Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.31/2015.
Albert Schweitzer Kórház Rendelőintézet
A TIOP-2.2.6-12/1/B-2013-0005 azonosítószámú projekt keretében szállítási szerződés: sterilizálás eszközeinek beszerzése
2015.01.16.
2015.03.17.
D.29/2015.
Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum
Adás-vételi keretszerződés a Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum részére élelmiszer alapanyagok szállítására - 1., 2. és 3. rész
2015.01.16.
2015.03.03.
D.30/2015.
Országos Egészségfejlesztési Intézet
Vállalkozási keretszerződés az Országos Egészségfejlesztési Intézet, TÁMOP-6.1.3.B-12/1-2013-0001 „Népegészségügyi kommunikáció fejlesztése” projektjének általános kommunikációs feladatainak (médiatervezési és médiavásárlási, kreatív tervezési, kivitelezési és gyártási, PR és rendezvényszervezési és promóciós feladatainak, valamint a kapcsolódó ügynökségi szolgáltatásoknak) ellátására
2015.01.16.
2015.03.11.
D.28/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés az M0 autóút északi szektor 11. sz. főút - 10. sz. főút közötti szakasz és csomóponti elemei engedélyezési és ahhoz kapcsolódó egyéb szakági tervek készítése, építési engedély megszerzése, ajánlati terv készítése
2015.01.15.
2015.03.11.
D.27/2015.
Kelebia Község Önkormányzata
Szállítási szerződés „Kelebia Község szennyvízcsatornázás és -tisztítás fejlesztésének megvalósítása (II. forduló), azonosító szám: KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0068” projekthez kapcsolódó eszközbeszerzésre
2015.01.15.
2015.02.11.
D.26/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés a 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakasz és a hozzá kapcsolódó létesítmények kiviteli terveinek elkészítésére, illetve kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.01.14.
2015.02.24.
D.24/2015.
Berek-Víz Szolgáltató Üzemeltető és Kereskedelmi Kft.
Vállalkozási szerződés a Berek-víz Kft. használatában lévő gyógyfürdő főépület, fedett medence felújítása, bővítése, valamint új ifjúsági medence építése céljából elkészített projekt tervezői művezetői feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2015.01.13.
2015.02.04.
D.25/2015.
Csanádpalota Város Önkormányzata
"KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072" projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint, és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv szerint
2015.01.13.
2015.01.22.
D.23/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Huszár u. 1. szám alatti épületében őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása 2015. január 1-2016. december 31. között" megbízási szerződés keretében
2015.01.13.
2015.02.09.
D.22/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Foglalkozás - egészségügyi- munkahigiénés szolgáltatás és menedzserszűrés ellátása a FŐTÁV Zrt.
2015.01.12.
2015.02.26.
D.21/2015.
MTA Szegedi Biológiai Központ
Szegedi Biológiai Kutató Központ épületének külső homlokzatának hőszigetelése
2015.01.09.
2015.02.05.
D.20/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Szállítási szerződés a "Struktúraváltás támogatása az onkológiai centrumok fejlesztésével" TIOP 2.2.6/12/1/A kódszámú pályázaton belül sugárterápiás eszközök szállítására vonatkozóan
2015.01.07.
2015.01.28.
D.19/2015.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzéséhez kapcsolódó kiegészítő szolgáltatások beszerzése az MTVA számára
2015.01.07.
2015.02.02.
D.16/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási informatikai rendszer üzemeltetése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.17/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ellenőrök ellenőrzése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.18/2015.
Nemzeti Sportközpontok
Nemzeti kézilabda akadémia sportcsaronk építése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.14/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták üzemeltetése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.13/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ügyfélszolgálat üzemeltetés
2015.01.06.
2015.01.23.
D.15/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták alkatrészcseréje
2015.01.06.
2015.01.23.
D.9/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Szabadság utcai Helytörténeti Múzeum épületének külső homlokzatának festése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.11/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Kátyúzási munkák - - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.3/2015.
Tiszaörs és Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2013-0085 azonosító számú "Tiszaörs-Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Projekt" tervezési és kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.01.05.
2015.01.20.
D.5/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal közvetlen környezetében végzett gyalogos járda elbontása és újraépítése, parkoló építés és átépítés, kocsibeálló kialakítás - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.6/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Napsugár Áruház előtti tér átépítése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.10/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Járdaépítés (Mozi épülete előtt, Teleki utca mögött, bíróság épülete mellett, Ady utcában, Zöldfa utcában, Kölcsey utca déli végénél, Fő utcán) - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.12/2015.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
1 db 9 m-es Jimmy JIB kameramozgató berendezés kezelővel, szállítással és 1 db Go-Cam kameramozgató kamerával, kezelővel, valamint installálással - Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.03.02.
D.2/2015.
Konyár Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0024 azonosítószámú, „Konyár Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep építése” elnevezésű projekt keretében a szennyvízcsatorna hálózat FIDIC Piros könyv szerinti és a szennyvíztisztító telep FIDIC Sárga könyv szerinti szerződéses rendszerben történő kivitelezése és a szennyvíztisztító telep engedélyes terveinek elkészítése tárgyában
2015.01.05.
2015.02.24.
D.4/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Villanyszerelési, festési munkák (a Polgármesteri Hivatal átköltözése során) - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.7/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Parkosítás - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.8/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal belső helyiségeinek felújítása - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
D.1/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Jegykiadó automata berendezések beszerzése, kiépítése és üzemeltetése, karbantartása a Libegő állomás épületeinél, valamint technikai együttműködés biztosítása a BKK Zrt. telepített TVM automatájával
2015.01.02.
2015.01.26.
D.986/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
15 MW-os fotovoltatikus erőmű létesítése
2014.12.31.
2015.01.19.
D.985/2014.
Mohács-Víz Kft.
A Tenkesvíz Kft. és a Mohács-víz Kft. között 2013. május 30-án létrejött gépjármű bérleti szerződés vizsgálata - Kbt. mellőzése
2014.12.31.
2015.01.19.
D.984/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
LSC készülék beszerzése
2014.12.30.
2015.01.12.
D.983/2014.
Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Vállalkozási szerződés műholdas alapú helykövető szolgáltatás biztosítása a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság gépjármű flottafelügyeleti rendszerének (FFR) üzemeltetéséhez a hozzá kapcsolódód OBU eszközök biztosításával
2014.12.30.
2015.01.10.
D.982/2014.
Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt
Víz- és csatornamű-kezelő képzések a TÁMOP-2.1.3.C-12/1-2012-0412 azonosító számú pályázati konstrukcióhoz kapcsolódóan megbízási szerződés keretében
2014.12.29.
2015.01.19.
D.980/2014.
Tiszaörs és Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2013-0085 azonosító számú "Tiszaörs-Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Projekt" tervezési és kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2014.12.29.
2015.01.19.
D.981/2014.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés az M0 autóút északi szektor 11. sz. főút - 10. sz. főút közötti szakasz és csomóponti elemei engedélyezési és ahhoz kapcsolódó egyéb szakági tervek készítése, építési engedély megszerzése, ajánlati terv készítése
2014.12.29.
2015.02.23.
D.975/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartási, javítási szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomarker Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.884/2014.
Keszthelyi Városüzemeltető Egyszemélyes Kft
A Keszthelyi Városüzemeltető Egyszemélyes Kft. tulajdonában lévő 3 db kazánház, 5 db hőközpont és 40 db hőfogadó és azok berendezéseinek karbantartása, működtetése
2014.12.23.
D.885/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szakmai anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Diagon Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.887/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy, egyéb szakmai anyagok, építési beruházások, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartási, kisjavítási szolg. kisértékű gépke, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése (Elektro-Uno Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.889/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, ingatlanbérleti díj, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (Fresenius Med.Care M.O. EÜ. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.892/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, építési beruházások beszerzése (Gerle Kft.) 2012. évben -Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.895/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, javítási szolgáltatás, karbantartási kisjavítási szolg., műszaki karbantartási anyagok beszerzése (Intertherm Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.05.
D.896/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (IVF EU. Kht.) 2012 évben - kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.897/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Izinta Kereskedelmi Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.898/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgátatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. élelmiszer beszerzés, ingatlanbérleti díj, (Kama Festival Service Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.899/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Istria 94 Tours Utazási Ker.Szolg.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.06.
D.901/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, postaköltég, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Prospero Könyvei Kft) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el