Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.926/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Sarstedt Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.934/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, kisjavítási szolg. (Alfa Alumínium Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.936/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási kisjavítási szolgáltatások (Andrics és Társa Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.959/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Neurend Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.961/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Izinta Kereskedelmi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.972/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biotest Hungaria Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.973/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szakmai anyagok, kísérleti állat, takarmány beszerzése (Bioplan Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.886/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatás beszerzése (Dunántúli Mosodák Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.888/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, kisjavítási szolgáltatások, egyéb szolgáltatások beszerzése (FMF-VILL Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.890/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia szolgáltatás beszerzése (GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.893/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Informatikai eszközök karbantartási szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékú gépek, berendezéske, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértéká tárgyi eszközök, számítástecnikai és ügyviteli eszközök, vagyoni értékű jogok beszerzése (H2G2 Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.902/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Sinalgo Egészségügyi és Oktató Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.909/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Különböző, egymással nem összefüggő szakmai anyagok beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.911/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy., egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése,szakkönyv, folyóirat beszerzése (V-Tesa Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.915/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., építési beruházások, gépjármű fenntartás anyagai, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg.(ingatlan), kisértékű gépek, berendezések, kisértékű tárgyi eszközök, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű tárgyi eszközök, nyomdai, dekorációs anyagok, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (999 Aprócikk Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzés
2014.12.23.
2015.02.04.
D.933/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (3DHistech Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.935/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, javítási és karbantartási szolgáltatások (Anamed kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.937/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiállítási tárgy, reklám és propagandakiadások, szakkönyv, folyóirat, egyéb szolgáltatások beszerzése (AS-M Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.938/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egészségügyi szakanyagok, kisértékű gépek, berendezések, munkaruha, védőruha beszerzése (Barta Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.939/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (Biocenter Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.940/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Biomedica Hungaria Kft. CARDIO) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.957/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szakanyag vegyszerek beszerzése (Orgentec Hungary Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
D.958/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Novomed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.04.
4.K27.202/2014/25
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft
Fővállalkozási szerződés: az Extremé Light Infrastructure Attosecond Light Pulse Xource kuttaási nagyberendezésének helyt adó és az Új Széchenyi Terv keretében megvalósuló kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és a belső úthálózat építési-kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése a dokumentációban foglaltak szerint
2015.02.03.
24.K.27.677/2014/10.
Nagybarcai Szennyvízelvezetési Agglomerációs Önkormányzati Társulás
„Vállalkozási szerződés a Nagybarca és Bánhorváti községek szennyvízelvezetése és tisztítása tárgyú KEOP-1.2.0/09-11-2012-0001 kódszámú projekt keretén belül szennyvízcsatorna-hálózat tervezése és kivitelezése FIDIC (Sárga könyv) szerződéses feltételek szerint".
2015.02.03.
D.864/2014.
Semmelweis Egyetem
Ezüstsóval impregnált Dacron alapanyagú antimikrobiális protézisek beszerzése a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika részére- 1. rész
2014.12.10.
2015.02.02.
D.19/2015.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzéséhez kapcsolódó kiegészítő szolgáltatások beszerzése az MTVA számára
2015.01.07.
2015.02.02.
D.870/2014.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht. és Keszthelyi Kórház
TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0032 jelű, „Funkcionális integrációt támogató infrastruktúra-fejlesztés a Keszthelyi Kórház és a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház együttműködésében” c. pályázat keretei között orvostechnikai eszközök beszerzése - 1. rész
2014.12.15.
2015.02.02.
D.866/2014.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi gyógyászati gáz beszerzése
2014.12.11.
2015.02.02.
12.K.33.890/2014/8.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátására a Pécsi Tudományegyetemen
2015.01.30.
2.Kf. 20.271/2014/3
Karácsond Község Önkormányzata
Karácsond Község szennyvízelvezetés és tisztítás
2015.01.30.
D.869/2014.
Püspökladány Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉAOP-5.1.1./D-12-2013-0018 azonosítószámú, „Püspökladány a hagyományokra építő aktív város” tárgyú pályázathoz kapcsolódó közbeszerzési eljárás építési tevékenység végrehajtására
2014.12.15.
2015.01.30.
14.K.33.764/2013/21
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése tárgyában a kormányablakok és egyes munkaügyi kirendeltségek egységes arculatának megvalósítása
2015.01.28.
D.20/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Szállítási szerződés a "Struktúraváltás támogatása az onkológiai centrumok fejlesztésével" TIOP 2.2.6/12/1/A kódszámú pályázaton belül sugárterápiás eszközök szállítására vonatkozóan
2015.01.07.
2015.01.28.
D.876/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 45. rész
2014.12.18.
2015.01.28.
D.881/2014.
Dabas Város Önkormányzata
Dabas TV archív műsoranyagának (1998-2014) megvásárlása
2014.12.22.
2015.01.28.
D.875/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 60. rész
2014.12.18.
2015.01.28.
P.20.196/2014/6.
Nyugat-magyarországi Egyetem
2 darab Buderus típusú kazánberendezés szállítása és üzembe helyezése
2015.01.27.
Kfv.IV.37.047/2014/4.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére
2015.01.27.
D.867/2014.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Vállalkozási szerződés keretében a "Szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer továbbfejlesztése a Heves megyei Regionális Hulladékgazdáklodási Társulás területén" (KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-005) elnevezésű projekt tervezési és kivitelezési munkáinak megvalósítása FIDIC sárga könyv feltételei szerint
2014.12.13.
2015.01.26.
D.1/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Jegykiadó automata berendezések beszerzése, kiépítése és üzemeltetése, karbantartása a Libegő állomás épületeinél, valamint technikai együttműködés biztosítása a BKK Zrt. telepített TVM automatájával
2015.01.02.
2015.01.26.
D.16/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási informatikai rendszer üzemeltetése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.17/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ellenőrök ellenőrzése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.18/2015.
Nemzeti Sportközpontok
Nemzeti kézilabda akadémia sportcsaronk építése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.14/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták üzemeltetése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.13/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ügyfélszolgálat üzemeltetés
2015.01.06.
2015.01.23.
D.15/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták alkatrészcseréje
2015.01.06.
2015.01.23.
D.859/2014.
Térségi Szociális Gondozási Központ (Gyomaendrőd)
Szállítási szerződés különféle élelmiszerek beszerzésére
2014.12.09.
2015.01.23.
D.847/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.12.01.
2015.01.22.
D.25/2015.
Csanádpalota Város Önkormányzata
"KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072" projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint, és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv szerint
2015.01.13.
2015.01.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el