Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.911/2011.
MNB Magyar Nemzeti Bank
OLIB7 könyvtári rendszerre szoftverkövetési szolgáltatás nyújtása az Oracle 9.2-es verziójú ASFU licensztípusú adatbázis kezelő szerver szoftverre, nyomkövetés és opcionálisan lehívható 12 embernap/2 év eseti helyszíni támogatási szolgáltatás nyújtása
2011.11.29.
2011.12.15.
D.420/2016.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Országos pénzügyi fogyasztóvédelmi hálózat kialakítása és működtetése KBE/159/2015.
2016.06.08.
2016.07.25.
D.917/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Éves terv-tény adatok auditja (KBE/135/2015.)
2015.12.28.
2016.01.11.
D.119/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Beléptető rendszer karbantartása és javítása
2015.03.06.
2015.03.17.
D.108/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Keretszerződés médiafigyelési feladatok ellátására
2015.02.27.
2015.03.23.
D.375/2014.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Egészségügyi szolgáltatások nyújtása - megbízási szerződés
2014.07.23.
2014.08.07.
D.648/2017.
MNB Magyar Nemzeti Bank
MNB Székház kőhomlokzatok és tetőfelépítmények felújítása tervezési és engedélyezési munkái (KBF/00496/2017)
2017.11.30.
2017.12.14.
D.650/2016.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Munkaállomások és projektorok beszerzése - 1. rész
2016.07.01.
2016.08.12.
D.556/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Mentési rendszer bővítése és műszaki korszerűsítése Licenc szállítása és támogatási szolgáltatások
2015.07.10.
2015.08.26.
D.164/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Szállítási keretmegállapodás számítástechnikai gépek alkatrészek és tartozékainak beszerzésére
2015.03.23.
2015.04.13.
D.568/2014.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Nyílászárók cseréje
2014.11.07.
2015.01.08.
D.765/2011.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Szerződés Széchenyi Pihenő Kártya szállítására
2011.10.12.
2011.10.24.
D.69/2013.
MNB Magyar Nemzeti Bank
A Magyar Nemzeti Bank részére hirdetéstervezési és szervezési szolgáltatás nyújtása
2013.02.15.
2013.04.08.
D.431/2025
MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Menedzserszűrés típusú egészségügyi szolgáltatás 2025” EKR000726892025
2025.07.04.
2025.07.16.
D.234/2026
MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Menedzserszűrés típusú egészségügyi szolgáltatás 2025” EKR000726892025
2026.05.18.
2026.06.18.
D.420/2025
MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Menedzserszűrés típusú egészségügyi szolgáltatás 2025” EKR000726892025
2025.06.27.
2025.07.23.
D.15/2025
MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Menedzserszűrés típusú egészségügyi szolgáltatás” EKR002439932024
2025.01.13.
2025.02.10.
D.163/2015.
MKK Magyar Követeléskezelő Zrt.
Az Intrade-Dream Integrált Faktoring Informatikai Szoftver Rendszerhez tartozó maintenance (követési) és support (rendszertámogatási) szolgáltatások nyújtásához kiegésztő szolgáltatás megrendelése a DREAM modulokhoz meghatározott, meglévő 10 egyidejű felhasználón túlmenően további 5 felhasználóra kiterjedő jogosultságra
2015.03.23.
2015.04.24.
D.179/2018
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
AF - „Szennyvíztisztítás Technológiai Segédanyagainak beszerzése a MIVÍZ Kft. számára”
2018.05.18.
2018.06.04.
D.358/11 /2008
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
2008.08.29.
D.51/2019
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
Szennyvíztisztítás Technológiai Segédanyagainak beszerzése a MIVÍZ Kft. számára - 3. és 4. rész
2019.02.25.
2019.03.14.
D.119/2022
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
MIVÍZ Kft. iszapszállítási szolgáltatás - 1. és 2. rész EKR 001133392021
2022.04.06.
2022.04.25.
D.198/2022
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
MIVÍZ Kft. Biogáz üzemének részére iszapszállítás EKR000368902020
2022.06.01.
2022.08.23.
D.378/2011.
MISEK Miskolci Semmelweis Ignác Eü-i Központi Egyetemi Oktató Kórház Nonprofit Kft.
Parkgondozási, karbantartási és őrzés-védelmi feladatok elvégzése
2011.06.03.
2011.07.18.
D.642/2009.
MISEK Miskolci Semmelweis Ignác Eü-i Kp. Egyetemi Oktató Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő székhelyén és telephelyén parkgondozási, karbantartási, őrzés védelmi, fizető parkoló üzemeltetési és hulladékgazdálkodási szolgáltatások, valamint kapcsolódó biztonságfejlesztési feladatok megvalósításának megrendelése
2009.10.22.
2009.12.04.
D.648/2009.
MISEK Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő székhelyén és telephelyén parkgondozási, karbantartási, őrzés védelmi, fizető parkoló üzemeltetési és hulladékkezelési szolgáltatásoknak, valamint a kapcsolódó biztonságfejlesztési feladatok megvalósításának megrendelésére
2009.10.22.
2009.11.09.
D.264/2021
MIRELIT-FOOD Élelmiszeripari Korlátolt Felelősségű Társaság
Panírozott termék előállító gyártósor beszerzése EKR000253572019
2021.05.27.
2021.08.23.
D.293/2018
MIKOM Miskolci Kommunikációs Nonprofit Kft.
Miskolci Napló c. újság nyomdai munkálatainak elvégzése
2018.08.23.
2018.10.09.
D.371/9/2006.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.
Alvállalkozási szerződés megkötése Miskolc Kis-Hunyad u. 9. II. emelet gázellátás-szerelési munkálataira
2006.06.08.
2006.07.10.
D.634/2010.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében 3530 Miskolc, Görgey Artúr u. 4. sz. hrsz. 8437 alatt lévő telken kivitelezői feladatok elvégzése
2010.08.05.
2010.09.16.
D.415/7/2006.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.
2006.07.14.
D.373/7/2006.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.
Alvállalkozási szerződés megkötése Miskolc-tapolca, Várhegy u. 2. gipszkarton-szerelési munkáira
2006.06.08.
2006.07.10.
D.372/6/2006.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.
Alvállalkozási szerződés megkötése Miskolc Kis-Hunyad u. 9. II. emelet hűtéstechnika és légtechnikai szerelési munkálataira
2006.06.08.
2006.07.10.
D.27/2013.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt
Vállalkozási szerződés Miskolc Belvárosában található gazdasági célú (üzletek, irodák) helyiségek, épületek felújítási munkálatainak elvégzésére
2013.01.17.
2013.01.31.
D.471/3/2006.
MIK Miskolci Ingatlangazdákodó Zrt.
Miskolc-Tapolca, Várhegy u. 2. óvodabővítés, homlokzatszigetelés, vakolási munkák elvégzése
2006.07.11.
2006.07.26.
D.11/2025
MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.
„Őrzés-védelem a MIHŐ Kft. számára” EKR000855192024
2025.01.10.
2025.03.12.
D.684/2010.
MIBERSZOLG Miskolci Beruházó és Szolgáltató Kft.
Központi Leánykollégium számára 289 db különböző méretű ablakok cseréje és kapcsolódó munkák elvégzése
2010.08.31.
2010.10.25.
D.13/2013.
MH Logisztikai Ellátó Központ
Központi ellátású élelmiszerek beszerzése (liszt, cukor, befőttek, konzervek, étolaj, tészták, stb.)
2013.01.10.
2013.03.01.
D.821/2016.
MH Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság
Az MH Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság által üzemeltetett közúti gépjárműve, utánfutók, aggregátorok 2016-2017. évben történő garanciaidőn túli javítása, hatósági vizsgára történő felkészítése, vizsgáztatása
2016.09.16.
2016.10.13.
D.66/2013.
MFB-Ingatlanfejlesztő Zrt.
Tatabánya Pláza átalakítási munkái az ajánlati dokumentációban részletezettek szerint
2013.02.13.
2013.03.08.
D.576/2025
MFB-Ingatlanfejlesztő Zrt.
Közbeszerzési Hatósághoz történő bejelentkezési kötelezettség elmulasztása.
2025.09.09.
2025.12.02.
D.145/2018
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Pénzügyi közvetítő szolgáltatások nyújtása a GINOP 8.1.3/B-17 és a VEKOP 2. Szakosodási Kockázati Tőkeprogram (KTP) végrehajtásának biztosítása érdekében - 1., 2., 3., 5., és 8. részei
2018.04.16.
2018.04.27.
D.392/2025
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„MFB Pont Plusz vállalati hálózat kialakítása” KR000572152023
2025.06.16.
2025.06.26.
D.472/2020
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Az MFB Zrt. részére gyakornoki program céljára emberi erőforrás biztosítása EKR000620752020
2020.11.06.
2020.11.26.
D.118/16-I/2009.
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt., képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda, Dr. Miklós Gyula ügyvéd
Közvetlen marketing szolgáltatások
2009.03.28.
2009.05.12.
D.745/8/2007.
MECSEK-ÖKO Környezetvédelmi Zrt.
2008.01.31.
D.619/22-I/2008
MAVIR Zrt. (képviseli: Budapesti 5000 Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Attila, dr. Kéry Krisztina ügyvédek)
Áramvezető és védővezető sodronyok szállítása, részlet vételi jog alapján
2008.12.22.
2009.02.06.
D.549/2012.
MAVIR Magyar Villamosenergiai-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt.
420 kV-os csőgyűjtősín rendszerek szállítása vételi jog fenntartása
2012.09.24.
2012.10.08.
D.414/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Áramvezető sodronyok és szigetelőláncok - 1. rész: Áramvezető sodronyok és szerelvények
2022.10.26.
2022.11.16.
D.413/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Kerepes állomás transzformátor beszerzése
2022.10.26.
2022.11.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el