Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.1010/2016.
MTA Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár és Információs Központ
A ScienceDirect, a Scopus, valamint a SciVal adatbázishoz való hozzáférés biztosítása (2017-2018)
2016.12.06.
2016.12.19.
D.204/2014.
MTA Magyar Tudományos Akadémia
Tervezési szerződés az MTA Humán Tudományok Kutatóháza kulcsrakész állapotának kivitelezési dokumentációjának elkészítésére
2014.04.24.
2014.05.06.
D.83/2017.
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
MTA Etele Irodaház (1119 Budapest, Etele út 59-61.) felújítás 2. ütem kivitelezési munkái
2017.02.22.
2017.04.06.
D.822/2015.
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
Takarítás szolgáltatás beszerzés 2015.
2015.11.11.
2015.12.21.
D.397/2013.
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
Élőerős őrzés-védelem
2013.09.11.
2013.10.07.
D.328/2012.
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
Multifunkciós eszközök beszerzése
2012.05.14.
2012.06.20.
D.815/2024
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
"MTA multifunkciós eszköz bérlés és üzemeltetés” EKR002283162024
2024.12.20.
2025.01.29.
D.326/2017.
MTA Könyvtár és Információs Központ
A SpringerLink adatbázishoz való hozzáférés biztosítása (2017)
2017.06.30.
2017.07.07.
D.524/2017
MTA Könyvtár és Információs Központ
Az Akadémiai Kiadó Szótárainak, Folyóiratainak, a Magyar Elektronikus Referenciaművek Szolgáltatásának (MeRSZ), az Akadémiai Kiadó Orvosi Folyóiratcsomagjának, valamint az Akadémiai Kiadó online és print folyóiratainak beszerzése nemzetközi csere céljára
2017.08.30.
2017.09.04.
D.325/2017.
MTA Könyvtár és Információs Központ
A Nature adatbázishoz való hozzáférés biztosítása (2017)
2017.06.30.
2017.07.11.
D.327/2017.
MTA Könyvtár és Információs Központ
A Grove art Online és a Grove Music Online adatbázisokhoz való hozzáférésre irányuló szolgáltatási szerződés
2017.06.30.
2017.07.11.
D.1018/2016.
MTA Könyvtár és Információs Központ
Az UpToDate on-line adatbázishoz való hozzáférésre irányuló szerződés
2016.12.12.
2016.12.21.
D.998/2016.
MTA Könyvtár és Információs Központ
A Clinicalkey on-line adatbázishoz való hozzáférés biztosítása (2017)
2016.12.05.
2016.12.19.
D.17/2018
MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet
Multi-mode leolvasó rendszer beszerzése
2018.01.18.
2018.02.23.
D.961/2010.
MTA Kémiai Kutatóközpont
az MTA Kémiai Kutatóközpont Q2 Iroda és laborépülete 1. ütemének kivitelezése 23%%-os készültségi fokon álló építési beruházás folytatásával
2010.12.10.
2010.12.15.
D.456/2012.
MTA Energiatudományi Kutatóközpont
Radioaktív izotópok kibocsátásának mérésére szolgáló mérőműszer rendszer szállítása
2012.07.25.
2012.09.04.
D.458/2021
MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont
Magyarország Nemzeti Atlasza nyomdai kivitelezése EKR001134562020
2021.10.15.
2021.11.26.
D.600/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
komplex épületenergetikai fejlesztés a MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.08.22.
2011.09.22.
D.387/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés az MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.06.08.
2011.07.19.
D.25/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés az MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.01.13.
2011.01.21.
D.115/2011.
MTA Atommagkukutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés a MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.02.22.
2011.04.01.
D.127/2015.
MTA Agrártudományi Kutatóközpont
MTA ATK Kukoricamentesítési Osztály számára 1 db új mezőgazdasági vontató beszerzése
2015.03.09.
2015.03.12.
D.200/2023
MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft.
„1_Karbantartás, javítás, felújítás” - 6. része (HU31 - Észak- Magyarország) EKR001881862022
2023.05.25.
2023.06.06.
D.178/2023
MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft.
„1_Karbantartás, javítás, felújítás” - 7. része (HU32 - Észak-Alföld) EKR001881862022
2023.05.08.
2023.07.07.
D.177/2023
MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft.
„1_Karbantartás, javítás, felújítás” - 6. része (HU31 - Észak- Magyarország) EKR001881862022
2023.05.08.
2023.07.07.
D.176/2023
MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft.
„1_Karbantartás, javítás, felújítás” - 1. része (HU11 - Budapest) EKR001881862022
2023.05.08.
2023.07.07.
D.91/2021
MOVINNOV Befektetési Innovációs és Szolgáltató Kft.
"Korona közösségi tér kialakítás" megnevezésű elnyert pályázathoz kapcsolódó épületgépészeti kivitelezési munkák - Kbt. mellőzése
2021.02.25.
2021.05.27.
D.92/2021
MOVINNOV Befektetési Innovációs és Szolgáltató Kft.
"Korona közösségi tér kialakítás" megnevezésű elnyert pályázathoz kapcsolódó épületvillamos kivitelezés munkák - Kbt. mellőzése
2021.02.25.
2021.05.27.
D.90/2021
MOVINNOV Befektetési Innovációs és Szolgáltató Kft.
"Korona közösségi tér kialakítás" megnevezésű elnyert pályázathoz kapcsolódó építész kivitelezési munkák - Kbt. mellőzése
2021.02.25.
2021.05.27.
D.93/2021
MOVINNOV Befektetési Innovációs és Szolgáltató Kft.
"Korona közösségi tér kialakítás" megnevezésű elnyert pályázathoz kapcsolódó kertépítési munkák - Kbt. mellőzése
2021.02.25.
2021.05.27.
D.629/8/2006.
MOL Földgázszállító Zrt., képviseletében eljár MOL Nyrt. TÁSZ Beszerzés
A MOL Földgázszállító Zrt. távfelügyeleti rendszerének fejlesztésénél a fejlesztő által specikfikált hardvereszközök és operációs szoftvereknszállítására és 3 éves időtartamban emelt szintű karbantartási szolgáltatás nyújtására
2006.09.12.
2006.10.13.
D.368/7/2006.
MOL Földgázszállító Zrt.
2006.07.07.
D.439/7/2006.
MOL Földgázszállító Zrt.
2006.08.07.
D.452/11/2008
MOL Földgázszállító Zrt.
2008.10.27.
D.380/2009.
MODEM Modern Debreceni Művészeti Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft., képviseli: Dr. Mancsiczky Ügyvédi Iroda dr. Mancsiczky László ügyvéd
4/2009 MODEM Messiások kiállítás műtárgyainak szállítása
2009.07.15.
2009.08.07.
20.K.30.060/2014/7.
MODEM Modern Debreceni Művészeti Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Kiállításokkal kapcsolatos szállítások megrendelése
2014.02.11.
Kfv.II.37.217/2014/4.
MODEM Modern Debreceni Művészeti Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Műtárgy szállítása
2014.09.17.
D.332/2014.
MNÁMK Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány
Az AUDI Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium épületének bővítése és felújítása az „NYDOP-5.3.1/C-13-0001 – A német nyelvű és német nemzetiségi nevelés-oktatás infrastrukturális kapacitásának bővítése Győrben”
2014.07.04.
2014.07.28.
D.72/2026
MNMKK Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ
"Teremfelügyeleti feladatok az MNM KK épületeiben" - 3. rész Palóc és Mátra valamint Forgách-Lipthay Múzeum EKR001116122025
2026.02.20.
2026.03.11.
D.429/2025
MNMKK Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ
„Vállalkozási-, Szállítmányozási-, Letéti megőrzési és Bérleti szerződés az Iparművészeti Múzeum (IMM) épületének rekonstrukciója idejére a műtárgyak elhelyezésének, illetve a múzeumi szervezet működésének biztosítása céljából” EKR000039482021
2025.07.03.
2025.11.17.
D.738/2016.
MNKH Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt.
MNKH Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. által kereskedőházi partner iroda hálózat kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal - 44. rész
2016.07.29.
2016.08.23.
D.22/2017.
MNKH Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt.
MNKH Zrt. által kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése és üzemeltetése Dél-Koreában országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás keretében
2017.01.16.
2017.02.22.
D.136/2024
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
Pénzmúzeum IT, AV infrastr. bővítése, üzemeltetés EKR 002176392023
2024.03.05.
2024.04.26.
D.78/2024
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
„Pénzmúzeum IT rendszereinek üzemeltetése” EKR001238712022
2024.02.16.
2024.04.18.
D.183/2026
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
„Takarítási szolgáltatás a Pénzmúzeumban 2026” EKR001659582025
2026.04.20.
D.473/2023
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
A Pénzmúzeum IT infrastruktúrájának bővítése és támogatása EKR000739272023
2023.10.30.
2023.11.16.
D.256/2023
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
„Pénzmúzeum IT rendszereinek üzemeltetése” EKR001238712022
2023.07.03.
2023.07.19.
D.112/2023
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
„Pénzmúzeum IT rendszereinek üzemeltetése” EKR001238712022
2023.03.24.
2023.04.05.
D.779/2015.
MNB-Biztonságtechnikai Zrt.
Adás-vételi szerződés maroklőfegyver és lőszer beszerzésére
2015.10.09.
2015.12.04.
D.39/2016.
MNB-Biztonsági Zrt.
Adás-vételi szerződés maroklőfegyver és lőszer beszerzésére
2016.01.18.
2016.02.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el