Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.501/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2016. október 10-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Gyógyszerkereskedelmi Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.09.
D.507/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. december 19-i megrendelése alapján különféle tisztítószerek beszerzése 2016. évben (Anzenberger Hungary Németh Ferenc ev.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.10.03.
D.512/2017.
Debreceni Egyetem
Adásvételi szerződés biológiai képalkotó eszközök beszerzésére - 3. rész
2017.08.21.
2017.10.04.
D.510/2017.
Békéscsabai Szakképzési Centrum
2015. október 12-i szerződés alapján elektromos áram beszerzése 2016. évben (MVM Partner Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.09.06.
D.509/2017.
Békéscsabai Szakképzési Centrum
2015. november 23-i szerződés alapján gázszolgáltatás beszerzése 2016. évben (Főgáz Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.09.29.
D.508/2017.
Nagyatádi Kórház
Mosatási szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Dunántúli Mosodák Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.10.03.
D.511/2017.
Békéscsabai Szakképzési Centrum
2015. augusztus 13-i szerződés alapján szerszámoskocsi és tartozékai beszerzése 2016. évben (Körösfémker Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.09.29.
D.513/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés keretében orvostehcnikai eszközök szállítása és üzembe helyezése ÁEEK Intézményei, DE, PTE és az SZTE részére, mint ÁEEK konzorciumi partnerének, EFOP-2.2.0-16-00003 keretében
2017.08.22.
2017.08.30.
D.516/2017.
Szent Margit Kórház
2013. június 11-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.12.
D.519/2017.
Szent Margit Kórház
Karbantartási szolgáltatás 2016. évben (ENDO Plus Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.12.
D.518/2017.
Szent Margit Kórház
Takarítási szolgáltatás beszerzése 2016. évben (P.Dussmann Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.12.
D.517/2017.
Szent Margit Kórház
2013. május 24-én megkötött szerződés alapján gyógyszerek beszerzése (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.12.
D.515/2017.
Szent Margit Kórház
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Fresenius Medical Care Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.02.
D.514/2017.
Szent Margit Kórház
2013. március 7-i szerződés szerint gyógyszerek beszerzése 2016. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.02.
D.521/2017.
Mohácsi Kórház
Konszignációs raktár üzemeltetése (raktárkészlet folyamatos feltöltése) 2016. évben - Premed Pharma Kft. - Kbt. mellőzése
2017.08.28.
2017.10.06.
D.520/2017.
Mohácsi Kórház
Szemészeti lencsék beszerzése 2016. évben (OPC Szemészeti Termékközpont Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.28.
2017.10.06.
D.522/2017.
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
Határidős adásvételi szerződés sebészeti varrógépek és tárak beszerzésére a Zala Megyei Szent Rafael Kórház részére konszignációs raktár biztosításával
2017.08.28.
2017.09.08.
D.523/2017.
T-Családi-Plus Kft.
Nyírbátor önkormányzati intézményeinek épületenergetikai korszerűsítése - 2014. évben
2017.08.30.
2017.10.26.
D.524/2017
MTA Könyvtár és Információs Központ
Az Akadémiai Kiadó Szótárainak, Folyóiratainak, a Magyar Elektronikus Referenciaművek Szolgáltatásának (MeRSZ), az Akadémiai Kiadó Orvosi Folyóiratcsomagjának, valamint az Akadémiai Kiadó online és print folyóiratainak beszerzése nemzetközi csere céljára
2017.08.30.
2017.09.04.
D.525/2017.
Semmelweis Egyetem
Tömő u. 25-29. sz. alatti épület teljes belső rekonstrukciójához szükséges tervezői szolgáltatás beszerzése
2017.08.30.
2017.09.04.
D.526/2017.
Szigetvári Kórház
V. osztályú Heliport üzemeltetés reptéri tűzoltó szolgálattal
2017.09.01.
2017.10.17.
D.527/2017.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
MedWorkS szoftvermodulok karbantartása, frissítése és jogszabálykövetése
2017.09.04.
2017.10.02.
D.529/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés preanilitikai és mikrobiológiai labor berendezések beszerzésére
2017.09.06.
2017.10.16.
D.530/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés keretében orvostehcnikai eszközök szállítása és üzembe helyezése ÁEEK Intézményei, DE, PTE és az SZTE részére, mint ÁEEK konzorciumi partnerének, EFOP-2.2.0-16-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében - 2. rész
2017.09.06.
2017.10.24.
D.528/2017.
Központi Statisztikai Hivatal
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása 2012. (Szeifert & Szeifert Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.09.06.
2017.10.16.
D.531/2017
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
Nagy és közepes teljesítményű dokumentum lapolvasó eszközök beszerzése
2017.09.07.
2017.11.10.
D.533/2017
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés preanilitikai és mikrobiológiai labor berendezések beszerzésére - III. és IV. rész
2017.09.07.
2017.10.16.
D.532/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés patológiai berendezések beszerzésére - 3. rész
2017.09.07.
2017.10.24.
D.535/2017
F & F Takarító és Szolgáltató Kft.
Takarítási feladatok ellátása a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatalhoz tartozó szervezeti egységeknél vállalkozási szerződés keretében
2017.09.08.
2017.11.20.
D.539/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés preanilitikai és mikrobiológiai labor berendezések beszerzésére
2017.09.08.
2017.10.20.
D.534/2017.
Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal
Takarítási szolgáltatás besezrzése a MEKH részére
2017.09.08.
2017.09.25.
D.538/2017.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Csolnoky Ferenc Kórház részére vállalkozási szerződés keretében
2017.09.12.
2017.09.22.
D.537/2017.
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a "Velencei-tavi partfal komplex rehabilitációja" című projekttel (KEOP-1.3.0-15-2016-00015) kapcsolatos PR és tájékoztatási feladatok teljes körű ellátására
2017.09.12.
2017.09.28.
D.540/2017.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távhővezetéki munkákhoz szükséges szerelvények beszerzése - 4. rész
2017.09.14.
2017.11.06.
D.541/2017.
Pápa Város Önkormányzata
TOP-2.1.2-15-VE1-2016-00003- Várdomb tervezése
2017.09.14.
2017.10.11.
D.542/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Ingatlan érték felülvizsgálati feladatok ellátása
2017.09.14.
2017.10.27.
D.543/2017.
Országos Mentőszolgálat
Kötszerek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére - 2. és 3. rész
2017.09.15.
2017.10.24.
D.544/2017.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Hőkamerák beszerzése az EU Polgári Védelmi Komplex modulok létrehozása (KEHOP-1.6.0.-15-2016-00021) projektben
2017.09.15.
2017.10.26.
D.545/2017.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2017.09.18.
2017.09.29.
D.548/2017.
Magyar Állami Operaház
Vállalkozási (építési és tervezési) szerződés keretében a Magyar Állami Operaház korszerűsítésének színpadtechnológiai (színpadgépészeti) tervezési, gyártási, bontási és kivitelezési feladatai
2017.09.18.
2017.10.24.
D.546/2017.
Állami Szívkórház
ÁEEK OEP EMMI-2016/1 azonosítószámú pályázat keretében az Állami Szívkórház részére kórtermek felújításával kapcsolatos építési kivitelezési feladatok ellátása
2017.09.18.
2017.10.24.
D.547/2017.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Energetikai korszerűsítési, hőszolgáltatási, üzemeltetési, javítási és karbantartási szerződés
2017.09.18.
2017.11.06.
D.549/2017.
Szabadics Közmű-és Mélyépítő Zrt
Keretmegállapodás - (Ivóvízminőség-javítása projektek kivitelezése (KEOP) - közbeszerzési szabályok megsértése
2017.09.19.
2017.11.28.
D.550/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
Nemzeti Jogszabálytár Törvényességi Felügyelet Írásbeli Kapcsolattartás Moduljának fejlesztése
2017.09.20.
2017.10.25.
D.552/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Varrógépek, tárak beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház részére konszignációs raktár üzemeltetésével - 2. és 3. rész
2017.09.21.
2017.10.31.
D.551/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Varrógépek és tárak beszerzése
2017.09.21.
2017.10.04.
D.554/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázhálózat létesítés - kivitelezők kiválasztása - 3. rész
2017.09.22.
2017.11.20.
D.553/2017.
Iparművészeti Múzeum
Vállalkozási-, Szállítmányozási-, Letéti megőrzési és Bérleti szerződés az Iparművészeti Múzeum (IMM) épületének rekonstrukciója idejére a múzeumi műtárgyak elhelyezésének, illetve a múzeumi szervezet működésének biztosítása céljából
2017.09.22.
2017.10.19.
D.556/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
2017. évhez kapcsolódóan helyi és országos közúthálózaton történő fejlesztési és felújítási munkák tervezési feladatainak ellátása, szerződések megkötése 6 részben
2017.09.25.
2017.10.10.
D.557/2017.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen, Déli Ipari Park elektromos tervezési munkái vonatkozásában vagyoni értékű jogok korlátlan, teljeskörű megszerzését is magában foglaló engedélyezési és kiviteli tervdokumentációnak elkészítése
2017.09.25.
2017.10.13.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el