Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.1/2019
Magyar Bencés Kongregáció Szent Mór Perjelség
Magyar Bencés Kongregáció Szent Mór Perjelség épületcsoportjának komplex felújításával kapcsolatos tervezési feladatok ellátása EKR000426822018
2019.01.03.
2019.02.12.
D.2/2019
Ferenczy Múzeumi Centrum
Régészeti szolgáltatások (Hivatkozási szám: EKR000332372018)
2019.01.07.
2019.03.01.
D.3/2019
FEV IX. Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2019.01.14.
2019.01.22.
D.4/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Ajánlati felhívás - Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben - 1., 2. és 3. részek
2019.01.14.
2019.03.05.
D.6/2019
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Adás-vételi keretszerződés vízi-közmű hálózatok építési anyagok I. (tolózárak, öntvény idomok, tűzcsapok, csőkötő idomok, műanyagcsövek csőkötő idomai) konszignációs raktározás formájában történő biztosítására - 3. rész (Tűzcsapok)
2019.01.16.
2019.02.04.
D.5/2019
REVI Ipari és Kereskedelmi Kft.
Termelői berendezések beszerzése
2019.01.16.
2019.01.28.
D.7/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása az ELTE Nagytétényi úti kollégiumában
2019.01.17.
2019.02.22.
D.9/2019
Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézet
DSA angio berendezés bérlete
2019.01.18.
2019.02.07.
D.8/2019
Sellye Város Önkormányzat
Eszközök beszerzése EFOP pályázatokhoz III.
2019.01.18.
2019.02.08.
D.10/2019
PARTISCUM BUSZ Kft.
Országos, regionális és elővárosi menetrendszerű, közforgalmú autóbusz-közlekedési szolgáltatás biztosítása
2019.01.21.
2019.04.12.
D.11/2019
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Letenye és Sopronkövesd tűzoltó őrsök kivitelezése - 2. rész (Sopronkövesd)
2019.01.21.
2019.04.03.
D.12/2019
VELENCE PLUS Sport, Termálvíz-és Geotermikus Energiaszolgáltató Kft.
Sportuszoda kiviteli terveinek elkészítése 2018. EKR001035292018
2019.01.23.
2019.03.11.
D.13/2019
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Vérgáz analizátor fogyóanyagok beszerzése 1., 2., 3., 5., 6. és 8. részei
2019.01.24.
2019.02.28.
D.15/2019
Uzsoki Utcai Kórház
Adásvételi szerződés gőz sterilizálású dializátorok és gamma irradiációjú dializátorok beszerzése 3 részben - 3. rész
2019.01.25.
2019.02.28.
D.14/2019
Nagyhalász Város Önkormányzata
Református óvoda felújítása Nagyhalász Városában
2019.01.25.
2019.02.15.
D.18/2019
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Online bankkártyás fizetési megoldás
2019.01.28.
2019.02.19.
D.17/2019
Deák Jenő Kórház
Krónikus Belgyógyászati C épülete homlokzati nyílászáró cseréjének megvalósítása
2019.01.28.
2019.04.10.
D.16/2019
Budafoki Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés (2013. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2019.01.28.
2019.03.07.
D.19/2019
VIZITERV Environ Kft.
HEC szoftver továbbfejlesztése és specifikációja EKR000026482019
2019.01.29.
2019.02.11.
D.20/2019
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
Észak-Pesti Szennyvíz Főgyűjtőcsatorna - I. ütem
2019.01.30.
2019.02.18.
D.21/2019
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A Hódmezővásárhely, Török Sándor Strandfürdő és Gyarmati Dezső Sportuszoda területén, az 50 méteres fedett uszoda medenceürítő csapadékvíz csatornára, csővezeték létesítésére - Kbt. mellőzése
2019.01.31.
2019.03.06.
D.22/2019
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Takarítási segédanyagok beszerzése a BGYH Zrt. részére 2018. - 1. rész
2019.02.01.
2019.02.27.
D.24/2019
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Koncessziós szerződés Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzatának oktatási és nevelési, valamint szociális ellátást biztosító intézményeiben élelmezési szolgáltatás biztosítására
2019.02.04.
2019.03.26.
D.27/2019
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Adásvételi szerződés keretében az „Árvízvédelmi védvonalak mértékadó árvízszintre történő kiépítése, védvonalak terhelésének csökkentése az Alsó-Tiszán" című, KEHOP-1.4.0-15-2015-00007 azonosító számú projekt eszközbeszerzése – mobil szivattyúk” EKR azonosító: EKR000175012018
2019.02.04.
2019.02.25.
D.26/2019
Népfőiskola Alapítvány
Műszaki ellenőrzés: termálfürdők, gyógyászat EKR azonosító száma: EKR000693712018
2019.02.04.
2019.03.22.
D.25/2019
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza
Bethesda Gyermekkórház új épületszárny tervezés EKR azonosító száma: EKR000552202018
2019.02.04.
2019.02.21.
D.23/2019
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Gazdasági Működtetési Központ
A Gazdasági Működtetési Központ üzemeltetési körébe tartozó főzőkonyhák részére élelmiszer alapanyagok beszerzése 2018. 09.01-2019.12.31. között tartó időszakban - 6. rész Tej, tejtermék - nyertes ajánlattevő ellen
2019.02.04.
2019.04.30.
D.28/2019
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Az ELTE Bibó István Szakkollégium komplex felújítása és bővítése érdekében a létesítmény épület átalakításához szükséges kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében”
2019.02.05.
2019.04.17.
D.29/2019
Adyligeti Rendészeti Szakgimnázium
Adyligeti Rendészeti Szakgimnázium konyha és étterem üzemeltetése bérleti szerződéssel EKR000096762018
2019.02.06.
2019.02.28.
D.31/2019
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Különböző kitek és Szarvasmarha szivacsos agysorvadásának kimutatására (BSE) alkalmas gyorsteszt beszerzése - 3. rész EKR000788742018
2019.02.07.
2019.03.28.
D.32/2019
Karolina Kórház-Rendelőintézet
1 db digitális röntgen készülék beszerzése a mosonmagyaróvári Karolina Kórház és Rendelőintézet részére EKR000612562018
2019.02.08.
2019.03.14.
D.34/2019
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Különböző kitek és Szarvasmarha szivacsos agysorvadásának kimutatására (BSE) alkalmas gyorsteszt beszerzése - 3. rész EKR000788742018
2019.02.11.
2019.03.28.
D.33/2019
NIF Zrt.
Vállalkozási keretszerződés a NIF Zrt. projektelőkészítéseinek segítésére EKR 000712792018
2019.02.11.
2019.02.28.
D.36/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 azonosítószámú projekt keretében szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára élelmiszercsomagok beszerzése 2. csomagmegrendelés
2019.02.12.
2019.03.11.
D.35/2019
Mágocs Város Önkormányzata
TOP-1.4.1-15-BA1-2016-00005 azonosítószámú „Bölcsőde kialakítás és óvoda fejlesztés Mágocs városában” című projekt keretében Mágocsi Bokréta óvoda épületének átalakítása, bővítése és új bölcsődei épületszárny kialakítása
2019.02.12.
2019.03.25.
D.37/2019
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
MOME Campusfejlesztés bútor
2019.02.13.
2019.02.27.
D.40/2019
Szegedi Szakképzési Centrum
Interaktív érintőképernyős kijelző beszerzése EKR001164592018
2019.02.14.
2019.03.13.
D.38/2019
Nyírtelek Város Önkormányzata
Kültéri és beltéri játékok beszerzése a Nyírteleki Kastélykert Óvoda és Bölcsőde részére
2019.02.14.
2019.03.27.
D.39/2019
Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata
Parkolóautomaták beszerzése és üzembe helyezése, továbbá parkoló automaták műszaki jellegű folyamatos üzemeltetése (karbantartás)
2019.02.14.
2019.02.25.
D.43/2019
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Parkoló automaták beszerzése, karbantartása EKR000110792018
2019.02.15.
2019.03.28.
D.41/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
DPC - Orvostechnikai eszközök - 8. rész EKR001064432018
2019.02.15.
2019.03.12.
D.42/2019
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K1931 HHM részére nátrium-hidroxid, sósav, mész - 2. rész EKR000842192018
2019.02.16.
2019.04.04.
D.44/2019
Siófoki Tankerületi Központ
Informatikai eszközök beszerzése EKR000896162018
2019.02.18.
2019.03.14.
D.45/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. évi ATP Challenger Tour - Kbt. mellőzése
2019.02.19.
2019.05.13.
D.46/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítás és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 azonosító számú projekthez kapcsolódóan sterilizáló berendezések beszerzése EKR000337942018
2019.02.20.
2019.03.14.
D.47/2019
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Tételes elszámolás alá eső, természetben biztosítandó közép- és belsőfül hallásjavító implantátum és processzor eszközök 24 hónapra történő beszerzése hirdetmény közzétételével induló tárgyalásos keretmegállapodásos eljárás keretében (F082/5-1./2018)” - 1. és 3. rész
2019.02.21.
2019.04.10.
D.48/2019
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Védőlábbelik beszerzése EKRSZ 000700582018
2019.02.25.
2019.03.18.
D.51/2019
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
Szennyvíztisztítás Technológiai Segédanyagainak beszerzése a MIVÍZ Kft. számára - 3. és 4. rész
2019.02.25.
2019.03.14.
D.50/2019
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprémi Petőfi Színház tervezési feladatok EKR000885292018
2019.02.25.
2019.03.06.
D.49/2019
Pest Megyei Rendőr-főkapitányság
A PMRFK részére a Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény alapján elszállítandó bűnjeles, illetve bűnjelnek nem minősülő járművek mentése, tárolása és a kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2019.02.25.
2019.04.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el