Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.363/2014.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Labordiagnosztikai anyagok beszerzése 48 hónap időtartamra.
2014.07.17.
2014.09.10.
D.358/2014.
Dombóvár Város Önkormányzata
Takarítási és takarításhoz felhasznált higéniai szerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.07.16.
2014.08.21.
D.357/2014.
ERVA Erzsébetvárosi Önkormányzati Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
A Budapest VII. kerület Akácfa utca 42-48. szám alatti, helyi védettség alatt álló, védett települési érték, műemléki környezetben található épületének (Klauzál téri vásárcsarnok) felújítása és átalakítása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.16.
2014.08.01.
D.356/2014.
BIOMŰ - Baranya Kft.
A Pellérdi szennyvíztisztító telepen a telepítendő gázmotorok és a meglévő 20 kV-os SM6 típusú középfeszültségű állomás csatlakoztatásának tervezési és kivitelezési munkái
2014.07.16.
2014.08.21.
D.355/2014.
Józsefvárosi Közterület-felügyelet
épület-felújítás és kapcsolódó munkák - Kbt. mellőzése
2014.07.15.
2014.08.25.
D.353/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Gólyatáborok szervezése és lebonyolítása vidéken az ELTE-re 2014-ben felvételt nyert hallgatók számára
2014.07.11.
2014.08.04.
D.348/2014.
Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház
Engedélyes és kiviteli terv készítése a TIOP 2.2.6/12/1B-2013-0002 kódszámú pályázat keretében
2014.07.11.
2014.08.12.
D.349/2014.
Uzsoki Utcai Kórház
Uzsoki Utcai Kórház általános-, egészségügyi-, napi-, illetve időszakos takarítási munkáinak elvégzése az ajánlati dokumentációban részletezett igényeknek megfelelően
2014.07.11.
2014.08.04.
D.350/2014.
Vidékfejlesztési Minisztérium
ÁROP-1.2.12-2012-2012-0001 jelű „Közhiteles címregiszter kialakítása” projekt szakmai feladatainak ellátása
2014.07.11.
2014.07.25.
D.351/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Bem rakparti ág kivitelezése, Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág kivitelezése,vállalkozási szerződés keretén belül I. és II. rész
2014.07.11.
2014.09.02.
D.352/2014.
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomtató előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. 1. része.
2014.07.11.
2014.09.03.
D.354/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás és mosodai szolgáltatással összefüggő bértextília-szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház számára
2014.07.11.
2014.08.29.
D.344/2014.
Debreceni Vízmű Zrt.
Vegyi anyagok beszerzése
2014.07.10.
2014.08.29.
D.347/2014.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése
2014.07.10.
2014.07.28.
D.343/2014.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés "Lépj be a múltba - Történelmi időutazás Ópusztaszeren - DAOP-2.1.1/G-11 jelű pályázat" projekt látogatórendszer beszerzése
2014.07.10.
2014.07.30.
D.342/2014.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés keretében "Lépj be a múltba - Történelmi időutazás Ópusztaszeren - DAOP-2.1.1/G-11 jelű pályázat" projekt kapcsán kiállítási installációk és dekorációk tervezése, beszerzése és kivitelezése
2014.07.10.
2014.07.30.
D.346/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása" KEOP-1.2.02F/09-2009-0021 kódszámú projekttel kapcsolatos PR- és tájékoztatási feladatainak ellátására
2014.07.10.
2014.08.18.
D.345/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvíz elvezetése és szennyvíz tisztítása" elnevezésű Projekthez szükséges FIDIC Mérnöki és műszaki ellenőri, valamint tervellenőri tevékenység ellátása
2014.07.10.
2014.08.18.
D.339/2014.
Városliget Ingatlanfejlesztő Zrt.
A városligeti park fenntartása, üzemeltetése, fejlesztése
2014.07.09.
2014.07.14.
D.341/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt.
Adásvételi szerződés keretében 40%%-os vas(III)-klorid oldat szállítása a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., a Fővárosi Vízművek Zrt., és a Szegedi Vízmű Zrt. részére
2014.07.09.
2014.09.01.
D.340/2014.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzata a nyolc csoportszobás Kassák Lajos utcai Meséskert Tagóvoda átalakításának, felújításának és további nyolc csoportszobával történő bővítésének kiviteli tervezési feladatainak elvégzése
2014.07.09.
2014.08.07.
D.338/2014.
Kótaj Község Önkormányzata
Egészségügyi alapellátás fejlesztése Kótaj községben
2014.07.08.
2014.08.18.
D.337/2014.
Oroszlány Város Önkormányzata
Új tetőfedés és toronysisak készítés az Új Szolgáltató Városközpont beruházása során
2014.07.08.
2014.07.18.
D.335/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft. hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítása - Kbt. mellőzése
2014.07.07.
2014.08.26.
D.336/2014.
Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződés a „KEOP-1.1.1./2F/09-2010-0004 Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Program” tárgyú projekt keretében – Eszközbeszerzés - 3. rész
2014.07.07.
2014.08.25.
D.330/2014.
BDK (Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
Budapest, IX-XI. kerület Rákóczi-híd közvilágítási berendezésének rekonstrukciója, és külön díszvilágítási berendezés kiépítése
2014.07.04.
2014.08.11.
D.332/2014.
MNÁMK Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány
Az AUDI Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium épületének bővítése és felújítása az „NYDOP-5.3.1/C-13-0001 – A német nyelvű és német nemzetiségi nevelés-oktatás infrastrukturális kapacitásának bővítése Győrben”
2014.07.04.
2014.07.28.
D.333/2014.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vállalkozási szerződés képalkotó diagnosztikai és klinikai orvostechnikai berendezések karbantartására, javítására
2014.07.04.
2014.07.23.
D.334/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Biztonságtechnikai őrzés védelmi rendszer a Magyar Közút Nzrt. telephelyeire
2014.07.04.
2014.09.10.
D.331/2014.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Vállalkozási szerződés - EKOP - 1.1.11-2012-2012-0001 „Háttér konszolidáció kiemelt projekt -Dokumentumkezelő fejlesztése, szoftver fejlesztés 2 részben - II. rész tekintetében
2014.07.04.
2014.07.30.
D.329/2014.
Külügyminisztérium
50 db munkaállomás beszerzése
2014.07.03.
2014.07.25.
D.328/2014.
OTP Társasház
ZBR K-36-09-614 számú pályázat keretében, a társasház épületének energetikai felújítása
2014.07.03.
2014.09.08.
D.327/2014.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya közterületén lévő játszóterek felújítása és bővítése
2014.06.30.
2014.08.25.
D.326/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében „Somogytúri szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítása” elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0012 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.06.27.
2014.08.19.
D.325/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Vállalkozási szerződés a TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 azonosítószámú, „Koragyermekkori (0-7 év) program” c. kiemelt projekt keretében szoftveralkalmazások fejlesztéséhez szükséges funkcionális terv készítésére és a rendszer kivitelezésére (“IT2”)
2014.06.27.
2014.07.30.
D.321/2014.
Tótkomlós Város Önkormányzata
"Belvízrendezés az élhetőbb településekért komplex belvízrendezési program megvalósítása a belterületen és a csatlakozó társulati csatornán I. ütem" című projekten belül kivitelezési kiegészítő építési beruházás elvégzése
2014.06.26.
2014.07.02.
D.324/2014.
Szegedi Tudományegyetem
1. részajánlati kör: Szállítási szerződés a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére központi sterilizáló eszközei és műszerkövető rendszer leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2014.06.26.
2014.08.08.
D.319/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata "Kiegészítő építési beruházás- Biológiai tisztító medence vízszigetelési munkái"
2014.06.26.
2014.08.05.
D.323/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" hatékony üzemeltetése előkészítésével kapcsolatos PR- és tájékoztatási tevékenység teljes körű ellátása, beleértve annak megtervezését, megszervezését, lebonyolítását
2014.06.26.
2014.08.04.
D.318/2014.
Kátai Gábor Kórház
"A Kátai Gábor Kórház ÉAOP-4.1.2/C-11 jelű, a Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése" című pályázatának megvalósításához kapcsolódó tervezési és kivitelezési feladatok ellátása
2014.06.26.
2014.07.17.
D.322/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" valamennyi építési, szolgáltatási és árubeszerzése szerződésekbe foglalt munkák FIDIC mérnöki, műszaki ellenőrzési és terv ellenőrzési feladatainak ellátására
2014.06.26.
2014.08.04.
D.320/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" (KEOP-2.2.1/2F/09-2009-0001) projekt építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2014.06.26.
2014.08.04.
D.314/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó FIDIC mérnöki szolgáltatások ellátása
2014.06.25.
2014.07.16.
D.315/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt megvalósításához kapcsolódó PR, kommunikációs és nyilvánosság tájékoztatása tárgyában
2014.06.25.
2014.07.23.
D.317/2014.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádió beszerzése 2014.
2014.06.25.
2014.08.13.
D.316/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok teljes körű ellátása
2014.06.25.
2014.07.15.
D.313/2014.
Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény
A korábban az ajánlatkérő által bérelt 2014. május 22-én eladásra kínált használt LED kivetítőfal leszállítása, beüzemelése
2014.06.24.
2014.07.21.
D.312/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Bölcsődei férőhely-bővítés
2014.06.24.
2014.07.16.
D.308/2014.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
a berettyóújfalui Gróf Tisza István Kórház korszerűsítése tárgyú beruházáshoz kapcsolódóan egészségügyi gép-műszerek, és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése
2014.06.23.
2014.07.16.
D.310/2014.
Surján Völgyi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a „Surján Völgy ivóvízminőség javító program” elnevezésű
2014.06.23.
2014.07.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el