Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.476/2024
Óbudai Parkolási Kft.
"Parkolásügyviteli rendszer fejlesztés-üzemeltetés" EKR000993852024
2024.07.29.
2024.08.06.
D.413/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal
Gépjárművek műhelyben javítása, karbantartása 2024. EKR000498472024
2024.06.28.
2024.08.06.
D.134/2024
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház központi laboratóriumának működtetése, a laboratóriumi ellátás megszervezése, vizsgálatok, kapcsolódó beavatkozások elvégzése, az osztályok és rendelések felé a szükséges szakmai információk biztosítása - Kbt. mellőzése
2024.03.04.
2024.08.06.
D.398/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Laboratóriumi reagensek beszerzése, felhasználásukhoz szükséges készülékek biztosításával-2023 – 3. rész” EKR001013522023
2024.06.21.
2024.08.06.
D.382/2024
VOLÁNBUSZ Zrt.
Autóbuszokhoz új szélvédők beszerzése - 3. rész EKR001044722023
2024.06.10.
2024.08.06.
D.317/2024
VOLÁNBUSZ Zrt.
„Foglalkozás-egészségügyi ellátás VOLÁNBUSZ Zrt.” - LOT-0001: Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás-Közép-Mo. EKR000298182024
2024.05.23.
2024.08.05.
D.286/2024
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Magyarürögi vízfolyás rendezése II” EKR000109442020
2024.05.15.
2024.08.05.
D.418/2024
Nemzeti Választási Iroda
„Őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása a Nemzeti Választási Iroda részére 2024” EKR002382432023
2024.07.03.
2024.08.05.
D.321/2024
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Sopron vasútáll. felv-i épületének építési munkái – 1. rész: Várócsarnok építési munkái” EKR001225712021
2024.05.23.
2024.08.01.
D.430/2024
Egészségügyi Infrastruktúra Fejlesztő Nonprofit Kft.
„EKC-27. sz. épület - Kivitelezés” EKR000650852022
2024.07.08.
2024.07.29.
D.334/2024
Erdőkürt Község Önkormányzata
„Belterületi vízelvezető hálózat fejlesztése” EKR000156712023
2024.05.27.
2024.07.29.
D.433/2024
BKV Vasúti Járműjavító Szolgáltató Kft.
BKV Vasúti Járműjavító Kft. részére 44 féle fényezési segédanyag beszerzése a közbeszerzési dokumentumban részletesen meghatározott műszaki leírás szerint EKR000758402024
2024.07.09.
2024.07.29.
D.405/2024
Tiszaeszlár Község Önkormányzata
„Óvodabővítés és energetikai fejlesztés” EKR000582782024
2024.06.24.
2024.07.29.
D.440/2024
Fejér Megyei Gesztenyés Egyesített Szociális Intézmény
„Napenergetikai beruházás, fotovoltaikus energiatermelő rendszer felszerelése, hálózatra kötése és kapcsolódó kivitelezési munkák Tordason” EKR000613042024
2024.07.09.
2024.07.26.
D.207/2024
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1 Tisza-tavi templomok eszközbeszerzés II - 3. rész Információs pultok EKR001399482020
2024.04.11.
2024.07.25.
D.454/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
Villa Margarita üzemeltetése 2024 EKR000100302024
2024.07.18.
2024.07.25.
D.206/2024
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1 Tisza-tavi templomok eszközbeszerzés II - 2. rész Játszótéri eszközök és konténer beszerzése EKR001399482020
2024.04.11.
2024.07.25.
D.208/2024
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1 Tisza-tavi templomok eszközbeszerzés II - 4. rész Templomi berendezések EKR001399482020
2024.04.11.
2024.07.25.
D.230/2024
Számítástechnikai és Automatizálási Kutatóintézet
Portaszolgálati feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.25.
D.348/2024
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Mobil telekommunikációs szolgáltatások 2024” EKR001938362023
2024.05.31.
2024.07.25.
D.220/2024
Klebelsberg Központ
„KRÉTA eszköznyilvántartó modul bevezetése” EKR001514812021
2024.04.18.
2024.07.24.
D.360/2024
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
„Városi ifjúsági sporttelep megújítása” EKR001215702023
2024.06.07.
2024.07.23.
D.347/2024
Baranyajenő Község Önkormányzat
Óvodaépület energetikai fejlesztése EKR001892042023
2024.05.29.
2024.07.23.
D.456/2024
Országos Onkológiai Intézet
Hunyadi János út 9-11. sz. alatt PET/CT egészségügyi diagnosztikai központban végzett, megadott testrészre, illetve teljes testre vonatkozó PET/CT vizsgálat + vizsgálathoz szükséges radiopharon 15F-al jelzett fluor-dezoxi-glükóz - Kbt. mellőzése
2024.07.18.
2024.07.23.
D.315/2024
Országos Mentőszolgálat
„OMSz felújítási és jókarbantartási munkálatok” EKR000155922024
2024.05.22.
2024.07.23.
D.396/2024
Bánk Község Önkormányzata
Járda, gyalogosátkelőhely, buszmegálló kialakítása EKR001589072023
2024.06.19.
2024.07.22.
D.362/2024
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Közforgalmi autóbuszvonalak üzemeltetése – C3” EKR000818522023
2024.06.07.
2024.07.22.
D.336/2024
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„IT DBR 20. - Informatikai eszköz TTK labor RRF” - 1. rész EKR000389332024
2024.05.27.
2024.07.22.
D.410/2024
Földespusztai Öntözési Kft.
„Mezőgazd-i termelőkapacitásfejlesztés VP2-4-1-4-16” EKR000520832024
2024.06.26.
2024.07.22.
D.404/2024
Gál Ferenc Egyetem
„GFE – számítógépek beszerzése” EKR000610982024
2024.06.24.
2024.07.22.
D.292/2024
Farmos Község Önkormányzat
„Komplex útfelújítás Farmoson” - 1. rész EKR002170552023
2024.05.16.
2024.07.19.
D.284/2024
Szegedi Nemzeti Színház
„őrzés védelmi és portaszolgálati feladatok” - 1. rész EKR000246312024
2024.05.13.
2024.07.19.
D.294/2024
Farmos Község Önkormányzat
„Komplex útfelújítás Farmoson” - 2. rész EKR002170552023
2024.05.16.
2024.07.19.
D.173/2024
Diósjenő Község Önkormányzata
Diósjenő energetikai korszerűsítés - 2. rész - Polgármesteri Hivatal energetikai felújítása EKR000753522018
2024.03.28.
2024.07.18.
D.172/2024
Diósjenő Község Önkormányzata
Diósjenő energetikai korszerűsítés - 1. rész - Szentgyörgyi István Ált. Isk. energetikai felújítása EKR000753522018
2024.03.28.
2024.07.18.
D.246/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás
2024.05.02.
2024.07.17.
D.313/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 4. rész CT készülék beszerzése a Budapesti Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház részére”
2024.05.22.
2024.07.17.
D.298/2024
Budapest Főváros Önkormányzata
„Szivattyútelepeken felújítási munkák beszerzése” EKR001856262023
2024.05.16.
2024.07.17.
D.285/2024
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Takarítási feladatok ellátása a Budapesti Gazdasági SZC Dobos C. József Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola vonatkozásában - Kbt. mellőzése
2024.05.15.
2024.07.17.
D.402/2024
Tiszaújvárosi Sport-Park Nonprofit Közhasznú Kft.
Villamos energia beszerzése EKR000410522024
2024.06.21.
2024.07.16.
D.356/2024
Borota Községi Önkormányzat
„VP-6-7.2.1.2-16 Egyedi szennyvízkezelés Borotán” EKR000168542024
2024.06.04.
2024.07.15.
D.280/2024
Szegedi Tudományegyetem
„Élelmezési üzem fejlesztése és működtetése”
2024.05.08.
2024.07.15.
D.355/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Tanuszoda tervezése és kivitelezése Csornán” EKR001245042023
2024.06.04.
2024.07.11.
D.403/2024
Közbeszerzési Hatóság
„Szoftverlicenszek megújítása I. 12 részben" - 5. rész: FortiNet termékek (FortiGate, FortiMail, FortiWeb) 4 db (informatikai védelmi rendszer, tűzfal) EKR000479312024
2024.06.24.
2024.07.11.
D.265/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 4. rész
2024.05.06.
2024.07.11.
D.325/2024
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„RRF LC KTCS tömb energetikai rekonstrukció” EKR002052812023
2024.05.24.
2024.07.11.
D.397/2024
Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt (Magyar Nemzeti Filmalap)
"Őrzés-védelmi feladatok" EKR000078182024
2024.06.21.
2024.07.10.
D.379/2024
Győr-Szol Győri Közszolgáltató és Vagyongazdálkodó Zrt.
„Győr-közterület fenntartási tevékenységek-KM” EKR000092432023
2024.06.10.
2024.07.09.
D.349/2024
Kiskunlacházi Konyha (Központi Konyha)
Megismételt zöldség, száraz áru és tej beszerzés, 1 - Zöldség, gyümölcs, tojás EKR000077532024
2024.05.31.
2024.07.09.
D.232/2024
Keszthelyi Kórház
Reagens fogyóanyag beszerzése - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el