Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.36/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és térsége szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása c., KEOP-1.2.0/2F-2009-001 sz. projekt megvalósítása során a kedvezményezett szervezet szakmai támogatása
2011.01.20.
2011.02.14.
D.36/2010.
Fonyód Város Önkormányzata
Fonyódon lévő ravatalozó nyugati támfal, urnafülkék 1-6, valamint nyugati kapu bálványok megépítése a jogerős bejelentési tudomással rendelkező tervek alapján
2010.01.25.
2010.02.08.
D.359/8/2007.
Országos Foglalkoztatási Közalapítvány
Az Országos Foglalkoztatási Közalapítvány által ingatlan bérleti jogának megszerzése
2007.08.07.
D.359/7/2008
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.08.08.
D.359/2026
Kurd Község Önkormányzata
„Önkormányzati utak felújítása Kurd községben” - 3. rész Ifjúság u. útburkolat felújítási munkái 258/58. EKR000173812025
2026.07.08.
D.359/2025
Szeghalom Város Önkormányzat Intézményműködtető Központja
„Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre” - 1. rész „Zöldség, gyümölcs” EKR000844462025
2025.06.04.
2025.06.19.
D.359/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Tanuszoda kivitelezése Mosonmagyaróváron” EKR001331862023
2024.06.07.
2024.06.19.
D.359/2023
Pécsi Tudományegyetem
„Tüzelőanyag-cella fejlesztői környezet beszerzése” EKR000683012023
2023.09.01.
2023.09.18.
D.359/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 3. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.359/2021
Zákányfalu Község Önkormányzata
Külterületi helyi közút fejlesztése Zákányfalun EKR000893552018
2021.07.30.
2021.10.15.
D.359/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Dr. Szabó Marietta) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
D.359/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma esővíz-csatorna tisztítása, részleges cseréje és javítása karbantartási munkálatai (2018.11.15.-2019.03.31.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.359/2018
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Adás-vételi szerződés a Bács-Kiskun Megyei Kórház részére Varrógép és sérvháló 2018 beszerzése konszignációs raktár biztosításával 24 hónapra
2018.10.24.
2018.11.26.
D.359/2017.
Budapest Főváros VI.kerület Terézváros Önkormányzata
Élelmezési szolgáltatások beszerzése
2017.07.14.
2017.08.09.
D.359/2016.
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zalaegerszeg, Völgyi utca déli szakasz vízellátását szolgáló vízilétesítmények kivitelezése
2016.05.20.
2016.06.17.
D.359/2015.
Dorogi Szent Borbála Szakkórház és Szakorvosi Rendelő
Árubeszerzés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.07.02.
D.359/2014.
Pannon Egyetem
Pannon Egyetem TÁMOP projektjeivel kapcsolatos nyomdai szolgáltatási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.17.
2014.10.09.
D.359/2012.
Abony Város Önkormányzata
Abony város intézményi és közvilágítási villamos energia beszerzése menetrend adási kötelezettség nélkül, valamint közvilágítási hálózatának üzemeltetése
2012.05.30.
2012.07.13.
D.359/2011.
Kiskőrös Város Önkormányzata
Kiskőrösi kistérségi Járóbeteg-szakellátó korszerűsítése építés kivitelezés
2011.05.26.
2011.07.05.
D.359/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Térségi elérhetőség javítása 3105., 3107., 3112., jelű utakon című projekthez kapcsolódó kommunikációs tevékenység ellátása
2010.05.04.
2010.06.04.
D.359/12/2009
„ÚT-XI.” Építő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Budapest, XI. kerület közút- és járdahálózatának építési, felújítási és karbantartási munkái
2009.07.10.
2009.08.07.
D.358/7/2006.
HM Beszerzési és Biztonsági Beruházási Hivatal
2006.07.10.
D.358/21/2007.
Geresdlak Község Önkormányzata Képviseli: Dr. László Zoltán ügyvéd
Geresdlak Község csatornázási munkái
2007.08.10.
D.358/2026
Tiszanagyfalu Község Önkormányzata
Energetikai Korszerűsítés Tiszanagyfaluban II.ü EKR002409832025
2026.07.08.
D.358/2025
Pécsi Tudományegyetem
„Tűzjelző berendezések felülvizsgálata, javítása” - 1. rész: 1 – PTE-oktatási terület szerinti telephelyek EKR001906752024
2025.06.04.
2025.07.17.
D.358/2024
DKMT Duna-Körös-Maros-Tisza Eurorégiós Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Közhasznú Kft.
ROHU - Határon átnyúló munkaerőpiaci együttműködés EKR000306122022
2024.06.06.
2024.08.21.
D.358/2023
Erzsébetváros Fejlesztési és Beruházási Korlátolt Felelősségű Társaság
„KLAUZÁL TÉRI PARK FELÚJÍTÁSA_új” EKR000827432023
2023.08.31.
2023.10.20.
D.358/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 2. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.358/2021
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ (továbbiakban: FIÜK) által üzemeltetett intézményekben közétkeztetés biztosítása 5 közbeszerzési részben EKR000694122021
2021.07.29.
2021.09.27.
D.358/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Dr.Kiss Balázs e.v.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
D.358/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma utcai homlokzati részlet karbantartási munkálatai (2018.11.14.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.358/2018
Gönyűi Horgász Egyesület
horgásztanya épület felújítása
2018.10.24.
2018.11.19.
D.358/2017.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
IKOP-3.1.0-15-2016-00008 azonosító számú projekt keretében P+R parkolók terveztetési és engedélyeztetési munkái, megvalósíthatósági tanulmány készítése
2017.07.13.
2017.08.08.
D.358/2016.
Máv Zrt.
MÁV Zrt. karbantartási munkáihoz szükséges vasúti villamos felsővezetéki kompozit szigetelők beszerzése 1. rész
2016.05.19.
2016.07.19.
D.358/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Számítástechnikai anyagok vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.358/2014.
Dombóvár Város Önkormányzata
Takarítási és takarításhoz felhasznált higéniai szerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.07.16.
2014.08.21.
D.358/2013.
Magyar Államkincstár
Magyar Államkincstár informatikai átvilágítása - kbt. mellőzése
2013.08.22.
2013.10.02.
D.358/2012.
Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Fővállalkozási szerződés a Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Rendszer keretében kommunális hulladéklerakók rekultivációs munkálatai II ütemének elvégzésére -FIDIC piroskönyv alapján
2012.05.29.
2012.06.28.
D.358/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Szajol (kiz.) - Kisújszállás (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, műtárgy és felsővezeték, utak építési munkái, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, üzemi épületek magasépítészeti, stb. munkák kiviteli tervezése és elvégzése.
2011.05.26.
2011.06.07.
D.358/2010.
BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
A Budapesti Rendőr-főkapitányság, Budapest VIII., Aurora u. 29-31. sz. alatti objektumának takarítása, ablaktisztítása
2010.05.04.
2010.05.31.
D.358/2009.
Magyar Államkincstár
Központosított illetményszámfejtést támogató informatikai rendszer kialakítás
2009.07.09.
2009.08.19.
D.358/11 /2008
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
2008.08.29.
D.357/7/2007.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
2008.08.24.
D.357/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos közúthálózat felújítási munkái 2025-2029. EKR001200742024
2026.07.07.
2026.08.19.
D.357/2025
Onga Város Önkormányzata
„Onga csapadékvíz hálózatának felújítása, bővítése” EKR001902352023
2025.06.03.
2025.11.03.
D.357/2024
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben EKR000491392022
2024.06.05.
2024.08.21.
D.357/2023
Országgyűlés Hivatala
Mobil tolmácsrendszer, beltéri mobil hangosítási rendszer és hangtechnikai eszközök beszerzése - 1. rész Mobil tolmácsrendszer beszerzése EKR001154722023
2023.08.31.
2023.09.05.
D.357/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 1. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.357/2021
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Univerzális vágányon járó kotrógépes szolgáltatás EKR001106662020
2021.07.29.
2021.08.31.
D.357/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Dr. Kator Miklós e.v.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el