Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.434/2019
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti rendezése
2019.08.27.
2019.09.19.
D.434/2020
Dél-Budai Tankerületi Központ
Dél-Budai TK - villamos energia EKR000495242020
2020.10.07.
2020.11.09.
D.434/2021
Érdi Tankerületi Központ
Ideiglenes konténer tanterem telepítése EKR000888352021
2021.10.05.
2021.10.22.
D.434/2022
Semmelweis Egyetem
Költöztetési és szállítási feladatok ellátása EKR000822622022
2022.11.11.
2022.12.12.
D.434/2023
Hungaroring Sport Zrt.
SFP II mérnök EKR001430752023
2023.10.11.
2023.11.13.
D.434/2024
Hatvan Város Önkormányzata
„Zöldfelület kivitelezési munkák” EKR001172232021
2024.07.09.
2024.09.25.
D.434/2025
Hódmezővhelyi-Makói EÜ. Ell. Kp. ÜK: Csongrád M-i. EÜ. Ell. Kp. Hódmezővhelyi - Makó
„Makói tagkórház endoszkópos laborjának kialakítása” EKR000846662023
2025.07.08.
2025.09.23.
D.434/2026
Túrkeve Város Önkormányzata
„Belterületi utak fejlesztése Túrkevén" - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.435/10/2008
Magyar Államkincstár
2008.10.02.
D.435/11/2007.
Sződliget Község Önkormányzata
2007.09.03.
D.435/2009.
Tát Nagyközség Önkormányzata
Fekete I. utcában (4m x 150m), a Gesztenye fasoron (4m x 163 m) és a Gorkij fasoron (4m x 400m) út portalanítás
2009.08.05.
2009.09.07.
D.435/2010.
PÉTKOMM Pétfürdői Kommunális és Szolgáltató Kft.
Távhő rendszer korszerűsítése
2010.05.31.
2010.07.13.
D.435/2011.
Gyöngyöspata Község Önkormányzata
gyöngyöspatai egészségház felújítása beszerzés vonatkozásában közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.06.23.
2011.07.18.
D.435/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.07.11.
2012.07.13.
D.435/2013.
MVM Paksi Atomerőmű ZRt.
Személyi ellenőrző sugárkapuk szállítása
2013.09.27.
2013.11.13.
D.435/2014.
Zamárdi Város Önkormányzata
Zamárdi Polgármesteri Hivatalának felújítása és környezetének rendezése vállalkozási szerződés keretében
2014.08.15.
2014.09.17.
D.435/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.435/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés iroda belsőépítészeti kivitelezési kiegészítő munkálatok (szerződésszám: KV000023) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.435/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2014. szeptember 11-én megkötött szerződés (Karioderma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.435/2019
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Szarvasi Járásbíróság és a Szarvasi Járási Ügyészség közös használatában lévő 5540 Szarvas, Deák F. u. 1. alatti helyi védettség alatt álló épület bővítése és teljes felújítása építési munkák kivitelezése, a biztonságtechnikai és a belsőépítészeti munkák kivitelezésének kivételével
2019.08.27.
2019.09.03.
D.435/2020
Dél-Budai Tankerületi Központ
Dél-Budai TK - földgáz energia EKR000495312020
2020.10.07.
2020.11.09.
D.435/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
BKV Zrt. reklámfelületeinek reklám célú hasznosítása EKR000871262021
2021.10.06.
2021.10.19.
D.435/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KÖF/KIF transzformátorok beszerzése - 2. rész EKR001366462020
2022.11.11.
2023.02.17.
D.435/2023
Semmelweis Egyetem
Gőzsterilizáló berendezés és kiegészítői III EKR000752662023
2023.10.11.
2023.12.11.
D.435/2024
Országos Mozgásszervi Intézet (jogelőd: Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet)
MedWorks integrált egészségügyi informatikai rendszer jogszabálykövetése, frissítése, egyedi fejlesztése és karbantartása - Kbt. mellőzése
2024.07.09.
2024.09.26.
D.435/2025
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
„MFB Pont Plusz vállalati hálózat kialakítása” EKR000572152023
2025.07.08.
2025.07.18.
D.435/2026
Túrkevei Városgondnokság Nonprofit Kft.
„Túrkeve város önkormányzati épületeinek energetikai korszerűsítése” tárgyú projekt keretében a Finta Múzeum energetikai korszerűsítése során - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.436/16/2007.
Budapest XXI. Kerületi Önkormányzat Oktatási Szolgáltató Intézmény (ajánlatkérő), Budmárk Kft. (kérelmezett) Képviseli: Dr. Bócsi Ügyvédi Iroda
2007.08.31.
D.436/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Gödöllő Főtér közműkiváltások és tájépítészeti felszín rehabilitáció
2010.05.31.
2010.07.05.
D.436/2011.
Budapest Főváros II. ker. Önkormányzata
Az egységes kerületi parkolási rendszer fenntartása érdekében szükséges 95 db parkolójegy-kiadó automata beszerzése
2011.06.23.
2011.08.02.
D.436/2012.
Nemzeti Szociális és Rehabilitációs Hivatal
Folyamatmenedzsment tárgyú tanácsadás és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2012.07.12.
2012.07.27.
D.436/2013.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ megújítása
2013.09.30.
2013.10.29.
D.436/2014.
Kunszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási (építési) szerződés "A főtér rehabilitációja Kunszentmiklóson" tárgyú projekthez kapcsolódó energia racionalizálási munkák
2014.08.18.
2014.10.02.
D.436/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.436/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Ingatlan területgondozás - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.436/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2013. február 28-án megkötött szerződés (Cyto-Med Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.436/2019
Városi Egészségügyi Központ
EFOP2.2.19-17-00010 Orvostechnikai eszközbeszerzés - 8. rész EKR000475912019
2019.08.27.
2019.09.03.
D.436/2020
Parádsasvár Község Önkormányzata
Ősjuhar szabadidőpark kialakítása új eljárás EKR000850452019
2020.10.07.
2020.11.17.
D.436/2021
Kommentár Alapítvány
Balatonszepezd Képzési Központ kivitelezés EKR000830672021
2021.10.06.
2021.10.25.
D.436/2022
Csongrád-Csanád M-i. Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó
CSCSMEEK HE rend.hez csatl. tervezése EKR000392712022
2022.11.12.
2023.01.20.
D.436/2023
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Iváncsa vasúti infrastruktúra fejlesztés” EKR001794252022
2023.10.11.
2023.11.22.
D.436/2024
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórháza
„Laboratóriumi szolgáltatás” megrendelése - Kbt. mellőzése
2024.07.09.
2024.09.30.
D.436/2025
Magyarországi Románok Országos Önkormányzata
„Magdu Lucian Ált. Isk. és Óvoda-új csopszoba és út” (EKR000196752018)
2025.07.09.
2025.09.23.
D.436/2026
Túrkevei Városgondnokság Nonprofit Kft.
„Települési infrastruktúra fejlesztések az élhetőbb Túrkevéért” - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.436/7/2006.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat
2006.07.28.
D.437/11/2007.
Sátoraljaújhely Városi Önkormányzat Erzsébet Kórháza
2007.09.03.
D.437/2009.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Rendezvényszervezési feladatok ellátása és az Új Magyarország Fejlesztési Terv és egyéb uniós programok kommunikációjának megvalósítása, valamint az egyes Operatív programok menedzsmentje érdekében
2009.08.07.
2009.09.18.
D.437/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Miskolc Városháza gyengeáramú munkáinak (informatikai hálózat szerelése) kivitelezése
2010.05.31.
2010.06.07.
D.437/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.06.24.
2011.08.08.
D.437/2012.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti szennyvíziszapok hosszú távú kezelése, ártalmatlanítása, hasznosítása tárgyban Megvalósíthatósági tanulmány készítése
2012.07.12.
2012.08.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el