Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.902/2015.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi gyógyászati gáz 2015. II.
2015.12.21.
2016.02.01.
Kfv.III. 38. 069/2015/3.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt
„Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére.”
2016.02.02.
D.20/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Élelmiszer alapanyagok és egyéb áruféleségek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.02.
D.19/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Nőgyógyászati feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.02.
D.23/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Vezetékes földgáz beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.21/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Különféle konyhai anyagbeszerzési és élelmezésmenedzsmenti feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.948/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0014 azonosítószámú projekt keretében a Felsővárosi Általános Iskola fejlesztése - Iskolaudvar és kert felújítása
2015.12.31.
2016.02.03.
D.24/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Villamos-energia beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.22/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Különféle gyógyszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.32/2016.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése a BGYH Zrt. részére
2016.01.14.
2016.02.04.
D.924/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai szakorvosi feladatok ellátása, ügyelet, készenlét (TRANS-SPORTOPÉDIA Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.923/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai szakorvosi feladatok, az ügyelet és készenlét (NADER-KOZAK Bt.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.922/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortropédiai szakorvosi feladatok, az ügyelet és készenlét, költségtérítés (COXA Bt.) - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.920/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Aneszteziológiai és intenzív terápiai szakorvosi feladatok a fekvőbeteg ellátás körében, valamint ortopédiai rendkívüli műtéti nap (KIMLIEN Bt.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.919/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Sebészeti szakorvosi feladatok a járó és fekvőbeteg-ellátás körében készenlét ellátásával (SURG-MED Kft.) - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.918/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Csecsemő- és gyermekgyógyászati szakorvosi feladatok ellátása, ügyelet, készenlét, gyermek pulmonológiai szakorvosi feladatok ellátása járóbeteg ellátás körében - (G-MED-ING Humán Szolgáltató Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.45/2016.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
"Fertőtlenítőszerek" tárgyú közbeszerzési eljárásban előzetes vitarendezésre adott válasz elmulasztása miatt
2016.01.19.
2016.02.05.
D.925/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Hétköznapi, hétvégi, ünnepnapi szakorvosi ellátás ügyeleten (Dr.Annua Károly) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.55/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja" c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint - Vámospércs-Újléta
2016.01.21.
2016.02.08.
D.54/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja" c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint - Létavértes
2016.01.21.
2016.02.08.
D.8/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.4/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.6/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2013. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.7/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.9/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.2/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.941/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Szolgáltatás beszerzése (Magyar Telekom Zrt.) 2012., 2013., 2014. években - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.931/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Synthes Medical Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.928/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Gyógyszerészeti tevékenység (Anae-Medic Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.56/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja" c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint - Nyíradony
2016.01.21.
2016.02.08.
D.5/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.10/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Laborberendezések javítása - 2013. évben (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.3/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2013. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.933/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Medimetal Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.935/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Eseti gyógyszerszállítás (Molar Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.937/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatás beszerzés (Axiál Kft.) - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.938/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatásbeszerzés, bérleti díj, védekezési tevékenységgel kapcsolatos szolgáltatás (Hard-Tech Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.939/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatás beszerzése (Axiál Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.940/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Szolgáltatás beszerzése (Solvex Kft.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.934/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Betegirányítói feladatok ellátása (Intrapol-Security Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.885/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények gyógyszerellátásának biztosítása - GYO-010/2015/KM - 3., 4., 6. és 9. részek
2015.12.11.
2016.02.08.
5.G.304.052/2015/7.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal (1071 Budapest, Damjanich u. 48.)
Telekommunikáció 2013. évben (Telenor Magyarország Zrt.)
2016.02.09.
D.897/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vasút építési beruházási munkák lebonyolítását támogató szakértői feladatok (független mérnöki, lebonyolítói, műszaki ellenőri, ellenőrző mérnöki (FIDIC mérnöki), műszaki szakértői, tervellenőri) ellátására, FIDIC rendszer feltételei szerint
2015.12.18.
2016.02.09.
D.113/2016.
Zala Megyei Kórház
Egészségügyi adminisztrációs fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.114/2016.
Zala Megyei Kórház
Hagyományos textília beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.15/2016.
Zala Megyei Kórház
Víz-csatorna szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.110/2016.
Zala Megyei Kórház
Anastomosis varrógépek és tárak beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.111/2016.
Zala Megyei Kórház
Sebészeti varróanyagok beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.112/2016.
Zala Megyei Kórház
Vizsgálókesztyűk beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.37/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Közbeszerzési tanácsadás beszerzése 2012. évben (RBH Consulting Közbeszerzési Kft.)
2016.01.18.
2016.02.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el