Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.105/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Kunvölgy, Kecskés és Hidikutrica telephelyen állattartó telep beruházásához kapcsolódó feladatok ellátása, 1-3 rész, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.02.
D.115/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Mátai Ménes hasznosítása és szakmai felügyelete - Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.02.
D.112/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Biominősítésű állatok - borjú, felnőtt marha, bárány és juh -bérvágatása és az aktuális HIPP specifikáció szerinti feldolgozása- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.02.
D.107/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Biominősítésű állatok - borjú, felnőtt marha, bárány és juh - bérvágatása és az aktuális HIPP specifikáció szerinti feldoglozása, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.02.
D.156/2014.
Kaposvári Egyetem
TIOP-1.3.1.-10/1-2010-0010 azonosító számú projekt - stúdió eszközök beszerzése
2014.03.17.
2014.04.01.
D.155/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉAOP-4.1.1/A-12-2012-0006 pályázat keretében „A Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola felújítása az oktatási környezet minőségének javítása érdekében”– építési beruházás kivitelezői feladatainak ellátására
2014.03.17.
2014.04.01.
D.114/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A megrendelő által használt kaszáló területeken réti széna betakarítása (kaszálás, rendsodrás, bálázás), valamint a képződött réti széna bálák megrendelő által megjelölt telephelyre történő beszállítása és kazalba rakása - Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.01.
D.108/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A Hortobágyi Nonprofit Kft. által használt kaszáló területén réti széna betakarítása, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.01.
D.86/2014.
Székkutas Község Önkormányzata
Székkutas község szennyvízelvezetésének és szennyvíztisztításának fejlesztése elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0028 azonosítószámú projekt megvalósítása során mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása
2014.02.27.
2014.04.01.
Kfv.IV.37.328/2013/6.
Hejőpapi Község Önkormányzata
bel területi vízrendezés tervezése és kivitelezése
2014.04.01.
3.Kf.650.367/2013/5.
Koppány-Völgye KEK Nonprofit Kft.
Kistérségi jártóbeteg-szakellátó központ létrehozása a Koppány-Völgye Kistérségben
2014.04.01.
D.133/2014.
Karácsond Község Önkormányzata
Megbízási szerződés - a KEOP-1-2.0/B/10-2010-0029 kódszámú támogatási konstrukció keretében megvalósítani tervezett Karácsond község szennyvízelvezetés és -tisztítás projekt FIDIC szerinti mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak ellátására
2014.03.10.
2014.04.01.
D.113/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A megrendelő által használt kaszáló területeken réti széna betakarítása (kaszálás, rendsodrás, bálázás), valamint a képződött réti széna bálák megrendelő által megjelölt telephelyre történő beszállítása és kazalba rakása- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.01.
D.110/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Kaszálás: 6.800 Ft/ha+ÁFA, rendsodrás: 4.000 Ft/ha+ ÁFA, bálázás: 850 Ft/db+ÁFA- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.01.
D.106/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A Hortobágyi Nonprofit Kft. által használt kaszáló területén réti széna betakarítása, madárbarát kaszálási módszer alkalmazásával, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.01.
15.K.27.017/2014/6.
Nyíregyházi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság Dél-Nyírségi Viziközmű Beruházási Társulás
„Vállalkozási szerződés a Dél Nyírségi Viziközmű Beruházás Társulás
2014.03.31.
1.Kf.21.031/2013/2.
Alsó-Tisza-Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Csongrádi partfal rekonstrukciója és mederrézsű állékonyságának növelése
2014.03.31.
D.101/2014.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019 azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése " projekt keretében Csatornahálózat fejlesztése
2014.02.28.
2014.03.31.
D.56/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.06.
2014.03.31.
D.100/2014.
Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződéskeretén belül hulladékgyűjtő járművek, edények, konténerek és munkagépek beszerzése a KEOP-1.1.1/2F/09-11-2012-0001 azonosítószámú, Nyugat-Dunántúli Hulladékgazdálkodási Program megnevezésű projekt megvalósításához - I. rész
2014.02.27.
2014.03.31.
D.59/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.11.
2014.03.31.
D.119/2014.
Budapest Főváros XIII. kerületi Közterület-felügyelet
Közterületi szakrendszer üzemeltetése bővítésének biztosítása további 9 fő munkatárs számára 7 db mobileszköz használatával
2014.03.03.
2014.03.28.
D.78/2014.
Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség Nonprofit kft.
MKB/4/9/2013. Műanyag csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2013. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés alapján II.
2014.02.21.
2014.03.28.
D.66/2014.
Alba Volán Autóbuszközlekedési Zrt.
Őrző-védő szolgáltatás ellátása ajánlatkérő részére a műszaki leírásban meghatározottak szerint
2014.02.17.
2014.03.28.
D.87/2014.
Zagyvarékas Község Önkormányzata
"Belvízvédelmi fejlesztések Zagyvarékason" elnevezésű projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési feladatok elvégzésére - pótmunka
2014.02.27.
2014.03.27.
D.71/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
A Magyar Képzőművészeti Egyetem Budapest, IX. kerület Török Pál u. 1. szám alatt található szakközépiskolai épületében a 2012. évben megvalósított beruházások, felújítási munkák - Kbt. mellőzése
2014.02.18.
2014.03.27.
D.62/2014.
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Vallási útvonal - HURO/1101/165/2.1.3 műszaki-kivitelezési feladatok ellátása
2014.02.14.
2014.03.27.
28.K.33.137/2013/13.
Szikszó Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szikszó Város Önkormányzata szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztés és bővítés, engedélyezési, kiviteli tervek elkészítése
2014.03.26.
D.88/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Felsőoktatási célú ingatlan üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.03.26.
D.79/2014.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Önkormányzat tulajdonában és kezelésében lévő építmények építésével bővítésévelés felújításával kapcsolatos tervezési feladatok ellátása 3., 4., 5. rész
2014.02.21.
2014.03.26.
D.41/2014.
Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létr.Célzó Önkorm.
„Települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja a Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás területén” című projekt I. és II. ütem projektmenedzsmenti feladatok ellátására
2014.01.27.
2014.03.26.
D.99/2014.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2014.02.27.
2014.03.26.
D.80/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt., Sutec Hungária Kft.
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Zrt-nél üzemeltetett MAN, Mercedes, tehergépjármű alváz és Wielton félpótkocsi számára gyári, új vagy ezekkel egyenértékű utángyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása - III. rész
2014.02.21.
2014.03.25.
D.58/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.11.
2014.03.24.
D.48/2014.
Káptalanfa és Térsége Szennyvíztársulás
Káptalanfa és térsége vízellátó rendszer vízminőség javítása kapcsolódó tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátása a FIDIC Sárga Könyv szerint vállalkozási szerződés keretében eredményfelelősséggel
2014.01.31.
2014.03.24.
D.61/2014.
Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Önkormányzati Társulás
„Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Rendszer teljes kiépítése” tárgyú projekthez kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.02.14.
2014.03.21.
D.75/2014.
ICEG RESEARCH AND POLICY Közhasznú Nonprofit Kft.
Central Europe Programme ESSENCE/4CE482P2/ projekt - Kbt. mellőzése
2014.02.20.
2014.03.21.
D.57/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Különféle élelmiszerek beszerzése, VIII. rész
2014.02.10.
2014.03.21.
D.121/2014.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Tolna Megyei Balassa János Kórház TIOP 2.2.4. támogatással megvalósuló új hotelszárny építésével, valamint a meglévő műtő- és diagnosztikai tömb átalakításával kapcsolatos áruszállítás
2014.03.04.
2014.03.20.
D.120/2014.
Istenmezeje Község Önkormányzata
Építési beruházás az ÉMOP-3.1.2/E-11-2011-0072 elnevezésű, Istenmezeje, Szabadság utca útépítés és csapadékvíz elvezetés
2014.03.04.
2014.03.20.
D.135/2014.
'VKSZ' Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.
Játszóterek felújítási és bontási munkáinak elvégzése
2014.03.10.
2014.03.19.
Kfv.II.37.667/2013/15.
PORR Építési Kft.
Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő intermodális központ közlekedési
2014.03.19.
D.124/2014.
Mezőladány-Tornyospálca-Újkenéz Viziközmű Beruházási Társulás
"Mezőladány és térsége szennyvízelvezetés és tisztítási projekt" FIDIC szerződéses feltételek szerinti mérnöki, valamint műszaki ellenőri feladatainak ellátása (azonosító szám: KEOP-1.2.0/09-11-2011-0051)
2014.03.04.
2014.03.19.
D.89/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Repülőjegyek beszerzése, valamint a megrendelő egyedi igényei szerint egyéb szolgáltatások nyújtása, így különösen szállásfoglalás, vonatjegyek beszerzése, stb.
2014.02.27.
2014.03.17.
D.50/2014.
Máv Ingatlankezelő Kft.
Épületek, építmények karbantartási munkái MÁV Ingatlankezelő Kft. részére - 1., 2., 5. és 6. rész
2014.02.03.
2014.03.17.
D.27/2014.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon és a Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában álló lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti gépészeti munkák
2014.01.20.
2014.03.17.
D.52/2014.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon és a Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában álló lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti villanyszerelési munkák
2014.01.20.
2014.03.17.
28.K.30.215/2014/8.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala (1094 Budapest, Balázs Béla u. 35.)
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala részére diák-munkaerő közvetítése vállalkozási szerződés keretében
2014.03.14.
D.39/2014.
Igal Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0017 "Igal város szennyvíz csatornahálózatának bővítése"- kivitelezés FIDIC piros könyv szerint
2014.01.24.
2014.03.14.
D.74/2014.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ funkcióbővítő megújítása kivitelezőjének kiválasztása
2014.02.19.
2014.03.13.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el