Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.523/2017.
T-Családi-Plus Kft.
Nyírbátor önkormányzati intézményeinek épületenergetikai korszerűsítése - 2014. évben
2017.08.30.
2017.10.26.
D.347/2017.
T-Családi-Plus Kft.
Nyírbátor, Szabadság tér 6. szám alatti Nyírbátori Kormányablak kialakítása 2014. évben
2017.07.10.
2017.09.05.
D.839/2009.
Sümegi Többcélú Kistérségi Társulás, képviseli: Deák Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd dr. Bakó Zoltán
Járóbeteg szakellátó központ kialakítása a Sümegi Kistérségben
2009.12.28.
2010.01.22.
4.Kf.27.553/2011/6.
Sümegi Többcélú Kistérségi Társulás
Járóbeteg szakellátó központ kialakítása a Sümegi Kistérségben
2012.02.08.
D.65/2019
Sümegi Kistérségi Egészségügyi Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.
Orvosi eszközök, PACS és informatikai eszközök - 3. rész EKR000217792018
2019.03.04.
2019.04.12.
D.233/2020
Sümeg Város Önkormányzata
Piacok felújítása Sümegen EKR000659752018
2020.07.10.
2020.08.14.
D.166/2020
Sümeg Város Önkormányzata
Bölcsőde fejlesztése Sümegen
2020.04.29.
2020.05.21.
D.291/2013.
Sümeg Város Önkormányzata
Sümeg csapadékvíz elvezetés fejlesztése (KDOP-4.1.1/E-11-2012-0012)
2013.07.04.
2013.09.04.
D.530/2021
Sümeg Város Önkormányzata
"A sümegi Tóth Tivadar utca kerékpározhatóvá tétele” EKR000001272020
2021.12.09.
2022.01.25.
D.236/2020
Sümeg Város Önkormányzata
Piacok felújítása Sümegen - 2. rész - szerződés módosítása EKR000659752018
2020.07.10.
2020.09.28.
D.117/2020
Sümeg Város Önkormányzata
Ramassetter Látogatóközpont kialakítása 2. ütem
2020.04.08.
2020.05.12.
D.465/2010.
Sümeg Város Önkormányzata
Ramasetter Vince Általános Iskola épületeinek és tornacsarnokának részleges felújítása, akadálymentesítése
2010.06.08.
2010.07.02.
D.321/2013.
Sümeg Város Önkormányzata
Sümeg csapadékvíz elvezetés fejlesztése (KDOP-4.1.1/E-11-2012-0012)
2013.07.19.
2013.09.04.
D.283/2013.
Sümeg Város Önkormányzata
Sümeg csapadékvíz elvezetés fejlesztése (KDOP-4.1.1/E-11-2012-0012)
2013.07.03.
2013.09.04.
D.951/2010.
Söjtör Község Önkormányzata
Söjtör Község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése és ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgálati szerződés keretében.
2010.12.09.
2011.01.19.
D.225/2024
Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.
„Diákmunka közvetítése 2024. évben” EKR002339012023
2024.04.23.
2024.06.11.
D.49/2026
Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.
"Vízi Élményelem" EKR002361622025
2026.02.06.
2026.04.24.
D.301/2026
Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.
"Vízi Élményelem" EKR002361622025
2026.06.15.
2026.08.17.
D. 534/2009.
Sóstó-Gyógyfürdők Szolgáltató és Fejlesztő Zrt.
A "XXI. századi fürdőkultúra megteremtése a nyíregyáza-sóstói hagyomány alapjain – a Parkfürdő rekonstrukciója és bővítése” tárgyú beruházás kivitelezése és próbaüzem lefolytatása
2009.09.09.
2009.09.28.
D.716/2009.
Sóstó- Gyógyfürdők Szolgáltató és Fejlesztő Zrt., képviseli: Dr. Marjai Tibor ügyvéd
XXI. századi fürdőkultúra megteremtése a nyíregyháza-sóstói hagyomány alapjain a Parkfürdő rekonstrukciója és bővítése
2009.11.17.
2009.12.23.
D.946/2010.
Sátoraljaújhelyi Fegyház és Börtön
Élelmiszer beszerzése (4. és 5. rész)
2010.12.06.
2011.01.06.
D.173/8/2007.
Sátoraljaújhely Városi Önkormányzat Erzsébet Kórháza képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2007.04.20.
D.232/0/2007.
Sátoraljaújhely Városi Önkormányzat Erzsébet Kórháza Képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd
2007.06.06.
D.437/11/2007.
Sátoraljaújhely Városi Önkormányzat Erzsébet Kórháza
2007.09.03.
D.314/9/2005
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Sátoraljaújhely, Kazinczy Ferenc Általános Iskola, informatikai eszközök beszerzése
2006.05.11.
2006.05.26.
D.105/2023
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
„Belsőterek felújítása a Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Művelődési Központban” EKR000280992019
2023.03.16.
2023.03.28.
D.174/2020
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Magas-Hegyi fejlesztési munkák
2020.05.07.
2020.07.29.
D.680/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Építési vállalkozási szerződés Ronyva patak árapasztó 2010. évben árvizi védekezéssel érintett szakaszának és műtárgyainak rekonstrukciójára
2011.09.19.
2011.09.29.
D.389/2026
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
„Ipari park infrastrukturális fejlesztése” - 2. rész Buszmegálló, járda és elektromosság EKR000020642025
2026.07.20.
D.183/2020
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
„Libegők kivitelezése” - 1-2. rész (Magas-Hegyi libegő építmény kivitelezése és tervezése együtt”, „Szár-hegyi libegő építmény kivitelezése és tervezése együtt”) EKR000354042020
2020.05.18.
2020.06.03.
D.525/2019
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Képzési szolgáltatások 5 részben - 1. rész EKR000591072019
2019.11.14.
2019.12.14.
D.449/2019
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Sátoraljaújhely belterületi vízrendezése - 2. rész Rudabányácska csapadékvíz elvezetés I. ütem
2019.09.13.
2019.11.20.
D.681/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Építési vállalkozási szerződés keretében Sátoraljaújhely, Károlyi lakótelep és környezetének árvízvédelmi fejlesztése
2011.09.19.
2011.09.29.
D.622/2009
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi közutak és csapadékvíz elvezető rendszer felújításának, valamint járdaépítés kiviteli tervezése
2009.10.15.
2009.11.10.
D.83/10/2007.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat képviseli: Zemplén Quality Kereskedelmi és Műszaki Szolgáltató Bt.
2007.03.29.
D.335/18/2007.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza Képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd
2007.08.10.
D.615/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
A Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház struktúraváltását elősegítő infrastrukturális fejlesztése a fekvőbeteg ellátásban - építési szerződés
2011.08.26.
2011.09.09.
D.618/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
"A Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház struktúraváltását elősegítő infrastrukturális fejlesztése a fekvőbeteg ellátásban" projekt megvalósításához kapcsolódó építési szerződés
2011.08.29.
2011.09.09.
D.780/15/2006.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
2007.01.03.
D.478/2020
Sásd Város Önkormányzata
„Rendezvényszervezés EFOP-3.9.2-16-2017-00044 III.” tárgyú szolgáltatás-megrendelés. EKR001089192018
2020.11.06.
2020.12.12.
D.698/5/2006.
Sásd Város Önkormányzata
útburkolat-felújítás
2006.10.06.
2006.10.20.
D.151/2025
Sásd Város Önkormányzata
„Nagyvárad utca csapadékvíz rekonstrukció” EKR001787232023
2025.03.03.
2025.05.19.
D.95/2020
Sáránd Község Önkormányzata
Kerékpárút építése Sárándon 2020 EKR000306742020
2020.03.30.
2020.04.14.
D.437/2020
Sárvári Tankerületi Központ
Tanulói infrastruktúra beszerzése 2. - 1. rész EKR000742652020
2020.10.08.
2020.11.17.
1.K.20.039/2012/5.
Sárvár Város Önkormányzata
A sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola felújítása a hatékony tanulási környezet kialakításáért
2012.05.14.
D.838/2010.
Sárvár Város Önkormányzata
Sárvár Városi Kórház emelt szintű szakrendelő és rehabilitációs ellátás fejlesztése keretében új orvostechnológiai gépműszerek, bútorok és higiéniás termékek szállítása és üzembe helyezése
2010.10.27.
2010.11.26.
D.559/2010.
Sárvár Város Önkormányzata
A sárvári Polgármesteri Hivatal fűtésrekonstrukciója
2010.07.14.
2010.08.16.
D.221/9/2009
Sárvár Város Önkormányzata
A sárvári távolsági autóbusz pályaudvar felújítása
2009.05.14.
2009.06.15.
D.809/10/2011.
Sárvár Város Önkormányzata
A sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola felújítása a hatékony tanulási környezet kialakításáért
2011.10.27.
2011.12.20.
D.262/2010.
Sárvár Város Önkormányzata
Sárvár város Önkormányzat intézményei közétkeztetése
2010.04.06.
2010.05.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el