Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.626/2009.
Budapest Főváros XI.ker. Újbuda Önkormányzata
HPV fertőzés prevencióhoz vakcina beszerzése
2009.10.15.
2009.11.23.
D.36/2012.
Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidék Önkormányzat
Közétkeztési feladatok és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2012.01.16.
2012.01.26.
D.115/2012.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidék Önkormányzat
Vállalkozási keretszerződés alapján zöldfelület gazdálkodási feladatok ellátása Budapest Főváros XII. kerület közigazgatási területén
2012.02.10.
2012.03.24.
D.409/2012.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Közterületi zöldfelületek, közparkok komplex fenntartása Budapest Főváros XII. kerület közigazgatási területén
2012.06.26.
2012.07.13.
D.22/2012.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátása II.
2012.01.10.
2012.01.26.
D.19/2021
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
Budapest Főváros XII. kerületben elhelyezkedő Zugligeti Libegő egyköteles, körforgalmú, négyszemélyes függőszékes kötélpályájának elvi építési engedélyéhez illeszkedően tervezési feladatok ellátása, a jelenleg meglévő Zugligeti Libegő elbontása, az új létesítmény építése az új pályaparaméterek EKR 000547622020
2021.01.15.
2021.02.01.
D.290/2025
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
Nemzetközi kapcsolatainak létrehozásával és fejlesztésével kapcsolatos feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2025.05.07.
2025.09.24.
D.93/2022
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása, MOM Sportközpont – medencefedés kialakítása, MOM Kulturális Központ–gépészeti rendszer felújítása EKR001442412021 EKR001442892021 EKR001442652021
2022.03.07.
2022.06.01.
D.210/2015.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
A közterület-felügyelet ellenőrzési és ügyviteli munkáját támogató informatikai rendszer beszerzésére és üzemeltetésére, valamint kiegészítő szolgáltatások nyújtására vonatkozó beszerzések
2015.04.14.
2015.06.05.
D.122/2022
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szolgálat
Keretmegállapodás- magasépítési kivitelezési munkák EKR001638392021
2022.04.07.
2022.05.03.
D.451/2025
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szolgálat
„Közétkeztetési feladatok ellátása” - Kbt. mellőzése
2025.07.15.
2025.09.30.
D.454/2013.
Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidék Önkormányzata
Felügyelet tevékenységét lefedő IT rendszer-együttes beszerzése
2013.10.08.
2013.10.22.
D.467/2013.
Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidék Önkormányzata
Fizető parkolás cél szoftvere, a fizető parkolás ellenőrzést és ügyvitelt segítő szoftver, és annak üzemeltetése
2013.10.17.
2013.10.31.
D.716/5/2007.
Budapest Főváros XIII. Kerüeti Önkormányzat
2008.01.21.
D.12/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Smart Parking rendszer bővítése és üzemeltetése EKR001656732024
2025.01.10.
2025.03.10.
D.251/2024
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Lakóépület tervezése (Kucsma utca 45-49.)” EKR002165042023
2024.05.03.
2024.05.16.
D.542/2019
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Takarítási szolgáltatások - 1. rész EKR001095632019
2019.11.29.
2019.12.09.
D.300/2021
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Járdatakarító gépek beszerzése EKR000494522021
2021.06.25.
2021.08.05.
D.800/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Önkormányzati ingatlanok hibaelhárítási munkái II” EKR000991412025
2025.12.15.
2026.04.20.
D.259/2026
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Háziorvosi rendelő bontási, felújítási és kertépítési munkák – Kbt. mellőzése
2026.05.27.
D.157/2026
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Smart Parking rendszer bővítése és üzemeltetése EKR001656732024
2026.04.02.
D.390/2026
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„58 lakásos lakóépület építése (Kucsma u. 45–49.)” EKR002332002025
2026.07.20.
D.752/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Kartács u. 20. átalakításának műszaki ellenőrzése EKR000728922025
2025.11.27.
2026.03.02.
D.684/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Digitális felvételi röntgenberendezések beszerzése” EKR001178832025
2025.10.23.
2025.12.23.
D.388/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Településfejlesztési és településrendezési terv EKR000280822025
2025.06.13.
2025.07.17.
D.10/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Lehel Csarnok beléptető rendszer EKR000453312024
2025.01.10.
2025.03.12.
D.1/2023
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Takarítási szolgáltatások 2023-2025 - 2. rész EKR001395532022
2022.12.31.
2023.01.25.
D.475/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Recepciós-információs szolgáltatások ellátása/2022 EKR000011592022
2022.12.02.
2022.12.13.
D.377/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Parkolásügyviteli rendszer fejlesztés-üzemeltetés” EKR000765732022
2022.09.26.
2022.11.09.
D.105/2021
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat tulajdonába és kezelésébe tartozó közutak és tartozékaik építési jellegű fenntartása, fejlesztése és tervezése” - 1-9. részek EKR000179412021
2021.03.08.
2021.05.03.
%%26.K.32.981/2008/8.%%
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
2007.10.18.
D.98/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Recepciós-információs szolgáltatások ellátása/2022 EKR000011592022
2022.03.10.
2022.04.22.
D.680/2024
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Parkolásügyviteli rendszer fejlesztés-üzemeltetés EKR001142062024
2024.10.16.
2024.12.18.
D.249/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Önkormányzati tulajdonú ingatlanok lomtalanítása” EKR001657832021
2022.07.07.
2022.08.17.
D.156/2026
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Lehel Csarnok beléptető rendszer EKR000453312024
2026.04.02.
3.Kf.27.797/2006/4.
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Képviseli: Dr. Palatka Lívia jogtanácsos
2008.04.18.
3.Kf.27.370/2007/3
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
XIII. kerületi nevelési-oktatási intézmények gyermekétkeztetése
2008.01.16.
D.784/18/2006.
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
2007.01.22.
D.115/2013.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
100 lakásos passzívház teljes körű megépítése
2013.03.07.
2013.03.25.
D.329/2010.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Az önkormányzat által szociális juttatásként adott HPV vírus elleni védőoltás beszerzése
2010.04.28.
2010.05.25.
D.79/2014.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Önkormányzat tulajdonában és kezelésében lévő építmények építésével bővítésévelés felújításával kapcsolatos tervezési feladatok ellátása 3., 4., 5. rész
2014.02.21.
2014.03.26.
D.276/2017.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat fenntartása alatt álló irodák és kiszolgáló helyiségek, sportlétesítmények, közművelődési intézmények, valamint lakóépületek és telkek napi, havi és nagytakarítása - 3. rész
2017.06.01.
2017.07.18.
D.417/2016.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest, XIII.ker. Tüzér u. 62. sz. alatti Gyermekkert Tagóvoda bővítése (helyrajzi szám: 27950/5)
2016.06.06.
2016.06.16.
D.632/2015.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
1134 Budapest, Kassák Lajos utca 17. szám alatti 28189 hrsz. ingatlanon 16 csoportos passzívház óvoda építése
2015.07.30.
2015.09.14.
D.340/2014.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzata a nyolc csoportszobás Kassák Lajos utcai Meséskert Tagóvoda átalakításának, felújításának és további nyolc csoportszobával történő bővítésének kiviteli tervezési feladatainak elvégzése
2014.07.09.
2014.08.07.
D.534/2012.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2012.09.17.
2012.10.17.
D.424/2012.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása.
2012.07.05.
2012.08.02.
28. K. 31.675/2009/4.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások
2009.10.21.
3.Kf.27.393/2010/3.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerületében parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2011.01.26.
D.485/2009.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzata
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2009.08.25.
2009.10.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el