Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.408/2019
Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár
Számítástechnikai eszköz beszerzése
2019.08.13.
2019.09.03.
D.408/2020
Ferencvárosi Egészségügyi Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.
IX. kerület központi háziorvosi ügyelet ellátása - szerződéskötés EKR000792842019
2020.09.22.
2020.11.25.
D.408/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden (2. rész – Játszótér építése) EKR000477112018
2021.09.17.
2021.12.13.
D.408/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 2. rész: Békéscsaba 400/132 kV-os, Szolnok 400/220/132 kV-os és Sándorfalva 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
D.408/2023
Fehérgyarmat Város Önkormányzata
Külterületi utak rekonstrukciója - 2. rész EKR000482792023
2023.09.26.
2023.11.06.
D.408/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 3. ajánlattételi szakasz” - 1. rész - Dunántúli régió EKR001737732023
2024.06.26.
2024.09.11.
D.408/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2023. évben - Kbt. mellőzése
2025.06.24.
2025.07.10.
D.408/2026
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
Multifunkciós nyomtató bérlése és üzemeltetése 36 hónapra
2026.07.31.
D.409/2010.
Önkormányzati Társulás a Makó város és térsége szennyvízcsatornázásának és szennyvíztisztításának megvalósítására
Technikai segítségnyújtás biztosítása a Projekt Menedzsment Szervezet számára Makó város és térsége szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása projekt megvalósítása céljából
2010.05.20.
2010.06.21.
D.409/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében - tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezésével
2011.06.10.
2011.06.30.
D.409/2012.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Közterületi zöldfelületek, közparkok komplex fenntartása Budapest Főváros XII. kerület közigazgatási területén
2012.06.26.
2012.07.13.
D.409/2013.
Mátrai Erőmű Zrt.
Vállalkozási szerződés, a Mátrai Erőmű Zrt. 5 db blokk (2 db 320 t/h és 3 db 650 t/h) kazánjainak tűzálló falazati, karbantartási és felújítási munkáinak elvégzése 2014-2016. évben
2013.09.17.
2013.10.03.
D.409/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Fénymásoló és egyéb digitális papírok szállítása és ezzel összefüggő webshop szolgáltatás nyújtása
2014.08.04.
2014.09.08.
D.409/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Medlines Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.409/2016.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi keretszerződés sebészeti varróanyagok beszerzésére a Semmelweis Egyetem szervezeti egységei részére - 6/A és 13/A számú részek
2016.06.01.
2016.07.08.
D.409/2017.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Lucernaszenázs vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.08.10.
2017.08.24.
D.409/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Laparaszkópos és endoszkópos anyagok beszerzése EKR000114402018
2018.12.06.
2019.01.23.
D.409/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Egészséges Budapest Program keretében 1 db MR és 1db DSA berendezés beszerzése a GOKI számára, valamint 1 db lineáris gyorsító berendezés beszerzése az Uzsoki utcai Kórház számára. - II. rész (EKR000109132019)
2019.08.13.
2019.10.03.
D.409/2020
Innovációs és Technológiai Minisztérium
Közútkezelői tevék. 2020-2021. évi ellenőrzése - 1., 2., 3., 5. és 7. részek EKR000464352020
2020.09.22.
2020.10.12.
D.409/2021
Szeghalom Város Önkormányzata
Kandó Kálmán utca felújítása, fejlesztése, a Sárréti Ipari Parkban
2021.09.17.
2022.01.19.
D.409/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 3. rész: Gönyű 400/132 kV-os kapcsoló állomás és Bicske-Dél 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
D.409/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás – 1. rész 1 - EED - Győr EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.409/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 3. ajánlattételi szakasz” - 2. rész – Kelet-Magyarországi régió EKR001737732023
2024.06.26.
2024.09.11.
D.409/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2024. évben - Kbt. mellőzése
2025.06.24.
2025.07.10.
D.409/2026
BEREKFÜRDŐ KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT
„Élhető Berekfürdő” EKR002355562024
2026.07.31.
D.409/25-I/2008
Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet képviseli: Dr. Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2008.10.08.
D.41/2010.
DRV Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Az ivóvíz-előállításához folyékony derítőszer és segédderítőszer szállítása, kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2010.01.25.
2010.02.08.
D.41/2011.
Városföldi Agrárgazdaság Zrt.
Ajánlatkérő meglévő sertéstelepének technológiai korszerűsítése
2011.01.21.
2011.02.07.
D.41/2012.
Nagybajom Város Önkormányzata
Nagybajom városközpont funkcióbővítő városrehabilitáció pótmunkáinak építőipari kivitelezései
2012.01.16.
2012.02.14.
D.41/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Elektronikus jogszabály szolgáltatás elérhetőségeinek biztosítása (2013-2015)
2013.01.30.
2013.03.25.
D.41/2014.
Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létr.Célzó Önkorm.
„Települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja a Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás területén” című projekt I. és II. ütem projektmenedzsmenti feladatok ellátására
2014.01.27.
2014.03.26.
D.41/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés Székesfehérvár vasútállomás vágányhálózata felett gyalogos felüljáró építés II.ütemének tervezése és Érden a Szent István utcai közúti felüljáró építéséhez Előzetes Vizsgálati Dokumentáció készítése
2015.01.26.
2015.02.16.
D.41/2016.
Tiszavasvári Város Önkormányzata
ÉAOP-4.1.1/A-11-2012-0006. sz. "Férőhelybővítés és komplex fejlesztés a tiszavasvári Fülemüle Természetvédő Óvodában a minőségi nevelés érdekében" című projekt keretében - Eszközök beszerzésére irányuló szerződések
2016.01.19.
2016.02.19.
D.41/2017.
HOGE Kft.
"Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" című konstrukcióhoz kapcsolódóan, meglévő CT és DSA berendezések cseréje új berendezések szállításával, telepítésével, üzembe helyezésével, a régi berendezések selejtezésében való szakmai közreműködés, a régi berendezések leszerelése, elszállítása
2017.02.01.
2017.03.29.
D.41/2018
Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság
ADÁSVÉTELI SZERZŐDÉS A KEHOP-4.1.0-15-2016-00016 AZONOSÍTÓ-SZÁMÚ PROJEKT KERETÉBEN MEGVALÓSULÓ LÁTOGATÓKÖZPONT BÚTORZATÁNAK BESZERZÉSÉRE
2018.02.20.
2018.03.22.
D.41/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
DPC - Orvostechnikai eszközök - 8. rész EKR001064432018
2019.02.15.
2019.03.12.
D.41/2020
VOLÁN Buszpark Kereskedelmi és Szolgáltató Kft
Új, 3 tengelyes, csuklós autóbuszok beszerzése - 1. rész EKR000836722019
2020.02.10.
2020.02.21.
D.41/2021
Kisbér Város Önkormányzata
„Cultplay” fogadóépület építése (Kisbér 1143), EKR000617442019
2021.02.04.
2021.04.13.
D.41/2022
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Egyösszegű, rögzített áras, átalánydíjas, a FIDIC "Sárga" Könyve szerinti vállalkozási szerződés tervezési és kivitelezési feladatokra, a KEOP-1.3.0/09-11-2011-0025 sz., Makó és térsége ivóvízminőség-javító Projekt keretén belül - 1. rész ivóvízminőség-javító technológiák telepítése" 2013. évi közbeszerzési eljárás
2022.02.01.
2022.02.08.
D.41/2023
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 2. rész: Transzformátorok: 11-22/0,42 kV 400-1600 kVA-ig
2023.02.08.
2023.04.19.
D.41/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 6. rész CT készülék beszerzése a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.41/2025
Kevermes Nagyközségi Önkormányzat
„HELYEK – Szálláshely kialakítása Kevermesen” EKR001325322021
2025.01.16.
2025.04.23.
D.41/2026
Mezőtúr Város Önkormányzata
„Belterületi útfejlesztés Mezőtúron” EKR001715442023
2026.02.03.
D.41/27/2009
Vám- és Pénzügyőrség Vegyvizsgáló Intézete
Automata desztillálók beszerzése folyékony ásványolaj termékekhez
2009.02.06.
2009.03.20.
D.41/35/2006.
Egészségügyi Minisztérium (képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd)
Altató munkaállomások, lélegeztetőgépek és betegőrző monitorok tartós bérleti konstrukcióban való szállítása, telepítése, beüzemelése, karbantartása és javítása
2006.01.04.
2006.02.24.
D.410/2009.
Budaörs Város Önkormányzata, képviseli Dr. Szeneczey Balázs ügyvéd
Budaörs Városi Uszoda- és Sportcsarnok befejezési munkálatai öt részben történő megvalósítása
2009.07.28.
2009.08.28.
D.410/2010.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Többcélú bel- és kültéri közösségi terek kialakítása, a szolgáltatások minőségének fejlesztése a kistérségi feladatellátás tükrében című NYDOP-5.1.1/A-2008-0019. azonosító számú projekt
2010.05.21.
2010.06.17.
D.410/2011.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére taxi szolgáltatás biztosítása
2011.06.14.
2011.07.25.
D.410/2012.
Ragály Község Önkormányzata
Szennyvízkezelés megvalósítására vonatkozó kiegészítő építési beruházás Ragály településen
2012.06.26.
2012.07.10.
D.410/2013.
Bodrogközi Járóbeteg Szakrendelő Nonprofit Kft. + 6 közös ajánlattevő
Kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése - szemészeti gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2013.09.18.
2013.10.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el