Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.731/2024
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
„MMA - Őrzés és porta HNT” - 3. rész - Magyar Építészeti Múzeum és Műemlékvédelmi Dokumentációs Központ EKR002160162024
2024.11.21.
2025.02.05.
D.729/2024
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
„MMA - Őrzés és porta HNT” - 1. rész Magyar Művészeti Akadémia Titkársága EKR002160162024
2024.11.21.
2025.02.05.
D.451/12/2008
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi iroda
2008.10.07.
D.303/2019
Magyar Nemzeti Bank
Vállalkozási keretszerződés az MNB 2019. évi kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására EKR001059092018
2019.05.16.
2019.06.21.
3.Kf.649.903/2013/4.
Magyar Nemzeti Bank
Magyar Nemzeti Bankban őrzésvédelmi és ügyfélirányítói feladatok ellátása
2013.06.11.
3.Kf.27.213/2012/5.
Magyar Nemzeti Bank
Kommunikációs ügynökségi szolgáltatások
2012.10.17.
D.457/2012.
Magyar Nemzeti Bank
MNB épületeivel kapcsolatos tervezési, műszaki ellenőrzési és szakértői munkák elvégzése
2012.07.26.
2012.08.27.
D.183/2011.
Magyar Nemzeti Bank
a Magyar Nemzeti Bank részére kommunikációs ügynökségi szolgáltatások nyújtása vállalkozási szerződés keretében
2011.03.25.
2011.05.06.
D.57/2010.
Magyar Nemzeti Bank
Redundáns központi adattároló és mentőeszköz rendszer kialakítása az MNB részére
2010.02.01.
2010.02.05.
D.411/2020
Magyar Nemzeti Bank
KKTA rendszer támogatása és továbbfejlesztése EKR000211572020
2020.09.23.
2020.11.02.
D.135/2018
Magyar Nemzeti Bank
Országos pénzügyi fogyasztóvédelmi hálózat kialakítása és működtetése_KBE/159/2015
2018.04.11.
2018.05.07.
D.688/2010.
Magyar Nemzeti Bank
Őrzés-védelmi és ügyfélirányító feladatok ellátása a Magyar Nemzeti Bankban
2010.09.01.
2010.10.11.
4.Kf.27.197/2007/4
Magyar Nemzeti Bank
2008.10.04.
D.495/2022
Magyar Nemzeti Bank
„Irodaszerek, adminisztrációs és egyéb anyagok, irodai kisgépek és eszközök beszerzése és szállítása (KBF/595/2022)” EKR001481042022
2022.12.14.
2023.01.12.
D.478/2022
Magyar Nemzeti Bank
„Irodaszerek, adminisztrációs és egyéb anyagok, irodai kisgépek és eszközök beszerzése és szállítása (KBF/595/2022)” EKR001481042022
2022.12.06.
2022.12.12.
Kfv. II.37.054/2013/4.
Magyar Nemzeti Bank
Kommunikációs ügynökségi szolgáltatások nyújtása vállalkozási szerződés keretében
2013.06.05.
D.523/2020
Magyar Nemzeti Bank
„Rendezvényszervezési közbeszerzési eljárás” EKR000579162020
2020.12.07.
2021.01.07.
D.431/2020
Magyar Nemzeti Bank
KAR ITER rendszer támogatása és továbbfejlesztése EKR000367592020
2020.10.02.
2020.11.27.
D.786/8/2006.
Magyar Nemzeti Bank
2006.12.21.
D.477/19/2007.
Magyar Nemzeti Bank, Magyar Államkincstár közös ajánlatkérők
2007.09.26.
D.466/20/2007.
Magyar Nemzeti Bank, Rádió Taxi Kft. Képviseli: Istvánfi & Tekler Ügyvédi Iroda, H 77 Kft., Taxi-2000 Szálítási és Szolgáltató Kft. Képviseli: Dr. Birkás Miklós ügyvéd
2007.09.24.
D.394/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archivum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében felmérési és koncepcióterv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.335/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archivum és Filmintézet
Vállalkozási szerződés az Egységes Nemzeti Oktatási és Térinformatikai Rendszer fejlesztésére, bevezetésére és az oktató trénerek betanítására - TÁMOP 3.2.14-12/1-2013-0001.
2015.05.22.
2015.07.02.
D.661/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
állalkozási szerződés az Egységes Nemzeti Oktatási és Térinformatikai Rendszer fejlesztésére, bevezetésére és az oktató trénerek betanítására - TÁMOP 3.2.14-12/1-2013-0001.
2015.08.17.
2015.09.24.
D.395/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében engedélyezési és kivitelezési terv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.387/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
A Budapest XIV. ker. Róna utcai és Fót Keleti Márton utcai telephelyeken őrzés-védelem és portaszolgálati feladatok ellátása
2018.11.16.
2018.12.01.
D.351/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
Utazásszervezési szolgáltatások
2018.10.12.
2018.11.10.
D.113/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
Ajánlati felhívás - „Általános informatikai eszközök - Adattárolók és perifériák” 1. és 2. rész
2018.03.28.
2018.04.11.
13.K.34.620/2004/6.
Magyar Nemzeti Filmarchívum
hagyományos (celluloid) hordozókon levő filmörökség digitalizálása
2005.09.28.
D.37/2013.
Magyar Nemzeti Galéria jogutódja Szépművészeti Múzeum
Közbeszerzési eljárás mellőzése, 40 db asztali PC és 3 db hordozható laptop, 7 db fénymásoló és 8 db hálózatos nyomtató beszerzése
2013.01.22.
2013.02.15.
D.19/2013.
Magyar Nemzeti Levéltár
Műszaki szakértői szolgáltatás nyújtása a Magyar Nemzeti Levéltár számára az EKOP-1.2.8-08-2008-0001 azonosítójú "Elektronikus levéltár" című projekt végrehajtása során
2013.01.14.
2013.01.30.
D.200/2017.
Magyar Nemzeti Levéltár
Informatikai eszközök beszerzése - 1. rész
2017.05.12.
2017.05.29.
D.76/2020
Magyar Nemzeti Múzeum
Római kori villa védőépületének helyreállítása EKR000791812019
2020.03.10.
2020.04.03.
D.323/2023
Magyar Nemzeti Múzeum
„MNM Rákóczi Múzeum IT fejlesztés, eszközbeszerzés2” - 2. rész "Multimédiás alkalmazások, szoftverek fejlesztése" EKR001324392023
2023.08.16.
2023.10.05.
D.274/2023
Magyar Nemzeti Múzeum
Szoftverlicencek beszerzése - 1. rész EKR000664402023
2023.07.10.
2023.08.08.
D.20/2020
Magyar Nemzeti Múzeum
Római kori villa védőépületének helyreállítása EKR000791812019
2020.01.17.
2020.02.05.
D.460/2021
Magyar Nemzeti Múzeum
OM projekt vizuál és audiotechnikai eszk. 2020-21 EKR000168612020
2021.10.18.
2021.12.15.
D.20/2021
Magyar Nemzeti Múzeum
Baláca, mű-emléki védőépület helyreállítása EKR001094152020
2021.01.18.
2021.02.22.
D.605/2017.
Magyar Nemzeti Múzeum
Régészeti föld- és bontómunka, valamint kapcsolódó tevékenységek végzése megelőző régészeti feltárások területén
2017.11.03.
2017.11.30.
D.798/2009.
Magyar Nemzeti Múzeum
Mátyás Király Múzeuma területén megvalósításra kerülő játszóház kivitelezési munkái
2009.12.15.
2010.01.14.
D.276/2023
Magyar Nemzeti Múzeum
Szoftverlicencek beszerzése - 3. rész EKR000664402023
2023.07.10.
2023.08.08.
D.275/2023
Magyar Nemzeti Múzeum
Szoftverlicencek beszerzése - 2. rész EKR000664402023
2023.07.10.
2023.08.08.
D.77/2024
Magyar Nemzeti Múzeum
Gépi és kézi földmunka régészeti lelőhelyeken EKR000089672024
2024.02.15.
2024.04.30.
D.14/8/2006.
Magyar Nemzeti Múzeum
Magyar Nemzeti Múzeum Múzeumkert alatti terület bővítésének PPP-konstrukcióban történő szolgáltatásához szükséges épületberendezés és infrastruktúraszolgáltatás biztosítása PPP-konstrukcióban
2006.02.09.
D.390/2009.
Magyar Nemzeti Múzeum
Királylányok messze földről – Katalónia és Magyarország a középkorban című kiállítás teljes körű műtárgy szállítmányozási feladatai
2009.07.22.
2009.09.03.
D.160/2026
Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ
Teremfelügyeleti feladatok az MNM KK épületeiben - 2.rész MNM KK BUDAPESTI RÉGIÓ EKR001116122025
2026.04.02.
2026.04.27.
D.11/2018
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási Keretszerződés Projektellenőri, Építési Műszaki Ellenőri, Szakági Műszaki Ellenőri és Szakértői feladatok ellátására a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. által Magyarország Központi Költségvetéséből finanszírozott környezeti kármentesítési projektek megvalósítása során
2018.01.12.
2018.01.23.
D.626/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
EAR rendszerrel kapcsolatos szakértő szolgáltatás nyújtása
2017.11.23.
2017.11.30.
D.760/2015.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás keretében az MNV Zrt. érdekkörébe tartozó ingatlanok értékbecsléseinek elkészítése
2015.09.29.
2015.10.16.
D.524/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
„A fehérvárcsurgói Károlyi-kastélykert helyreállításának első üteme: A kastély környezete és a tó helyreállítása.” című KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0002 számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.10.16.
2014.11.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el