Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.451/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika 627/2 hrsz-on található 146 méter hosszú betonkerítés és annak tartóoszlopai, és a 625/5 hrsz-on található 174 méter hosszú betonkerítés és tartóoszlopai, valamint a kerítés futókör melletti szakaszán lévő földbe süllyedt beton elemek távolítási munkái, valamint a pontalapok kibontását követően szükséges föld visszatöltése" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.451/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 1. rész Egyéb eszközök EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.451/2023
Budapesti Corvinus Egyetem
„Egészségügyi szolgáltatások beszerzése_BCE”
2023.10.20.
2023.12.07.
D.451/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
Hangszerek beszerzése - 3. rész EKR000449832024
2024.07.15.
2024.09.04.
D.451/2025
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szolgálat
„Közétkeztetési feladatok ellátása” - Kbt. mellőzése
2025.07.15.
2025.09.30.
D.451/2026
GAZDASÁGI MŰKÖDTETŐ KÖZPONT GYŐR
„Győr - Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása” - 4. rész (Kossuth Zsuzsa főzőkonyha) EKR000507512026
2026.08.14.
D.451/7/2007.
Szentes Város Önkormányzata
2007.08.27.
D.452/11/2008
MOL Földgázszállító Zrt.
2008.10.27.
D.452/17/2007.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
2007.09.11.
D.452/2010.
Geresdlak Község Önkormányzata
Geresdlak község szennyvízcsatorna-hálózatának építése
2010.06.03.
2010.06.21.
D.452/2011.
Kopint-Datorg zRt, Magyar Országos Levéltár és Budapest Főváros Levéltára
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 azonosítószámú pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.07.04.
2011.08.12.
D.452/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.07.20.
2012.07.25.
D.452/2013.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
Közterületi felügyeleti informatikai rendszer
2013.10.08.
2013.11.11.
D.452/2014.
Dél-Békés Mezőgazdasági Termelőiért Közhasznú Alapítvány
Közös sajtó szolgáltatás a határmenti térség jobb informálása érdekében
2014.08.28.
2014.09.16.
D.452/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (3 Med Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.452/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Sirouba VC008 ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.452/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Gépjármű-javítás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Postaautó Duna Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.452/2019
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, kerékpárút-hálózat fejlesztése - I. ütem - TOP-6.4.1-15-SG1-2016-00002 projekt keretein belül, Szeged – Sándorfalva között kerékpárút építése
2019.09.16.
2019.10.04.
D.452/2020
Nagydobsza Község Önkormányzata
Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása - Nagydobsza, Abaliget, Istvándi, Töttös, Bükkösd, Nemeske, Molvány, Bezedek településeken EKR000011972018
2020.10.15.
2020.11.11.
D.452/2021
Kőszegszerdahely község Önkormányzata
„Kőszeghelyalja Csapadékvíz-elvezetési rendszer fejlesztése” EKR000132222020
2021.10.11.
2021.12.08.
D.452/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 2. rész Informatikai eszközök beszerzése EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.452/2023
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_17. ajánlattételi szakasz” - 1. rész EKR001309632023
2023.10.20.
2023.12.18.
D.452/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
Hangszerek beszerzése - 4. rész EKR000449832024
2024.07.15.
2024.09.04.
D.452/2025
Csepeli Városfejlesztési és Gazdaságfejlesztési Nonprofit Kft.
„Környezetrendezési és kertépítészeti munkák a Csodakút és Vénusz tagóvodák udvarán, Csepelen” - 1. rész „Csodakút tagóvoda” EKR000638322019
2025.07.16.
2025.08.25.
D.452/2026
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
Alépítményi és helyreállítási munkák – 1. rész – Békéscsabai üzemegység EKR002471172025
2026.08.14.
D.452/8/2006.
Veszprém Megyei Önkormányzat
2006.08.04.
D.453/2008.
Budapesti Közlekedési Zrt.
4-es metró projekt, az EU strukt. alapjaiból történő várható támogatásával kapcs. felmerülő kockázatok vonatkozásában tanácsadói szolgáltatás nyújtása, megb. szerződés a 4-es metró projekt inform. rendszereinek menedzsmentjére és tanácsadói támogatásra
2008.11.06.
D.453/2009.
Borbély Lajos Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Őrzés-védelem ellátása a Borbély Lajos Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium részére
2009.08.13.
2009.08.29.
D.453/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
A BME pályázati projektjeinek pénzügyi auditálása
2010.06.03.
2010.07.08.
D.453/2011.
Máv Zrt.
MÁV Zrt. 14 társasága részére 290 db +50%% személygépjármű és 615 db + 40%% 3,5 t megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó tehergépjármű bérlése és üzemeltetése
2011.07.04.
2011.08.12.
D.453/2012.
Ácsteszér Község Önkormányzata
Szennyvízelvezetés és tisztítás kialakítása Ácsteszéren
2012.07.20.
2012.09.03.
D.453/2013.
Budapest Főváros VI.kerület Terézváros Önkormányzata
Fizető parkolás cél szoftvere, a fizető parkolás ellenőrzést és ügyvitelt segítő szoftver, és annak üzemeltetése
2013.10.08.
2013.11.05.
D.453/2014
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.08.29.
2014.10.10.
D.453/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (BeWeGe Medical UG) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.453/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
2 db JUKI varrógép, 2 db JUKI bevarró ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.453/2017.
Szent Margit Kórház és Rendelőintézet
Népegészségügyi szűrés és mammográfiai vizsgálat elvégzése 2015. július 30.-i szerződés alapján (GÉ-RAD Szolgáltató Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.28.
D.453/2019
RÁK ANTENNA Gyártó Kft.
Eszközbeszerzés a RÁK Antenna Gyártó Kft. részére - 2. rész Fröccsöntőgépek, robotok és szoftverek EKR000234342019
2019.09.16.
2019.10.18.
D.453/2020
Nagykáta Város Önkormányzata
Bölcsőde kerítés építése (VEKOP) EKR 000694672020
2020.10.16.
2020.11.20.
D.453/2021
Nőtincs Község Önkormányzata
Nőtincs-Civil ház felújítás, energetikai korszerűsítés EKR000650542018
2021.10.11.
2021.12.22.
D.453/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 3. rész Taneszközök EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.453/2023
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_17. ajánlattételi szakasz” - 5. rész EKR001309632023
2023.10.20.
2023.12.18.
D.453/2024
UD Human Service Nonprofit Közhasznú Kft.
„UDHS-06 Tisztító- és fertőtlenítőszerek, valamint takarítási eszközök beszerzése” - 2. rész („Takarításhoz kapcsolódó és higiéniai papírtermékek”) EKR000334402024
2024.07.17.
2024.09.03.
D.453/2025
Csepeli Városfejlesztési és Gazdaságfejlesztési Nonprofit Kft.
„Környezetrendezési és kertépítészeti munkák a Csodakút és Vénusz tagóvodák udvarán, Csepelen” - 2. része „Vénusz tagóvoda” EKR000638322019
2025.07.16.
2025.12.09.
D.453/2026
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
Alépítményi és helyreállítási munkák –2. rész – Szeghalmi üzemegység EKR002471172025
2026.08.14.
D.453/29/2007.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2007.09.17.
D.453/7/2006.
Veszprém Megyei Önkormányzat
2006.08.04.
D.454/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda dr. Molnár Judit ügyvéd
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei beruházás I-VI. részteljesítések
2009.08.13.
2009.09.07.
D.454/2010.
Magyar Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
"Integrált turizmusfejlesztés a szlovák-magyar határrégióban" című projekttel kapcsolatban 3 egymásra épülő tanulmány elkészítése
2010.06.03.
2010.07.15.
D.454/2011.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa - Sárospatak Kerékpárút fejlesztése
2011.07.04.
2011.08.12.
D.454/2012.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Kézi motoros erdészeti kisgépek és kézi szerszámok beszerzése 1, rész
2012.07.23.
2012.08.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el