Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.152/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Multifunkcionális nyomtatók bérlése, TÜSZ a PTE különböző egységei részére I. - Nyomat előállító eszközök szállítása a kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. - 1.,3.,4. és 6. rész
2016.02.22.
2016.04.04.
D.196/2016.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó
A Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Mekó MedWorkS moduláris felépítésű integrált informatikai rendszerének továbbfejlesztése, kiterjesztése és követése, valamint karbantartási szolgáltatásainak ellátása
2016.03.18.
2016.04.05.
D.195/2016.
Budapesti Vasutas Sport Club-Zuglói Közhasznú Egyesület
Budapesti Vasutas Sport Club-Zuglói Közhasznú Egyesület által megvalósítandó uszoda és kiszolgáló létesítményei tervezése és kivitelezése
2016.03.18.
2016.04.05.
D.189/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 5. rész
2016.03.17.
2016.04.05.
D.191/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015.
2016.03.17.
2016.04.05.
D.165/2016.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság KEF
Számítóbéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015.
2016.02.24.
2016.04.05.
D.172/2016.
Magyar Államkincstár
45 db memóriakártya (KINGSTON 16 GB SDHC Class 10 Flash Card) beszerzése KM0501-19SZGR15 keretmegállapodás terhére
2016.03.01.
2016.04.05.
13.K.27.053/2016/9.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
„Adásvételi szerződés a „Duna-Vértes Köze Regionális Hulladék-gazdálkodási Program” tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09- 11.2011-0002 számú projekt megvalósítási szakaszához kapcsolódó hulladékgyűjtő edények és konténerek beszerzése”
2016.04.06.
3.Kf.650.133/2015/5.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
„Felelısségbiztosítási szerzıdés a Nemzeti Adó- és Vámhivatal gépjármőveire vonatkozóan”
2016.04.06.
D.164/2016.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2016. szeptember 01-től 2023. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2016.02.25.
2016.04.06.
D.87/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Infokummunikációs technológia módszertanának kidolgozása (Paralel Consulting Tanácsadó Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.04.06.
5.K.27.160/2016/5.
Füzéri Várgondnokság 3996 Füzér, Petőfi Sándor út 3/A.
Füzér Váruradalmi Kézművesház, Műhely berendezések beszerzése
2016.04.07.
5.K.27.161/2016/5.
Füzéri Várgondnokság 3996 Füzér, Petőfi Sándor út 3/A.
Füzér informatikai rendszereszközök beszerzése az „Élő vár Zemplénben” című projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004.)
2016.04.07.
D.231/2016.
Budapest Főváros Önkormányzata
Cséry-telep kármentesítési dokumentációjának előkészítéséhez kiegészítő vizsgálatok és tanulmányok
2016.04.01.
2016.04.07.
D.179/2016.
Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
LED fényforrású, szabályozható fényáramú közvilágítási világítótest beszerzésére irányuló adásvételi szerződés
2016.03.05.
2016.04.11.
D.178/2016.
BFTK Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás a BFTK Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Kft. által megrendezésre kerülő 2016. évi Budapesti Tavaszi Fesztivál média kampányaihoz kapcsolódó médiatervezési feladatok, valamint médiafoglalás, médiavásárlás marketing és PR célú hirdetések megjelentetésére, illetve kampányokra nyomtatott, elektronikus és on-line médiában, valamint a kültéri (outdoor) és jármű hirdetési felületeken történő megjelentetésre (plakátok gyártása, kihelyezése és levéltele)
2016.03.05.
2016.04.11.
D.174/2016.
Rétság Város Önkormányzata
Rétság város központi településrészének funkcióbővítő település rehabilitációja kivitelezési munkái
2016.03.02.
2016.04.11.
D.148/2016.
Kaposvári Egyetem
Villamos energia beszerzése a Kaposvári Egyetem, a Kaposvári Egyetem Egészségügyi Centruma és intézményeik részére 2016 évre.
2016.02.19.
2016.04.11.
10.K.27.071/2016/7.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése"
2016.04.12.
D.201/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2016.03.21.
2016.04.12.
D.209/2016.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF)
Vállalkozási szerződés a PRHK II. depóniájának felületén működő előkezelési technológiából származó magas fűtőértékű hulladékok elszállítása, hasznosítása energetikai célú felhasználásr
2016.03.25.
2016.04.14.
D.145/2016.
Semmelweis Egyetem
SAP rendszer üzemeltetés támogatása és fejlesztése
2016.02.18.
2016.04.14.
D.197/2016.
Zala Megyei Kórház
A kórház takarítási feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2016.03.18.
2016.04.15.
D.176/2016.
Csongrád Megyei Kormányhivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Csongrád Megyei Kormányhivatal ingatlanainak takarítás szolgáltatás nyújtása
2016.03.04.
2016.04.15.
D.170/2016.
Csongrád Megyei Kormányhivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Csongrád Megyei Kormányhivatal ingatlanjainak takarítására vonatkozó szolgáltatás nyújtása
2016.02.29.
2016.04.15.
D.182/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
"Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztésése a Dél-dunántúli Régióan" keretében építési vállalkozási szerződés a Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. működő konyhája, étterme feletti ráépítési és a hozzá kapcsolódó átalakítási munkálatainak megvalósítása
2016.03.10.
2016.04.18.
D.214/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Class Arion gép, vontató vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.18.
D.215/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Markológép vásárlása - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.18.
D.199/2016.
Hagyományok Háza
Budai Vigadó épületének rekonstrukciójára irányuló beruházás (a továbbiakban: Projekt) megvalósításához és az épület rendeltetésszerű üzemeltetésének megkezdéséhez kapcsolódó „teljes körű műszaki ellenőrzés” tárgyú szolgáltatások megrendelése
2016.03.18.
2016.04.18.
D.240/2016.
Auto-Univerzál Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Kft
Az AUTO-UNIVERZÁL Kft. részére szükséges járműipari levegőszűrők szálítása
2016.04.04.
2016.04.19.
D.175/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB9/2016 Papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény. 22.§(1) bekezdés alapján - 10. rész
2016.03.04.
2016.04.19.
28.K.33.435/2015/8.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
„NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái”
2016.04.20.
28.K.33.435/2015/8.
NAV Központi Hivatala
„NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái”
2016.04.20.
D.171/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Győr, Radnóti utca kikötése az 1. számú főút 128 + 408 km szelvényébe új jelzőlámpás csomóponttal és az Olajgyári iparvágány feletti híd szélesítésével
2016.02.29.
2016.04.20.
D.161/2016.
Iharosberény Község Önkormányzata
Iharosberény Orvosi Rendelő fejlesztése
2016.02.24.
2016.04.21.
4.K.27.024/2016/14.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
„Lépj be a múltba! – Történelmi időutazás Ópusztaszeren” című DAOP-2.1.1/G-11-2k-2012-0003 azonosító számú pályázat keretében történő üzleti marketingszolgáltatási feladatok, valamint nyilvánosság biztosítása feladatok ellátására”
2016.04.21.
D.200/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet által megvalósított Roche Magyarország Kft. által kihelyezett kémiai automata és reagensek beszerzése
2016.03.21.
2016.04.21.
5.K.27.197/2016/7.
Füzér Község Önkormányzata
„Füzéri Vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című ÉMOP-2.1.1/B- 09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdaági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése”
2016.04.22.
D.246/2016.
HungaroControl Zrt
TAR-1 radar berendezésének felújítása
2016.04.06.
2016.04.22.
5. K.27.196/2016/7.
Füzér Község Önkormányzata
„Füzéri Vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdaági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése”
2016.04.22.
D.190/2016.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2016.03.17.
2016.04.22.
D.261/2016.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás
2016.04.11.
2016.04.25.
D.253/2016.
Országos Mentőszolgálat
"Vállalkozási szerződés keretében PR és kommunikácisó tanácsadás, valamint tájékoztatási feladatok ellátása a TIOP-2.3.4/09/2 kódszámú "Mentésirányítási rendszer fejlesztése" és a KMOP-4.3.3/B-09-2 F kódszámú "A Közép-Magyarországi régió egészségügyi informatikájának fejlesztése" című tükörprojektek során egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.25.
D.249/2016.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Vállalkozási szerződés megvalósíthatósági tanulmány elkészítésére és a kapcsolódó szakértői szolgáltatások elvégzésére a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Progrqam "Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg ellátás fjelesztésével" című TIOP-2.2.6/12/1/B kódszámú konstrukció keretében ajánlatérő által benyújtandó pályázati projektjavaslathoz - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.25.
D.238/2016.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma fejezeti kezelésű előirányzatokkal történő gazdálkodására nyilvántartó program szoftverfejlesztése és támogatása.
2016.04.04.
2016.04.25.
D.206/2016.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Burkolatállapot mérés a gyorsforgalmi úthálózaton
2016.03.23.
2016.04.25.
D.187/2016.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Adésvételi szerződés - 2. rész 1 db Meglévő Agilent PXA spektumanalizátor mérési képességeinek bővítése
2016.03.16.
2016.04.25.
D.285/2016.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Integrált Városfejlesztés - A belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. ütem című projekt keretében "Közterületi rekonstrukció kivitelezési munkáinak elvégzése a KDOP-3.1.1/D-2010-0001 számú projekt keretében"
2016.04.20.
2016.04.26.
D.239/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Kivitelezési szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztésére, gyógyászati és új élményelemekkel történő bővítésére
2016.04.04.
2016.04.26.
D.229/2016.
Bruton Szolgáltató Kft.
Diófeldolgozó üzem gépeinek beszerzése Abaújszántón - Kbt. mellőzése
2016.04.01.
2016.04.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el