Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.395/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Óbudai-sziget játszótér felújítás” EKR000382252024
2024.06.19.
2024.07.08.
D.361/2024
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Közforgalmi autóbuszvonalak üzemeltetése – C2” EKR000960832023
2024.06.07.
2024.07.08.
D.344/2024
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Autóbuszok elektromos részegységeinek javítása - 1. rész EKR002259802023
2024.05.29.
2024.07.08.
D.229/2024
Iparművészeti Múzeum
1091 Budapest, Üllői út 33-37. számon lévő ingatlan élőerős őrzés védelmi, nappali és éjszakai portaszolgálati feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.05.
D.393/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
K2361 Járda-és kerékpárút takarító célgép besz.” EKR000066112024
2024.06.17.
2024.07.04.
D.287/2024
Bocskaikert Községi Önkormányzat
Bocskaikert belterületi utak fejlesztése - 1. rész 4241 Bocskaikert, Fazekas Mihály út - Pillangó út és Debreceni út szervizút közé eső szakasza (Hrsz.: 14199) EKR002419602023
2024.05.16.
2024.07.04.
D.235/2024
Bocskaikert Községi Önkormányzat
Bocskaikert belterületi utak fejlesztése - 3. rész: 4241 Bocskaikert, Németh László út - Pillangó út és Debreceni út szervizút közé eső szakasza (Hrsz.: 14120) EKR002419602023
2024.04.25.
2024.07.04.
D.228/2024
Aranyhíd Integrált Szociális Intézmény (Heves Vármegye)
Őrzés-védelmi feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.04.
D.186/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. (jogelőd: Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.)
„Személy- és tehergépjármű beszerzése - bérlete” EKR001030002018
2024.04.05.
2024.07.04.
D.233/2024
Bocskaikert Községi Önkormányzat
Bocskaikert belterületi utak fejlesztése - 1. rész 4241 Bocskaikert, Fazekas Mihály út - Pillangó út és Debreceni út szervizút közé eső szakasza (Hrsz.: 14199) EKR002419602023
2024.04.25.
2024.07.04.
D.288/2024
Bocskaikert Községi Önkormányzat
Bocskaikert belterületi utak fejlesztése - 2. rész: 4241 Bocskaikert, Gulyás Pál út - Pillangó út és Debreceni út szervizút közé eső szakasza (Hrsz.: 14219) EKR002419602023
2024.05.16.
2024.07.04.
D.234/2024
Bocskaikert Községi Önkormányzat
Bocskaikert belterületi utak fejlesztése - 2. rész: 4241 Bocskaikert, Gulyás Pál út - Pillangó út és Debreceni út szervizút közé eső szakasza (Hrsz.: 14219) EKR002419602023
2024.04.25.
2024.07.04.
D.148/2024
Jászjákóhalma Község Önkormányzata
Önkormányzati épület energetikai korszerűsítése Jászjákóhalmán - szerződésmódosítás EKR000785682018
2024.03.14.
2024.07.04.
D.289/2024
Bocskaikert Községi Önkormányzat
Bocskaikert belterületi utak fejlesztése - 3. rész: 4241 Bocskaikert, Németh László út - Pillangó út és Debreceni út szervizút közé eső szakasza (Hrsz.: 14120) EKR002419602023
2024.05.16.
2024.07.04.
D.388/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 6. rész (; 1db WM betegszállító üzemképes, kiállítható állapotra történő restaurálása) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.385/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 3. rész (1 db Csonka személygépkocsi) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.384/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 2. rész (1 db Oldsmobile Model R Curved Dash típusú személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.383/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 1. rész (1 db Adler Trumpf Junior (leltári szám: 12.87.121.1) személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.324/2024
Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság
„Sportlétesítmények őrzése, rendezvény biztosítás” EKR000019532024
2024.05.24.
2024.07.03.
D.401/2024
Tiszalöki Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
Zöldség, gyümölcs, egyéb KeMO Bv. Intézetek részére EKR002219002023
2024.06.21.
2024.07.03.
D.387/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 5. rész (1db Opel Olympia személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.386/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 4. rész (1 db BMW Isetta típusú személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.242/2024
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
„Ó-Berettyó csatornán átvezető áteresz építése”
2024.05.02.
2024.07.02.
D.381/2024
VOLÁNBUSZ Zrt.
Autóbuszokhoz új szélvédők beszerzése - 1. rész EKR001044722023
2024.06.10.
2024.07.01.
D.231/2024
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Egészségügyi feladatok ellátására munkaerőhiány áthidalása céljából egészségügyi szakvégzettségekkel - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.01.
D.282/2024
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„PPKE - ITK-IT 4 rész -RRF-2.1.2-21-2022-00014” - 2. rész (Számítógépek (PC-k) beszerzése) EKR001950342023
2024.05.09.
2024.07.01.
D.290/2024
Birjáni Önkormányzat
„Egyedi szennyvízkezelés” EKR000345822024
2024.05.15.
2024.06.28.
D.200/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Betört üveg cseréje - Tocsvay utca 7 /a - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.198/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Épület elektromos hálózatának javítása érintésvédelmi jegyzőkönyv készítésével - Pécsi utca 9. fszt. 3. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.193/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Lapostető szigetelés - III. utca 1.Dózsa György utca 17/B. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.279/2024
MVM Mátra Energia Zrt
„Vasúti tömegáru fuvarozás fuvarozási keretszerződés formájában” EKR000918992023
2024.05.08.
2024.06.27.
D.299/2024
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Légrendszeri szerelvények Volvo autóbuszokhoz (T-24/23)” EKR002157922023
2024.05.17.
2024.06.27.
D.202/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Betört üveg cseréje - Spiller cukrászda (Promontor udvar) - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.201/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Betört üveg cseréje - Ják utca 46. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.199/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Kapu foltozás - Sörház utca 17. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.197/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Kigyulladt elosztószekrény javítása - Leányka utca 1/B. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.196/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Az épület rendeltetésszerű használatának biztosítása érdekében elvégzett munkák - Kossuth Lajos utca 24. ( Magdolna udvar) - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.195/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Elektromos hálózatának felülvizsgálatára és az érintésvédelmi jegyzőkönyv elkészítésésre, az ehhez szükséges javítások elvégzésével, a hiányzó szerelvények és lámpatestek beszerzésével és felszerelésével együtt - Kossuth Lajos utca 16. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.194/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Csőtörés elhárítása - Hosszú hegy tér 3. fszt. 1. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.192/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Leomlott támfal helyreállítás - Bíbic utca 13. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.191/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Hibaelhárítás, karbantartás EKR000556152022
2024.04.10.
2024.06.27.
D.203/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Csatornacső javítás - Gyár u. 16. (13) lakás - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.391/2024
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat terhére” - 2. része „Kliens PC, monitor és tartozékai beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére”
2024.06.13.
2024.06.25.
D.322/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” 1. része„MR beszerzés az OKFŐ részére – Dunaújváros” (VU-18075)
2024.05.23.
2024.06.25.
D.336/2021
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat terhére” - 2. része „Kliens PC, monitor és tartozékai beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére”
2021.07.15.
2024.06.25.
D.213/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Iváncsa vasúti infrastruktúra fejlesztés” EKR001794252022
2024.04.15.
2024.06.25.
D.278/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 13. rész (Váci Jávorszky Ödön Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.277/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 12. rész (Tolna Vármegyei Balassa János Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.276/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 11. rész (Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.275/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 10. rész (Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el