Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.802/2015.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bálaszállító pótkocsi és teleszkópos rakodó beszerzése
2015.10.26.
2015.12.17.
D.832/2015.
Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Igazgatósága
Takarítási feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2015.11.17.
2015.12.17.
D.849/2015.
Szent István Egyetem
Szent István Egyetem kezelésében lévő műemlék ingatlanon „lábasházak” árkádjai alatti területek beépítésével előadótermek, olvasóterem, kiállítóterek, kiszolgáló helyiségek megépítése, az így kialakuló termek közötti területek parkosítása
2015.11.25.
2015.12.18.
D.888/2015.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
"Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása" tárgyú ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 kódszámú projekt keretében kialakítan
2015.12.14.
2015.12.18.
D.838/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal által üzemeltetett 3,5 tonna alatti gépjárművek javítása és karbantartása - Kbt. mellőzése
2015.11.19.
2015.12.18.
D.818/2015.
DAKK Dél-Alföldi Közlekedési Központ Zrt.
DAOP projekt keretében szállítási és üzemeltetési szerz. megkötése az integrált forgalomirányítási, utastájékoztatási rendszer bevezetésére, hardverek és szoftverek szállítása és követő szolgáltatások nyújtása a Körös Volán Zrt. részére
2015.11.10.
2015.12.18.
D.859/2015.
Hansa LKM Nyersanyagfeldolgozó és Kereskedelmi Kft.
Hulladékhasznosító gépek beszerzése a Hansa LKM Kft-nél - Kbt. mellőzése
2015.12.03.
2015.12.21.
D.860/2015.
Fuvar Logisztik Kft. "f.a."
Brikettáló üzem létrehozása - Kbt. mellőzése
2015.12.03.
2015.12.21.
D.844/2015.
HM Beszerzési Hivatal
Megvalósíthatósági tanulmány készítése és tervezési feladatok elvégzése a HM Védelemgazdasági Hivatal KEOP 7.9.0/12/A konstrukcióban támogatást nyert 13 pályázat keretében
2015.11.23.
2015.12.21.
D.822/2015.
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
Takarítás szolgáltatás beszerzés 2015.
2015.11.11.
2015.12.21.
D.813/2015.
MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
Épületek, épületrészek, építmények és külső területek takarítása, valamint hó- és síkosságmentesítése egyes részei tárgyában (1. rész – Bp. Kelet és Dél Alföld Nagyrégió; 2. rész – Bp. Nyugat és Dunántúl Nagyrégió; 3. rész – Észak Alföld Nagyrégió).
2015.11.09.
2015.12.22.
D.863/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Orvostechn. eszközök gép-műszerek, mobiliák, bútorok beszerzése adásvételi szerződés a TIOP „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítása és infrastruktúrafej. a Zala Megyei Kórházban” projekt … - 7.rész
2015.12.04.
2015.12.22.
D.883/2015.
Országos Bírósági Hivatal
A Griffsoft Informatikai Zrt. által üzemeltetett "Forrás SQL alapokon működő Gazdálkodási Integrált Informatikai Rendszer (GIIR) fejlesztése, valamint teljes körű támogatása"
2015.12.10.
2015.12.23.
D.827/2015.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske
Vállalkozási szerződés „Folyamatos élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenység ellátása” tárgyban.
2015.11.13.
2015.12.23.
D.853/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Gyógyszerbeszerzés - 2014. (B.Braun Medical Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.12.02.
2015.12.28.
D.855/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Betegellátás étkeztetési feladatok - 2014. (Hód-Menza Kereskedelmi és Szolgáltató Kht.) - Kbt. mellőzése
2015.12.02.
2015.12.28.
D.840/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Informatikai eszközök beszerzése a Pécsi Tudományegyetem a TÁMOP 4.2.1.D-15/1/KONV-2015-0001 sz. pályázat keretében
2015.11.19.
2015.12.28.
D.908/2015.
FŐTÁV Zrt.
Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása a FŐTÁV Zrt. telephelyein, ingatlanjain (karbantartás, takarítás, kertészet, rovar és rágcsáló irtás)
2015.12.23.
2015.12.31.
D.824/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői vezetőülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2015.11.12.
2016.01.04.
D.850/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból - 2,3,4,6,7,9,12,14,15,16,17,18,19,20,21,31,32,33,34 részek
2015.11.30.
2016.01.05.
D.886/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Szent Lázár Megyei Kórház beszerzései ellen - részekre bontás, ill. az egybeszámítási szabályok megkerülése - Kbt. mellőzése
2015.12.12.
2016.01.05.
D.861/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból
2015.12.03.
2016.01.05.
D.901/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés orvostechnikai eszközök (medikai bútorok és mobíliák) beszerzésére a TIOP-2.2.8/14 azonosító számú, „Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása” c. kiemelt projekt keretében
2015.12.21.
2016.01.08.
D.846/2015.
Központi Statisztikai Hivatal
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása 2012, (Szeifert & Szeifert Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.11.24.
2016.01.08.
D.836/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Keretszerződés közútfejlesztési és vasútfejlesztési projektek új és záró költség-haszon elemzésének elkészítésére
2015.11.18.
2016.01.08.
4.P.20.426/2015/7.
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
„Földgáz beszerzése 2014. évben”
2016.01.11.
D.917/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Éves terv-tény adatok auditja (KBE/135/2015.)
2015.12.28.
2016.01.11.
D.882/2015.
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Adásvételi szerződés a Pilisborosjenői Mesevölgy Óvoda telephely óvodájának eszközbeszerzésére
2015.12.10.
2016.01.11.
D.898/2015.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Pontszerű karbantartási, kisebb beruházási és kapcsolódó munkák elvégzése - 2., 3., 7., 9., 10. részek
2015.12.21.
2016.01.11.
D.843/2015.
MTA Szegedi Biológiai Központ
Adásvételi szerződés a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű Spinning Disk Konfokális Lézer Mikroszkóp (SDCLM) beszerzésére
2015.11.20.
2016.01.11.
D.890/2015.
Natur Vital System Szolgáltató Nonprofit Kft.
Üzemterület kialakításához szükséges technológia kiépítése - Kbt. mellőzése
2015.12.15.
2016.01.12.
D.837/2015.
Karácsond Község Önkormányzata
A KEOP-1.2.0/B pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2015.11.18.
2016.01.12.
D.887/2015.
KOM Központi Okos Mérés Zrt.
Projektirodai, elemzői, szakértői tanácsadás
2015.12.14.
2016.01.13.
D.874/2015.
Parádsasvár Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.872/2015.
Sirok Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.870/2015.
Mátraballa Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.869/2015.
Mátraderecske Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.868/2015.
Parád Nagyközség Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.873/2015.
Recsk Nagyközség Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.871/2015.
Bodony Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.942/2015.
Semmelweis Egyetem
Operációs mikroszkóp beszerzése a Semmelweis Egyetem Urológiai Klinika részére
2015.12.29.
2016.01.14.
D.893/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból
2015.12.17.
2016.01.14.
D.914/2015.
FŐTÁV Zrt.
Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása a FŐTÁV Zrt. telephelyein, ingatlanjain (karbantartás, takarítás, kertészet, rovar és rágcsáló irtás)
2015.12.23.
2016.01.15.
D.909/2015.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
Funkcionális integrációt támogató fejlesztés a Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház és a Dr. Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet együttműködésében TIOP projekt keretén belül mosodai gépek szállítására vonatkozóan - 1. rész
2015.12.23.
2016.01.18.
D.864/2015.
Országos Vérellátó Szolgálat
AB0 vércsoport, RhD, C, E, c és e vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzése- 1. rész
2015.12.07.
2016.01.18.
D.858/2015.
Abaújszántó Város Önkormányzata
Történelmi strandfürdő felújítása során a "Strandmedence befejező munkálatai" építési beruházás
2015.12.03.
2016.01.18.
D.857/2015.
Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság
Adásvételi szerződés a KEOP-2.1.3/11-2013-0001 azonosítószámú „Tájgazdálkodási infrastruktúra fejlesztése a Bodrogközben és benne a Cigándi árvízszint csökkentő tározó területén” című projekt megvalósításához szükséges eszközök beszerzésére
2015.12.03.
2016.01.18.
D.884/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Vállalkozási szerződés (FIDIC alapú) a Kelenföld vasútállomás XXI-XXVIII. vágányainak helyén létesülő P+R parkoló és a hozzá tartozó útépítési, vízépítési, közműépítési, műtárgyépítési és magasépítési munkák megvalósítására
2015.12.11.
2016.01.18.
D.879/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle ágyak és éjjeliszekrények szállítása (Pro-Klinmed XXI. Eü. Kft.) 2011-2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.878/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle szerelési munkálatok, illetve vezetékek cseréje (Isometál Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el