Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.55/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Őrház u. és közmű felújítása, körforgalom tervezése
2019.02.27.
2019.04.03.
D.52/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. évi ATP 250 World Tour férfi tenisztorna, sportrendezvény szervezése - Kbt. mellőzése
2019.02.27.
2019.05.13.
D.54/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. évi ifjúsági tenisz csapat világbajnokság sportrendezvény szervezése - Kbt. mellőzése
2019.02.27.
2019.05.13.
D.53/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. WTA női tenisztorna sportrendezvény szervezése - Kbt. mellőzése
2019.02.27.
2019.05.13.
D.60/2019
Szegedi Tudományegyetem
FT-1182/SZTE/2018-84/Ny/2018/SZTE - Varróanyagok beszerzése EKR001110762018
2019.02.28.
2019.03.25.
D.59/2019
Mezőberény Város Önkormányzata
Mezőberény közvilágítás üzemeltetése, karbantartása EKR000078252019
2019.02.28.
2019.04.12.
D.58/2019
Bonyhád Város Önkormányzata
Komplex közvilágítási szolgáltatás villamosenergia biztosításával és üzemeltetéssel szolgáltatási szerződés keretében
2019.02.28.
2019.03.29.
D.57/2019
Tamási Tankerületi Központ
Digitális interaktív eszközök beszerzése - 1. rész EKR001057102018
2019.02.28.
2019.04.24.
D.56/2019
Egri Főegyházmegye
Miskolc, Weöres Sándor Tagóvoda infrastrukturális fejlesztése
2019.02.28.
2019.03.25.
D.62/2019
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
DMRV Zrt. részére nyomtatási szolgáltatás EKR000664712018
2019.03.01.
2019.04.25.
D.61/2019
NIF Zrt.
Megbízási szerződés GSM-R rendszer 2. ütem tervezési és kivitelezési munkáihoz kapcsolódó független mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására EKR000059022019
2019.03.01.
2019.03.18.
D.63/2019
Budapesti Történeti Múzeum
Budapesti Történeti Múzeum által a 2019-2021. évben végzendő régészeti feltárási munkákhoz kapcsolódó régészeti földmunka és régészeti bontómunka végzése EKR000085342019
2019.03.02.
2019.04.04.
D.65/2019
Sümegi Kistérségi Egészségügyi Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.
Orvosi eszközök, PACS és informatikai eszközök - 3. rész EKR000217792018
2019.03.04.
2019.04.12.
D.64/2019
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Építőipari kisgépek javítása, karbantartása - HNT EKR000674032018
2019.03.04.
2019.03.14.
D.66/2019
Nyírtura Község Önkormányzata
Mini bölcsőde kialakítása Nyírturán
2019.03.08.
2019.04.05.
D.68/2019
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szeretetkórháza
Műszaki ellenőrzés a MAZSIHISZ Szeretetkórházában a III. progresszivitású szinten geriátriai ellátásokat és hospice ellátást nyújtó gyógyintézmény kialakítása konstrukció keretében EKR000780492018
2019.03.11.
2019.04.18.
D.67/2019
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kivitelezés és az ehhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése vállalkozási szerződés keretében „A szolnoki Szegő Gábor Általános Iskola energetikai korszerűsítése” a TOP-6.5.1-15-SL1-2016-00001 projekt megvalósítása során II.”
2019.03.11.
2019.05.24.
D.71/2019
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház, Rajnai sellők című produkció - díszletelemek - Kbt. mellőzése
2019.03.12.
2019.03.26.
D.70/2019
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház részére színpadi világítástechnikai eszközök bérlése - Kbt. mellőzése
2019.03.12.
2019.03.26.
D.69/2019
Békés Megyei Központi Kórház
Olympus endoszkópos eszközpark karbantartása - Kbt. mellőzése
2019.03.12.
2019.03.26.
D.88/2019
Tiszaszőlős Község Önkormányzata
„TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00018 – Tiszaszőlősi kétfogatú tájház és víztorony turisztikai célú hasznosítása kikötő fejlesztés megvalósításával, TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00006 – Helyipiac és hűtőház kialakítása Tiszaszőlős településen, TOP-3.2.2-15-JN1-2016-00003 – Biomassza fűtőmű telepítés Tiszaszőlősön önkormányzati épületek korszerűsítése érdekében, TOP-3.2.1-15-JN1-2016-00015 – Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Tiszaszőlős községben, TOP-1.4.1-15-JN1-2016-00007 – Tiszaszőlős Község Cseperedő Óvoda férőhelyszám bővítése” - 4. rész
2019.03.14.
2019.04.23.
D.86/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Állam- és Jogtudományi Kar
2019.03.14.
2019.04.17.
D.81/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
2019.03.14.
2019.04.17.
D.80/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Gyakorló Óvoda
2019.03.14.
2019.04.17.
D.79/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Idegennyelvi Továbbképző Központ
2019.03.14.
2019.04.17.
D.78/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Állam- és Jogtudományi Kar II.
2019.03.14.
2019.04.17.
D.76/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Eötvös József Collégium
2019.03.14.
2019.04.17.
D.74/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Általános Iskola és Óvoda
2019.03.14.
2019.03.28.
D.72/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés - (Ajtósi Dürer sor úti Kollégium)
2019.03.14.
2019.04.17.
D.87/2019
Tiszatenyő Községi Önkormányzat
Tiszatenyő-Törökszentmiklós közötti kerékpárút megépítése
2019.03.14.
2019.06.04.
D.85/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Pszichológia és Pedagógia Kar
2019.03.14.
2019.04.17.
D.84/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
2019.03.14.
2019.04.17.
D.83/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Apáczai Csere János gyakorló Gimnázium
2019.03.14.
2019.04.17.
D.82/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Tanár és Óvóképző Kar
2019.03.14.
2019.04.17.
D.77/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Kancellária
2019.03.14.
2019.04.17.
D.75/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Lágymányosi Campus
2019.03.14.
2019.03.28.
D.73/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Nagytétényi úti Kollégium
2019.03.14.
2019.03.28.
D.89/2019
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése
2019.03.19.
2019.05.31.
D.91/2019
Semmelweis Egyetem
1. rész: UH készülék beszerzése a Pulm. Klinika részére EKR000809922018
2019.03.20.
2019.04.26.
D.90/2019
Budafoki Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Technikai szolgáltatás (2014. évben - Leon Kft.) - Kbt mellőzése
2019.03.20.
2019.05.20.
D.93/2019
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Keretmegállapodás a KEHOP keretein belül a 2014-2020-as európai uniós programozási időszakban megvalósuló víziközmű projektek megvalósításához, a víziközművek üzembe helyezéséhez és fenntarthatóságához kapcsolódó szakértői feladatok ellátására
2019.03.22.
2019.04.12.
D.94/2019
Nemzeti Sportközpontok
VIP épület, céltorony felújítása Szegedi Olimpiai Központban
2019.03.22.
2019.04.10.
D.92/2019
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
Rendszertámogatási szolgáltatások a NAV HP gyártmányú üzlet- és működéskritikus rendszereire
2019.03.22.
2019.04.24.
D.95/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
EFOP-2.2.1-VEKOP-2016-00001 projekt keretében a képzéshez és szakmai rendezvényhez kapcsolódó rendezvényszervezési és catering feladatok ellátása EKR000010322019
2019.03.26.
2019.04.30.
D.96/2019
Meggyeskovácsi Község Önkormányzata
Meggyeskovácsi csapadékvíz elvezetése
2019.03.26.
2019.05.10.
D.97/2019
Tab Város Önkormányzata
Vásárcsarnok és piac kialakítása Tabon EKR001003062018
2019.03.27.
2019.05.02.
D.99/2019
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum
IKT eszközfejlesztés - 1.rész
2019.03.28.
2019.04.30.
D.98/2019
Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei
Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei takarítási feladatainak ellátása - 2. rész EKR001081772018
2019.03.28.
2019.05.15.
D.101/2019
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében hídépítés Mosonmagyaróváron EKR000263412019
2019.03.29.
2019.04.12.
D.100/2019
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Medikai informatikai szoftverrendszer biztosítása, telepítése, bevezetése, karbantartása (szupport, szoftverkövetés, jogszabálykövetés) és üzemeltetése komplex szolgáltatás formájában EKR000285182018
2019.03.29.
2019.05.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el