Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.455/2013.
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
Fizető parkolás cél szoftvere, a fizető parkolás ellenőrzést és ügyvitelt segítő szoftver, és annak üzemeltetése
2013.10.08.
2013.10.30.
D.199/2020
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
Közétkeztetési feladatok átmeneti időszakra történő ellátása EKR 000530842020
2020.06.04.
2020.06.30.
D.138/2024
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
„Józsefvárosi Önkormányzat közétkeztetés – 3 részben” - 2. rész Általános iskola 7 különböző feladat ellátási helyen és gimnázium 1 feladat ellátási helyen csoportos tálalóedényben EKR001484342023
2024.03.07.
2024.03.25.
D.42/2015.
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.
BFVK Zrt. - Bálna Budapest és egyéb ingatlanok takarítása, valamint csúszásmentesítés 2014-2015. - 1. rész
2015.01.27.
2015.03.11.
D.414/2012.
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.
1 db Integrált Vállalatirányítási Szoftver-alkalmazás, mint szolgáltatás igénybevétele 48 havi időtartamra terjedően
2012.06.28.
2012.07.10.
D.291/2023
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Gvadányi u. takarítás 2023” EKR000374372023
2023.07.21.
2023.09.14.
D.195/2020
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Őrzés-védelmi szolgáltatások 2020-2021. EKR001603792019
2020.05.29.
2020.07.06.
D.490/2022
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Őrzés-védelmi Keretszerződés 2022-2023” EKR000858012022
2022.12.12.
2023.02.20.
D.363/2026
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„BFVK Zrt. Takarítás 2026-2028” EKR002357522025
2026.07.10.
D.431/2012.
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata
"Gépmadár Óvoda és Fecskefészek Bölcsőde (1106 Budapest, Gépmadár u. 15.) KEOP-2009-5.3.0/A/09-2010-0160 azonosító számú épületenergetikai pályázat keretében történő homlokzati hőszigetelése és fűtési rendszer korszerűsítése"
2012.07.06.
2012.08.27.
D.602/2009.
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata
Ajánlatkérő által fenntartott bölcsődék számára, élelmi-, és élelmezési anyagok beszerzése határozatlan időre kötött szállítási szerződés keretében, 12 részajánlati körben
2009.10.08.
2009.11.09.
D.821/2009.
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata, képviseli: Bűrös és Gombocz Ügyvédi Iroda, Dr. Bűrös László ügyvéd
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata 2058 dolgozójának foglalkozás-egészségügyi ellátása
2009.12.19.
2010.01.29.
D.806/2010.
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest, X. kerület Halom u. 33. szám alatti bölcsőde építése
2010.10.11.
2010.10.27.
D.235/2010.
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Bp.Főv.X. ker. Kőbányai Önkormányzat saját és intézményei részére tintasugaras, elektrosztatikus és mechanikus nyomtató eszközökbe tonerek, cartridge, és cserélhető nyomtatófejek beszerzése
2010.03.26.
2010.04.15.
D.846/2009.
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya pincerendszerének 2009. évi pince-veszélyelhárítási munkái
2009.12.29.
2010.02.01.
D.363/ 6 /2008
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
2008.08.19.
D.144/2022
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Újhegyi Uszoda és Strandfürdő – strandfelújítás és öltözőépület építési munkái (1108 Budapest, Újhegyi út 13. – hrsz.: 42450/2)” EKR001502912021
2022.04.26.
2022.06.14.
4.K.31.610/2013/6.
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Gépmadár Óvoda és Fecskefészek Bölcsőde (1106 Budapest, Gépmadár u. 15.) KEOP-2009-5.3.0/A/09-2010-0160 azonosító számú épületenergetikai pályázat keretében történő homlokzati hőszigetelése és fűtési rendszer korszerűsítése
2013.10.25.
D.222/12/2009
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Közétkeztetés feladatainak ellátása a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat gyermek-intézményeiben, és az ételmaradék elszállítása a dokumentációban részletezettek szerint
2009.05.14.
2009.06.02.
3.Kf.27.636/2010/6.
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat (1102 Budapest, Szent László tér 29.)
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata 2058 dolgozójának foglalkozás-egészségügyi ellátása
2011.01.19.
D.227/2015.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2015.04.22.
2015.06.02.
D.607/2012.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KMOP-5.1.1/A-09-2f-2011-0001 azonosító számú projekthez kapcsolódó kőbányai Kis-Pongrác lakótelep szociális célú város rehabilitációja keretében társasházak és szociális bérlakások felújítása tárgyában - 13. rész
2012.11.05.
2012.12.03.
D.196/2015.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2015.04.09.
2015.06.03.
D.143/2014.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Felnőtt háziorvosi ügyelet ellátása, 2013.
2014.03.13.
2014.04.23.
D.442/2013.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Foglalkozás-egészségügyi ellátás megrendelése, 2013.
2013.10.03.
2013.11.12.
D.428/2013.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Foglalkozás-egészségügyi ellátás megrendelése, 2013. II.
2013.09.25.
2013.11.12.
D.201/2026
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Gazdasági Műszaki Ellátó Szolgálat
„Bölcsődei-óvodai-iskolai közétkeztetés II.” - Kbt. mellőzése
2026.04.28.
2026.08.07.
D.618/2009.
Budapest Főváros XI. ker. Újbuda Önkormányzata
Graffiti Mentesítés Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata területén
2009.10.14.
2009.11.16.
D.740/2010.
Budapest Főváros XI. ker. Újbuda Önkormányzata
Az Önkormányzat tulajdonában lévő közterületek, valamint az Önkormányzat tulajdonában lévő nem közterületi ingatlanok reklámcélú hasznosítása
2010.09.21.
2010.10.20.
D.635/2010.
Budapest Főváros XI. ker. Újbuda Önkormányzata
Margeting tevékenységek végzépse, illetve az ezekhez kapcsolódó nyomdai szolgáltatások nyújtása vonatkozásában Kbt. jogtalan mellőzése
2010.08.05.
2010.08.31.
D.122/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták üzemeltetése
2015.03.09.
2015.04.20.
D.125/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ellenőrök ellenőrzése
2015.03.09.
D.124/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási informatikai rendszer üzemeltetése
2015.03.09.
2015.04.20.
D.123/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták alkatrészcseréje
2015.03.09.
2015.04.20.
D.16/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási informatikai rendszer üzemeltetése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.17/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ellenőrök ellenőrzése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.468/2013.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Fizető parkolás cél szoftvere, a fizető parkolás ellenőrzést és ügyvitelt segítő szoftver, és annak üzemeltetése
2013.10.17.
2013.10.31.
D.69/2016.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Megbízási szerződés 82 db Siemens Prisma5 típusú automata napi karbantartására, üzemeltetésére, ürítés és távfelügyelet ellátására
2016.01.27.
2016.03.23.
D.121/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ügyfélszolgálat üzemeltetés
2015.03.09.
2015.04.20.
D.14/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták üzemeltetése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.13/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ügyfélszolgálat üzemeltetés
2015.01.06.
2015.01.23.
D.15/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták alkatrészcseréje
2015.01.06.
2015.01.23.
D.519/2025
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
„Bölcsődei-óvodai-iskolai közétkeztetés II.” - 2.rész Óvodai közétkeztetés EKR001100682025
2025.08.18.
2025.11.26.
D.173/2026
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
„Iskolai közétkeztetés – 2026-2027” - 1-2. rész EKR000198022026
2026.04.16.
2026.07.10.
D.149/2026
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
„Iskolai közétkeztetés – 2026-2027” - 1-2. rész EKR000198022026
2026.03.27.
2026.04.27.
D.298/9/2009
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Térinformatikai fejlesztés – GeoMedia WebMap
2009.06.18.
2009.07.28.
D.43/2019
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Parkoló automaták beszerzése, karbantartása EKR000110792018
2019.02.15.
2019.03.28.
D.424/2024
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
„Bölcsődei-óvodai-iskolai és felnőtt közétkeztetés” EKR001105872024
2024.07.08.
2024.08.16.
D.355/2013.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Móricz Zsigmond körtéri "Gomba" épület és a hozzá tartozó 4445/1. hrsz.-ú közterület felújítása tárgyában kiegészítő építési beruházás elvégzése
2013.08.21.
2013.09.18.
D.518/2025
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
„Bölcsődei-óvodai-iskolai közétkeztetés II.” - 1.rész Bölcsődei közétkeztetés EKR001100682025
2025.08.18.
2025.11.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el