Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.82/2015.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt.
Iszapsűrítés és víztelenítés polielektrolit szükségletének biztosítása a Szeged Városi és Algyő Nagyközségi szennyvíztisztító telepeken - 1. rész
2015.02.20.
2015.03.10.
D.79/2015.
Palotás Község Önkormányzata
"Egészségügyi Alapellátás fejlesztése Palotás és Kisbágyon községek konzorciumában" Palotás község orvosi rendelő építése tárgyú ÉMOP-4.1.1/A-12-2013-0100 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő építési beruházás megvalósítására
2015.02.20.
2015.04.17.
D.80/2015.
Nemzeti Sportközpontok
Mátraházi Edzőtáborba bútorok beszerzése
2015.02.20.
2015.03.09.
D.78/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ágaprítógép beszerzése a Magyar Közút Nonprofit zrt. részére adás-vételi szerződés keretében a GOP-2.1.3-2012-0021 projekthez kapcsolódóan
2015.02.19.
2015.03.31.
D.77/2015.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közvilágítás energiatakarékos átalakítása c. pályázati konstrukció szerinti KEOP 2014-5.5.0/K kódszámú pályázati kiírásra benyújtandó pályázat előkészítéséhez szükséges tevékenységek
2015.02.19.
2015.02.23.
D.76/2015.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2015.02.18.
2015.03.11.
D.75/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Adásvételi szerződés a KEOP-2.2.1/2F/09-2010-0006 azonosítószámú, " Árvízvédelmi fővédvonal fejlesztése a Hármas-Körös folyó jobb parti Kőrös-zugi térségben" című projekt megvalósításához szükséges eszközök szállítására
2015.02.17.
2015.03.26.
D.74/2015.
Katona József Színház Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Katona József Színház szállítási szolgáltatásainak ellátása
2015.02.17.
2015.03.11.
D.73/2015.
Szegedi Tudományegyetem
A Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére bútorok beszerzése a 265 ágyas új klinika épületébe - 1. rész
2015.02.16.
2015.03.02.
D.71/2015.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.02.13.
2015.02.23.
D.72/2015.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
„A Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat üzemeltetési területéhez tartozó, a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületek fizetős várakozóhelyeihez kapcsolódó 35 (+ opciósan további 3) darab parkolójegy-kiadó automata beszerzése, telepítése és üzembe helyezése”
2015.02.13.
2015.03.23.
D.70/2015.
Budavári Kapu Behajtási Rendszert Üzemeltető Kft.
Parkolás-ellenőrzési szoftver és kapcsolódó mobil eszközök szolgáltatása
2015.02.12.
2015.03.09.
D.69/2015.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal
NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái
2015.02.12.
2015.03.13.
D.67/2015.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Nyomdai kivitelezési szolgáltatások ellátása - Kbt. mellőzése
2015.02.11.
2015.03.02.
D.68/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri Hivatal
Parkolójegy- kiadó automaták beszerzése és üzembe helyezése, továbbá a parkolási rendszer üzemeltetése Budapest, III. kerület Óbuda- Békásmegyer közigazgatási területén
2015.02.11.
2015.03.10.
D.65/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Szakmai gépek, járművek karbantartása" - KT-SZ-Ö-2014. - 6. rész
2015.02.09.
2015.04.07.
D.63/2015.
Óbudai Vagyonkezelő Zrt.
Óbudai Vagyonkezelő Zrt. kezelésében lévő iskolák, piacok, telephelyek és általa kezelt házak takarítása, 36 hónap határozott időtartamban.
2015.02.09.
2015.03.18.
D.64/2015.
Békéscsaba Vagyonkezelő Zrt.
A Békéscsaba Vagyonkezelő Zrt. üzemeltetésében lévő Árpád Gyógy- és Strandfürdő, valamint a Békéscsabai Vásárcsarnok és Piac területén takarítási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 1. rész
2015.02.09.
2015.03.24.
D.66/2015.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok adás-vétele tárgyában egyes munkaügyi kirendeltségek egységes arculatának megvalósításában.
2015.02.09.
2015.02.18.
D.61/2015.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
ÉMOP 4.3.2-13-2013-0001 azonosító számú „Miskolc a Digitális Város” projekt megvalósításához kapcsolódó Led falak beszerzése
2015.02.06.
2015.03.31.
D.59/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvostechnikai eszközök beszerzése a Pécsi Tudományegyetem 400 ágyas klinika felújításának keretében
2015.02.06.
D.60/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt.
Vállalkozási keretszerződés a Máv-Start Zrt. BR 146 típuscsaládba tartozó 480 sorozatú mozdonyok keréktárcsa cseréjének elvégzésére
2015.02.06.
2015.03.30.
D.62/2015.
Abaújvár Község Önkormányzata
Tervezési és kivitelezési szerződés - Abaújvár és Kechnec között Hernád folyón átívelő határátkelő híd és összekötő utak építési beruházásához kapcsolódó kiviteli tervkészítés és kivitelezés
2015.02.06.
2015.03.10.
D.57/2015.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
SAS statisztikai fejlesztőszoftver és ezzel kapcsolatos szolgáltatás teljesítése
2015.02.05.
2015.02.13.
D.58/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
„Régészeti földmunka M86 Hegyfalu - Csorna szakaszán" vállalkozási keretszerződés keretében
2015.02.05.
2015.02.17.
D.55/2015.
Debreceni Egyetem
Vállalkozási szerződés - Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben.(DEGF-116)
2015.02.04.
2015.03.09.
D.56/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében az „Állami árvízvédelmi művek állékonyságának, védképességének helyreállítása a 2013. évi őszi felülvizsgálat eredményeként meghatározottak szerint” elnevezésű KEOP-2.1.1/2F/09-11-2013-0001 azonosítószámú projekt Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság, Alsó-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság, Körös-vidéki Vízügyi Igazgatóság és Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság területére eső építési kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása, FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása, kiviteli tervek elkészítésével a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendeletnek és a hatályos jogszabályoknak megfelelő tartalommal
2015.02.04.
2015.02.19.
D.53/2015.
Modem Modern Debreceni Művészeti Nonprofit Kft., Maurice Ward&Co.Kft
2/2013/Modem - A Halálos természet és Still című kiállítások szállítási feladatai
2015.02.03.
2015.02.18.
D.54/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem számítástechnikai eszközeinek felügyelete, karbantartása és eseti javítása (1-6/K/2013/SZTE) 3. rész
2015.02.03.
2015.02.23.
D.51/2015.
Sellyei Kistérségi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Projekt előkészítésében projektmenedzsment
2015.02.02.
2015.02.18.
D.52/2015.
Biharnagybajom-Sárrétudvari Viziközmű Beruházási Társulás
Vállalkozási szerződés az „Biharnagybajom és Sárrétudvari szennyvízcsatornázása” megnevezésű, EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt keretén belül „Biharnagybajom és Sárrétudvari települések szennyvíz-elvezetési és közös szennyvíztisztítási munkáinak tervezési és kivitelezési feladatainak ellátására vonatkozóan, a szennyvízelvezetés esetén a FIDIC Piros Könyv, míg a szennyvíztisztítás esetén a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint KEOP-1.2.0/09-11-2013-0003
2015.02.02.
2015.03.04.
D.50/2015.
Máv Zrt
Független mérnök (műszaki ellenőr) kiválasztása Kaposvár, Keszthely, Tapolca, Balatonszentgyörgy és Vác állomások épületeinek felújításához és helyreállításához a „MÁV Zrt. állomásfejlesztési és integrált ügyfélszolgálat fejlesztési program 25 helyszínen” elnevezésű KÖZOP 2.5.0-09.11-2013-0003 számú projekt kapcsán”
2015.02.02.
2015.03.09.
D.49/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Kisállat MRI rendszer beszerzése
2015.01.30.
2015.03.11.
D.48/2015.
Szigetvári Kórház
Vállalkozási szerződés a Szigetvári Kórház átalakítása, SBO, Rendelők, Központi Öltöző, raktárak műhelyek és intézeti gyógyszertár kialakítása, valamint ápolási osztály és pszichiátria átalakítása tárgyában (TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0006)
2015.01.29.
2015.02.18.
D.47/2015.
Nemzeti Művelődési Intézet
Informatikai eszközök és szoftverek beszerzése
2015.01.29.
2015.03.23.
D.44/2015.
Tata Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a tatai angolkert természeti és kulturális örökségének helyreállítása tárgyban.
2015.01.28.
2015.02.23.
D.46/2015.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019 azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése " projekt keretében Csatornahálózat fejlesztése FIDIC Piros könyv és szennyvíztisztító telep fejlesztése és FIDIC Sárga Könyv alapján
2015.01.28.
2015.02.23.
D.45/2015.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
471. sz. főút Debrecen-Hajdúsámson közötti szakaszának korszerűsítésének megvalósításához szükséges tervezői feladatok elvégzése - 2. rész
2015.01.28.
2015.03.02.
D.42/2015.
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.
BFVK Zrt. - Bálna Budapest és egyéb ingatlanok takarítása, valamint csúszásmentesítés 2014-2015. - 1. rész
2015.01.27.
2015.03.11.
D.43/2015.
MÁV Zrt.
VPR (Videós pályafelügyeleti rendszer) felszerelésére alkalmas, közforgalmú vasúti hálózatra dízelmotoros önjáró vasúti jármű szállítása, beszerzése és üzembe helyezése.
2015.01.27.
2015.03.06.
D.40/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ágaprítógép beszerzése a Magyar Közút Nonprofit zrt. részére adás-vételi szerződés keretében a GOP-2.1.3-2012-0021 projekthez kapcsolódóan
2015.01.26.
2015.02.12.
D.41/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés Székesfehérvár vasútállomás vágányhálózata felett gyalogos felüljáró építés II.ütemének tervezése és Érden a Szent István utcai közúti felüljáró építéséhez Előzetes Vizsgálati Dokumentáció készítése
2015.01.26.
2015.02.16.
D.37/2015.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer support beszerzése
2015.01.23.
2015.03.23.
D.38/2015.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Út- és járdarekonstrukció Százhalombatta Város területén 2015.
2015.01.23.
2015.03.06.
D.39/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ELTE Déli Tömb tetőtéri hűtőberendezés rekonstrukció
2015.01.23.
2015.03.23.
D.36/2015.
Biokom Nonproft Kft.
Aszfalt értékesítése a BIOKOM Nonprofit Kft. részére
2015.01.23.
2015.03.10.
D.35/2015.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése a FIDIC piros könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti, valamint szennyvíztisztító telep építés a FIDIC sárga könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel és engedélyeztetéssel fővállalkozási szerződés keretében
2015.01.20.
2015.02.24.
D.34/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetének fejlesztéséhez kapcsolódó építési műszaki ellenőri feladatok ellátása a TIOP-2.2.6-12/1A-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében
2015.01.19.
2015.02.19.
D.32/2015.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt.
Tervezési szerződés keretében „A műemléki Palatinus Strandfürdő kiviteli terveinek elkészítése
2015.01.19.
2015.03.02.
D.33/2015.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp.V.ker. Bank u.; Hercegprímás u. - Hold u. közötti szakaszán (hrsz.: 24780) gázelosztó vezetékek létesítése
2015.01.19.
2015.03.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el