Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.127/2016.
Ózd Város Önkormányzata
Bútor és sporteszköz beszerzés az Újváros Téri Általános Iskolába (ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0031)
2016.02.12.
2016.03.01.
D.116/2016.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői ülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2016.02.08.
2016.03.01.
D.52/2016.
Régészeti megfigyelés és feltárás
Régészeti megfigyelés és feltárás
2016.01.21.
2016.03.01.
D.48/2016.
Országos Onkológiai Intézet
Energia megtakarítást célzó, CT berendezések beszerzése
2016.01.20.
2016.03.01.
D.167/2016.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Integrált Városfejlesztés - A belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. üttem - "Home, street, home - művészetek az utcán" című program lebonyolítása
2016.02.29.
2016.03.02.
D.137/2016.
Rudabánya Város Önkormányzata
Nyilvánosság és marketingtevékenység ellátása a Rudapithecus Látványtár a Majomszigeten című projekt keretében
2016.02.16.
2016.03.02.
D.119/2016.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kerékpárral a Bükkön át - kerékpárral a városon át ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0158 azonosító számú projekt keretében történő eszközbeszerzés
2016.02.09.
2016.03.02.
27.K.30.988/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Biomedica Hungária Kft. CARDIO) 2012. évben”
2016.03.03.
D.143/2016.
Siófok Város Önkormányzata
Siófok város közigazgatási területén a város tulajdonában lévő zöldfelületek és parkok fenntartása - 1. rész
2016.02.17.
2016.03.03.
D.140/2016.
Füzér Község Önkormányzata
Füzéri vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című, ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdasági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése
2016.02.17.
2016.03.03.
D.130/2016.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2016.02.12.
2016.03.03.
D.141/2016.
Füzér Község Önkormányzata
Füzéri vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című, ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdasági épületszárnyak kiállítási eszközök beszerzése
2016.02.17.
2016.03.04.
D.142/2016.
Tolna Megyei Kormányhivatal
Irodai papírok, papíráruk, írószerek, irodaszerek beszerzése a Tolna Megyei Kormányhivatal részére 2 éves időtartamban kötött keretmegállapodás keretében
2016.02.17.
2016.03.04.
D.135/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a győri kötött gyűjtésű kerékpárkölcsönző közösségi közlekedési rendszer kialakításához szükséges eszközök beszerzésére, a rendszer kialakítására és üzembe helyezésére, valamint üzemeltetésére Győrött, az NYDOP-3.2.1/B-12-2013-0001 azonosító számú projekt keretében
2016.02.15.
2016.03.04.
D.100/2016.
KINCSINFO Kincstári Informatikai Nonprofit Kft.
Számítástechnikai eszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.02.
2016.03.04.
D.162/2016.
Pápa Város Önkormányzata
Turisztikai attrakciófejlesztés Pápán - pápai Eszterházy kastély fejlesztése kiemelt projekt megvalósításához kapcsolódóan turisztikai szakértői tevékenység és kapcsolódó feladatok ellátása
2016.02.24.
2016.03.04.
D.97/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2012. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.96/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Kompresszoros matrac beszerzése 2012. évben (GoReha Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.95/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (Docutrade Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.36/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
KÖZOP 5.5.0-09-11-2012-0009 azonosító számú "A Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem" projekt keretében közúti vasúti peron, vágány és egyenáramú kábelépítés, valamint kapcsolódó felsővezeték építési, váltófűtés létesítési, közműépítési, forgalomtechnikai és útépítési munkák, kiegészítő tervezési munkák elvégzése
2016.01.18.
2016.03.04.
D.34/2016.
Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítása
2016.01.15.
2016.03.05.
D.109/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Minőségbiztosítás: Megbízási szerződés minőségbiztosítói feladatok ellátására, ideértve az informatikai biztonsági szakértői feladatokat is
2016.02.04.
2016.03.05.
21.G.40.176/2015/11
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
„Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2013-2014. években”
2016.03.07.
D.150/2016.
Veszprém Megyei Önkormányzat
Megyei Projekt- és adatgűjtő, illetve kezelő online adatbázis modul kialakítása
2016.02.19.
2016.03.07.
D.129/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Új alacsonypadlós, dízel, csuklós autóbuszok beszerzése szállítási keretszerződés keretében
2016.02.12.
2016.03.07.
D.67/2016.
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Szatymazi építési beruházás
2016.01.26.
2016.03.07.
D.66/2016.
Mórahalom Város Önkormányzata
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése során árubeszerzés
2016.01.26.
2016.03.07.
D.65/2016.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ
DAOP-4.1.2/B-11-2011-0001 azonosító számú projekt megvalósítása során PR és kommunikációs szakértői feladatok ellátása
2016.01.26.
2016.03.07.
D.131/2016.
Zöld Jövőnkért Hulladékhasznosító Kft.
Üzemeltetési szerződés a „KEOP-1.1.1./2F/09-11-2011-0002 Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer” című konstrukció keretében megvalósuló hulladékgazdálkodási létesítmények és eszközökre vonatkozóan
2016.02.12.
2016.03.08.
D.121/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat üzleti marketing feladatainak ellátására
2016.02.11.
2016.03.08.
D.144/2016.
Balmazújváros Város Önkormányzata
Balmazújváros városközpontjának fejlesztése - Semsey Kastély műemlék jellegű parkjának revitalizációja
2016.02.18.
2016.03.08.
D.105/2016.
Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Az Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. részére autóbusz vázfelújítás
2016.02.02.
2016.03.09.
D.177/2016.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés a Bujtosi Szabadidő Csarnokhoz elektromos és egyéb eszközök szállítására és telepítésére
2016.03.05.
2016.03.10.
D.125/2016.
Kapuvár Város Önkormányzata
Kapuvár Város Önkormányzata, Ausztria-Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési program 2007-2013. keretében megvalósuló "Fertő-Hansági Környezetbarát Mobilitás" című, L00109 számú projekt keretében megvalósuló építés beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően
2016.02.11.
2016.03.10.
D.124/2016.
Nyugat-Dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség Kft.
I. rész: a AP2 Oberwart-Szombathely közlekedési hálózatra vonatkozóan, II. rész: AP3 Sopron-Ebenfurth közlekedési hálózatra vonatkozóan megvalósíthatósági és műszaki tanulmányok, valamint üzemeltetési költségek és költséghaszon elemzés készítése a GRENZBAHN projekt keretében
2016.02.11.
2016.03.10.
D.86/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Microsoft szerver szoftverek és licencek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.85/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Nagyteljesítményű szerver beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.83/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Tinta e-Book könyvtár/lexikontár beszerzése (Tinta Könylönykiadó Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.81/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Kiállítás és konferencia kivitelezési feladatainak ellátása (Fenyves Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.80/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Személygépkocsik beszerzése (Tromf Car Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.79/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakértői tevékenység (Sandon Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.78/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Inter Skoool lokalizáció, adaptálás (Frederich Strarr Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.77/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Elemzések készítése, kutatás, hatásvizsgálat lebonyolítása, valamint az eredmények összegzése (EMESZ Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.76/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Elemzések készítése (Flexycom Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.94/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Munkerőkölcsönzés 4. szakasz (First Job Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.93/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Munkaerő kölcsönzés 3. szakasz - (First Job Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.89/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Programok kidolgozása (Etanulás Módszertani Kutató Intézet Nonprofit Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.88/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakértői szolgáltatás (Viéta NKft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.84/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Fejlesztői, üzemeltetői és egyéb desktop szoftverek beszerzése (Licenseport Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.75/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Kutatás, hatásvizsgálat lebonyolítása, képzési program kifejlesztése, próbaképzés megvalósítása (Okker Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el