Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.115/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Mátai Ménes hasznosítása és szakmai felügyelete - Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.02.
D.113/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A megrendelő által használt kaszáló területeken réti széna betakarítása (kaszálás, rendsodrás, bálázás), valamint a képződött réti széna bálák megrendelő által megjelölt telephelyre történő beszállítása és kazalba rakása- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.01.
D.112/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Biominősítésű állatok - borjú, felnőtt marha, bárány és juh -bérvágatása és az aktuális HIPP specifikáció szerinti feldolgozása- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.02.
D.110/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Kaszálás: 6.800 Ft/ha+ÁFA, rendsodrás: 4.000 Ft/ha+ ÁFA, bálázás: 850 Ft/db+ÁFA- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.01.
D.107/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Biominősítésű állatok - borjú, felnőtt marha, bárány és juh - bérvágatása és az aktuális HIPP specifikáció szerinti feldoglozása, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.02.
D.106/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A Hortobágyi Nonprofit Kft. által használt kaszáló területén réti széna betakarítása, madárbarát kaszálási módszer alkalmazásával, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.01.
D.104/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Betakarítási munkák, mellőzés
2014.02.28.
2014.03.07.
D.97/2014.
XV. ker. Gazdasági Működtető Központ
Hartyán Általános Iskola tornacsarnokának korszerűsítése tárgyú vállalkozási szerződés
2014.02.27.
2014.04.08.
D.98/2014.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2014.02.27.
2014.04.11.
D.96/2014.
Széchenyi István Egyetem
2012. évben különféle könyvek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.94/2014.
Széchenyi István Egyetem
2012. évben adminisztratív feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.92/2014.
Széchenyi István Egyetem
2012. évben különféle folyóiratok beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.91/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben különféle folyóiratok beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.89/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Repülőjegyek beszerzése, valamint a megrendelő egyedi igényei szerint egyéb szolgáltatások nyújtása, így különösen szállásfoglalás, vonatjegyek beszerzése, stb.
2014.02.27.
2014.03.17.
D.88/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Felsőoktatási célú ingatlan üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.03.26.
D.87/2014.
Zagyvarékas Község Önkormányzata
"Belvízvédelmi fejlesztések Zagyvarékason" elnevezésű projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési feladatok elvégzésére - pótmunka
2014.02.27.
2014.03.27.
D.86/2014.
Székkutas Község Önkormányzata
Székkutas község szennyvízelvezetésének és szennyvíztisztításának fejlesztése elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0028 azonosítószámú projekt megvalósítása során mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása
2014.02.27.
2014.04.01.
D.100/2014.
Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződéskeretén belül hulladékgyűjtő járművek, edények, konténerek és munkagépek beszerzése a KEOP-1.1.1/2F/09-11-2012-0001 azonosítószámú, Nyugat-Dunántúli Hulladékgazdálkodási Program megnevezésű projekt megvalósításához - I. rész
2014.02.27.
2014.03.31.
D.99/2014.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2014.02.27.
2014.03.26.
D.95/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben különféle könyvek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.93/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben adminisztratív feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.90/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben étkezési utalvány, iskolakezdényi támogatás utalvány és ajándék utalvány beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.85/2014.
Magyar Államkincstár
UPS berendezések karbantartása és eseti javítása
2014.02.26.
2014.03.10.
D.84/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
„Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem”, 100%%-ban alacsonypadlós, azonos típuscsaládba tartozó, új, min. 4 km folyamatos felsővezeték nélküli utasforgalmi üzemre alkalmas személyszállító csuklós és szóló trolibuszok beszerzése
2014.02.26.
2014.04.07.
D.83/2014.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel (KOR-08/2013.) 1. és 3. rész
2014.02.25.
2014.04.14.
D.81/2014.
Sárazsadány Község Önkormányzata
Az ÉMOP-4.1.1/A-12-2013-0064 sz. orvosi rendelő korszerűsítés Sárazsadány Községben című projekt keretén belül felmerült kiegészítő építési beruházás elvégzése
2014.02.24.
2014.03.11.
D.82/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
CaCl oldat és granulátum 2013. 1., 2., 3., 4., 5., 6. részek
2014.02.24.
2014.04.22.
D.79/2014.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Önkormányzat tulajdonában és kezelésében lévő építmények építésével bővítésévelés felújításával kapcsolatos tervezési feladatok ellátása 3., 4., 5. rész
2014.02.21.
2014.03.26.
D.78/2014.
Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség Nonprofit kft.
MKB/4/9/2013. Műanyag csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2013. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés alapján II.
2014.02.21.
2014.03.28.
D.80/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt., Sutec Hungária Kft.
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Zrt-nél üzemeltetett MAN, Mercedes, tehergépjármű alváz és Wielton félpótkocsi számára gyári, új vagy ezekkel egyenértékű utángyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása - III. rész
2014.02.21.
2014.03.25.
D.77/2014.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
1 db - SPECT CT készülék beszerzése
2014.02.21.
2014.04.14.
D.76/2014.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. háztartás-vegyipari és kiegészítő termékek beszerzése, keretjellegű letéti raktárszerződés keretében
2014.02.20.
2014.04.22.
D.75/2014.
ICEG RESEARCH AND POLICY Közhasznú Nonprofit Kft.
Central Europe Programme ESSENCE/4CE482P2/ projekt - Kbt. mellőzése
2014.02.20.
2014.03.21.
D.74/2014.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ funkcióbővítő megújítása kivitelezőjének kiválasztása
2014.02.19.
2014.03.13.
D.72/2014.
Szent István Egyetem
Szolgáltatás igénybevételét biztosító határozott idejű ingatlanbérleti és -üzemeltetési szerződés
2014.02.19.
2014.03.10.
D.73/2014.
Szent István Egyetem
Ingatlanbérleti és -üzemeltetési szerződés az ajánlatkérő létesítményeiben 38.700 m2 alapterületen, 8.800 fő hallgatóra oktatási kapacitás és 950 fő dolgozóra irodai kapacitás infrastrukturális feltételeinek szolgáltatása
2014.02.19.
2014.03.05.
D.71/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
A Magyar Képzőművészeti Egyetem Budapest, IX. kerület Török Pál u. 1. szám alatt található szakközépiskolai épületében a 2012. évben megvalósított beruházások, felújítási munkák - Kbt. mellőzése
2014.02.18.
2014.03.27.
D.70/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
EKOP 2.1.13 Meglévő ügyfélhívó berendezések fejlesztése, bővítése
2014.02.17.
2014.03.10.
D.69/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
EKOP 2.1.13 Meglévő ügyfélhívó berendezések áthelyezése
2014.02.17.
2014.03.10.
D.67/2014.
Oroszlány Város Óvodái
Oroszlány Város Óvodái részére élelmiszerek és élelmiszer alapanyagok, adalékok beszerzése a szerződéskötéstől számított 2 évig szállítási szerződés keretében - 4. rész
2014.02.17.
2014.02.28.
D.66/2014.
Alba Volán Autóbuszközlekedési Zrt.
Őrző-védő szolgáltatás ellátása ajánlatkérő részére a műszaki leírásban meghatározottak szerint
2014.02.17.
2014.03.28.
D.65/2014.
Katona József Színház Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Katona József Színház szállítási szolgáltatásainak ellátása
2014.02.17.
2014.04.09.
D.68/2014.
ELMŰ Hálózati Kft.
Az ELMŰ Hálózati Kft. és az ÉMÁSZ Hálózati Kft. kisfogyasztói (közvetlen mérésű) csatlakozóin és fogyasztásmérő helyein végzendő munkák végrehajtása, és a többszörösen zárt címek kezelése, felülvizsgálat fényképezéssel tevékenység elvégzése
2014.02.17.
2014.04.07.
D.62/2014.
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Vallási útvonal - HURO/1101/165/2.1.3 műszaki-kivitelezési feladatok ellátása
2014.02.14.
2014.03.27.
D.61/2014.
Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Önkormányzati Társulás
„Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Rendszer teljes kiépítése” tárgyú projekthez kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.02.14.
2014.03.21.
D.63/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás különféle hangtechnikai eszközök bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.02.14.
2014.04.17.
D.64/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás - Világítástechnikai és látványtechnikai eszközök és tartozékai bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.02.14.
2014.02.28.
D.60/2014.
YEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Építési vállalkozási szerződés „Szervezeti és infrastrukturális megújulás – Markhot Ferenc Kórház” című pályázathoz kapcsolódó építési beruházás, bontási munkákkal, és a meglévő épületek bővítésével, átalakításával
2014.02.12.
2014.03.04.
D.58/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.11.
2014.03.24.
D.59/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.11.
2014.03.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el