Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.115/2018
Taszár Község Önkormányzata
Napelemes kiserőmű létesítése
2018.03.29.
2018.04.09.
D.554/2012.
Taszár Község Önkormányzata
A Taszári laktanya területének környezeti kármentesítése - kivitelezés
2012.09.21.
2012.11.14.
25.K.34.550/2004/7.
Tartalékgazdálkodási Közhasznú Társaság
2006.06.01.
D.684/8/2006.
Tarpa Nagyközség Önkormányzata
Tarpa, Kossuth Lajos utca 19. sz. alatt épülő óvoda beruházásának I. üteme
2006.09.29.
2006.10.27.
D.233/2026
Tarpa Nagyközség Önkormányzata
Belterületi útfejlesztés EKR002128232025
2026.05.15.
2026.08.24.
D.292/2026
Tarnazsadány Községi Önkormányzat
„Mini bölcsőde építése Tarnazsadányon” EKR001111172025
2026.06.11.
D.442/2019
Tarnalelesz Községi Önkormányzat
Képzési szolgáltatások_ EFOP-1.5.3_Tarnalelesz
2019.08.29.
2019.10.17.
D.10/2020
Tardos Község Önkormányzata
Energetikai korszerűsítés Tardoson EKR000969802018
2020.01.08.
2020.02.24.
D.531/2024
Tarcal Község Önkormányzata
Tarcal csapadékvízelvezető rendszer fejlesztés EKR000678052024
2024.08.23.
2024.09.18.
D.480/2024
Tarcal Község Önkormányzata
Tarcal csapadékvízelvezető rendszer fejlesztés EKR000678052024
2024.07.30.
2024.09.18.
D.225/2025
Tarcal Község Önkormányzata
„Tarcal eszközbeszerzés” EKR000329512025
2025.04.15.
2025.07.10.
D.167/2017
Tapolca Város Önkormányzata, SZ-L BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.
Egészséges Tapolca, egészséges Gazdaság című, HU11-0012-A1-2016 azonosítószámú projekt keretében megvalósítandó: Városi piac felújítása
2017.04.18.
2017.07.04.
D.282/ 8 /2008.
Tapolca Város Önkormányzata
2008.07.09.
D.262/2018
Tapolca Város Önkormányzata
Parkfenntartási eszközök beszerzése 3 részben
2018.07.25.
2018.08.17.
D.322/2021
Tapolca Város Önkormányzata
EFOP - Képzések, tréningek, workshopok Tapolcán EKR000267502021
2021.07.09.
2021.08.10.
D.660/10/2006.
Tapolca Város Önkormányzata
Tapolca-Diszel városrész szennyvízelvezetésének kialakítására és a vonatkozó kiviteli tervdokumentáció elkészítése
2006.09.21.
2006.10.31.
D.307/2021
Tapolca Város Önkormányzata
EFOP - Képzések, tréningek, workshopok Tapolcán EKR000267502021
2021.06.29.
2021.08.10.
D.20/2022
Tapolca Város Önkormányzata
EFOP - Képzések, tréningek, workshopok Tapolcán EKR000267502021
2022.01.19.
2022.02.25.
D.349/2015.
Tamási Város Önkormányzata
Kerékpárút hálózat kialakítása Tamási városában” elnevezésű DDOP-5.1.1-11-2011-0007 kódszámú pályázathoz kapcsolódóan a Tamási környéki kerékpárút hálózat egyed hiányzó elemeinek megvalósításának kivitelezési munkáihoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2015.05.29.
2015.06.08.
D.472/2024
Tamási Város Önkormányzata
„Tamási munkásszálló eszközbeszerzés” - 1 - Elektromos és egyéb eszközök EKR000031992024
2024.07.26.
2024.10.08.
D.376/2015.
Tamási Város Önkormányzata
"Tamási Város szennyízcsatorna hálózatának bővítése" című, KEOP 1.2.0/B/10-2010-0077 azonosítószámú projekthez kapcsolódó eszközbeszerzés szállítási szerződés keretében
2015.06.12.
2015.06.25.
D.477/2024
Tamási Város Önkormányzata
„Tamási munkásszálló eszközbeszerzés” - 2. rész (Bútor és kapcsolódó eszközök) EKR000031992024
2024.07.29.
2024.10.08.
D.303/2021
Tamási Város Önkormányzata
Tamási külterületi ivóvízellátás - I. ütem EKR000143882021
2021.06.28.
2021.07.30.
D.57/2019
Tamási Tankerületi Központ
Digitális interaktív eszközök beszerzése - 1. rész EKR001057102018
2019.02.28.
2019.04.24.
D.147/2023
Taktaközi Önkormányzati Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Társulás
Külterületi közutak fejlesztése Taktaközben EKR001759192022
2023.04.13.
2023.05.31.
D.711/2010.
Taksony Nagyközség Önkormányzata
Taksony ivóvízminőség-javító program tervezési feladatai
2010.09.09.
2010.09.21.
D.629/2010.
Taksony Nagyközség Önkormányzata
Taksony-szigeti mellékág rehabilitációja
2010.08.03.
2010.09.13.
D.596/2017.
Tahitótfalu Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében gyermekorvosi és felnőtt háziorvosi rendelő felújításához kapcsolódó pótmunka elvégzése
2017.10.27.
2017.11.06.
D.76/2013.
Tahitótfalu Község Önkormányzata
Duna-menti árvízvédelmi beruházások Tahitótfalu területén tárgyú, KEOP-2.1.2/2F/09-11-2012-0004 azonosító számú projekt kivitelezési munkái a FIDIC Piros Könyv szerint
2013.02.19.
2013.03.05.
D.401/2010.
Tahitótfalu Község Önkormányzata
Tahitótfalu földes utcáinak fejlesztése
2010.05.18.
2010.06.17.
D.225/2010.
Tahitótfalu Község Önkormányzata
Almási utcai Óvoda tető-felújítása
2010.03.26.
2010.05.05.
D.127/2025
Tabdi Községi Önkormányzat
"Rakodógép beszerzése" EKR000127022024
2025.02.19.
2025.02.26.
D.149/2025
Tabdi Községi Önkormányzat
"Rakodógép beszerzése" EKR000127022024
2025.02.28.
2025.05.21.
7.K.30.843/2010/10.
Tab Város Önkormányzata Schmidt Jenő polgármester által képviselt
Tab Város közigazgatási területén 2010-2019. években települési szilárd hulladék ideiglenes tárolására szolgáló tárolók ürítése, gyűjtése, elszállítása, elhelyezése
2010.07.07.
D.91/2011.
Tab Város Önkormányzata
Tab Város közigazgatási területén 2010-2019. években települési szilárd hulladék ideiglenes tárolására szolgáló tárolók ürítése, gyűjtése, elszállítása, elhelyezése
2011.02.15.
2011.03.21.
D.788/2010.
Tab Város Önkormányzata
Tab, Mártírok útja - Kossuth Lajos - Ady Endre - József Attila utcák által határolt tömb rehabilitációja vállalkozási szerződés keretében
2010.10.04.
2010.11.16.
D.97/2019
Tab Város Önkormányzata
Vásárcsarnok és piac kialakítása Tabon EKR001003062018
2019.03.27.
2019.05.02.
D.776/2009.
Tab Város Önkormányzata
Tab Város közigazgatási területén 2010-2019. években települési szilárd hulladék ideiglenes tárolására szolgáló tárolók ürítése, gyűjtése, elszállítása, elhelyezése
2009.12.04.
2010.01.18.
D.773/2009.
Tab Város Önkormányzata
Tab Város közigazgatási területén 2010-2019. években települési szilárd hulladék ideiglenes tárolására szolgáló tárolók ürítése, gyűjtése, elszállítása, elhelyezése
2009.12.04.
2010.01.18.
D.21/2021
TORUS Acéltermékgyártó Kft.
Peremező gépek beszerzése EKR000246482018
2021.01.18.
2021.02.12.
D.277/2022
TORUS Acéltermékgyártó Kft.
Peremező gépek beszerzése EKR000246482018
2022.07.20.
2022.10.07.
D.273/2021
TOM-FERR Zrt.
Darabológép beszerzése a TOM-FERR Zrt. részére EKR000400512018
2021.06.02.
2021.10.06.
D.311/2023
TIT Komárom-Esztergom Megyei Egyesület
„Tatai Csillagvizsgáló épület bővítése, átalakítása” EKR000586632021
2023.08.08.
2023.10.11.
D.7/2011.
TIG Tartalékgazdálkodási Nonprofit Kft.
45 db zagyszivattyú és tartozékaik beszerzése
2011.01.04.
2011.01.19.
D.731/2025
TETTYE FORRÁSHÁZ Pécsi Városi Víziközmű Üzemeltetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Pécs-Gyükés, Rengeteg u. és környéke vízellátása” EKR000989132025
2025.11.13.
2026.02.03.
D.331/2020
TETTYE FORRÁSHÁZ Pécsi Városi Víziközmű Üzemeltetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kombinált csatornamosó-szippantó tgk. besz. II. EKR000534312020
2020.08.13.
2020.09.22.
D.298/2020
TETTYE FORRÁSHÁZ Pécsi Városi Víziközmű Üzemeltetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kombinált csatornamosó-szippantó tgk. besz. II. EKR000534312020
2020.08.03.
2020.09.22.
D.664/2017.
TERÁN Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Győr új Sportkomplexumának kivitelezéséhez kapcsolódó gyakorló(edző) pálya építése
2017.12.18.
2018.02.16.
14.K.32.379/2008/3.
TERMOFOK Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Siófok Város Kórház-Rendelőintézet klimatizálásához szükséges gépészeti berendezések és anyagok beszerzése
2009.01.28.
D.170/2023
T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt.
„Őrzés-védelmi feladat a T-Szol Zrt. részére” EKR000039932023
2023.05.04.
2023.06.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el