Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.257/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Az Országos Onkológiai Intézet napi, heti, havi és nagytakarítása
2014.05.27.
2014.07.14.
D.258/2014.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt,
"A járási hivatalok informatikai infrastruktúrájának fejlesztése" című kiemelt projekt keretében - KM0101-10FMNY13 tárgyban
2014.05.27.
2014.06.12.
D.256/2014.
Kincsem Nemzeti Lóverseny és Lovas Stratégiai Kft.
Kincsem Park I. és II. számú lelátó műemléki épületeinek rekonstrukciós kiviteli tervezési és építési munkái elvégzése
2014.05.23.
2014.07.02.
D.255/2014.
Tolnai Hármas Összefogás Nonprofit Kft.
Az "Oázis-kert" munka-élet-ízek című pályázat keretében csemeték, szőlővesszők, vető- és virágmagok, kertgondozási gépek beszerzése
2014.05.23.
2014.06.05.
D.253/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása 2014
2014.05.23.
2014.07.11.
D.254/2014.
NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Zárt csapadékcsatorna, víznyelőakna, szikkasztókút, csapadékvíz átemelő akna tisztítása, duguláselhárítási feladatok, szükség esetén gyökérvágás zárt csapadékcsatornában
2014.05.23.
2014.06.12.
D.252/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.22.
2014.06.30.
D.251/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Kazánházak karbantartása, műszaki ellenőrzése, javítási munkák elvégzése 1,4,5,6, 8. részek
2014.05.22.
2014.06.27.
D.245/2014.
MÁV Zrt.
Nyári és téli védőitalok - ásványvíz, fileteres tea, instant tea, teaszörp (sűrítmény), kristálycukor, édesítőszer, teaízesítő tabletta (citrompótló), teaízesítő (citromlé) - adásvétele értékalapú keretszerződés keretében- 1. rész
2014.05.21.
2014.06.20.
D.250/2014.
Országos Rendőr-főkapitányság
Terep- és álcaruhák, mellények, taktikai öv tartozékai Y hevederrel, pisztolytokok és tártokok, valamint hátizsákok szállítása - 6. rész
2014.05.21.
2014.07.07.
D.249/2014.
Monorierdő Község Önkormányzata
Települési szilárd hulladékkezelési szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.05.21.
2014.06.30.
D.248/2014.
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés keretében a TIOP 2.2.4 pályázathoz kapcsolódó orvosi műszerek szállítása, és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása
2014.05.21.
2014.06.16.
D.247/2014.
Gabonakutató Nonprofit Közhasznú Kft.
Traktor szállítása
2014.05.21.
2014.06.12.
D.246/2014.
Balatonkenese Város Önkormányzata
Csapadékvíz-elvezető rendszer rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében
2014.05.21.
2014.06.30.
D.244/2014.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Vállalkozási szerződés a "Budapesti 4-es számú metróvonal I. szakasz - Kapcsolódó beruházások - Kelenföldi pályaudvar térsége, nyugati kijárat, M1-M7 autópálya bevezetés módosított csomópontja (K2G2)" megvalósítására
2014.05.20.
2014.06.23.
D.243/2014.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
4 elhunyt szállítására alkalmas, klimatizált raktérrel rendelkező 10 db új elhunytszállító-gépjármű beszerzése és a jótállási idő alatti átalánydíjas szervizelése, a 14 db használt elhunytszállító-gépjármű beszámításával
2014.05.19.
2014.06.05.
D.242/2014.
Baja és Környéke Víziközmű Beruházási Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a Bajai agglomerációhoz (Baja, Sükösd, Érsekcsanád, Vaskút) tartozó települések szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztításának fejlesztése tárgyú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére a FIDIC Piros Könyv szerint
2014.05.16.
2014.06.18.
D.240/2014.
Baja és Környéke Víziközmű Beruházási Önkormányzati Társulás
Szennyvízcsatornázás- és tisztítás projekthez kapcsolódó projektmenedzsment feladatok teljes körű ellátása
2014.05.16.
2014.06.30.
D.241/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.16.
2014.06.30.
D.237/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
kiadványok beszerzése
2014.05.15.
2014.06.23.
D.239/2014.
Balatonkenese Város Önkormányzata
Csapadékvíz-elvezető rendszer rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében
2014.05.15.
2014.06.02.
D.238/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása” „A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása” című, KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.05.15.
2014.06.27.
D.236/2014.
Gazdasági Versenyhivatal
utalványok beszerzése
2014.05.14.
2014.06.11.
D.235/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok szállítása tárgyában a Kormányablakok egységes arculatának megvalósításában
2014.05.13.
2014.06.25.
D.231/2014.
BKV Zrt.
BKV Zrt. Metró Üzemigazgatóság Kőér utcai járműtelepének fűtési és épületszigetelési korszerűsítésének tervezési munkái
2014.05.09.
2014.06.19.
4.K.27.753/2014/4.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2014.05.09.
2014.09.05.
D.232/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítái szerződés a PTE "400 ágyas klinika" épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására az üzembe helyezése - 1. rész
2014.05.09.
2014.06.23.
D.233/2014.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2014.05.09.
2014.06.04.
D.230/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.08.
2014.06.30.
D.229/2014.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Metróvonalak és hozzá kapcsolódó műtárgyak, valamint HÉV és villamos területén lévő alagutak vízszigetelés javítása injektálásos és szórt módszerrel, valamint pályabeton víztelenítési munkák elvégzése
2014.05.08.
2014.06.30.
D.228/2014.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Munkásszálló-üzemeltetés. Az üzemeltetési feladatok magukban foglalják többek között a következő tevékenységeket: szolgáltatási szerződések előkészítése és megkötése, karbantartása, azonnali hibaelhárítás biztosítása
2014.05.07.
2014.07.07.
D.227/2014.
Bogád, Romonya, Nagykozár, Kozármisleny Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés keretén belül Bogád, Romonya, Nagykozár, Kozármisleny szennyvízelvezető rendszerének komplett kivitelezési munkálatai a FIDIC piros könyv szerinti vállalkozási szerződés alapján
2014.05.07.
2014.05.22.
D.225/2014.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás SD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.05.05.
2014.06.27.
D.226/2014.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás HD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.05.05.
2014.06.27.
D.224/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Pneumococcus poliszacharid konjugált vakcina (adszorbeált) beszerzése
2014.04.30.
2014.06.23.
D.223/2014.
Nitrokémia Zrt.
Polielektrolit beszerzés - 1. rész polielektrolit beszerzése Királyszentistváni telephelyre
2014.04.30.
2014.06.25.
D.222/2014.
MÁV Zrt.
Karbantartó vegyi anyagok beszerzése letéti raktárszerződés keretében - 2. rész
2014.04.30.
2014.06.02.
D.216/2014.
Országgyűlés Hivatala
A magyar országgyűlések és a parlamentarizmus történetét bemutató állandó kiállítás megvalósítása (541/2014.).
2014.04.28.
2014.05.10.
D.217/2014.
Kaposvári Egyetem
NEPTUN Egységes Tanulmányi rendszer bevezetése, technológiai és jogszabályi követése, valamint támogatása a TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0011 azonosítószámú pályázat megvalósítása céljából
2014.04.28.
2014.05.26.
D.220/2014.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Mérőszolgálat mérési képességének bővítése (2013) egyes részei" III. rész 1 darab valósidejű spektrumanalizátor beszerzése
2014.04.28.
2014.05.20.
D.215/2014.
Kistelek Város Önkormányzata
Kistelek Város területét érintő szennyvíz kezelési rendszer kiépítése projekt keretében Kistelek területén a szennyvíztisztító telep FIDIC Sárga könyv szerinti, és a csatornahálózat FIDIC Piros Könyv szerinti megvalósítása
2014.04.28.
2014.05.20.
D.219/2014.
Újlőrincfalva Önkormányzata
ÉMOP-3.1.3-11-2012-0194 "Életút Infrastrukturális megújulás Újlőrincfalván. Közösségi tér és a hozzá kapcsolódó járdák, útszakaszok felújítása, buszöblök, buszvárók kialakítása
2014.04.28.
2014.06.30.
D.218/2014.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
A volt patológiai épület hospice osztállyá történő átalakításához, tüdő- és rehabilitációs egység átalakításához, tüdő- és rehabilitációs egység addiktológiai osztály fejlesztéséhez kapcsolódó kiegészítő kivitelezési munkák
2014.04.28.
2014.05.29.
D.210/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - baromfihúskészítmény
2014.04.25.
2014.05.08.
D.209/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Közforgalmú autóbuszvonalak üzemeltetése midi, szóló, csuklós autóbuszokkal, bruttó költségtérítéssel
2014.04.25.
2014.05.10.
D.213/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás beszerzése II. KÉ-4116/2014
2014.04.25.
2014.05.28.
D.214/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II. KÉ-4116/2014.
2014.04.25.
2014.05.28.
D.212/2014.
Magyar Államkincstár
Kincstár Központ és a Megyei Igazgatóságok napi és eseti költöztetési és szállítási feladatainak ellátása
2014.04.25.
2014.05.19.
D.211/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Tejtermékek
2014.04.25.
2014.05.08.
D.208/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás HD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.04.24.
2014.06.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el