Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.444/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.444/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.444/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.444/2019
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút zRt
Vállalkozási szerződés Központi Forgalomirányítás tervezésére és kivitelezésére a GYSEV hálózatán
2019.09.02.
2019.09.24.
D.444/2020
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Orvosi vények beszerzése a 2018.03.26.-2020.02.28. közötti időszakban
2020.10.12.
2020.12.21.
D.444/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Közművek (csapadék, ivóvíz, szennyvíz, közvilágítás) kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR001271432020
2021.10.08.
2022.01.10.
D.444/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - III. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a FŐKEFE Nkft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.444/2023
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„BudapestGO üzemeltetése és fejlesztése” EKR001725832022
2023.10.19.
2023.11.28.
D.444/2024
Devecser Város Önkormányzata
„Devecser Meggyeserdei iparterület infrastruktúra fejlesztésének kiépítése a TOP-1.1.1-15-VE1-2016-00002 projekt keretében” EKR000087782019
2024.07.12.
2024.11.06.
D.444/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész - CT készülék beszerzése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére
2025.07.11.
2025.08.05.
D.444/2026
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kárt okozó vad eltávolítás EKR000658412026
2026.08.12.
D.445/13/2008
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
2008.10.27.
D.445/17/2006.
Külügyminisztérium, képviseletében eljár: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltatási Zrt.
2006.08.14.
D.445/2010.
Széchenyi István Egyetem
Széchenyi István Egyetem és telephelyeinek őrzés-védelme, portaszolgálata, éjaszakai járőrszolgálata, riasztó- és tűzvédelmi berendezéseinek kezelése
2010.06.01.
2010.06.28.
D.445/2011.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Jósika úti Pitypang Óvoda fejlesztése, eszközbeszerzése (1. rész)
2011.06.30.
2011.08.12.
D.445/2012.
Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés, 7. része
2012.07.17.
2012.07.24.
D.445/2013.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Sziget I. bújtató végakna felépítmény tető felújítása
2013.10.04.
2013.11.26.
D.445/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen
2014.08.26.
2014.09.26.
D.445/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Frank Diagnosztika Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.445/2016.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
A SZOVA Zrt. telephelyeinek élőerős őrzés-védelme, portai szolgálata, elektronikus megfigyelőrendszer és biztonsági rendszer távfelügyelete és karbantartása 2016.
2016.06.13.
2016.08.04.
D.445/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Injekciós oldat beszerzése 2016. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.445/2019
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Univerzális vágányon járó kotrógépes szolgáltatás EKR000120252019
2019.09.02.
2019.10.30.
D.445/2020
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Egyszer használatos steril sebészeti, orvosi kesztyű latex alapanyagból, porozott beszerzése” az „Orvosi kesztyűk beszerzése magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények részére – OT-002/2018/KM” tárgyban lefolytatott közbeszerzési eljárás 3. rész
2020.10.13.
2020.11.27.
D.445/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kertészeti befejező munkák, utcabútorok, kutyafuttató kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR000098032021
2021.10.11.
2022.01.10.
D.445/2022
Onga Város Önkormányzata
Fogorvosi rendelő, védőnői tanácsadó felújítása EKR000289652019
2022.11.22.
2023.03.09.
D.445/2023
Kiskunlacházi Konyha
„Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - IV. rész - Szárazáru termékek EKR000798752023
2023.10.19.
2023.12.22.
D.445/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 2. ajánlattételi szakasz” - 1. rész Dunántúli régió EKR001518452023
2024.07.12.
2024.10.28.
D.445/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész - CT készülék beszerzése Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház részére
2025.07.11.
2025.08.05.
D.445/2026
MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.
Villamos E. üzletág küldemény előállítási szolgáltatás EKR000638872026
2026.08.13.
D.446/11/2007.
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat
2007.09.06.
D.446/17/2008
Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. képviseli: dr. Balogh Péter Ferenc egyéni ügyvéd
2008.10.21.
D.446/2010.
Újszilvás Község Önkormányzata
3119 jelű összekötő út építése, felújítása KM ROP támogatás keretében történő felújítása, megvalósíthatósági tanulmány elkészítése
2010.06.01.
2010.06.14.
D.446/2011.
Magyar Tudományo Akadémia Kémiai Kutatóközpont
Az Akadémiai Kutatóközpont épülete 1. ütemének kivitelezése a 23 %%-os készültségi fokon álló építési beruházás folytatásával
2011.06.30.
2011.08.09.
D.446/2012.
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zalaegerszeg közigazgatási területén csapadékvíz-elvezetéssel kapcsolatos építési munkák - 3. csomag
2012.07.17.
2012.09.06.
D.446/2013.
RUP-15 Rákospalota - Újpalota - Pestújhely Városfejlesztési Kft.
A KMOP-5.1.1./B-12-k-2012-0002 jelű "A Zsókavár utcai akcióterület III. ütemű fejlesztése szociális célú városrehabilitáció témában" megnevezésű pályázat keretében Budapest Főváros XV. kerület Zsókavár u. 46-62. sz. Társasház homlokzati és tető felújítása
2013.10.04.
2013.11.26.
D.446/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Radiometer Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.446/2016.
Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése-2013. - 4. rés: Kellékanyag (után gyártott és újra gyártott kellékanyagok)
2016.06.13.
2016.07.07.
D.446/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Injekciós oldat beszerzése 2016. évben (Fresenius Kabi Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.446/2019
Budapest Közút Zrt.
Adásvételi szerződés diszpécseri megjelenítő fal és hozzá kapcsolódó rendszerelemek vonatkozásában EKR000451282019
2019.09.03.
2019.09.20.
D.446/2020
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Egyszer használatos nem steril vizsgáló kesztyű nitril alapanyagból, pormentes beszerzése” az „Orvosi kesztyűk beszerzése magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények részére – OT-002/2018/KM” - 12. rész
2020.10.13.
2020.11.27.
D.446/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István téren a 626/10 hrsz-on ingatlanon található beton akna elbontása és helyének visszatöltése " Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.446/2022
Hirschler Automotive Glass Kft.
„Üvegmegmunkáló gyártósor beszerzése a GINOP-1.2.1-16-2017-00594 operatív program keretén belül” EKR000025692018
2022.11.23.
2023.02.08.
D.446/2023
Kiskunlacházi Konyha
„Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - VI. rész - Tej és tejtermékek EKR000798752023
2023.10.19.
2023.12.22.
D.446/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 2. ajánlattételi szakasz” - 2. rész Kelet-Magyarországi régió EKR001518452023
2024.07.12.
2024.10.28.
D.446/2026
Országos Kórházi Főigazgatóság
Fogászati eszközök és berendezések beszerzése 6 részben - 2. rész Intraoralis homokfúvó
2026.08.13.
D.447/10/2007.
Ajánlatkérő: TiszaSzolg 2004 Kft., kérelmezett: AVE Miskolc Kft. Képviseli: Dr. Zombor Péter Ügyvédi Iroda
2007.08.30.
D.447/2010.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata részére biztonsági szolgáltatások megrendelése
2010.06.01.
2010.07.12.
D.447/2011.
Kopint-Datorg zRt és Magyar Országos Levéltár
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 azonosítószámú pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése projekt keretében
2011.06.30.
2011.08.09.
D.447/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.07.13.
2012.08.21.
D.447/2013.
Pécsi Tudományegyetem
A PTE meglévő SAP rendszerének fejlesztése, annak funkcionális bővítésével, valamint annak a SAP magyar államigazgatási megoldáscsomagja szerinti tartalommal történő funkcionális sztenderdizációjával
2013.10.04.
2013.10.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el