedélyezési és kivitelezési terv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.395/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.395/2017.
Érpatak Község Önkormányzata
Temető felújítása
2017.08.03.
2017.09.12.
D.395/2018
Országos Mentőszolgálat
Respirátor, fecskendős vezérelt gyógyszeradagoló pumpa és motoros váladékszívó berendezés beszerzése az OMSZ részére 2018.
2018.11.23.
2018.12.18.
D.395/2019
Zamárdi Város Önkormányzata
Vízitúra megállóhely létesítése Zamárdiban EKR000577582019
2019.07.31.
2019.08.14.
D.395/2020
Mohács Város Önkormányzata
Bútorok és egyéb berendezések beszerzése - 2. rész EKR000295642020
2020.09.11.
2020.10.16.
D.395/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 3. sz. szerződésmódosítás
2021.09.10.
2021.12.01.
D.395/2022
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
"Fuvarszervezési szolgáltatás/taxiszolgáltatás 2023" EKR001277582022
2022.10.13.
2022.11.21.
D.395/2023
Építési és Közlekedési Minisztérium (Innovációs és Technológiai Minisztérium jogutódja)
Közútkezelői tevék. 2020-2021. évi ellenőrzése - 1., 2., 3., 4.,5. és 7. részek EKR000464352020
2023.09.21.
2023.10.27.
D.395/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Óbudai-sziget játszótér felújítás” EKR000382252024
2024.06.19.
2024.07.08.
D.395/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvári óvodák és bölcsőde bővítése, felújítása” - 2. Napsugár Óvoda és Bölcsőde épületének átépítése, korszerűsítése EKR000681122018
2025.06.17.
2025.12.04.
D.395/2026
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Gépjárművek kenőanyagai - 4. rész Gépjárművek kenőanyagai IV. EKR000734842026
2026.07.20.
D.396/2010.
Rózsaszentmárton Község Önkormányzata
Rózsaszentmárton község szennyvízelvezetése és tisztítása programmal kapcsolatos mérnöki/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.05.17.
2010.06.11.
D.396/2011.
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata fenntartásában működő intézményekben (óvodák, általános és középiskolák, felnőtt szociális intézmények) közétkeztetés biztosítása
2011.06.09.
2011.06.27.
D.396/2012.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged város elektromos tömegközlekedés fejlesztése keretében 10+5 (opciós) db új csuklós trolibusz gyártása, szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2012.06.04.
2012.06.25.
D.396/2013.
Vértes Volán Zrt.
Közforgalmú autóbuszjáratok alvállalkozásban történő üzemeltetése évi legfeljebb 1.940.000 km. teljesítménnyel, minimum 21 db dízelüzemű, vagy alternatív hajtású autóbusszal
2013.09.11.
2013.09.30.
D.396/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Aromo elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.396/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nyomatmenedzsment rendszer kialakítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2") című kiemelt projekt keretében (kódszám: EKOP-1.1.4-2013-2013-0001)" - KM0101-10FMNY1 tárgyban
2015.06.19.
2015.07.17.
D.396/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.396/2017.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Sebészeti varróanyagok, vérzéscsillapítók, varrógépek beszerzése adásvételi keretszerződés keretében - 3.,5.,6.,7.,8.,11.,12.,23.,24.,25.,27.,28.,32.,33.,34.,35. és 36. részek
2017.08.03.
2017.08.29.
D.396/2018
Érdi Tankerületi Központ
Szolgáltatási szerződés a Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8. sz. alatti tagintézménye és a Zimándy Ingác Általános Iskola (2045 Törökbálint, Dózsa György u. 15.) szolgáltatási feladatainak ellátására - portaszolgálat, takarítás, fűtési rendszer karbantartása, stb.
2018.11.26.
2019.01.31.
D.396/2019
Zamárdi Város Önkormányzata
Zamárdi, Harcsa utca vízi turisztikai központ ingatlanának ivóvíz ellátási, szennyvízelvezetési, elektromos áram ellátási munkáinak elvégése, valamint a megközelítést biztosító kapubejáró kiépítése - Kbt. mellőzése
2019.07.31.
2019.08.14.
D.396/2020
VOLÁNBUSZ Zrt.
Új, 3 tg. csuklós (M3/II. oszt.) buszok beszerzése EKR000361442020
2020.09.11.
2020.10.21.
D.396/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 4.sz. szerződésmódosítás
2021.09.10.
2021.12.01.
D.396/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése 2021 EKR001403402021
2022.10.17.
2022.11.08.
D.396/2023
Kisváros Városüzemeltetési Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
,,Közterek és játszóterek felújítása Szigetvár - 2020” EKR000576792020
2023.09.21.
2023.12.18.
D.396/2024
Bánk Község Önkormányzata
Járda, gyalogosátkelőhely, buszmegálló kialakítása EKR001589072023
2024.06.19.
2024.07.22.
D.396/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvári óvodák és bölcsőde bővítése, felújítása” - 3. rész Micimackó Óvoda épületének korszerűsítése EKR000681122018
2025.06.17.
2025.12.04.
D.396/2026
Győri Nemzeti Színház
„Takarítási szolgáltatás beszerzése” EKR001161292026
2026.07.21.
D.396/7/2006.
Velencei-tó Környéki Kistérségi Társulás, képviseli: dr. Szabó László Ügyvédi Iroda, dr. Szabó László ügyvéd
Vegyszeres és biológiai földi és légi lárvairtás, valamint légi úton történő imágóirtás komplex elvégzése
2006.06.14.
2006.07.14.
D.397/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Hús- és hentesáru beszerzése
2010.05.17.
2010.06.21.
D.397/2011.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron Rák-patak 2,2 km hosszú belterületi szakaszának meder rekonstrukciója a vízkár-veszélyeztetettség csökkentése érdekében a NYDOP-2009-4.1.1/B-09-2009-0011 projekt keretében
2011.06.09.
2011.07.22.
D.397/2012.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszerkibocsátó coronária stentek beszerzése 3.rész.
2012.06.04.
2012.07.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el