Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
8.K.27.315/2014/11.
Mohács Város Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés a Mohács város mély fekvésű területeinek vízrendezése II. ütem" című projekt kivitelezési munkálatainak az elvégzésére
2015.01.21.
Kfv.II.37.781/2014/5
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása c. projekt keretében Nagybaracska Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése a FIDIC piros könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel fővállalkozási szerződés keretében, valamint szennyvíztisztító telep építése FIDIC sárga könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel és engedélyeztetéssel fővállalkozási szerződés keretében
2015.01.21.
2.Kf.20.887/2014/4.
Mosonmagyaróvári Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés – a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladék-gazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP- 1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó FIDIC mérnöki szolgáltatások ellátása
2015.01.21.
D.880/2014.
MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
Hóeltakarítási és síkosságmentesítési feladatok elvégzése 2014-2015 téli időszakban a Debreceni Regionális Központ területein
2014.12.22.
2015.01.21.
1.Kf.27.005/2014/4
Borsodnádasd Város Önkormányzata
Többfunkciós Közösségi Ház felújítása és bővítése kivitelezésre vállalkozási szerződés
2015.01.20.
D.3/2015.
Tiszaörs és Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2013-0085 azonosító számú "Tiszaörs-Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Projekt" tervezési és kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.01.05.
2015.01.20.
D.878/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer support beszerzése
2014.12.19.
2015.01.20.
D.986/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
15 MW-os fotovoltatikus erőmű létesítése
2014.12.31.
2015.01.19.
D.982/2014.
Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt
Víz- és csatornamű-kezelő képzések a TÁMOP-2.1.3.C-12/1-2012-0412 azonosító számú pályázati konstrukcióhoz kapcsolódóan megbízási szerződés keretében
2014.12.29.
2015.01.19.
D.980/2014.
Tiszaörs és Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2013-0085 azonosító számú "Tiszaörs-Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Projekt" tervezési és kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2014.12.29.
2015.01.19.
D.860/2014.
Geresdlak Község Önkormányzata
Geresdlaki Többfunkciós Szolgáltató Központ kialakítása
2014.12.09.
2015.01.19.
D.848/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tengelysúly mérleg beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére adás-vételi szerződés keretében a GOP-2.1.3-12-2012-0021 projekthez kapcsolódóan
2014.12.03.
2015.01.19.
D.843/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Vállalkozási keretszerződés, amelynek tárgya „Ingatlan karbantartási és iroda felújítási munkák” megvalósítása két részfeladatban az alábbiak szerint: 1. számú részfeladat: Ingatlan karbantartás 2. számú részfeladat: Iroda felújítás 2014 - 2016. években
2014.11.24.
2015.01.19.
D.985/2014.
Mohács-Víz Kft.
A Tenkesvíz Kft. és a Mohács-víz Kft. között 2013. május 30-án létrejött gépjármű bérleti szerződés vizsgálata - Kbt. mellőzése
2014.12.31.
2015.01.19.
D.856/2014.
DAKÖV Dabas és Környéke Vízügyi Kft.
Keretszerződés víztisztító művek és szennyvíztisztító telepek működéséhez szükséges vegyszerek szállítására
2014.12.05.
2015.01.19.
D.846/2014.
Szegedi Szabadtéri Játékok és Fesztivál Szervező Nonprofit Kft.
A Szegedi Szabadtéri Nonprofit Kft. őrzési feladatainak ellátása 2015-ben
2014.11.28.
2015.01.19.
D.879/2014.
Máv Zrt.
Adásvételi keretszerződés megkötése MÁV Zrt. vasúti pálya felújítási, karbantartási munkáihoz szükséges különféle csavarbiztosító gyűrűk beszerzése
2014.12.19.
2015.01.16.
D.873/2014.
Balatoni Integrációs Közhasznú Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés dinamikus utastájékoztatási rendszer szállítására és üzembe helyezésére a DDOP 5.1.2/B-11-2012-0001 „Közösségi közlekedés fejlesztése a Balaton térségében” című projekt keretében
2014.12.16.
2015.01.16.
D.872/2014.
Szent István Király Alapítvány az Ipoly-mente Kultúrkörért
A turisztikai tevékenységek ösztönzésének körében falusi szálláshely kialakítása - Kbt. mellőzés
2014.12.16.
2015.01.16.
D.837/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem klinikai központ részére központi sterilizáló nyomkövető rendszer beszerzése
2014.11.21.
2015.01.14.
D.858/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés-megyei Ivóvízminőség-javító Program" KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó tájékoztatási és nyilvánosság biztosítási feladatok ellátása vonatkozásában
2014.12.08.
2015.01.13.
D.984/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
LSC készülék beszerzése
2014.12.30.
2015.01.12.
D.852/2014.
Dunaföldvár Város Önkormányzata
Dunaföldvár térfigyelő kamerarendszer kialakítása
2014.12.04.
2015.01.12.
26.K.34.395/2014./3.
Balaton felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság
„A KDOP-2.1 1/D-12-2012-0004 számú Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont „Bakony-Balaton Geopark nyugati kapuja" kialakításához kapcsolódó építési, kivitelezési munkák elvégzése"
2015.01.12.
D.819/2014.
Magyarszerdahely Község Önkormányzata
Magyarszerdahely turisztikai pihenő pajta építése
2014.11.11.
2015.01.12.
D.983/2014.
Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Vállalkozási szerződés műholdas alapú helykövető szolgáltatás biztosítása a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság gépjármű flottafelügyeleti rendszerének (FFR) üzemeltetéséhez a hozzá kapcsolódód OBU eszközök biztosításával
2014.12.30.
2015.01.10.
D.865/2014.
Encs Város Önkormányzata
Encsi Területi Egészségügyi Központ - kiegészítő építési beruházás
2014.12.11.
2015.01.10.
D.861/2014.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
Számítástechnikai eszközök beszerzése a Védelmi Titkárság részére - 1. rész
2014.12.09.
2015.01.09.
D.825/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Tisztítószerek és higiéniás szerek beszerzése a Budapest Főváros XIV. ker. Zugló Önkormányzata fenntartásában működő intézmények részére
2014.11.17.
2015.01.09.
7.K.27.351/2014/25.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
„vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére”
2015.01.09.
D.862/2014.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
Számítástechnikai eszközök beszerzése a Védelmi Titkárság részére - 2. rész
2014.12.09.
2015.01.09.
D.568/2014.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Nyílászárók cseréje
2014.11.07.
2015.01.08.
D.868/2014.
Szent Borbála Kórház
Vállalkozási szerződés a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0009 azonosítószámú projekt kiegészítő kivitelezési munkálatainak elvégzésére II. elnevezésű beruházásának generálkivitelezéséhez kapcsolódóan
2014.12.13.
2015.01.07.
D.838/2014.
Béke Gyermekotthon, EMMI Budapesti Javítóintézete, EMMI Rákospalotai Javítóintézet és Speciális Gyermekotthon, Reménysugár Habilitációs Intézet
Az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer a Béke Gyermekotthon, az EMMI Budapesti Javítóintézete, az EMMI Rákospalotai Javító és Speciális Gyermekotthon, és a Reménysugár Habilitációs Intézet bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését szolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
D.840/2014.
Pszichiátriai és Fogyatékos Betegek Otthona, Jász-Nagykun-Szolnok Megyei "Angolkert" Idősek Otthona, Pszichiátriai Betegek Otthona és Rehabilitációs Intézménye, Szegedi dr. Waltner Károly Otthon
az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer Pszichiátriai és Fogyatékos Betegek Otthona, Szegedi dr. Waltner Károly Otthon és Jász-Nagykun-Szolnok Megyei "Angolkert" Idősek Otthona, Pszichiátriai Betegek Otthona és Rehabilitációs Intézménye bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését szolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
D.839/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Központ, Hajdúsági Szociális Nonprofit Kft., Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Ápló Gondozó Otthon
Az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Központ, Hajdúsági Szociális Nonprofit Kft. és Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Ápoló Gondozó Otthon bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését észolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
D.850/2014.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 45. és 50. rész
2014.12.04.
2015.01.05.
D.830/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátására a Pécsi Tudományegyetemen
2014.11.19.
2015.01.05.
D.854/2014.
MÁV Zrt.
2014/15 évi téli forgalmi időszakban kitérők és gyalogos felüljárók hó- és csúszásmentesítése szolgáltatás megrendelése
2014.12.04.
2015.01.05.
D.853/2014.
MÁV Zrt.
2014/15 évi téli forgalmi időszakban kitérők és gyalogos felüljárók hó- és csúszásmentesítése szolgáltatás megrendelése
2014.12.04.
2015.01.05.
D.863/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, 4.rész
2014.12.10.
2014.12.31.
D.836/2014.
Máv Zrt.
Vasúti átjárókban videó megfigyelő rendszerek leszállítására, telepítésére és a sorompó berendezésekhez történő illesztésére irányuló, vállalkozási elemekkel vegyes adásvételi szerződés KÖZOP-2.5.0-09-11-2011-0006
2014.11.20.
2014.12.31.
D.545/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Sterilizáló berendezések beszerzése - 1. rész
2014.10.28.
2014.12.31.
D.831/2014.
Szegedi Egyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ
műtéti izolációs anyagok beszerzése 2012. évben (Hartman-Rico Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2014.11.20.
2014.12.31.
D.832/2014.
Szegedi Egyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ
műtéti izolációs anyagok beszerzése 2011. évben (Hartman-Rico Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2014.11.20.
2014.12.31.
D.883/2014.
Zalakaros Kistérség Többcélú Társulása
Vállalkozási szerződés a közösségi közlekedéssel kapcsolatos építési beruházás Keszthelyen és a zalakarosi kistérségben - Keszthelyi autóbusz-pályaudvar építése (NYDOP-3.2.1/B-09-2010-0005) projekt keretében talajcsere és vízvezeték építési munkák megvalósítására
2014.12.22.
2014.12.30.
D.979/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
15 MW-os fotovoltatikus erőmű teljesítése
2014.12.23.
2014.12.29.
D.818/2014.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
"Szolárhajó infrastrukúra beszerzés" és a "Szigetköz és a Mosoni-Duna vizes élőhelyeinek környezetbarát módon való bemutatását szolgáló 2 db szolárhajó, és a hajók mobilitását biztosító 2 db trailer, továbbá 2 db úszó töltőállomás (mobil beszálló rámpával) megtervezésére, kivitelezési szintű tervdokumentációjának elkészítésére és a tervek engedélyeztetésére"
2014.11.11.
2014.12.29.
D.829/2014.
Romhány Község Önkormányzata
Romhány község teljes körű szennyvízelvezetési és tisztítási projekt KEOP Szennyvízcsatorna építést köető burkolat helyreállítása a 2116 j. ök. út 5+923-6+415 km szelvények közötti szakaszán a FIDIC Piros Könyv szerint
2014.11.18.
2014.12.29.
D.855/2014.
Bakony Volán Zrt.
A Bakony Volán Zrt. utastájékoztató és forgalomirányító rendszerének megvalósítására kötött szerződés módosítása
2014.12.05.
2014.12.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el