Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.80/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Mercedes gyártmányú tehergépjárművek karbantartása - Kbt. mellőzése
2018.03.19.
2018.04.20.
D.79/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szóródó és egyéb anyagok, valamint aszfalt, beton szállítása Tolna megyében - Kbt. mellőzése
2018.03.19.
2018.05.14.
D.78/2018
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
AF - DRV Zrt. - A szennyvízrendszerekben meghibásodott szennyvíz-szivattyúk eseti javítása, valamint a szennyvízátemelőkben üzemelő szennyvíz szivattyúk éves karbantartása
2018.03.19.
2018.04.16.
D.77/2018
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Tételes elszámolás alá eső rituximab, valamint immunglobulin hatóanyagot tartalmazó, természetben biztosítandó gyógyszerek 2018-2019. finanszírozási évre történő beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló gyorsított tárgyalásos eljárás keretében, 7 részben - 1. rész
2018.03.19.
2018.04.09.
D.76/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
24/28/37-es villamos vonalakon korszerűsítés és pályafelújítás (Salgótarjáni út - Fiumei út keresztezés)
2018.03.19.
2018.05.08.
D.81/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Renault gyártmányú nehézteher gépjárművek karbantartása - Kbt. mellőzése
2018.03.19.
2018.03.28.
D.75/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére - 1. rész
2018.03.19.
2018.05.25.
D.83/2018
NKM Földgázszolgáltató Zrt.
Keretmegállapodás SAP fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzésére két részben” 1. része: „Fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzése ajánlatkérő SAP rendszerének alábbi moduljai vonatkozásában: SAP core modulok (FI, CO, AM, MM, SD, IM-PS, TR-CM, DMS, WF, BC, FI-SL) és az SAP HR modul funkcióinak támogatása az éles üzemeltetés támogatásán kívül.”
2018.03.20.
2018.05.08.
D.82/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés keretében orvostechnikai eszközök szállítása és üzembe helyezése az Állami Egészségügyi Ellátó Központ (ÁEEK) Intézményei részére, valamint a Debreceni Egyetem, a Pécsi Tudományegyetem és a Szegedi Tudományegyetem, mint az Állami Egészségügyi Ellátó Központ konzorciumi partnerének, az EFOP-2.2.0-16-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében -3. rész
2018.03.20.
2018.04.06.
D.104/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt szállítás (Somogy megye) - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.98/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ömlesztett áru fuvarozási keretszerződés (Pest megye) - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.96/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés -Észak-magyarországi régió - Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.95/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
2017. Országos Közfoglalkoztatott Program 01 - Dél-dunántúli régió - Baranya megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.94/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Észak magyarországi régió - Heves megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.93/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Közép dunántúli régió - Veszprém megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.92/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Észak Magyarországi régió - Nógrád megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.85/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Közép dunántúli régió- Fejér megye -Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.28.
D.105/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Aszfalt és martaszfalt szállítása (Heves megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.103/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szállítási keretszerződés só, kőanyag, aszfalt szállításra (Vas megye) - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.102/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Jász-Nagykun-Szolnok megye területén végzendő saját kivitelezésű nagyfelületű burkolatjavítási munkálatokhoz szükséges melegaszfalt szállítás - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.101/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Só szállítás - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.100/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt szállítás (Szabolcs) -Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.99/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ömlesztett anyag, melegaszfalt, szóródó építési anyag szállítása Békés megyében - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.97/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés 03 - Észak-alföldi régió - Heves Megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.91/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés 02- Közép dunántúli régió - Fejér megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.90/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Nyugat dunántúli régió - Győr-Moson-Sopron megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.89/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Észak alföldi régió - Jász-Nagykun-Szolnok megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.88/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Dél alföldi régió - Békés megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.87/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Közép dunántúli régió - Komárom-Esztergom megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.86/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos Mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Nyugat dunántúli régió- Vas megye -Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.84/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos mezőgazdasági területek és a közutak között fekvő területek tisztántartásával kapcsolatos szállítójármű-bérlés - Nyugat dunántúli régió-Zala megye - Kbt. mellőzése
2018.03.22.
2018.03.26.
D.108/2018
VOLÁNBUSZ Zrt.
VOLÁNBUSZ Zrt. részére jegy- és bérletellenőrzési tevékenység ellátása
2018.03.23.
2018.05.25.
D.111/2018
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Veszettség elleni orális vakcina beszerzése, vakcinázás és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2018.03.23.
2018.04.25.
D.109/2018
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés a radioaktív hulladékokat feldolgozó és tároló üzemcsarnok légtechnikai hálózatának rekonstrukciójára
2018.03.23.
2018.05.24.
D.107/2018
Oroszlány Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a volt Arany János iskola épülete (Szolgáltató Városközpont) kiemelt jelentőségű épületenergetikai fejlesztésére a KEOP-2015-5.7.0 kódszámú konstrukció keretében
2018.03.23.
2018.06.04.
D.106/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Szülészet készülékeinek beszerzése
2018.03.23.
2018.04.19.
D.110/2018
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése a DAKK Zrt., a DDKK Zrt., az ÉMKK Zrt., az ÉNYKK Zrt., valamint a KNYKK Zrt. részére - 2., 4. és 5. rész
2018.03.24.
2018.04.09.
D.112/2018
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak székhelyén és telephelyein takarítási feladatok ellátása
2018.03.27.
2018.05.31.
D.113/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
Ajánlati felhívás - „Általános informatikai eszközök - Adattárolók és perifériák” 1. és 2. rész
2018.03.28.
2018.04.11.
D.115/2018
Taszár Község Önkormányzata
Napelemes kiserőmű létesítése
2018.03.29.
2018.04.09.
D.114/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
e-BEV rendszer informatikai környezet üzemeltetés-támogatásának biztosítása további 4 évre
2018.03.29.
2018.04.16.
D.120/2018
Gálfi Béla Nonprofit Kft.
A Gálfi Béla Nonprofit Kft. informatikai feladatainak teljes körű ellátása 2017.
2018.04.03.
2018.04.26.
D.117/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Zúzott kőanyag szállítása (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) Kbt. mellőzése
2018.04.03.
2018.04.04.
D.119/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Eruptív kő (Vas megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.03.
2018.04.04.
D.118/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Eruptív kőanyag beszerzése (Győr mérnökség) - Kbt. mellőzése
2018.04.03.
2018.04.04.
D.116/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kőanyag beszerzése (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.03.
2018.04.04.
D.122/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
EFOP-2.2.20-17-2017-00020 Diagnosztikai ultrahang készülékek beszerzése a BAZ Megyei Központi Kórházban projekt keretében eszközbeszerzés - 2. rész
2018.04.05.
2018.04.25.
D.121/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Műszaki gépek beszerzése - 8. rész (Rakodó földmunkagép beszerzése)
2018.04.05.
2018.04.25.
D.134/2018
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés: "21. sz. főút 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok" négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátása
2018.04.09.
2018.06.18.
D.131/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Finisher, henger, emulziószóró tehergépkocsi bérlése (Heves megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el