Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
3 .Kf.650.003/2014/5.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. (1122 Budapest, Maros utca 19-21.)
2011. évi népszámlálás papír alapú kérdőívei adatbeviteli rendszerének kialakítása és működtetése
2014.09.10.
D.441/2014.
Könyvtárellátó Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. megrendelése alapján Magyarország közigazgatási területén fuvarozási feladatok ellátása fuvarozási szerződés keretében 3 részben - 1. rész
2014.08.19.
2014.09.10.
D.363/2014.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Labordiagnosztikai anyagok beszerzése 48 hónap időtartamra.
2014.07.17.
2014.09.10.
D.334/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Biztonságtechnikai őrzés védelmi rendszer a Magyar Közút Nzrt. telephelyeire
2014.07.04.
2014.09.10.
D.407/2014.
Budapesti Sportszolgáltató Központ
Vállalkozási szerződés kivitelezési munkák elvégzésére a Margitszigeti futópálya rekonstrukciója keretében - helyszínen öntött technológiájú műanyag borítású futópálya építése
2014.08.04.
2014.09.09.
D.406/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.08.01.
2014.09.09.
26.K.32.431/2014/5.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
"Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése és kivitelezés"
2014.09.08.
D.442/2014.
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatás és tűzjelző - valamint kamerás megfigyelő és riasztó/vagyonvédelmi rendszerek kezelése megrendelése a Budapest Főváros Kormányhivatala által használt ingatlanok közül 58 db ingarlanra vonatkozóan, megbízási szerződés keretében
2014.08.21.
2014.09.08.
D.422/2014.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Természettudományos oktatás komplex megújítása a Táncsics Mihály Gimnáziumban” című projekt keretében szaktanári segédlet, valamint tanulói munkafüzet tananyagfejlesztése, és az ahhoz szervesen kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
2014.08.08.
2014.09.08.
D.409/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Fénymásoló és egyéb digitális papírok szállítása és ezzel összefüggő webshop szolgáltatás nyújtása
2014.08.04.
2014.09.08.
D.369/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Vállalkozási szerződés „Térfigyelő rendszerek fejlesztése P+R parkolókban, a Rákóczi tér mélygarázsban és a Margitsziget parkolóban” tárgyban
2014.07.18.
2014.09.08.
D.328/2014.
OTP Társasház
ZBR K-36-09-614 számú pályázat keretében, a társasház épületének energetikai felújítása
2014.07.03.
2014.09.08.
D.455/2014.
Budaörs Város Önkormányzata
Keretmegállapodás mélyépítési kivitelezési munkák elvégzésére
2014.09.02.
2014.09.05.
D.448/2014.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Autotrib gyártmányú nagynyomású szűrőberendezések papír, textil, koaleszcer szűrőberendezéseinek beszerzése
2014.08.27.
2014.09.05.
4.K.27.753/2014/4.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2014.05.09.
2014.09.05.
D.421/2014.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádió beszerzése 2014.
2014.08.07.
2014.09.04.
20.K.30.900/2014/13.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiái monitoring vizsgálatok elvégzése
2014.09.04.
D.381/2014.
Mohácsvíz Kft.
Eszközök bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.382/2014.
Mohácsvíz Kft.
Ingatlan bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.430/2014.
Jászkun Volán Zrt.
Adásvételi szerződés korszerű, audiovizuális utas-tájékoztató rendszer eladása, telepítése és üzembe helyezése tárgyában az ÉAOP-3.1.4/A-11-2012-0003 azonosító számú projekt keretében
2014.08.14.
2014.09.03.
D.383/2014.
Mohácsvíz Kft.
Gépjárművek bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.352/2014.
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomtató előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. 1. része.
2014.07.11.
2014.09.03.
D.425/2014.
Máv Zrt.
„Infrastruktúra és gördülő állomány karbantartó szoftver, valamint IT alkalmazás konszolidáció” megnevezésű projekt keretében karbantartási folyamatokat támogató szoftver beszerzése, bevezetése és IT alkalmazás konszolidáció
2014.08.13.
2014.09.02.
3.Kf.650.032/2014/3.
Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
a MÁV Zrt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2014.09.02.
D.351/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Bem rakparti ág kivitelezése, Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág kivitelezése,vállalkozási szerződés keretén belül I. és II. rész
2014.07.11.
2014.09.02.
D.341/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt.
Adásvételi szerződés keretében 40%%-os vas(III)-klorid oldat szállítása a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., a Fővárosi Vízművek Zrt., és a Szegedi Vízmű Zrt. részére
2014.07.09.
2014.09.01.
D.344/2014.
Debreceni Vízmű Zrt.
Vegyi anyagok beszerzése
2014.07.10.
2014.08.29.
D.418/2014.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP program megvalósítása során a lakossági tájékoztatással, valamint a nyilvánosság biztosításával kapcsolatos tevékenységek ellátására
2014.08.06.
2014.08.29.
D.354/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás és mosodai szolgáltatással összefüggő bértextília-szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház számára
2014.07.11.
2014.08.29.
D.429/2014.
MVH Szolgáltató Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés: a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatalnál bevezetendő elektronikus iratkezelő rendszer kialakítása, EKOP 1.A.2.-2012-2012-0050
2014.08.14.
2014.08.28.
D.360/2014.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Multifunkciós eszköz egységek szállítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "A járási hivatalok informatikai infrastruktúrájának fejlesztése" című kiemelt projekt keretében - KM0101-10FMNY13 tárgyban
2014.07.17.
2014.08.28.
D.443/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
KÖKI Terminál őrzött, fizető P+R parkoló, parkolás-technikai rendszerének beszerzése és kivitelezése
2014.08.25.
2014.08.28.
14.K.32.287/2013/22.
Budapest Főváros Önkormányzata
A fővárosi házhoz menő szelektív hulladékgyűjtési rendszer kialakításához szükséges hulladékgyűjtő célgépek és tehergépjárművek beszerzése, 1. rész Szállítási szerződés: „A fővárosi házhoz menő szelektív hulladékgyűjtési rendszer kialakításához szükséges hulladékgyűjtő célgépek beszerzése ". 2. rész Szállítási szerződés: ,,A fővárosi házhoz menő szelektív hulladékgyűjtési rendszer kialakításához szükséges tehergépjárművek beszerzése."
2014.08.27.
D.437/2014.
Balatonkenese Város Önkormányzata
Csapadékvíz-elvezető rendszer rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében
2014.08.19.
2014.08.26.
D.386/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.388/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.389/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.390/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.335/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft. hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítása - Kbt. mellőzése
2014.07.07.
2014.08.26.
D.391/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.387/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.392/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.379/2014.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Tisztító-, és tisztálkodó szerek, eszközök beszerzése, 2 részajánlati körben - 1. rész
2014.07.23.
2014.08.26.
D.396/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Aromo elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.401/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
E-napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.397/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
TANINFORM elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.378/2014.
Lovászi Község Önkormányzata
Lovászi község belterületi vízrendezése - kiegészítő építési beruházás
2014.07.23.
2014.08.25.
D.364/2014.
MÁV Zrt.
Tervezői szerződés Kormányablakok tervezése műemléki és nem műemléki épületekben
2014.07.18.
2014.08.25.
D.399/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
MOZANAPLÓ elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.402/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
DINA elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el