Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.45/2010.
Bácsalmás Város Önkormányzata, képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
Bácsalmás Város Önkormányzatának szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása
2010.01.26.
2010.03.12.
D.45/2011.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Járműütközések által okozott hídkárok javítása - 2010. (2. rész)
2011.01.25.
2011.02.25.
D.45/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
Munkaerő-kölcsönzés
2012.01.16.
2012.02.23.
D.45/2013.
Algyő Nagyközség Önkormányzata
Az algyői Borbála fürdő bővítése kivitelezési tervdokumentációjának elkészítése
2013.01.30.
2013.03.29.
D.45/2014.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítéséhez kapcsolódó (III.számú) kiegészítő építési beruházás
2014.01.30.
2014.02.05.
D.45/2015.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
471. sz. főút Debrecen-Hajdúsámson közötti szakaszának korszerűsítésének megvalósításához szükséges tervezői feladatok elvégzése - 2. rész
2015.01.28.
2015.03.02.
D.45/2016.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
"Fertőtlenítőszerek" tárgyú közbeszerzési eljárásban előzetes vitarendezésre adott válasz elmulasztása miatt
2016.01.19.
2016.02.05.
D.45/2017.
Semmelweis Egyetem
Takarítási szolgáltatás megrendelése - 2009-2012. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.03.
2017.03.20.
D.45/2018
Biharkeresztes Város Önkormányzata
Biharkeresztes 0166/59. hrsz. területen kialakítandó kb. 8,3 ha területű egyéb ipari terület közművesítésének tervezésére építési kivitelezési tervdokumentáció elkészítése - Kbt. mellőzése
2018.02.23.
2018.04.26.
D.45/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. évi ATP Challenger Tour - Kbt. mellőzése
2019.02.19.
2019.05.13.
D.45/2020
Hajdúhadház Város Önkormányzata
Rendezvényszervezés 3 EFOP-1.5.3.-16-2017-00121 EKR001574182019
2020.02.14.
2020.03.09.
D.45/2021
Bajai Tankerületi Központ
Iskolai sporteszközök beszerzése - I. rész EFOP-4.1.3-17-2017-00104 sz. pályázat
2021.02.05.
2021.04.14.
D.45/2022
Uzsoki Utcai Kórház
Labordiagnosztikumok beszerzése - 3. és 6. része EKR000699482021
2022.02.06.
2022.03.23.
D.45/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
SF6 gázszigetelésű kapcsolóberendezések beszerzése - 2 - Megszakítós kapcsolóberendezések EKR001186952019
2023.02.08.
2023.04.25.
D.45/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 10. rész CT készülék beszerzése a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.45/2025
Kőröshegy Község Önkormányzata
„Faluház épületének energetikai felújítása” EKR000943732020
2025.01.17.
2025.04.10.
D.45/2026
Milton Friedman Egyetem
„Digitális egyetem és kompetenciafejl. kialakítása” - 3. rész (Adásvételi szerződés alapján általános számítógépek beszerzése) EKR001523962023
2026.02.05.
2026.03.18.
D.45/9/2009
Agrármarketing Centrum
Kiváló Magyar Élelmiszer védjegy és védjegyes termékek országos „in-store” akciójának megtervezése, kivitelezése, lebonyolítása
2009.03.03.
D.450/15/2008
Eötvös Lóránd Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
2008.10.18.
D.450/2009.
Semmelweis Egyetem
hőenergia ellátó rendszer a jelenleginél költségtakarékosabb üzemeltetésével, hőszolgáltatás biztosítása, az ajánlattevő finanszírozásában megvalósuló korszerűsítésével, az üzemeltetésre történő átvételt követően 10 évre
2009.08.12.
2009.09.01.
D.450/2010.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Budapest VI. ker. Liszt Ferenc tér 8. szám alatti műemlék épület (Zeneakadémia) rekonstrukciója és korszerűsítése
2010.06.03.
2010.07.09.
D.450/2011.
Rohod Község Önkormányzata
A 21. század iskolájának megteremtése Rohod Községben
2011.07.04.
2011.08.19.
D.450/2012.
Vígszínház
jegy- és bérletértékesítő hálózathoz történő csatlakozás, és számítógépes jegy és bérletértékesítő rendszer működtetéséhez szükséges programcsomag használatba adása és bevezetése a Vígszínház és a Pesti Színház részére
2012.07.18.
2012.07.26.
D.450/2013.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
2014-2017. években külföldön megjelenő, heti vagy ritkább periodicitású időszaki kiadványok és magazinok nyomtatott, ill. online példányainak szállítása
2013.10.08.
2013.11.11.
D.450/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák
2014.08.28.
2014.10.08.
D.450/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Euromedic Pharma Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.450/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Atlas Copco Varroda csavarkompresszor beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.450/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Reagens cartridge beszerzése 2016. évben (Diagnosticum Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.450/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Anesztéziás maszkok beszerzése - 2. részajánlati kör EKR000906542019
2019.09.13.
2019.09.23.
D.450/2020
Óbudai Egyetem
40 db monitor és számítógép beszerzése az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kara részére
2020.10.14.
2020.11.16.
D.450/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika 625/5 hrsz-on található (626/12 hrsz. és a 627/2 hrsz. ingatlanon épülő parkoló mellett) maradék törmelékdepó elegyengetése, rézsű kialakítása, illetve felső rétegére humusz elhelyezése" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.450/2022
Nyírkarász Község Önkormányzata
Termelői Piac kialakítása EKR000796002019
2022.11.24.
2023.02.01.
D.450/2023
Mathias Corvinus Collegium Alapítvány Ü.K.Tihanyi Alapitvány
"MCC Somlói út épületbontás (2)" EKR001862252022
2023.10.20.
2023.12.11.
D.450/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
Hangszerek beszerzése - 2. rész EKR000449832024
2024.07.15.
2024.09.04.
D.450/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2025.07.14.
2025.07.22.
D.450/2026
ALFÖLDVÍZ Regionális Víziközműszolgáltató Zrt.
Szennyvízszivattyúk beszerzése DBR 2024 II EKR002343802024
2026.08.14.
D.450/7/2007.
Szentes Város Önkormányzata
2007.08.27.
D.450/8/2006.
Alsóvadász Község Önkormányzata
2006.08.04.
D.451/12/2008
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi iroda
2008.10.07.
D.451/13/2006.
BM Központi Gazdasági Főigazgatóság
2006.08.07.
D.451/2010.
Közép-Dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség
Irodai elhelyezést szolgáló ingatlan bérlete
2010.06.03.
2010.07.19.
D.451/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Tokaji Fesztiválkatlan kialakítására
2011.07.04.
2011.07.29.
D.451/2012.
Nemzeti Sportközpontok
Az Istvánmező rehebilitációs programjához kapcsolódó város-építészeti koncepció kialakítása tárgyában kiírt ötlet-pályázat
2012.07.19.
2012.08.27.
D.451/2013.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Szoftverlicencek beszerzése 2013.
2013.10.08.
2013.10.15.
D.451/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program" című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.08.28.
2014.10.15.
D.451/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Reagens Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.451/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Japsew 781 ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.451/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Használt textíliák (orvosi ing, nadrág, köpeny) beszerzése 2016. évben (Szőtt Ker. Bt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.451/2019
Tokaji Városüzemeltető Szervezet
Tokaji VSz - Élelmiszeripari termék és alapanyag - 12. rész Feldolgozott gyümölcsök és zöldségek EKR000510822019
2019.09.16.
2019.09.24.
D.451/2020
Kisfaludy2030 Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Készpénzmentes jegykiadó automaták és utastájékoztató kijelzők beszerzése és telepítése EKR 000887942020
2020.10.15.
2020.12.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el