Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.860/2009.
Tolna Város Önkormányzata
Tolna városban hulladék kezelése és hulladék szállítása 10 éven keresztül
2009.12.31.
2010.01.15.
D.366/2025
Tolna Város Önkormányzata
„Intézmények közétkeztetésének biztosítása” EKR000883232022
2025.06.06.
2025.08.29.
D.82/2023
Tolna Város Önkormányzata
„Korszerűsített közvil. rendszer bérlete - Tolna” EKR000236302023
2023.03.02.
2023.04.25.
D.155/8/2008
Tolna Város Önkormányzata
2008.04.29.
D.631/11/2006.
Tolna Város Önkormányzata
Útfelújítási munkák kivitelezésére irányuló építési beruházás
2006.09.11.
2006.09.26.
D.133/2025
Tolna Vármegyei Balassa János Kórház
Vállalkozási szerződés veszélyes hulladékok elszállítására és ártalmatlanítására. - Kbt. mellőzés
2025.02.21.
2025.05.15.
D.713/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 3. rész: Foglalkoztató központ létesítése EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.712/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 2. rész: Komplex megálló építése Simontornya EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.714/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 4. rész: Komplex megálló kialakítása gátőrházból EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.103/21-I./2008
Tolna Megyei Önkormányzat Balassa János Kórháza képviseli: dr. Sándor Atti- la ügyvéd
2008.04.21.
D.860/2010.
Tolna Megyei Önkormányzat
DDOP-4.1.1/D-09-2F-2009-0006 kódszámú projektje során általános és pénzügyi projektmenedzsmenti és kapcsolódó szakértői, tanácsadói feladatok ellátása
2010.11.04.
2010.12.06.
D.316/2018
Tolna Megyei Önkormányzat
„Foglalkoztatási stratégia elkészítése és annak megvalósítását szolgáló kutatás, elemzés, felmérés elkészítésének szolgáltatásai”
2018.09.10.
2018.10.12.
D.72/2012.
Tolna Megyei Önkormányzat
Tolna Megyei Önkormányzat Balassa János Kórház új hotelszárny építése, műtő- és diagnosztikai tömb részleges átalakítása
2012.01.25.
2012.02.27.
D.781/2009.
Tolna Megyei Önkormányzat
TIOP-3.1.1/08/01. kódszámú TISZK rendszerhez kapcsolódó infrastrukturális fejlesztések című projekten belül áruszállítás
2009.12.07.
2009.12.28.
D.162/2012.
Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság objektumainak takarítására
2012.03.05.
2012.03.19.
D.142/2016.
Tolna Megyei Kormányhivatal
Irodai papírok, papíráruk, írószerek, irodaszerek beszerzése a Tolna Megyei Kormányhivatal részére 2 éves időtartamban kötött keretmegállapodás keretében
2016.02.17.
2016.03.04.
D.57/2016.
Tolna Megyei Kormányhivatal
Őrzés védelmi szolgáltatás, recepciós portaszolgálati feldatok ellátására egy fő biztonsági őrrel - Kbt. mellőzése
2016.01.21.
2016.02.26.
D.514/2014.
Tolna Megyei Kormányhivatal
A Tolna Megyei Kormányhivatal Munkaügyi központjának illetékességi területén ellátandó mentori szolgáltatás biztosítása a TÁMOP.1,1,2.11/1 pályázat keretében
2014.10.10.
2014.11.10.
D.702/2010.
Tolna Megyei Bíróság
a Tolna Megyei Bíróság és a Szekszárdi Városi Bíróság irodaépületének általános és időszaki takarítása
2010.09.07.
2010.10.13.
D.8/2020
Tolna Megyei Balassa János Kórház
„EFOP-2.2.18-17-2017-00047 - Eszközök beszerzése" EKR000035912018 EKR000035912018/H001
2020.01.08.
2020.03.19.
D.714/2010.
Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet Egyszemélyes Nonprofit Közhasznú Kft.
DSA laboratórium működtetése, új gép kihelyezésével
2010.09.10.
2010.09.13.
D.644/2017.
Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet
CT berendezés beszerzése - Kbt. mellőzése
2017.11.27.
2017.12.19.
D.1011/2016.
Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet
Adás-vételi szerződé orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a KEOP 5.6.0. azonosítószámú "Központi költségvetési szervek energiahatékonysági beruházásai" tárgyú projekt keretében
2016.12.06.
2017.01.05.
D.9/2019
Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézet
DSA angio berendezés bérlete
2019.01.18.
2019.02.07.
D.70/2018
Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézet
Bérleti szerződés DSA angio berendezés bérlete és teljeskörű karbantartása tárgyában
2018.03.13.
2018.03.23.
D.465/2024
Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézet
Ceglédi Toldy Ferenc Kórház járóbeteg szakellátásának fejlesztése új szakrendelő épület kialakításával, project teljes erős és gyengeáramú kivitelezése
2024.07.24.
2024.08.12.
D.51/2017.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése (Torony Hús Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.06.
2017.03.20.
D.49/2017.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése (Dónáth Élelmiszer Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.06.
2017.03.20.
D.50/2017.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése (Iker és Társa Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.06.
2017.03.20.
D.526/2016.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.13.
D.503/2019
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Élelmiszer alapanyagok beszerzése (Toldi SzKI) EKR000715232019
2019.10.16.
2019.11.20.
D.486/2010.
Tolcsva Községi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés a Táncsics Mihály és Kossuth L. utcák csapadékvíz elvezetési munkáinak kivitelezésére
2010.06.16.
2010.07.02.
D.120/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére installációs elemek elkészítése az ÉMOP-2.1.1/B-12-1012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására megbízási szerződés keretében
2016.02.10.
2016.03.16.
D.692/2009.
Tolcsva Község Önkormányzata
Óvodai, iskolai, intézményi és felnőtt szociális közétkeztetés, melegítő konyhát bérbevételéve
2009.11.10.
2009.12.09.
D.117/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére kiegészítő építési beruházás az ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására vállalkozási szerződés, Tolcsva Község Önkormányzata részére kiegészítő építési beruházás ablakok cseréjére az ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására
2016.02.09.
2016.03.21.
D.118/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére kiállítás üzemeltetéséhez kapcsolódó szoftverek fejlesztése és kiállítási animáció elkészítése az ÉMOP-2.1.1/B-12-1012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására szállítói szerződés keretében
2016.02.09.
2016.03.21.
D.362/2026
Tokod Nagyközség Önkormányzata
„RRF-1.1.2-21-2022-00086_Bölcsőde kialakítása 2.” EKR000738862023
2026.07.10.
D.79/2026
Tokod Nagyközség Önkormányzata
„Szociális épület Tokodon” EKR001149902025
2026.02.23.
D.451/2019
Tokaji Városüzemeltető Szervezet
Tokaji VSz - Élelmiszeripari termék és alapanyag - 12. rész Feldolgozott gyümölcsök és zöldségek EKR000510822019
2019.09.16.
2019.09.24.
D.248/2023
Tokaji Városüzemeltető Szervezet
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása - Tokaji VSz - Élelmiszeripari termék és alapanyag EKR000995122021
2023.06.29.
2023.07.26.
D.751/2025
Tokaji Futball Club Sportegyesület
„Sportöltöző felújítása, bővítése” EKR001148592025
2025.11.27.
2026.04.16.
D.241/2026
Tokaj-hegyaljai Tanuszoda Beruházó Kft.
„Új tanuszoda építése” EKR001923782025
2026.05.20.
2026.08.06.
D.437/4/2006.
Tokaj Városi Kincstár
2006.07.13.
D.199/2013.
Tokaj Város Önkormányzata
Átalányáras vállalkozási szerződés világörökségi bormúzeum kialakítása Tokaj városában
2013.05.06.
2013.05.27.
D.479/2012.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban
2012.08.06.
2012.10.01.
D.805/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.10.26.
2011.11.21.
D.656/2011
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.09.12.
2011.10.19.
14.K.33.419/2010/4.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.02.16.
D.330/2010.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2010.04.28.
2010.06.08.
D.324/2012.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban
2012.05.10.
2012.06.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el