Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.638/2015.
Szépművészeti Múzeum
A műemléknek minősülő Szépművészeti Múzeum Román Csarnokának és további belső tereinek rekonstrukciójára, átalakítására, pincei, mélyföldszinti, földszinti, I. emeleti, II. emeleti helyiségeinek átszervezésére, átalakítására, tetőterének, tetőfelületeinek felújítására, elektromos és gépészeti rendszerek energiatakarékos korszerűsítésére, valamint 6 db új gépészeti felvonó berendezés beépítésére és 2 db meglévő gépészeti felvonó berendezés elbontására készült kiviteli tervek megvalósítása
2015.08.05.
2015.08.28.
D.637/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés Bács-Kiskun Megyei Kórház Kiskunfélegyházi Tagkórházának bontási, építési és felújítási munkáinak kivitelezésére TIOP projekt keretében
2015.08.03.
2015.08.28.
D.655/20158.
Budapest Főváros Önkormányzata
A fővárosi hulladékgazdálkodási rendszer környezetbarát technológiáinak bővítése, a hulladékfeldolgozás és újrahasznosítás arányának növelése című KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-0002 azonosítószámú, európai uniós támogatásból megvalósuló projekt részeként létesítményekhez szükséges audiovizuális eszközök beszerzése
2015.08.13.
2015.08.28.
D.653/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.08.12.
2015.08.28.
D.604/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (Docutrade Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.605/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Kompresszoros matrac beszerzése 2012. évben (GoReha Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.608/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2012. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
37.Kpk.45.792/2015/3.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.08.31.
D.569/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 1. rész
2015.07.17.
2015.08.31.
D.360/2015.
Páty Község Önkormányzata
Páty, Erkel Ferenc és Levendula u. útburkolat és közvilágítás építése
2015.06.02.
2015.08.31.
D.527/2015.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske
Higiéniai és tisztítószerek beszerzése a BÁH Befogadó Állomás és Telephelyei részére
2015.06.29.
2015.08.31.
37.Kpk.45.816/2015/9.
Prevenció Egészségügyi- Szociális Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Orvosi eszközök beszerzése, telepítése, üzembehelyezése az Új Széchenyi terv keretében megjelent ÉAOP-2.1.1/G-12- Egészségügyi turizmus szolgáltatásainak fejlesztése a konvergencia régiókban
2015.09.01.
D.639/2015.
Mád Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Mádon található Borsay kastély felújítására
2015.08.05.
2015.09.02.
D.574/2015.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás megrendelése
2015.07.20.
2015.09.02.
12.K.30.871/2015/8
Pécsi Tudományegyetem (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)
Takarítási szolgáltatások beszerzése (Top-Net Nívó Kft.) 2012. évben
2015.09.02.
D.652/2015.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest III. kerület, Csillaghegyi öblözet árvízvédelme projekthez kapcsolódó vízjogi engedélyes tervdokumentáció és tendertervek elkészítése.
2015.08.12.
2015.09.02.
D.555/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények 12 havi gyógyszerellátásának biztosítása "B" mellékletben részletezett hatóanyagok tekintetében-GYO-009/2014/KM - 38. rész
2015.07.10.
2015.09.02.
D.592/2015.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzése a Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház részére a DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 sz. projekt keretében - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.04.
D.640/2015.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Dózsa Gy. és Tavasz utcai háziorvosi rendelő épületek korszerűsítése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0130
2015.08.05.
2015.09.04.
D.663/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén - 1. és 2 rész
2015.08.18.
2015.09.07.
D.641/2015.
Balatonmáriafürdő Község Önkormányzata
Balatonmáriafürdő háziorvosi rendelő fejlesztése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0123
2015.08.05.
2015.09.07.
D.589/2015.
Országos Roma Önkormányzat
TÁMOP "Kompetenciaalapú tananyagfejlesztés II - és roma kultúra és nyelv ápolása" c. projekt keretében kiadói szerződés tankönyvek, munkafüzetek, hanganyagok kiadására és terjesztésére
2015.07.27.
2015.09.07.
D.662/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés a 14. számú főút Vámosszabadi határátkelőhely akadálymentesítésé-hez, továbbá ezzel összefüggésben a Duna árterén vezetett főút szakaszhoz kapcsolódó Tanulmányterv és Előzetes Vizsgálati Dokumentáció készítése
2015.08.17.
2015.09.08.
D.660/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
TIOP 2.3.3 Intézmények NTG csatlakoztatásához szükséges CE routerek beszerzése - Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-egészségügy) Rendszer - Térségi, funkcionálisan integrált intézményközi információs rendszerek kiépítéséhez szükséges helyi infrastruktúra fejlesztések) ("Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése-2013." 1.részteljesítés
2015.08.17.
2015.09.09.
D.651/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés műszaki tartalom felülvizsgálata értékelemzés keretében 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakaszára tárgyában
2015.08.10.
2015.09.10.
D.633/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távvezeték felújítási munkák II/2015. - 1. rész
2015.07.31.
2015.09.10.
D.664/2015.
Ghandi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel" tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.08.18.
2015.09.11.
D.570/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti M3 metróvonal járműparkjának korszerűsítéssel egybekötött felújítása és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások és eszközök szállítása
2015.07.17.
2015.09.11.
D.593/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés a „Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Dél-Dunántúli Régióban” megnevezésű és DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 azonosító számú project terhére - 3., 5., 7., 8., 12., 16., 17., és 19. részek
2015.07.28.
2015.09.14.
D.632/2015.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
1134 Budapest, Kassák Lajos utca 17. szám alatti 28189 hrsz. ingatlanon 16 csoportos passzívház óvoda építése
2015.07.30.
2015.09.14.
D.658/2015.
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem számítástechnikai alkatrészek beszerzése és kapcsolódó javítási szolgáltatások ellátása
2015.08.15.
2015.09.15.
D.726/2015.
Magyar Művészeti Akadémia
Megbízási szerződés a Magyar Művészeti Akadémia Irodaházának teljeskörű tervezési és tervezői művezetési feladatainak ellátására
2015.09.14.
2015.09.16.
D.601/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Gázenergia beszerzés 2012. évben (Fővásori Gázművek Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.585/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen-2.
2015.07.24.
2015.09.16.
D.654/2015.
Ráctherm Hévízhasznosító Kft.
Rácalmás Gyógyfürdő fejlesztése során ellátandó tervezési és szaktanácsadási faladatok
2015.08.13.
2015.09.16.
D.598/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Ágy beszerzés 2012. évben - (ASS Berendzési Rendszerek Ipari Bt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.600/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Elemzés 2012. évben (Activate Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.606/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Közbeszerzési tanácsadás beszerzése 2012. évben (RBH Consulting Közbeszerzési Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.648/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M0 autóút vízelvezetése miatt szükséges törökbálinti vízrendezési beavatkozások kivitelezése (A000.39)
2015.08.07.
2015.09.17.
D.631/2015.
Sokoró Natúrzóna Innovációs és Fenntartható Projektfejlesztő Nonprofit Kft.
Biomimetikus Életmód Központ (BÉK) épületének építés-kivitelezési és kapcsolódó egyéb munkáinak elvégzése
2015.07.30.
2015.09.17.
D.578/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd turisztikai fejlesztések - híd építés I. rész
2015.07.20.
2015.09.17.
28.K.31.054/2015/9,
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, karbantartási, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben
2015.09.18.
3 .Kf.650.159/2015/3.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft
Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák
2015.09.18.
D.727/2015.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Telasc Fxi mérőrendszer 2015. évi továbbfejlesztése, a Telasc mérő- és kapcsolódó eszközök támogatása, karbantartása, illetőleg kalibrálása és javítása
2015.09.15.
2015.09.18.
D.706/2015.
BKK Zrt.
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2015.09.04.
2015.09.21.
D.687/2015.
Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a „Ronyvazugi, Bodrog jobb parti árvízvédelmi rendszer fejlesztése” tárgyú KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0008 azonosítószámú projekt tervezési és kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint, és Vállalkozási szerződés a „Ronyvazugi, Bodrog jobb parti árvízvédelmi rendszer fejlesztése” tárgyú KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0008 azonosítószámú projekt kivitelezéséhez kapcsolódó töltésnyomvonal alatt feltárt inert hulladék és alkalmatlan talaj kitermelése, elszállítása és talajcseréje, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.08.24.
2015.09.21.
D.581/2015.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítése
2015.07.21.
2015.09.21.
D.689/2015.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
"TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0032 jelű, "Funkcionális integrációt támogató infrastruktúra-fejlesztés a Keszthelyi Kórház és a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház együttműködésében" c. pályázat keretei között
2015.08.28.
2015.09.21.
D.685/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Szállítási szerződés (atipikus adásvételi szerződés) keretében "Szervezeti és infrastrukturális megújulás - Markhot Ferenc Kórház" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0027 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés - 2. rész
2015.08.19.
2015.09.21.
D.582/2015.
Miskolci Apostoli Exarchátus
Vállalkozási szerződés "Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola bővítése és korszerűsítése II. ütem" tárgyában
2015.07.22.
2015.09.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el