Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.331/2014.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Vállalkozási szerződés - EKOP - 1.1.11-2012-2012-0001 „Háttér konszolidáció kiemelt projekt -Dokumentumkezelő fejlesztése, szoftver fejlesztés 2 részben - II. rész tekintetében
2014.07.04.
2014.07.30.
D.325/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Vállalkozási szerződés a TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 azonosítószámú, „Koragyermekkori (0-7 év) program” c. kiemelt projekt keretében szoftveralkalmazások fejlesztéséhez szükséges funkcionális terv készítésére és a rendszer kivitelezésére (“IT2”)
2014.06.27.
2014.07.30.
D.304/2014.
BKK Budapesti Közlekedési Zrt.
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2014.06.20.
2014.07.29.
D.292/2014.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Szállítási szerződés - Különféle élelmiszerek beszerzése - 2. részajánlati kör
2014.06.13.
2014.07.29.
D.266/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2014.05.30.
2014.07.29.
D.370/2014.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a TIOP-1.2.1-08/2-2009-0007 azonosító számú, "Agóra Terminál a 21. sz. új fénye Szolnokon" című pályázat informatikai eszközeinek és szoftvereinek, hang-, fény- és vizuáltechnikai berendezéseinek beszerzése tárgyában
2014.07.21.
2014.07.28.
D.347/2014.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése
2014.07.10.
2014.07.28.
D.289/2014.
BIOKOM Nonprofit Kft.
Pécs, Mecseki és Malomvölgyi Parkerdők zöldterületi munkáinak ellátása, valamint Pécs, Kertváros kelet és Kertváros nyugat parkjainak gondozása és zöldterületi munkáinak ellátása - 3. rész
2014.06.12.
2014.07.28.
D.332/2014.
MNÁMK Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány
Az AUDI Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium épületének bővítése és felújítása az „NYDOP-5.3.1/C-13-0001 – A német nyelvű és német nemzetiségi nevelés-oktatás infrastrukturális kapacitásának bővítése Győrben”
2014.07.04.
2014.07.28.
D.329/2014.
Külügyminisztérium
50 db munkaállomás beszerzése
2014.07.03.
2014.07.25.
D.350/2014.
Vidékfejlesztési Minisztérium
ÁROP-1.2.12-2012-2012-0001 jelű „Közhiteles címregiszter kialakítása” projekt szakmai feladatainak ellátása
2014.07.11.
2014.07.25.
D.309/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.06.23.
2014.07.25.
D.286/2014.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház
Bútorok beszerzése az „Aktív ellátás centralizációja a Soproni Erzsébet Oktató Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0012 azonosító számú projekt keretében
2014.06.11.
2014.07.24.
D.296/2014.
Budapest Főváros Önkormányzata
A fővárosi hulladékgazdálkodási rendszer környezetbarát technológiáinak bővítése, a hulladékfeldolgozás és újrahasznosítás arányának növelése című projekthez kapcsolódó FIDIC szerinti műszaki, ellenőri, mérnöki feladatok
2014.06.16.
2014.07.24.
D.295/2014.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Adásvételi szerződés – „Helyszíni ellenőrzést támogató, GPS technológián alapuló PDA készülékek beszerzése a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal részére”
2014.06.13.
2014.07.24.
D.315/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt megvalósításához kapcsolódó PR, kommunikációs és nyilvánosság tájékoztatása tárgyában
2014.06.25.
2014.07.23.
D.333/2014.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vállalkozási szerződés képalkotó diagnosztikai és klinikai orvostechnikai berendezések karbantartására, javítására
2014.07.04.
2014.07.23.
D.302/2014.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
A Budapest Főváros I. kerület Budavári Polgármesteri Hivatal informatikai rendszereinek üzemeltetése
2014.06.20.
2014.07.22.
D.313/2014.
Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény
A korábban az ajánlatkérő által bérelt 2014. május 22-én eladásra kínált használt LED kivetítőfal leszállítása, beüzemelése
2014.06.24.
2014.07.21.
D.294/2014.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Utastájékoztató rendszer telepítése a GySEV Zrt. vonalain GreMo projekt keretében
2014.06.13.
2014.07.21.
D.337/2014.
Oroszlány Város Önkormányzata
Új tetőfedés és toronysisak készítés az Új Szolgáltató Városközpont beruházása során
2014.07.08.
2014.07.18.
D.259/2014.
Országgyűlés Hivatala
Taxi rendszerű személyszállítási szolgáltatás teljesítése az Országgyűlés Hivatala részére (537/2013)
2014.05.28.
2014.07.17.
14.K.31.514/2014/7.
XIII. Kerület Közterület-Felügyelet
közterületi szakrendszer üzemeltetése, bővítésének biztosítása további 9 fő munkatárs számára 7 db mobileszköz használata
2014.07.17.
D.318/2014.
Kátai Gábor Kórház
"A Kátai Gábor Kórház ÉAOP-4.1.2/C-11 jelű, a Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése" című pályázatának megvalósításához kapcsolódó tervezési és kivitelezési feladatok ellátása
2014.06.26.
2014.07.17.
D.288/2014.
Káptalanfa és Térsége Szennyvíztársulás
A KEOP-1.3.0/09-11-2013-0038 projekt keretében Káptalanfa és térsége vízellátó rendszer vízminőség javítása kapcsolódó tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátása a FIDIC Sárga Könyv szerint vállalkozási szerződés keretében eredményfelelősséggel
2014.06.12.
2014.07.17.
D.314/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó FIDIC mérnöki szolgáltatások ellátása
2014.06.25.
2014.07.16.
D.308/2014.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
a berettyóújfalui Gróf Tisza István Kórház korszerűsítése tárgyú beruházáshoz kapcsolódóan egészségügyi gép-műszerek, és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése
2014.06.23.
2014.07.16.
D.279/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Irószer, egyéb irodaszer beszerzése
2014.06.06.
2014.07.16.
D.312/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Bölcsődei férőhely-bővítés
2014.06.24.
2014.07.16.
D.276/2014.
Martfű Város Önkormányzata
Martfű Város területén keletkező települési hulladék ártalmatlanítási szolgáltatása - Kbt. mellőzése
2014.06.03.
2014.07.16.
D.316/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok teljes körű ellátása
2014.06.25.
2014.07.15.
D.311/2014.
Szegedi Tudományegyetem
Vállalkozási szerződés az SZTE egyes épületeinek villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatára,
2014.06.23.
2014.07.15.
D.299/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Budapest XIV. kerület, Liszt Ferenc Általános Iskola műemléki védettségűvé minősítő eljárás alatt álló épületének energia-megtakarítást célzó felújítása és kapcsolódó munkák elvégzése
2014.06.19.
2014.07.15.
D.283/2014.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által, egészségügyi intézmények számára - 1. rész
2014.06.10.
2014.07.15.
D.339/2014.
Városliget Ingatlanfejlesztő Zrt.
A városligeti park fenntartása, üzemeltetése, fejlesztése
2014.07.09.
2014.07.14.
D.270/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Az Országos Onkológiai Intézet napi, heti, havi és nagytakarítása
2014.05.30.
2014.07.14.
D.291/2014.
Bagamér Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Bagamér Nagyközség szennyvízcsatornázása" című KEOP 1.2.0/09-11-2013-0012 azon. projekt tervezési és kivitelezési feladatainak ellátására a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
2014.06.12.
2014.07.14.
D.290/2014.
Biharnagybajom-Sárrétudvari Viziközmű Beruházási Társulás
"Biharnagybajom és Sárrétudvari szennyvízcsatornázása"projekten belül "Biharnagybajom és Sárrétudvari települések szennyvíz-elvezetési és közös szennyvíztisztítási munkáinak tervezési és kivitelezési feladatainak ellátása
2014.06.12.
2014.07.14.
D.257/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Az Országos Onkológiai Intézet napi, heti, havi és nagytakarítása
2014.05.27.
2014.07.14.
12.K.31.832/2014/15.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Mosoda- és bértextília-szolgáltatás
2014.07.11.
4.G.20.292//2013/17.
Gyöngyös Város Önkormányzata (3200 Gyöngyös, Fő tér 13.) Képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd (1092 Budapest, Kinizsi u. 21-25.)
Bankszámla és bankszámlahitel-szerződés
2014.07.11.
D.284/2014.
Komárom Város Önkormányzata
"Komáromi geotermikus hőellátó rendszer kiépítése" című, KEOP-4.10.0/B/12-2013-0065 jelű pályázat keretében szeizmikus vizsgálatok elvégzése szolgáltatás-megrendelés
2014.06.10.
2014.07.11.
D.272/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/A-09-2f-2010-0001 sz., a városközp. megújítása Fertődőn projekt keretében a Kult. és Szolg.i Közp. projektelemet kiváltó engedélyes, tender és kiviteli terveinek műszaki felülvizsg. teljes körű elvégzése - mellőzés
2014.05.30.
2014.07.11.
28.K.31.344/2014/5.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Diósgyőri vár-Belső vár rekonstrukciója
2014.07.11.
D.285/2014.
Komárom Város Önkormányzata
"Komáromi geotermikus hőellátó rendszer kiépítése" című, KEOP-4.10.0/B/12-2013-0065 jelű pályázat keretében kiviteli tervek elkészítése szolgáltatás-megrendelése
2014.06.10.
2014.07.11.
D.273/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/A-09-2f-2010-0001 sz., a városközp. megújítása Fertődőn projekt keretében a Kult. és Szolg. Közp. keretében ellátandó funkciók másik épületekbe történő áthelyezésére való koncepciótervek változatainak kidoglozása - mellőzés
2014.05.30.
2014.07.11.
D.271/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/Városközp. funkcióbőv. megújít. projektm.i fel. ellát.,ezen projekt keretében a Kult. Szolg. Közp. megnev. és rendeletetésű épület építési munkáinak megval. szüks. teljes körű kivit. tervdok. elkészítése projekt műsz. ellenőri felad. ellát.
2014.05.30.
2014.07.11.
D.253/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása 2014
2014.05.23.
2014.07.11.
D.282/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
FCSM tulajdonában lévő Kerepesi úti telephelyen, Soroksári úti, Meddőhányó utcai és Csomádi telephelyen lévő üzemanyag tartályokhoz kapcsolódó elvégzendő feladatok
2014.06.10.
2014.07.10.
D.281/2014.
Mosonmagyaróvári Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása "A mosonmagyaróvári szennyvíztisztítási telep intenzifikálása a jogszabályi követelményeknek megfelelően" című projekt megvalósításához
2014.06.06.
2014.07.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el