Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.288/2015.
Magyar Posta Zrt.
Szolgáltatási szerződés a Magyar Posta Zrt. munkajogi létszáma részére a 27/1995. (VII. 25.) NM rendelet szerinti foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás biztosítása
2015.05.11.
2015.06.26.
D.367/2015.
Országos Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés a Közlekedésbiztonsági Automatizált Feldolgozó Információs Rendszer (KAFIR) kiegészítéséhez kapcsolódó alkalmazásfejlesztés érdekében a KÖZOP-1.5.0-09.11.2015-0001projekt keretében
2015.06.08.
2015.06.29.
D.334/2015.
GeoGebra Nonprofit Kft.
Szoftverfejlesztési és szolgáltatási szerződés a TÁMOP-3.1.12-12/1-2013-0001 azonosítószámú kiemelt pályázat keretében
2015.05.22.
2015.06.29.
D.347/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A szombathelyi Agora - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása” című projekt megvalósításához a II. ütemű eszközbeszerzés
2015.05.28.
2015.06.30.
D.286/2015.
EDF Démász Zrt.
Szabadvezetéki szerelvények szállítása
2015.05.11.
2015.06.30.
D.377/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nyomatmenedzsment rendszer kialakítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2") című kiemelt projekt keretében (kódszám: EKOP-1.1.4-2013-2013-0001)" - KM0101-10FMNY1 tárgyban
2015.06.12.
2015.06.30.
12.K.31.392/2015/13.
Debreceni Törvényszék
„Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása"
2015.07.02.
D.386/2015.
FM Kelet-Magyarországi Agrár-Szakképző Központ, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
2014/2015 gázév szabadpiaci fölgáz energia szállítása
2015.06.16.
2015.07.02.
D.384/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Adásvételi szerződés Gyermekélelmezési Intézmény 4 konyhája részére különféle élelmiszerek beszerzése tárgyában - II. beszerzés - 3. és 10. rész
2015.06.15.
2015.07.02.
D.359/2015.
Dorogi Szent Borbála Szakkórház és Szakorvosi Rendelő
Árubeszerzés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.07.02.
D.335/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archivum és Filmintézet
Vállalkozási szerződés az Egységes Nemzeti Oktatási és Térinformatikai Rendszer fejlesztésére, bevezetésére és az oktató trénerek betanítására - TÁMOP 3.2.14-12/1-2013-0001.
2015.05.22.
2015.07.02.
D.533/2015.
Pécsi Tudományegyetem
1 db szubpikoszekundumos pontossággal szinkronizálható 10 mJ kategóriájú Itterbium-lézer beszerzése
2015.06.30.
2015.07.03.
D.362/2015.
Nyírmada Város Önkormányzata
Nonprofit Szolgáltató Ház építése kapcsán felmerülő kiegészítő építési munka
2015.06.04.
2015.07.06.
D.532/2015.
Miskolci Törvényszék
Az Ózdi Járásbíróság fűtéskorszerűsítése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.30.
2015.07.06.
D.366/2015.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel” tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.06.05.
2015.07.06.
D.336/2015.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Egyszer használatos műtéti izoláló szettek beszerzése 2., 5., 10., 11., 12., 14. részek
2015.05.22.
2015.07.06.
D.333/2015.
Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány
i.e. SMART projekt keretében megvalósítandó SMART Campus projekt megvalósítása
2015.05.22.
2015.07.06.
D.294/2015.
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
Adásvételi szerződés a XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. részére számítógépek, perifériák és monitorok beszerzésére
2015.05.14.
2015.07.06.
D.516/2015.
Eszterházy Károly Főiskola
TÁMOP 4.2.1C-14/1/Konv-2014-0003 azonosító számú "TUDÁS-PARK Eger és térsége tudástranszfer tevékenységeinek fejlesztése" projekt ketetén belül Aximmetry szoftver beszerzése
2015.06.24.
2015.07.07.
D.515/2015.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Vállalkozási szerződés a csongrádi fürdő bővítésének és fejlesztésének (kiúszó medence létesítése) kiegészítő munkáira
2015.06.24.
2015.07.07.
D.388/2015.
Adyliget Rendészeti Szakközépiskola
Vállalkozási szerződés az Adyligeti Rendészeti Szakközépiskola objektuma kijelölt részeinek takarítására
2015.06.17.
2015.07.07.
D.406/2015.
Mórahalom Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/C-12-2013-0180 azonosító számú, "Napelemes kiserőmű létesítése Mórahalom Városi Önkormányzat beruházásában" megnevezésű projekt keretében napelemes erőmű kivitelezési munkáinak megvalósítása vonatkozásában
2015.06.22.
2015.07.08.
D.361/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés „Biatorbágy, 8101. j. út és 81106. j. út csomópontjában (Viadukt alatti) körforgalom építési munkáihoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása" tárgyban
2015.06.03.
2015.07.08.
D.351/2015
BW Organization Kft.
Innovativ turisztikai beszerzések Sopron belvárosában
2015.05.29.
2015.07.08.
D.339/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés „Biatorbágy, 8101. j. út és 81106. j. út csomópontjában (Viadukt alatti) körforgalom építési munkáihoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása” tárgyban
2015.05.26.
2015.07.08.
D.329/2015.
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Balassagyarmat város és térsége ivóvízellátásának rekonstrukciója kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.05.21.
2015.07.08.
D.517/2015.
Mátraszentimre Község Önkormányzata
Közutak felújítása Mátraszentimre községben, Gyopár u. felújítása tekintetében - Kbt. mellőzése
2015.06.24.
2015.07.08.
D.407/2015.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Salgótarján, É-D-I irányú kerékpárút III. ütem (Sportcsarnok melletti gyalogos aluljáró - Kékkői utca Közötti szakasz)” tárgyú, KÖZOP-3.5.0-09-11 azonosítószámú projekt kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan
2015.06.22.
2015.07.08.
D.364/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése és szállítása - 1. rész
2015.06.05.
2015.07.08.
D.340/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés műszaki tartalom felülvizsgálata értékelemzés keretében 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakaszára tárgyában
2015.05.26.
2015.07.08.
D.518/2015.
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
Nyomdai szolgáltatások beszerzése – keretmegállapodás
2015.06.25.
2015.07.09.
D.469/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb más jellegű szolgáltatások (Medicommers Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.470/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.468/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.464/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.513/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Vascular Venture Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.512/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Vascular Venture Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.509/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Greiner Bio-one Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.504/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (ReplantMed Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.502/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Medi Trevill Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.501/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.499/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.497/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Alcon Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.495/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Teva Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.494/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Biotronik Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.493/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (Medicontur Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.492/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Ameco 2000 Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.489/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (B.Braun Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.488/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Roche Magyarország Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.487/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Hartmann-Rico Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el