Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.450/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák
2014.08.28.
2014.10.08.
D.439/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest III.ker. Szentendrei út Reményi Ede utca - Szentendrei út 89. szám előtt lévő DN 200 acél gázelosztó vezeték közötti szakaszán (hrsz.: 19396) gázelosztó vezeték létesítése
2014.08.19.
2014.10.08.
D.477/2014.
Újkígyós Város Önkormányzata
Újkígyós Városi Kulturális Centrum kialakítása I-es ütem, II-es ütem
2014.09.19.
2014.10.07.
D.466/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 18 havi időszakra taxi jellegű személyszállítási szolgáltatás biztosítása
2014.09.11.
2014.10.07.
D.426/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási keretszerződés haemodinamikai fogyóanyagok beszerzésére - 40. rész
2014.08.13.
2014.10.06.
D.469/2014.
Országos Vérellátó Szolgálat
Különféle készülékek beszerzése a TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú program keretében -1. rész
2014.09.12.
2014.10.03.
D.462/2014.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés veszélyes hulladékok begyűjtésére, elszállítására és ártalmatlanítására
2014.09.08.
2014.10.03.
D.459/2014.
Oroszlányi Szolgáltató Zrt.
„A városi hőfogadót az erőművel összekötő tranzitvezeték felújítása” tárgyban gyárilag előreszigetelt csőrendszer és elemei, valamint teljes átömlésű, behegeszthető gömbcsap elzáró szerelvények szállítása - 1. rész
2014.09.08.
2014.10.03.
26.K.31.593/2014/18.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019. azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése projekt keretében csatornahálózat fejlesztés FIDIC Piros Könyv és szennyvíztisztító telep fejlesztése FIDIC Sárga Könyv alapján
2014.10.02.
D.436/2014.
Kunszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási (építési) szerződés "A főtér rehabilitációja Kunszentmiklóson" tárgyú projekthez kapcsolódó energia racionalizálási munkák
2014.08.18.
2014.10.02.
28.K.30.766/2014/9.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyban projekt keretében. -2. rész
2014.10.01.
D.472/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
ME ZRt 14/2014 számú eljárás alapján Bontófog szállítás 2014-2015. évben
2014.09.15.
2014.10.01.
D.420/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítái szerződés a PTE "400 ágyas klinika" épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására az üzembe helyezése - 1. rész
2014.08.07.
2014.10.01.
Kfv.III.37. 675/2014/4.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. (1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.)
a MÁV Zrt. tulajdonában levő telephelyen vasúti személyszállító járművek tisztításához szükséges tisztítószerek beszerzése
2014.10.01.
2.Kf.20.007/2014/5.
Ópusztaszer Község Önkormányzata
Ópusztaszer-Pusztaszer összekötő út építése
2014.09.30.
D.419/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2014.08.07.
2014.09.30.
D.414/2014.
Paks Város Önkormányzata
Paks vízkár veszélyeztetettségének csökkentése” (DDOP-5.1.5/B-11-2012-0045 ) kivitelezési szerződés keretében
2014.08.04.
2014.09.30.
D.458/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.09.05.
2014.09.30.
D.468/2014.
Pannon Egyetem
A Pannon Egyetem infrastrukturális és informatikai fejlesztése tárgyú projekttel kapcsolatos laboratóriumi bútorok és irodabútorok beszerzése a C, D és J épületbe és azok helyszíni összeszerelése adásvételi szerződés keretében
2014.09.12.
2014.09.29.
D.434/2014.
Gimnáziumok Gazdasági Szervezete
Petőfi Sándor Gimnázium Budapest I. ker. Attila út 43. sz. alatti épüetében kiegészítő építési beruházási munkák kivitelezése
2014.08.15.
2014.09.29.
D.432/2014.
Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Vállalkozási szerződés műholdas alapú helykövető szolgáltatás biztosítása a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság gépjármű flottafelügyeleti rendszerének (FFR) üzemeltetéséhez a hozzá kapcsolódód OBU eszközök biztosításával
2014.08.15.
2014.09.29.
D.413/2014.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
TÁMOP-3.1.4-12/2-2012-0485 számú projekt "Teremtsünk együtt egy jobb iskolát, avagy szemléletváltó módszertani változások a túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskolában - 3. rész
2014.08.04.
2014.09.29.
D.405/2014.
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatás és tűzjelző - valamint kamerás megfigyelő és riasztó/vagyonvédelmi rendszerek kezelése megrendelése a Budapest Főváros Kormányhivatala által használt ingatlanok közül 58 db ingarlanra vonatkozóan, megbízási szerződés keretében
2014.08.01.
2014.09.29.
D.445/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen
2014.08.26.
2014.09.26.
D.440/2014.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Vállalkozási Keretszerződés - Integrált kommunikációs szolgáltatások, kreatív és médiaügynökségi feladatkör ellátása 2014-2015.
2014.08.19.
2014.09.26.
D.463/2014.
Országos Mentőszolgálat
A TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001. azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" elnevezésű projekt keretében új mentőállomás építése kivitelezési és tervezési feladatok ellátása - EMR régióban
2014.09.09.
2014.09.25.
D.461/2014.
Budapest XXI. ker. Csepel Önkormányzata Gazdasági Szolgáltató Igazgatóság
Vállalkozási szerződés Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata közigazgatási területén működő nevelési, oktatási és szociális intézmények közétkeztetési szolgáltatásainak ellátására
2014.09.08.
2014.09.25.
D.428/2014.
Kaposvári Egyetem
Szállítási szerződés a TIOP-1.3.1.-10/1-2010-0010 azonosító számú projekt - stúdió eszközök beszerzése - megvalósítása érdekében
2014.08.14.
2014.09.24.
20. K. 32453/2014/5
Alsó-Tiszavidéki Vízügyi Igazgatóság
„A Maros folyó árvízvédelmi fejlesztése a román-magyar közös érdekeltségű területeken (decohr-huro/0802/110) projekt keretében üzemi út építése és gátőrtelepek infrastrukturális fejlesztése"
2014.09.23.
27.K.31.714/2014/7.
Magyar Közút Nonprofit Kft.
CaCl oldat és granulátum 2013 1., 2., 3., 4., 5., 6. rész
2014.09.23.
D.444/2014.
Magyar Természetjáró szövetség
ÉMOP-2.1.1/A-12-k2-2012-0002 kódszámú projekt keretében a Galyatető-kilátó felújításához és magasításához kapcsolódó pótmunkák: alap megerősítési munkáik kivitelezésére és az elektromos földkábel cseréjének elvégzésére
2014.08.26.
2014.09.23.
D.427/2014.
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút Zrt.
GYSEV Zrt. SETA projektben elvégzendő szakértői feladatok ellátása tanácsadás, tanulmánykészítés és egyéb feladatok végzése
2014.08.13.
2014.09.23.
D.410/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében Karád szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítás elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0013 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.08.04.
2014.09.23.
D.423/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "A Nyíregyházi Bujtosi Szabadidő Csarnok fejlesztésének támogatása című projekt II. és III. részének kiviteli terveinek elkészítése
2014.08.08.
2014.09.18.
D.431/2014.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 Győr - Enese 0+000 - 6+800 km sz. közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzésére
2014.08.14.
2014.09.17.
Kfv.II.37.217/2014/4.
MODEM Modern Debreceni Művészeti Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Műtárgy szállítása
2014.09.17.
D.435/2014.
Zamárdi Város Önkormányzata
Zamárdi Polgármesteri Hivatalának felújítása és környezetének rendezése vállalkozási szerződés keretében
2014.08.15.
2014.09.17.
D.433/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magiszter.net elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.08.15.
2014.09.17.
D.417/2014.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Különféle steril műtéti izolációs anyagok – szettek és kiegészítő termékek – beszerzése 21 részben szállítási szerződés keretében - 2. rész
2014.08.06.
2014.09.17.
D.452/2014.
Dél-Békés Mezőgazdasági Termelőiért Közhasznú Alapítvány
Közös sajtó szolgáltatás a határmenti térség jobb informálása érdekében
2014.08.28.
2014.09.16.
D.447/2014.
Szent Erzsébet Otthon Társaság Idősek Otthona
Szent Erzsébet Otthon HMV előállításának korszerűsítése napkollektoros rendszer kiépítésével, nyílászárok üvegezésének cseréje argongázos, hőszigetelt 3-12-3 üvegezésre (KEOP-5.5.0/E/12-2014-0009)
2014.08.27.
2014.09.16.
D.371/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal 1134 Budapest, Dózsa György út 128-132. szám alatti irodaház – részben gépi technológiával történő - takarítása
2014.07.22.
2014.09.15.
D.464/2014.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem, MR Kutató Központ részére Philips Achivea 3.0T Quasar Dual MR karbantartása
2014.09.10.
2014.09.15.
D.372/2014.
Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség (Legfőbb Ügyészség nevében)
A Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség Tatabánya, Népház u. 6. sz. alatti székházában élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenység ellátása
2014.07.22.
2014.09.15.
D.416/2014.
Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház
Diósgyőr kórházrész régi traumatológia épület felújítása a Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére
2014.08.05.
2014.09.11.
14.K.27.267/2014/26.
Kisvarsány Község Önkormányzata
„Kisvarsány árvízvédelme” című projekt kivitelezésére (KEOP-2.1.2/2F-09-11-2012-0005) és kiviteli tervének elkészítésére irányuló egyösszegű, átalánydíjas vállalkozási, a FIDIC „Piros” könyve szerinti Szerződéses megállapodás
2014.09.11.
D.449/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A „Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem" keretében azonos típuscsaládba tartozó, új, min. 4 km folyamatos felsővezeték nélküli utasforgalmi üzemre alkalmas személyszállító csuklós és szóló trolibuszok beszerzése
2014.08.27.
2014.09.11.
D.415/2014.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés a „A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-Magyarországi régióban” ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 azonosító számú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére II. rész
2014.08.04.
2014.09.11.
D.394/2014.
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Szegedi kistérségi tanyagondnoki szolgálatok részére gépjárművek beszerzése
2014.07.30.
2014.09.11.
D.393/2014.
Nagybarcai Szennyvízelvezetési Agglomerációs Önkormányzati Társulás
„Nagybarca és Bánhorváti községek szennyvízelvezetése és tisztítása” tárgyú KEOP projekt keretén belül szennyvízcsatorna hálózat tervezése és kivitelezése FIDIC (Sárga könyv) szerint
2014.07.30.
2014.09.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el