Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.206/2024
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1 Tisza-tavi templomok eszközbeszerzés II - 2. rész Játszótéri eszközök és konténer beszerzése EKR001399482020
2024.04.11.
2024.07.25.
D.208/2024
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1 Tisza-tavi templomok eszközbeszerzés II - 4. rész Templomi berendezések EKR001399482020
2024.04.11.
2024.07.25.
D.82/2022
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
„TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00013 Kócsifalu imaház II.” EKR000496582020
2022.03.01.
2022.05.04.
D.441/2013.
Tiszaszentimre Község Önkormányzata
KEOP-1.2.0/09-11-2013-0033 jelű projekt előkészítő szakaszában projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2013.10.02.
2013.11.22.
D.568/6/2006.
Tiszaroff Község Önkormányzata, képviseli: dr. Vincze Gyula ügyvéd
Tiszaroff és társtelepülései (Tiszagyenda, Tiszabura) közös szennyvíztisztó telep, valamint Tiszaroff és Tiszagyenda települések szennyvízcsatornázása és távvezeték-kiépítése kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2006.08.15.
2006.09.08.
3.Kf.27.334/2010/7.
Tiszaroff Község Önkormányzata
Tiszaroff község belterületi csapadék és belvíz-elvezető rendszer I. szakasz kivitelezése
2010.11.03.
D.116/2011.
Tiszaroff Község Önkormányzata
Tiszaroff község belterületi csapadék és belvíz-elvezető rendszer I. szakasz kivitelezése
2011.02.23.
2011.03.09.
D.717/2009.
Tiszaroff Község Önkormányzata
Tiszaroff község belterületi csapadék és belvíz-elvezető rendszer I. szakasz kivitelezése
2009.11.17.
2009.12.14.
D.715/8/2007
Tiszaroff Község képviseli: dr. Dessewffy Anna Ügyvédi Iroda
2008.01.21.
D.351/2026
Tiszanána Községi Önkormányzat
Külterületi útfelújítás Tiszanána Községben EKR000459222026
2026.07.06.
2026.07.22.
14.K.30.360/2011/7.
Tiszanána Község Önkormányzata (3385. Tiszanána, Fő út 108/1.)
Tiszanána Község belterületi vízrendezése
2011.12.07.
D.520/2009.
Tiszanána Község Önkormányzata
Épület felújítás és bővítés
2009.10.01.
D.873/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
Tiszanána község belterületi vízrendezése
2010.11.11.
2010.12.22.
D.616/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
A "Jövő Gárdonyija - Kömlő Jövője" általános iskola bővítési-felőújítási munkákhoz kiapcsolódó pótmunkák
2010.07.29.
2010.09.13.
D.617/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
Ajánlat az Európai szintű oktatás feltételeinek megteremtése Tiszanánán oktatási intézmények bővítési-felújítási munkáihoz kapcsolódó pótmunkák
2010.07.29.
2010.08.16.
D.411/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
Tiszanána község belterületi vízrendezése kivitelezésére egyösszegű a befejezési határidőre prognosztizált átalányáras vállalkozási szerződés
2010.05.21.
2010.06.08.
D.272/2021
Tiszanagyfalu Község Önkormányzata
Tiszanagyfalu Kossuth út 43. szám alatti Önkormányzati Hivatal épületének korszerűsítése
2021.06.01.
2021.08.23.
D.358/2026
Tiszanagyfalu Község Önkormányzata
Energetikai Korszerűsítés Tiszanagyfaluban II.ü EKR002409832025
2026.07.08.
D.527/2024
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Speciális járművek karbantartása, javítása” - 1. rész (Speciális jármű karbantartás,javítás -Keleti) EKR000413992024
2024.08.21.
2024.11.18.
D.20/2018
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
Nyomdai szolgáltatás beszerzése 2 részben - 1. rész
2018.01.22.
2018.02.27.
D.205/2026
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Szennyvíziszap elszállítása és kezelése” EKR000973902023
2026.04.29.
2026.08.17.
D.621/2024
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Speciális járművek karbantartása, javítása” - 2. részében (Speciális jármű karbantartás,javítás -Középső) EKR000413992024
2024.09.23.
2024.11.18.
D.22/2018
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Nyomdai szolgáltatás beszerzése” 2 részben - 1. rész
2018.01.22.
2018.02.08.
D.496/2010.
Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.
Kiskörei szennyvíztisztító telep tisztítási hatásfok javítása és bővítése
2010.06.21.
2010.07.21.
D.982/2014.
Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt
Víz- és csatornamű-kezelő képzések a TÁMOP-2.1.3.C-12/1-2012-0412 azonosító számú pályázati konstrukcióhoz kapcsolódóan megbízási szerződés keretében
2014.12.29.
2015.01.19.
D.262/8 /2008.
Tiszamenti Regionális Vízmővek Zrt.
2009.06.27.
D.512/2020
Tiszamenti Milk Mezőgazdasági Termelő és Szolgáltató Kft.
Istálló és technológia létesítése a Tiszamenti Milk Kft. projektjében EKR000921442018
2020.11.30.
2021.01.11.
D.179/2010.
Tiszalúc Nagyközség Önkormányzata
A szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése, a szennyvíz elvezetése és ártalommentes tisztítása Tiszalúc Nagyközségben (KEOP-7.2.0-2008-0232)
2010.03.12.
2010.05.07.
D.401/2024
Tiszalöki Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
Zöldség, gyümölcs, egyéb KeMO Bv. Intézetek részére EKR002219002023
2024.06.21.
2024.07.03.
D.288/2026
Tiszalök Város Önkormányzata
„Belterületi utak felújítása Tiszalökön 2” EKR000319812026
2026.06.09.
2026.07.10.
D.822/2009.
Tiszalök Város Önkormányzata
Kompetencia alapú oktatás, egyenlő hozzáférés - innovatív intézményekben c. pályázat keretében oktatási innováció fejlesztése Tiszalökön s teljes pedagógiai vertikumra
2009.12.19.
2010.01.26.
219/7/2009
Tiszakürt Község Önkormányzata
Tiszakürt Polgármesteri Hivatal komplex akadálymentesítése
2009.05.13.
2009.06.12.
3.Kf.27.811/2006/4.
Tiszakeszi Község Önkormányzata
2007.05.09.
D.98/2014.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2014.02.27.
2014.04.11.
D.550/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.19.
2014.02.06.
D.534/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.06.
2013.12.21.
D.192/2023
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza Polgármesteri Hivatal korszerűsítés EKR002013662022
2023.05.19.
2023.06.14.
D.774/8/2005.
Tiszafüred Város Önkormányzata (képviseli: dr. Homolya Róbert ügyvéd)
hitelszerződés ajánlatkérő által adósság rendezésére
2005.11.14.
D.443/2024
Tiszafüred Város Önkormányzata
’’Tiszafüred 40! – kulturális rendezvénysorozat” - Kbt. mellőzése
2024.07.12.
2024.10.10.
D.44/2013.
Tiszafüred Város Önkormányzata
Tiszafüred csapadékvíz elvezetése, Tiszafüred Város kerékpárhálózat fejlesztése
2013.01.30.
2013.03.27.
D.398/2019
Tiszafüred Város Önkormányzata
Thermál Strand és Gyógyfürdő tervezése
2019.08.05.
2019.08.12.
D.986/2011.
Tiszafüred Város Önkormányzata
Kossuth Lajos GSZIÁIPSZK központi épületének felújítása és bővítése
2011.12.22.
2012.02.07.
D.319/2012.
Tiszaföldvár Város Önkormányzata
közvilágítási berendezések karbantartása, villamos-energia vásárlása (Kbt. mellőzése)
2012.05.10.
2012.06.20.
5.K.27.266/2012/5.
Tiszaföldvár Város Önkormányzata
villamos-energia beszerzése és karbantartási munkálatok megrendelése tárgyában közbeszerzési eljárás mellőzése
2012.11.15.
D.1020/4/2005.
Tiszaföldvár Város Önkormányzata
Tiszaföldvár, Kossuth Úti Általános Iskola, Kossuth út 116–120. sz. (hrsz.: 1518.) alatti építési beruházással létrehozott tantermek berendezésének beszerzése
2005.12.08.
2005.12.27.
D.419/2021
Tiszaföldvár Város Önkormányzata
Közétkeztetés Tiszaföldváron EKR001053252021
2021.09.23.
2021.11.12.
D.405/2024
Tiszaeszlár Község Önkormányzata
„Óvodabővítés és energetikai fejlesztés” EKR000582782024
2024.06.24.
2024.07.29.
D.49/2013.
Tiszadorogmai Református Egyházközség
Tiszadorogmai Református templom és parókia felújítása
2013.02.01.
2013.03.19.
D.781/2010.
Tiszacsege Város Önkormányzata
a Tiszacsegei Városi Óvoda és Bölcsőde infrastrukturális fejlesztése
2010.10.01.
2010.11.15.
D.188/2025
Tiszabő Községi Önkormányzat
"Tiszabő- Kulturális rendezvénytér építése" EKR000651192024
2025.03.24.
2025.04.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el