Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.703/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP 1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.09.27.
2011.11.04.
D.702/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP 1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.09.27.
2011.11.04.
D.673/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.09.15.
2011.10.20.
D.474/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP-1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.07.12.
2011.08.08.
D.451/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Tokaji Fesztiválkatlan kialakítására
2011.07.04.
2011.07.29.
D.297/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.05.06.
2011.05.19.
D.272/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés - Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.04.29.
2011.06.14.
D.440/2013.
Tokaj Város Önkormányzata
A Tokaji „Fesztiválkatlan” kialakítása c. projekthez kapcsolódó eszközök beszerzése szállítási szerződés keretében üzembe helyezéssel - 4. rész
2013.10.02.
2013.11.12.
D.109/2023
Tokaj Város Önkormányzat
„Tokaj, homlokzat felújítások” EKR000821452021
2023.03.22.
2023.06.21.
D.107/2015.
Tokaj Borvidék Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet
Borelemző készülék beszerzése - Kbt. mellőzése
2015.02.27.
2015.04.01.
D.726/2010.
Tivadar Község Önkormányzata
Természeti értékekre alapozott turisztikai fejlesztések a Szatmár-Beregi Natúrpark területén c. pályázat keretén belül megvalósítandó létesítmények kivitelezése 6 részben
2010.09.15.
2010.09.28.
D.368/2015.
Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés "Berettyó védtöltések fejlesztése a Kis-sárréti és a Berettyóújfalui ártéri öblözetekben" című, KEOP-2.1.1/2F/09-2011-0001azonosító számú projekt keretén belül további védtöltés fejlesztési, kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.06.08.
2015.06.22.
D.147/2012.
Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság
Projektmenedzseri tevékenység ellátása
2012.02.28.
2012.03.29.
D.5/2023
Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság
Polgári Szakaszmérnökség – épületenergetika” EKR001446812022
2023.01.02.
2023.01.23.
D.335/2011.
Tiszántúli Református Egyházkerület és Debreceni Református Kollégium
Vállalkozási szerződés a Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziumának fejlesztése 1. rész
2011.05.18.
2011.06.21.
D.299/2016.
Tiszántúli Református Egyházkerület
Debreceni Református Kollégium Óvodájának részleges felújítása
2016.04.28.
2016.05.11.
D.322/2012.
Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Projektmenedzseri tevékenység ellátása
2012.05.10.
2012.06.19.
D.683/2009.
Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Belvízvédelemhez kapcsolódó térségi vízrendezéshez kapcsolódó pályázatírás (ÉOAP 5.1.2.D.1.)
2009.11.06.
2009.11.20.
D.137/2014.
Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Projektmenedzseri tevékenység ellátása
2014.03.11.
D.712/2010.
Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Belvízcsatornák rekonstrukciója és szivattyútelepek rekonstrukciója és az Észak-alföldi régióban vállalkozási szerződés keretében a Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság részére
2010.09.09.
2010.10.08.
D.438/2022
Tiszáninneni Református Egyházkerület
Szerencsi R. Zs. Ref. Ált. Isk. ener. fel. EKR001531082022
2022.11.16.
2023.01.09.
D.650/2015.
Tisztavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Vállalkozási szerződés: „Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása, a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása ” tárgyú, ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 azonosítószámú projekt kerékpárút, hídműtárgy és vasúti átjáró építés kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.08.07.
2015.08.24.
D.101/2012.
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP 1.3.0/09-11 pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2012.02.06.
2012.03.21.
D.893/2011.
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP 1.3.0/09-11 pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2011.11.23.
2011.12.22.
D.156/2013.
Tiszta Forrás Alapítvány
Épület befejezési munkálatok
2013.04.04.
2013.04.22.
4.K.31.583/2013/21.
Tiszta Forrás Alapítvány
Épület befejezési munkálatok
2014.04.22.
4.K.31.583/2013/13. 1
Tiszta Forrás Alapítvány
Épület befejezési munkálatok
2013.10.25.
D.508/2024
Tiszaújvárosi Sport-Park Nonprofit Közhasznú Kft.
„Villamos energia beszerzése” EKR000410522024
2024.08.08.
2024.08.21.
D.402/2024
Tiszaújvárosi Sport-Park Nonprofit Közhasznú Kft.
Villamos energia beszerzése EKR000410522024
2024.06.21.
2024.07.16.
D.556/2009.
Tiszaújváros Város Önkormányzata
Kazinczy úti Közösségi Ház átalakítása ideiglenes orvosi rendelőintézetté, valamint „Közterületek rehabilitációja II. ütem
2009.09.21.
2009.10.05.
D.826/2009.
Tiszaújváros Város Önkormányzata
Tiszaújváros Városi REndelőintézet rekonstrukciójának kivitelezése
2009.12.22.
2010.01.15.
D.552/2011.
Tiszaújváros Város Önkormányzata
Tiszaújváros-Tiszaszederkény közötti kerékpárút és az ahhoz tartozó csapadékvízelvezetés kiépítése
2011.08.08.
2011.09.19.
D.3/2015.
Tiszaörs és Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2013-0085 azonosító számú "Tiszaörs-Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Projekt" tervezési és kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.01.05.
2015.01.20.
D.980/2014.
Tiszaörs és Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2013-0085 azonosító számú "Tiszaörs-Tiszaigar Ivóvízminőség-javító Projekt" tervezési és kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2014.12.29.
2015.01.19.
D.41/2016.
Tiszavasvári Város Önkormányzata
ÉAOP-4.1.1/A-11-2012-0006. sz. "Férőhelybővítés és komplex fejlesztés a tiszavasvári Fülemüle Természetvédő Óvodában a minőségi nevelés érdekében" című projekt keretében - Eszközök beszerzésére irányuló szerződések
2016.01.19.
2016.02.19.
D.332/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban 2 - 1.rész: Tiszavasvári Általános Iskola (napelem panelek) EKR000857152019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.329/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban - Városi Kincstár (146 db napelem és talajszondás hőszivattyú) EKR000570882019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.330/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban - (Hankó László Zeneiskola (36 db napelem panel és talajszondás hőszivattyú) EKR000570882019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.333/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban 2 - 2. rész Kornisné Liptay Elza Szociális és Gyermekjóléti Központ (napelem panelek) EKR000857152019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.331/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban - Térségi Szolgáltató Ház (98 db napelem panel) EKR000570882019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.5/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
„Találkozások tere kialakítása Tiszavasváriban” EKR001011872019
2021.01.05.
2021.03.29.
D.87/2019
Tiszatenyő Községi Önkormányzat
Tiszatenyő-Törökszentmiklós közötti kerékpárút megépítése
2019.03.14.
2019.06.04.
D.304/2021
Tiszatelek Község Önkormányzata
Külterületi út felújítása EKR000201012019
2021.06.28.
2021.07.08.
D.336/2019
Tiszasüly Községi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása
2019.06.17.
2019.08.02.
D.88/2019
Tiszaszőlős Község Önkormányzata
„TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00018 – Tiszaszőlősi kétfogatú tájház és víztorony turisztikai célú hasznosítása kikötő fejlesztés megvalósításával, TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00006 – Helyipiac és hűtőház kialakítása Tiszaszőlős településen, TOP-3.2.2-15-JN1-2016-00003 – Biomassza fűtőmű telepítés Tiszaszőlősön önkormányzati épületek korszerűsítése érdekében, TOP-3.2.1-15-JN1-2016-00015 – Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Tiszaszőlős községben, TOP-1.4.1-15-JN1-2016-00007 – Tiszaszőlős Község Cseperedő Óvoda férőhelyszám bővítése” - 4. rész
2019.03.14.
2019.04.23.
D.299/2023
Tiszaszőlős Község Önkormányzata
„TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00018, TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00006, TOP-3.2.2-15-JN1-2016-00003, TOP-3.2.1-15-JN1-2016-00015, TOP-1.4.1-15-JN1-2016-00007 azonosítószámú Támogatói Szerződések szerint, Tiszaszőlős település Terület- és Településfejlesztési Operatív Programokból történő fejlesztései” - 7. rész : „Biomassza fűtőmű telepítése”
2023.07.28.
2023.10.24.
D.116/2023
Tiszaszőlős Község Önkormányzata
Tiszaszőlős település Terület és településfejlesztési Operatív Programokból történő fejlesztése - 1. rész Aranyosi kikötő fejlesztése
2023.03.28.
2023.06.20.
D.207/2024
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1 Tisza-tavi templomok eszközbeszerzés II - 3. rész Információs pultok EKR001399482020
2024.04.11.
2024.07.25.
D.64/2021
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00013 Tisza-tavi templomok útján II. – kulturális turisztikai desztináció” „Marketing-kommunikációs feladatok ellátása” EKR001169852020
2021.02.11.
2021.03.04.
D.252/2022
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
„TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00013 Tisza-tavi templomok” - 4. rész
2022.07.11.
2022.10.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el