Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.292/2022
Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás Bp. 2022.
2022.08.05.
2022.08.24.
D.254/2018
Tápszentmiklós Község Önkormányzata
Tápszentmiklós Község szennyvízelvezetése és tisztítása
2018.07.20.
2018.09.18.
D.327/15/2009
Táplánszentkereszt Község Önkormányzata, képviseli:340. sz. Ügyvédi Iroda Dr. Kovács László ügyvéd
Apáczai Csere János Általános Iskola átalakítása és új tornaterem építése
2009.06.26.
2009.07.24.
D.443/2011.
Táplánszentkereszt Község Önkormányzata
Kistérségi jelentőségű bölcsőde létesítésével kapcsolatos eszközbeszerzések Táplánszentkereszten
2011.06.29.
2011.08.08.
D.499/2011.
Táplánszentkereszt Község Önkormányzata
Táplánszentkereszti óvoda bővítése, emeletráépítése
2011.07.22.
2011.09.02.
D.110/2010.
Tápiószőlős Község Önkormányzata
"Esélyteremtés Pest megye délkeleti perifériáján" - A tápiószőlősi Házi Árpád Általános Iskola felújítása és IKT eszközparkjának bővítése
2010.02.16.
2010.03.10.
D.255/2013.
Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
Tápiószentmártoni Általános Iskola Sportcsarnok és Tanuszoda napkollektorok beépítése
2013.06.18.
2013.07.12.
D.494/2019
Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzat
Külterületi utak fejlesztése Tápiószentmártonban EKR000506342019
2019.10.09.
2019.11.21.
D.522/2021
Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzat
Külterületi utak fejlesztése Tápiószentmártonban EKR000506342019
2021.12.01.
2022.01.14.
D.637/2010.
Tápiószele Város Önkormányzata
Taneszközök és informatikai eszközök beszerzése az Általános Iskola részére
2010.08.09.
2010.09.17.
D.488/2010.
Tápiószele Város Önkormányzata
Taneszközök és informatikai eszközök beszerzése az Általános Iskola részére
2010.06.17.
2010.07.19.
D.744/2011.
Tápiószecső Nagyközség Önkormányzata
Tápiószecső településközpont fjelesztése I. részfeladat kivitelezési munkáira
2011.10.05.
2011.10.28.
D.272/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú projekt keretén belül szennyvíztisztító telep és komposztáló tervezése és kivitelezése 1. rész
2012.04.18.
2012.06.04.
D.259/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú projekt keretén belül szennyvíztisztító telep és komposztáló tervezése és kivitelezése 1. rész
2012.04.11.
2012.04.16.
D.104/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú KEOP-1.2.0/2F/09-2009-0021 kódszámú projekt keretén belül szennyvízcsatorna hálózat tervezése és kivitelezése FIDIC (Sárga könyv) szerződéses feltételek szerint
2012.02.07.
2012.03.09.
D.346/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása" KEOP-1.2.02F/09-2009-0021 kódszámú projekttel kapcsolatos PR- és tájékoztatási feladatainak ellátására
2014.07.10.
2014.08.18.
D.345/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvíz elvezetése és szennyvíz tisztítása" elnevezésű Projekthez szükséges FIDIC Mérnöki és műszaki ellenőri, valamint tervellenőri tevékenység ellátása
2014.07.10.
2014.08.18.
D.17/2013.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a „Tápió Menti Régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása” KEOP-1.2.0/2F/09-2009-0021 kódszámú projekttel kapcsolatos PR- és tájékoztatási feladatainak ellátása tárgyában
2013.01.14.
2013.02.06.
D.852/10/2005.
Tápió Menti Területfejlesztési Társulás
a Tápiómenti Területfejlesztési Társulás kistérségi internetes tartalomszolgáltató és ügyintézési rendszerének fejlesztése és bevezetése stb.
2005.12.05.
D.291/2020
Támogatott Kutatócsoportok Irodája
“Informatikai eszközök beszerzése két részben” EKR000678812020
2020.07.28.
2020.08.24.
D.21/2023
Tállya Község Önkormányzata
Mezőgazdasági utak fejlesztése Tállyán EKR 001237922022
2023.01.20.
2023.02.03.
D.844/2010.
Tállya Község Önkormányzata
Tállya közhség belterületi vízrendezése I. ütem
2010.10.28.
2010.12.08.
D.646/2025
Táborfalva Nagyközség Önkormányzata
Táborfalva Nagyközség közvilágítás korszerűsítése EKR001457612025
2025.10.09.
2025.12.18.
D.68/2023
Tura Város Önkormányzata
Közös gyalog- és kerékpárút építése (115. § (2) bek.) EKR001508132021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.67/2023
Tura Város Önkormányzata
Sport utca útfelújítási munkái (115. § (2) bek.) EKR001465592021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.71/2023
Tura Város Önkormányzata
Sport utca útfelújítási munkái (115. § (7) bek.) EKR001465592021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.70/2023
Tura Város Önkormányzata
3 utca szilárd burkolattal ellátása (115. § (7) bek.) EKR000267122021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.306/2011.
Tura Város Önkormányzata
Tura városközpont rehabilitációja többfunkciós tér kialakításával
2011.05.10.
2011.06.21.
D.72/2023
Tura Város Önkormányzata
Közös gyalog- és kerékpárút építése (115. § (7) bek.) EKR001508132021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.69/2023
Tura Város Önkormányzata
Járdák felújítása 3 helyszínen (115. § (2) bek) EKR001574562022
2023.02.23.
2023.05.04.
D.290/2011.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Iskola bővítés rekonstrukció Tunyogmatolcson, ÉAOP-4.1.1/B-09-2010-0004 pályázathoz kapcsolódó építési munkák vállalkozási szerződés keretében
2011.05.05.
2011.06.01.
D.127/2011.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Iskola bőítés rekonstrukció Tunyogmatolcson, ÉAOP-4.1.1/B-09-2010-0004 pályázathoz kapcsolódó építési munkák 2.
2011.02.25.
2011.04.01.
D.994/2010.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Iskola bővítés rekonstrukció Tunyogmatolcson, ÉAOP-4.1.1/B-09-2010-0004 pályázat kapcsolódó építési munkák
2010.12.23.
2011.02.07.
D.293/2014.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Tunyogmatolcs belterületi vízrendezés III. ütem" elnevezésű projekt kivitelezésére és kiviteli terv készítésére
2014.06.13.
2014.07.09.
D.114/2011.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Iskola bővítés rekonstrukció Tunyogmatolcson, ÉAOP-4.1.1/B-09-2010-0004 pályázathoz kapcsolódó építési munkák
2011.02.22.
2011.03.24.
D.474/2022
Tudomány a Környezetünkért Közhasznú Alapítvány
Körny- és Alt. Mg. Információs Központ építése EKR 000497992022
2022.12.01.
2023.03.13.
D.217/2021
Trizs Község Önkormányzata
Gömör Szíve prog-tematikus élményút kialakítás II. - 1. rész esőbeállók építése (EKR000534622018)
2021.04.28.
2021.08.11.
D.483/2022
Trianon Múzeum Alapítvány
Várpalota, Zichy-Kastély rekonstrukciós munkái EKR000512642019
2022.12.09.
2023.03.13.
D.157/2011.
Torony Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés egészségház felújítására Torony községben
2011.03.16.
2011.04.18.
D.472/2010.
Tornyospálca Község Önkormányzata
Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda Tornyospálca, a Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda Tornyospálca Czóbel Minka Tagintézménye Anarcs és Mezőladányi Általános Iskola akadálymentesítése
2010.06.10.
2010.06.29.
D.488/2013.
Tordas Községért Közalapítvány
Vállalkozási szerződés keretében Tordas, Szabadság u. 55. szám alatti 529/2 hrsz-ú ingatlanon meglévő művelődési ház átalakítása Integrált Közösségi és Szolgáltató térré
2013.11.05.
2013.11.19.
D.628/2009.
Tompa Város Önkormányzata
Az ÁROP-1.A.2/A-2008-0137 azonosító számú Tompa Város Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztésére elnyert támogatásból létrejövő projekt megvalósítása
2009.10.16.
2009.11.19.
D.442/2011.
Tomajmonostora Község Önkormányzata
Tomajmonostora belterület bel-, és csapadékvíz rendezése kivitelezési munkái
2011.06.28.
2011.07.13.
D.92/2026
Tomajmonostora Község Önkormányzata
„Óvoda fejlesztése Tomajmonostorán” EKR000824202024
2026.03.02.
D.176/2011.
Tomajmonostora Község Önkormányzata
Tomajmonostora belterület bel-, és csapadékvíz rendezése kivitelezési munkái
2011.03.22.
2011.04.22.
D.255/2014.
Tolnai Hármas Összefogás Nonprofit Kft.
Az "Oázis-kert" munka-élet-ízek című pályázat keretében csemeték, szőlővesszők, vető- és virágmagok, kertgondozási gépek beszerzése
2014.05.23.
2014.06.05.
D.676/14/2007.
Tolna Város Önkormányzata
2007.12.29.
D.623/2012.
Tolna Város Önkormányzata
Tolna városban hulladék kezelése és hulladék szállítása 10 éven keresztül
2012.11.14.
2012.12.18.
Kfv.VI.39.078/2010/9.
Tolna Város Önkormányzata
Hulladékszállítás
2011.02.21.
3.Kf.27.104/2009/6.
Tolna Város Önkormányzata
Tolna város hulladék kezelése és hulladék szállítása 10 évig
2009.10.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el