Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
3.Kf.650/075/2014.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Az Északi Vasúti Duna-híd - Pilisvörösvár(bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2014.11.04.
D.509/2014.
Veszprémi Törvényszék
Toner, tintapatron és irodaszer beszerzése
2014.10.09.
2014.11.04.
Kfv.III.37.508/2014/7
Országos Bírósági Hivatal (ügyintéző: dr. Szakály Noémi osztályvezető - 1363 Budapest, Pf. 24.) által képviselt Debreceni Törvényszék (4025 Debrecen, Széchenyi u. 9.)
„Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása"
2014.11.04.
Kfv. III. 37. 538/2014/4.
Köztársasági Elnöki Hivatal (1014 Budapest, Szent György tér 1.)
Magyarország címerének és zászlajának használatáról, valamint állami kitüntetéseirıl szóló 2011. évi CCII. törvény 13. § a) és c) pontjában, valamint a törvény mellékleteiben meghatározott „Magyar Szent István Rend” és „Magyar Becsület Rend” állami kitüntetések kivitelezése és szállítása, esetleges bıvülésükkel kapcsolatos grafikai tervezési munkák, döntés elıkészítési tervek elkészítése, a dokumentációban részletezettek szerint
2014.11.04.
3.Kf.650.042/2014/4.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés keretében a KEOP-2.2.1/3F/09-2010-0002 azonosító számú, „Ráckevei (Soroksári) Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyező anyagok kivezetése a parti sávból projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása
2014.11.04.
D.554/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Keretmegállapodás a FUTÁR rendszerhez kapcsolódó további eszközök beszerzésre
2014.10.30.
2014.11.03.
D.493/2014.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
SOA szakértés, SOA elvű szoftver tervezés támogatása, személyre szabott ügyintézési felület tervezésében való részvétel "Az integrált ügyfélszolgálatok interoperábilis informatikai infrastruktúrájának kialakítása" elnevezésű, EKOP 2.1.15 kódszámú kiemelt projekt keretében
2014.10.01.
2014.11.03.
D.507/2014.
MTA Természettudományi Kutatóközpont
Gázadszorpciós felületanalitika berendezés beszerzése
2014.10.08.
2014.11.03.
D.484/2014.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Megbízási szerződés a GYEMSZI TÁMOP-6.2.5-B-13/1-2014-0001 azonosító számú „Szervezeti hatékonyság fejlesztése az egészségügyi ellátórendszerben – Területi együttműködések kialakítása”című projektje keretében az Egészségszervezés új funkciói fejlesztési területek és kapcsolódó horizontális területek minőségbiztosítási feladatainak ellátására
2014.09.25.
2014.11.03.
28.K.31.271/2014/14.
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„A Pázmány Péter Katolikus Egyetem részére informatikai eszközök szállítása”
2014.10.31.
D.540/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2014.10.27.
2014.10.31.
D.492/2014.
Mohács Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Mohács Város mélyfekvésű területeinek vízrendezése II. ütem című DDOP projekt kiegészítő kivitelezési munkálatainak elvégzésére
2014.10.01.
2014.10.31.
D.490/2014.
Semmelweis Egyetem
Irodaszerek beszerzésével kapcsolatos szerződés meghosszabbítása közbeszerzései eljárás lefolytatása nélkül - Kbt. mellőzése
2014.09.30.
2014.10.31.
Kfv.II.37.566/2014/6.
Békés Város Önkormányzata
Békés, Bóbita Óvoda fejlesztése
2014.10.29.
4.K.27.070/2014/9.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása c. projekt keretében Gara község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése a FID IC piros könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel fővállalkozási szerződés keretében, valamint szennyvíztisztító telep építés a FIDIC sárga könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel és engedélyeztetéssel fővállalkozási szerződés keretében
2014.10.29.
Kfv.II.37.572/2014/4.
Kisvárda Város Önkormányzata
Egyösszeg fix átalányáras vállalkozási szerzdés a KEOP-1.2.0/2F-09-2009-0016 számú pályázat szerinti mszaki tartalom megvalósítására, a FIDIC Piros könyv szerint Kisvárda Város szennyvízcsatornázásának II. üteme
2014.10.29.
D.508/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szolgáltatási szerződés a Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság tulajdonában, üzemeltetésében vagy bérleményében lévő építmények üzemeltetési feladatainak ellátása érdekében
2014.10.08.
2014.10.29.
D.517/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A „Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem” keretében a műszaki leírásnak megfelelő, 100%%-ban alacsonypadlós, azonos típuscsaládba tartozó, új, min. 4 km folyamatos felsővezeték nélküli utasforgalmi üzemre alkalmas személyszállító csuklós és szóló trolibuszok beszerzése
2014.10.13.
2014.10.29.
3.Kf.650.024/2014/5.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében a Ráckevei (Soroksári) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kiviteli tervek elékszítése
2014.10.28.
3.Kf.650.047/2014/5.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Megbízási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. részére a Lukács és a Rudas Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.10.28.
Kfv.IV.37.642/2013/11.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
18 db azonos típusú, 100%%%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtáv., kétirányú közl alk., kétoldali utasajtó elrend., légkond. közúti csuklós villamos jármű, új karbantartási eszközök, tartalék alkatr. Debrecenbe szállítása és kapcs. szolg.
2014.10.28.
3.Kf.650.061/2014/6
Szegedi Tudományegyetem (6722 Szeged, Szentháromság u. 34.)
TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008/2. kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére négy részajánlati körben ápolási eszközök leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése (29/NY/2013/SZTE)
2014.10.28.
D.475/2014.
Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság
A KDOP-2.1.1/D-12-2012-0004 számú Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont "Bakony-Balaton Geopark nyugati kapuja" kialakításához kapcsolódó építési kivitelezési pótmunkák beszerzése
2014.09.17.
2014.10.28.
D.488/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében "Tisza-völgyi Árvízvédelmi Fejlesztési Program keretében stratégiai koncepció, előzetes megvalósíthatósági tanulmány, továbbá elvi vízjogi engedélyes tervek készítése (KEOP-7.9.0/12-2013-0010)" tárgyú projekt keretében külső projektmenedzsment feladatok ellátása
2014.09.29.
2014.10.27.
D.473/2014.
Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés közétkeztetési (élelmezési) szolgáltatás ellátására a Nagykovácsi Általános Iskola és a Kispatak Óvoda számára
2014.09.15.
2014.10.27.
D.526/2014.
MTA Természettudományi Kutatóközpont
1 db nagyfelbontású elektronsugaras nanolitográfiai rendszer (E-Beam) beszerzése, leszállítása, üzembe helyezése és a kezelő személyzet betanítása
2014.10.16.
2014.10.27.
14.K.32.860/2014/4.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Kazánházak karbantartása, műszaki ellenőrzése, javítási munkák elvégzése
2014.10.22.
D.498/2014.
Komárom Város Önkormányzata
Komárom, Ipari Park bővítés gerincút valamint az út mellett vezetett gyalog és kerékpárút kiépítése, víziközmű ellátása valamint közvilágításának kiépítése
2014.10.02.
2014.10.22.
D.491/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében Karád szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítás elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0013 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.09.30.
2014.10.22.
D.471/2014.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés: 55. sz. főút tervezett Mórahalom elkerülő – megyehatár közötti szakasz 115 kN- tengelyterhelésre történő burkolat megerősítés és párhuzamos kerékpárút építés kivitelezéséhez kapcsolódó lebonyolítói mérnöki feladatok elvégzése
2014.09.12.
2014.10.22.
D.479/2014.
PÉTÁV Pécsi Távfűtő Kft.
„Elhasználódott, nagy hőveszteségű távhővezetékek cseréje a PÉTÁV Kft. hőellátási körzetében, és az Ércbányász lakótelep csatlakoztatása a távvezetékes hőellátásra” tárgyú projekt keretében 10 vezetékszakasz cseréje, stb.
2014.09.22.
2014.10.21.
D.454/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a „Siófoki szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítása” elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0014 azonosító számú projekthez kapcsolódóan a támogatási arány korrekcióját megalapozó tanulmányok elkészítésére
2014.09.01.
2014.10.20.
D.525/2014.
Új Nemzedék Központ Nonprofit Közhasznú Kft.
az Új Nemzedék Központ Nonprofit, Közhasznú Kft. tevékenységéhez és a Bázisiskolai programjának megvalósításához a vállalkozói kultúrát népszerűsítő és oktatási munkát is támogató PROFITY internetes alkalmazás felhasználási jogainak az átengedése
2014.10.16.
2014.10.20.
D.470/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére - 4. rész
2014.09.12.
2014.10.20.
D.460/2014.
Országos Vérellátó Szolgálat
Különféle készülékek beszerzése s TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú program keretében - VII. rész
2014.09.08.
2014.10.20.
D.486/2014.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Veszprém Város intermodális pályaudvar és kapcsolódó közösségi közlekedési fejlesztések” Megvalósíthatósági Tanulmány kidolgozása és megalapozó tevékenységek végzése című KÖZOP 5.5.0-09-11-2011-0013 azonosító számú projektben megvalósíthatósági tanulmány és megalapozó tevékenységek végzésére.
2014.09.26.
2014.10.16.
D.467/2014.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ funkcióbővítő felújításához kapcsolódó kiegészítő munkálatok kivitelezőjének kiválasztása
2014.09.12.
2014.10.16.
D.457/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program" című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.09.04.
2014.10.15.
D.451/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program" című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.08.28.
2014.10.15.
D.456/2014.
Csolnoky Ferenc Kórház
Kiegészítő építési beruházás a "Struktúraváltás a Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.-nél" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0023 azonosító jelű projekt vonatkozásában
2014.09.03.
2014.10.14.
D.501/2014.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága
Az állami ingatlan-nyilvántartási térképi adatbázisból több települést érintő, poligonnal lehatárolt, szelektív, térinformatikai adatokkal kiegészített komplex értéknövelt digitális térképi adattartalom szolgáltatása
2014.10.06.
2014.10.14.
D.361/2014.
Kaposvári Egyetem
A Kaposvári Egyetem Egészségügyi Centrum orvostechnológiai berendezéseinek, valamint az orvostechnológiai berendezésekhez kapcsolódó épületgépészeti, és egyéb műszaki berendezéseinek műszaki üzemfenntartása, karbantartása és szervizelése
2014.07.17.
2014.10.14.
D.485/2014.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem kiegészítő gyógyszerbeszerzése - 1., 2., 3., 4. és 5. rész
2014.09.25.
2014.10.13.
D.480/2014.
Veresegyház Város Önkormányzata
2014. évi likvidhitel felvételei - Kbt. mellőzése
2014.09.23.
2014.10.13.
D.478/2014
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Fürdő és beléptető rendszer szoftver komponensei és funkcionálisan kapcsolódó forgókapuk és egyéb eszközök beszerzése a Miskolci Turisztikai Kft és az MVSI részére
2014.09.19.
2014.10.13.
D.453/2014
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.08.29.
2014.10.10.
4.K.27.511/2014/7.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás ellátására
2014.10.10.
D.465/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Közmédia napja 2014. rendezvényhez szükséges visuáltechnikai eszközök bérlete kezelőszemélyzettel
2014.09.10.
2014.10.09.
D.359/2014.
Pannon Egyetem
Pannon Egyetem TÁMOP projektjeivel kapcsolatos nyomdai szolgáltatási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.17.
2014.10.09.
Kfv.II.37.507/2014/11.
Duna Televízió Nonprofit Zrt. (1016 Budapest, Naphegy tér 8.)
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2014.10.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el