Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.400/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
FÖKIR elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.403/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Digitális napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.398/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
SNW elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.374/2014.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Traumatológiai implantátumok beszerzése (1., 11., 12., 17., 18., 32.)
2014.07.23.
2014.08.25.
D.355/2014.
Józsefvárosi Közterület-felügyelet
épület-felújítás és kapcsolódó munkák - Kbt. mellőzése
2014.07.15.
2014.08.25.
D.336/2014.
Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződés a „KEOP-1.1.1./2F/09-2010-0004 Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Program” tárgyú projekt keretében – Eszközbeszerzés - 3. rész
2014.07.07.
2014.08.25.
D.327/2014.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya közterületén lévő játszóterek felújítása és bővítése
2014.06.30.
2014.08.25.
D.408/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.08.04.
2014.08.21.
D.366/2014.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft.
Radioaktív hulladékkal és műszaki gátrendszerrel kapcsolatos vizsgálatok, elemzések
2014.07.18.
2014.08.21.
D.358/2014.
Dombóvár Város Önkormányzata
Takarítási és takarításhoz felhasznált higéniai szerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.07.16.
2014.08.21.
D.356/2014.
BIOMŰ - Baranya Kft.
A Pellérdi szennyvíztisztító telepen a telepítendő gázmotorok és a meglévő 20 kV-os SM6 típusú középfeszültségű állomás csatlakoztatásának tervezési és kivitelezési munkái
2014.07.16.
2014.08.21.
D.395/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.07.30.
2014.08.19.
D.326/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében „Somogytúri szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítása” elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0012 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.06.27.
2014.08.19.
D.338/2014.
Kótaj Község Önkormányzata
Egészségügyi alapellátás fejlesztése Kótaj községben
2014.07.08.
2014.08.18.
D.404/2014.
Baranya Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Baranya Megyei Kormányhivatal részére 022
2014.08.01.
2014.08.18.
D.384/2014.
FŐTÁV Zrt.
Távvezeték kivitelezések III./2013
2014.07.24.
2014.08.18.
D.346/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása" KEOP-1.2.02F/09-2009-0021 kódszámú projekttel kapcsolatos PR- és tájékoztatási feladatainak ellátására
2014.07.10.
2014.08.18.
D.345/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvíz elvezetése és szennyvíz tisztítása" elnevezésű Projekthez szükséges FIDIC Mérnöki és műszaki ellenőri, valamint tervellenőri tevékenység ellátása
2014.07.10.
2014.08.18.
D.424/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 - struktúraváltás támogató projekt keretében kiegészítő építési beruházás - "L" jelű régi központi diagnosztikai épület légtechnikai kivitelezése
2014.08.12.
2014.08.15.
D.297/2014.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
"Struktúraváltás a Halasi Kórházban" elnevezésű TIOP-2.2.4-09/1-2010-0011 projekt kivitelezési munkáinak elvégzése
2014.06.16.
2014.08.15.
3.K.27.168/2014/5.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete
Kertvárosi Lakótelep Szociális célú városrehabilitációja (KDOP-3.1.1/D2-13-k2-2013-0001) című projekthez kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása, társasházak energiahatékonysági felújítása
2014.08.14.
D.385/2014.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győrszentiván Kertváros és Gönyű, Dózsamajori bekötő út közötti kerékpárút építés, I. ütem
2014.07.25.
2014.08.13.
D.376/2014.
Bornemzet Kereskedelmi és Szolgáltató Nonpforit Kft.
Bútorok beszerzése a DAOP-2.1.1/B-09-2009-0003 kódszámú pályázat keretében
2014.07.23.
2014.08.13.
D.317/2014.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádió beszerzése 2014.
2014.06.25.
2014.08.13.
D.368/2014.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az NYDOP-2.1.1/B-09-2f-2011-0001, Fertőrákosi barlangszínház - kőfejtő értékmegőrző és értéknövelő turisztikai célú fejlesztése" című projekt megvalósításához szükséges színházgépészet, színházvilágítás technika,
2014.07.18.
2014.08.12.
D.348/2014.
Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház
Engedélyes és kiviteli terv készítése a TIOP 2.2.6/12/1B-2013-0002 kódszámú pályázat keretében
2014.07.11.
2014.08.12.
D.412/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
A szigetszentmiklósi József Attila lakótelep szociális célú rehabilitációja elnevezésű projekt keretében. Vállalkozási szerződés 2. rész. Belső szervizutak felújítása és fejlesztése - kiegészítő építési beruházás
2014.08.04.
2014.08.11.
D.411/2014.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
ETS-LINDGREN eszközök, műszerek eseti javítása, kalibrálása és karbantartása
2014.08.04.
2014.08.11.
D.373/2014.
Kaposvár Megyei Jogú Város Városgondnoksága
Kaposvár Városliget és a Berzsenyi park vagyonvédelmi feladatai
2014.07.22.
2014.08.11.
D.330/2014.
BDK (Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
Budapest, IX-XI. kerület Rákóczi-híd közvilágítási berendezésének rekonstrukciója, és külön díszvilágítási berendezés kiépítése
2014.07.04.
2014.08.11.
D.324/2014.
Szegedi Tudományegyetem
1. részajánlati kör: Szállítási szerződés a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére központi sterilizáló eszközei és műszerkövető rendszer leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2014.06.26.
2014.08.08.
D.375/2014.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Egészségügyi szolgáltatások nyújtása - megbízási szerződés
2014.07.23.
2014.08.07.
D.367/2014.
Zuglói Médiaszolgáltató Kft.
Bp. Főváros XIV. Kerület Zugló Önkorm.tulajdonában álló Zuglói Lapok megnev ezésű önkormányzati lap nyomdai kivitelezése, kapcsolódó nyomdai szolgáltatások, a megrendelt nyomdai termékek megrendelő székhelyére történő szállítása
2014.07.18.
2014.08.07.
D.380/2014.
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Kiegészítő szolgáltatás megrendelése a Simontornyai Bőrgyár kármentesítése, talajvízkezelő rendszer átalakítására a hatósági kötelezésben foglaltak teljesítése érdekében
2014.07.24.
2014.08.07.
D.365/2014.
MÁV Zrt.
Szolgáltatás megrendelése a MÁV Zrt. vasúti járműmérlegeinek 2014-2016. évek közötti időszakban történő vizsgálatára, karbantartására, javítására, hitelesítésére és kalibrálására
2014.07.18.
2014.08.07.
D.340/2014.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzata a nyolc csoportszobás Kassák Lajos utcai Meséskert Tagóvoda átalakításának, felújításának és további nyolc csoportszobával történő bővítésének kiviteli tervezési feladatainak elvégzése
2014.07.09.
2014.08.07.
D.377/2014.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Informatikai-, IT-szolgáltatások megrendelése
2014.07.23.
2014.08.06.
D.303/2014.
Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt
Keretmegállapodás 400/128/18 kV-os 250/250/75 MVA-es és 220/126/10,5 kV-os 160/160/40 MVA-es szabályozós, takarékkapcsolású transzformátorok szállítására
2014.06.20.
2014.08.05.
D.319/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata "Kiegészítő építési beruházás- Biológiai tisztító medence vízszigetelési munkái"
2014.06.26.
2014.08.05.
D.353/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Gólyatáborok szervezése és lebonyolítása vidéken az ELTE-re 2014-ben felvételt nyert hallgatók számára
2014.07.11.
2014.08.04.
D.349/2014.
Uzsoki Utcai Kórház
Uzsoki Utcai Kórház általános-, egészségügyi-, napi-, illetve időszakos takarítási munkáinak elvégzése az ajánlati dokumentációban részletezett igényeknek megfelelően
2014.07.11.
2014.08.04.
D.305/2014.
Nagytőke Község Önkormányzata
Nagytőke vízhálózat rendszerének hálózatrekonstrukciója
2014.06.20.
2014.08.04.
D.362/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF)
Budafoki út 72. szám alatti iroda és raktár épületek bontása
2014.07.17.
2014.08.04.
D.323/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" hatékony üzemeltetése előkészítésével kapcsolatos PR- és tájékoztatási tevékenység teljes körű ellátása, beleértve annak megtervezését, megszervezését, lebonyolítását
2014.06.26.
2014.08.04.
D.322/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" valamennyi építési, szolgáltatási és árubeszerzése szerződésekbe foglalt munkák FIDIC mérnöki, műszaki ellenőrzési és terv ellenőrzési feladatainak ellátására
2014.06.26.
2014.08.04.
D.320/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" (KEOP-2.2.1/2F/09-2009-0001) projekt építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2014.06.26.
2014.08.04.
D.357/2014.
ERVA Erzsébetvárosi Önkormányzati Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
A Budapest VII. kerület Akácfa utca 42-48. szám alatti, helyi védettség alatt álló, védett települési érték, műemléki környezetben található épületének (Klauzál téri vásárcsarnok) felújítása és átalakítása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.16.
2014.08.01.
D.310/2014.
Surján Völgyi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a „Surján Völgy ivóvízminőség javító program” elnevezésű
2014.06.23.
2014.07.31.
D.343/2014.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés "Lépj be a múltba - Történelmi időutazás Ópusztaszeren - DAOP-2.1.1/G-11 jelű pályázat" projekt látogatórendszer beszerzése
2014.07.10.
2014.07.30.
D.342/2014.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés keretében "Lépj be a múltba - Történelmi időutazás Ópusztaszeren - DAOP-2.1.1/G-11 jelű pályázat" projekt kapcsán kiállítási installációk és dekorációk tervezése, beszerzése és kivitelezése
2014.07.10.
2014.07.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el