Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.261/8/2009
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Bűnügyi nyilvántartás alkalmazásfejlesztése az új jogszabályi környezetnek megfelelően
2009.06.02.
2009.07.02.
D.362/2010.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Járművek előzetes eredetiségének hatósági megállapítását támogadó központi informatikai rendszer 2009. évi CIX. tv. rendelkezései szerinti módosítása és a módosított rendszer üzemeltetése
2010.05.06.
2010.05.26.
D.645/2012.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
EKOP-3.1.2-2011-2011-0001- dokumentumkezelési szoftver beszerzése
2012.11.26.
2013.01.07.
D.26/2010.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Jogtár elérhetőség, frissítés és kapcsolódó on-line szolgáltatás
2010.01.19.
2010.03.01.
D.470/2013.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala részére diák-munkaerő közvetítése vállalkozási szerződés keretében
2013.10.21.
2013.12.21.
D.674/2011.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Akkreditációs és kártyaleolvasó rendszerek szállítása és telepítése
2011.09.15.
2011.10.26.
D.494/2009.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
szolgáltatási szerződés kötése a KEK KH mobil távközlési szolgáltatásokkal történő ellátására
2009.08.26.
2009.10.01.
D.911/2015.
Közgép Zrt., A-Híd Építő Zrt. kérelmezettek
M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz új Tisza-híddal kivit. munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2015.12.23.
2016.03.25.
D.732/2016.
Közgép Zrt.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és a kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire tárgyában
2016.07.28.
2016.10.05.
D.165/2016.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság KEF
Számítóbéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015.
2016.02.24.
2016.04.05.
14.K.33.629/2013/9.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése 2011/2
2014.06.27.
D.127/2026
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Krónikus dialízis készülékek és kapcsolódó szolgáltatások központosított beszerzése 2026” (ASZ01_DBR_DIAL25) - 1-3. rész
2026.03.19.
2026.04.27.
D.659/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Tisztán elektromos gépjárművek beszerzése” EKR001757372024
2025.10.14.
2026.03.11.
D.492/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Kórházak őrzése-2025” - 2. rész - Kórházak őrzése - BP és Országos Intézmények EKR000267432025
2025.08.07.
2025.10.06.
D.485/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
"MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2” - 2. rész MR készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház részére EKR000825092021
2025.08.04.
2025.08.25.
D.484/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2” - 1. rész MR készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórháza részére EKR000825092021
2025.08.04.
2025.08.18.
D.246/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Zárt vérvételi rendszerek - 2024.” - 1. rész - Zárt vérvételi rendszer I. (gyári vákuum) EKR000883782024
2025.04.24.
2025.07.11.
D.199/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 5. rész - CT készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház(II. telephely) részére EKR000825092021
2025.03.26.
2025.03.26.
D.105/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 5. rész - CT készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház(II. telephely) részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.04.08.
D.103/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 1. rész - CT készülék beszerzése a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.04.08.
D.61/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Őrzési és egyéb vagyonvédelmi feladatok ellátása és recepciós szolgáltatások nyújtása a KEF mindenkori üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó ingatlanokban.” EKR001705362024
2025.01.24.
2025.02.17.
D.790/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Zárt vérvételi rendszerek - 2024” - 1. rész zárt vérvételi rendszer I. (gyári vákuum) EKR000883782024
2024.12.06.
2025.01.16.
D.740/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Rehabilitációs eszközcsomag beszerzése a Szegedi Tudományegyetem részére”
2024.11.22.
2024.12.18.
D.709/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 15. rész
2024.10.30.
2024.11.29.
D.708/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 12. rész
2024.10.30.
2024.11.29.
D.704/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 7. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.703/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 6. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.702/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 5. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.699/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 2. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.576/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész Székesfehérvár EKR000825092021
2024.09.12.
2024.12.09.
D.575/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 11. rész Szolnok EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.573/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 8. rész Uzsoki EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.571/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 4. rész Békéscsaba EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.542/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.540/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.539/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 8. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.537/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.536/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 5. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.535/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 4. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.532/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 1. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.467/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 2. rész (Tolna Vármegyei Balassa János Kórház részére)
2024.07.25.
2024.08.07.
D.466/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 1. rész (Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére)
2024.07.25.
2024.10.09.
D.460/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Orvosi inkubátorok, transzfer inkubátorok beszerzése” - 1. (klinikai inkubátor és nyitott inkubátor) része
2024.07.22.
2024.09.09.
D.76/2021
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
EÜ intézmények őrzése szolgáltatás - 2. rész - Fekvőbeteg Eü int. őrzési szolg. – Bp. és Pest megye EKR001279782020
2021.02.17.
2021.03.26.
D.22/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang – 2021, Mobil röntgen berendezés - 3. rész: Mobil, C-íves röntgen berendezés – középkategóriás EKR000290762021
2022.01.19.
2022.02.15.
D.246/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás
2024.05.02.
2024.07.17.
D.223/2023
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” - 2. rész „CT diagnosztikai eszközök"
2023.06.12.
2023.06.27.
D.222/2023
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” - 1. rész „MR diagnosztikai eszközök”
2023.06.12.
2023.06.27.
D.61/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021 - Ultrahang berendezések beszerzése - 4. és 6. rész EKR000290762021
2022.02.14.
2022.03.17.
D.150/2021
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Járulékos közbeszerzési szolgáltatások EKR000166342021
2021.03.24.
2021.03.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el