Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.328/2018
Kittenberger Kálmán Növény- és Vadaspark Szolgáltató Nonprofit Kft
„A TOP-6.1.4-16-VP1-2017-00001 azonosítószámú, Veszprémi Állatkert tematikus fejlesztése című pályázat alapján a Kittenberger Kálmán Növény- és Vadaspark fejlesztése érdekében az Oroszlán ház és kifutó, Vendégforgalmi bejárat III., Kalandozoo játszótér,Látványkifutó V. és Állatsimogató (Dromedár kifutó), Szavanna tó rekonstrukció, Medve kifutó és ház, Látványkifutó VI. (sörényes juh kifutó rekonstrukciója), Látvány VII. (medve kifutó átépítésehegyi kérődzők számára), Látogatói utak tervezési- és kivitelezési feladatainak ellátása a teljesítési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron”
2018.09.20.
2018.10.12.
D.333/2018
nem ismert
EKR000194622018 azonosítószámú EKR eljárás
2018.09.21.
2018.10.18.
D.329/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Gépjárművek beszerzése keretmegállapodás keretében adásvételi szerződéssel a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság számára - 2. rész
2018.09.21.
2018.10.24.
D.332/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
OPGW keret lehívás
2018.09.21.
2018.10.16.
D.331/2018
Püspökladány Város Önkormányzata
Zöld város kialakítása Püspökladányban
2018.09.21.
2018.10.19.
D.330/2018
DVG Dunaújvárosi Vagyonkezelő Zrt.
„Dunaújvárosi Óvoda Aprók Háza Tagóvoda tagintézménye és Napsugár Tagóvoda tagintézménye felújításának és energetikai korszerűsítésének kivitelezési munkálatainak beszerzése”
2018.09.21.
2018.10.19.
D.337/2018
Fővárosi Törvényszék
Emelt szintű egészségügyi szűrővizsgálat biztosítása bírák, igazságügyi alkalmazottak részére
2018.09.24.
2018.10.29.
D.336/2018
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
2013.07.01 - 2013. 12. 06. között villamosenergia beszerzése - Kbt. mellőzése (MVM Partner Energiakereskedelmi Zrt.)
2018.09.24.
2018.10.18.
D.335/2018
I. sz. Gazdasági Működtető Központ
Élelmiszerek beszerzése az I. sz. GMK (Krúdy, Kazinczy, Váci, Szabadhegyi konyha) részére - 4. rész
2018.09.24.
2018.10.29.
D.334/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére - 1. rész
2018.09.24.
2019.11.25.
D.338/2018
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőház Nonprofit Kft. részére a kórházi nővérszálló épület külső homlokzati hőszigetelésének, valamint a külső nyílászárók cseréjének kivitelezési munkái, valamint a nővérszálló épületének átalakítása, korszerűsítése, felújítása az Emberi Erőforrások Minisztériuma kezelésében lévő, egészségügyi intézmények rendkívüli támogatása megnevezésű fejezeti kezelésű előirányzatból
2018.09.25.
2018.11.30.
D.340/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Távvezetéki OPGW beszerzés 2018
2018.09.26.
2018.11.05.
D.339/2018
I. sz. Gazdasági Működtető Központ
Élelmiszerek beszerzése I. sz. GMK (1. eljárás) - 4. rész
2018.09.26.
2018.10.29.
D.343/2018
Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft.
A szociális, egészségügyi és köznevelési területen dolgozó szakemberek számára szóló minősített és/vagy akkreditált szakmai továbbképzések és szülőknek szóló csoportfoglalkozások lebonyolsítása "A kora gyermekkori intervenció ágazatközi fejlesztése" című EFOP-1.9.5-VEKOP-16-2016-00001 azonosító számú kiemelt projekt keretében
2018.09.28.
2018.10.19.
D.342/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben 2. rész
2018.09.28.
2018.11.14.
D.341/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben 1. és 3. része
2018.09.28.
2018.11.14.
D.345/2018
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Adásvételi szerződés keretében az „Árvízvédelmi védvonalak mértékadó árvízszintre történő kiépítése, védvonalak terhelésének csökkentése az Alsó-Tiszán" című, KEHOP-1.4.0-15-2015-00007 azonosító számú projekt eszközbeszerzése – mobil szivattyúk”
2018.10.04.
2018.11.10.
D.346/2018
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Festékpatron beszerzése
2018.10.04.
2018.11.20.
D.344/2018
Kaposvári Szakképzési Centrum
Geotermikus távhő beszerzése, és a hozzá kapcsolódó szolgáltatási feladatok ellátása
2018.10.04.
2018.10.19.
D.347/2018
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Ajánlatkérő részére kórházi ágyak és kúraszékek beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés - 2. rész
2018.10.05.
2018.11.16.
D.348/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Orvosi eszközök és berendezések szállítása, telepítése és üzembe helyezése az EFOP-2.2.0-16-2016-00004 azonosítószámú projekt keretében - 2. rész
2018.10.08.
2018.10.25.
D.350/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján a BBA-2.6.3/2-16-2016-00001, BBA-2.2.3/-16-2016-00001 és BBA-2.6.3/3-2017-00001 projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére - 2. rész
2018.10.10.
2018.11.09.
D.349/2018
Országos Bírósági Hivatal
OBH Elektronikus jogi adatbázis beszerzése
2018.10.10.
2018.11.12.
D.351/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
Utazásszervezési szolgáltatások
2018.10.12.
2018.11.10.
D.352/2018
FEV IX. Ferencvárosi Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2018.10.12.
2018.11.15.
D.354/2018
Magyar Államkincstár
100 darab munkaállomás és 100 darab notebook beszerzése
2018.10.15.
2018.10.19.
D.353/2018
Földművelésügyi Minisztérium (jogutód: Innovációs és Technológiai Minisztérium)
MKB9/2018 - Magyarország közigazgatási területén keletkező papír csomagolási hulladék gyűjtése, hasznosítása (kezelési kód: R3, kivéve: R12 és R13) - 7. és 8. rész
2018.10.15.
2018.10.30.
D.355/2018
Univerzál Beszerző Kft.
Új kishaszongépjárművek beszerzése” - 1-4. és 6-10. részek
2018.10.18.
2018.11.20.
D.357/2018
Budai Farm Kft.
Új pálinkafőző üzem építése Tiszadorogmán
2018.10.19.
2018.12.21.
D.356/2018
Borsod Bacon Kft.
Sertéstelep korszerűsítése és bővítése Borsodszirákon
2018.10.19.
2018.12.19.
D.361/2018
Pécsi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés a Fenntartható és költséghatékony termálvíz visszasajtolás kútkiképzési technológiájának kifejlesztése GINOP-2.2.1-15-2017-00102 pályázat keretein belül a Pécsi Tudományegyetem részére - 3. rész
2018.10.24.
2018.12.10.
D.360/2018
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Sporthotel kiviteli terveinek elkészítése EKR000360342018
2018.10.24.
2018.11.26.
D.359/2018
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Adás-vételi szerződés a Bács-Kiskun Megyei Kórház részére Varrógép és sérvháló 2018 beszerzése konszignációs raktár biztosításával 24 hónapra
2018.10.24.
2018.11.26.
D.358/2018
Gönyűi Horgász Egyesület
horgásztanya épület felújítása
2018.10.24.
2018.11.19.
D.364/2018
Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal
Foglalkozás-egészségügy (újraindítva)
2018.10.25.
2018.11.12.
D.363/2018
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Irodaszerek beszerzése 2018-2020.évekre 3.részajánlati körben - 1. rész
2018.10.25.
2018.11.06.
D.362/2018
Biodisposal Kft.
"Vágóhíd építése Szuhogyon"
2018.10.25.
2018.12.21.
D.367/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Ajánlati felhívás "Stabil hőkamera rendszer rekonstrukciója -keretmegállapodás" tárgyban.
2018.10.26.
2018.11.20.
D.366/2018
Sajószentpéter Városi Önkormányzat
Úttakarító gép beszerzése
2018.10.26.
2018.12.06.
D.365/2018
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatások beszerzése
2018.10.26.
2019.01.09.
D.368/2018
SimQ-Splényi Kft.
„Korszerű szarvasmarha telep kialakítása” ajánlati felhívás
2018.10.29.
2019.01.14.
D.369/2018
Új Világ Nonprofit Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Microsoft licencek beszerzése
2018.10.29.
2018.11.15.
D.372/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó SUZUKI gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben
2018.10.30.
2018.11.21.
D.370/2018
FEV IX. Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2018.10.30.
2018.11.10.
D.373/2018
Ferenczy Múzeum
Régészeti szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2018.10.31.
2019.01.04.
D.371/2018
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Útépítés a hozzá tartozó gyalogút építéssel, vízelvezetéssel, közvilágítási hálózat bővítésével, forgalomtechnikai kialakítással, szükség esetén fakivágással, pótlással együtt és a megvalósult állapot dokumentálásával 2016-ban.
2018.10.31.
2019.01.17.
D.374/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Ajánlati felhívás "Stabil hőkamera rendszer rekonstrukciója -keretmegállapodás" tárgyban.
2018.11.05.
2018.11.26.
D.375/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyedi import gyógyszerbeszerzés
2018.11.06.
2018.11.30.
D.376/2018
Nemzeti Népegészségügyi Központ
Szűrési kitek és a vizsgálathoz szükséges reagens készletek, gumikesztyűk, nejlon tasakok, légpárnás borítékok szállítása, diagnosztikai eszközök biztosítása, valamint szűrési egységcsomagok összeállítása és kiszállítása
2018.11.07.
2018.11.26.
D.377/2018
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Infúziós labor eszközök - konszolidációs forrásból - 5. rész
2018.11.08.
2018.11.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el