Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.32/2021
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Termálvizes kút létesítése Józsefvárosban EKR000735322019
2021.01.25.
2021.04.28.
D.276/2026
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Diák munkaerő kölcsönzése 2026” EKR000326832026
2026.06.01.
D.586/11/2008.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. (képviseli: Horváth, Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda, Dr. Dóczi Tamás ügyvéd)
„A Budapest Gyógyfürdői és Hévizei kezelésében működő fürdők és strandok üzemeltetése”
2008.12.04.
2009.01.19.
D.50/24/2009
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. (képviseli: Horváth, Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda, Dr. Dóczi Tamás ügyvéd)
Az ajánlatkérő kezelésébe tartozó strand- és gyógyfürdőkben, uszodákban (intézményekben) integrált fürdőirányítási rendszer kiépítése, bérbe adása és üzemeltetése
2009.02.12.
2009.03.30.
25.K.30.925/2007/7.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. Képviseli: Varga N. Ügyvédi Iroda
2007.06.21.
D.775/15/2006.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. képviseli bnt Szabó Tom Burmeister Ügyvédi Iroda
2007.01.08.
D.209/ 4 /2008
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. képviseli: Horváth, Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda
2008.06.06.
D.212/15/2008
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. képviseli: Horváth, Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda és Danubius Szálloda és Gyógyfürdő Nyrt. képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda
2008.06.03.
D.68/2010.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt., jogi képviselő: HDL Ügyvédi Iroda Dr. Dóczi Tamás ügyvéd
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. részére fittnes szolgáltatások beszerzése
2010.02.03.
2010.03.05.
D.362/15/2009
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt., képviseli: Horváth, Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda, dr. Dóczi Tamás ügyvéd
Széchenyi Gyógyfürdő műemléki rekonstrukció II. ütemének kivitelezése kapcsán felmerült kiegészítő építési beruházás megvalósítása
2009.07.13.
2009.08.14.
D.32/2016.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése a BGYH Zrt. részére
2016.01.14.
2016.02.04.
D.476/2013.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Megbízási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. részére a Lukács és a Rudas Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó műszaki ellenőri feladatok ellátására
2013.10.25.
2013.11.15.
D.100/2013.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Dagály Strandfürdő - kültéri járófelületek felújítása I. ütem
2013.03.01.
2013.03.05.
D.644/2012.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Szállítói keretszerződés, melynek tárgya „Zár beszerzése és beszerelése a BGYH Zrt. részére”
2012.11.23.
2013.01.07.
D.720/2011.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Vállalkozási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei részére a Lukács Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó kivitelezési, tervezési és tervezői művezetési feladatok ellátása
2011.09.30.
2011.11.02.
D.114/2015.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Tervezési szerződés keretében „A műemléki Palatinus Strandfürdő kiviteli terveinek elkészítése
2015.03.03.
2015.03.18.
D.5/2014.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Fürdőirányítási rendszer fejlesztése és további üzemeltetése a BGYH Zrt. részére
2014.01.06.
2014.02.06.
D.32/2015.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt.
Tervezési szerződés keretében „A műemléki Palatinus Strandfürdő kiviteli terveinek elkészítése
2015.01.19.
2015.03.02.
D.29/2012.
Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt.
Megbízási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei részére a Lukács Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztéséhez kapcsolódó PR- és tájékoztatási tevékenység teljeskörű ellátására
2012.01.12.
2012.02.29.
D.118/2011.
Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt.
Budapest Gyógyfürdői Zrt. kezelésében lévő fürdők területén személy- és vagyonvédelmi feladatok ellátása
2011.02.23.
2011.03.28.
D.771/2011.
Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt.
Vállalkozási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei részére a Lukács Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó kivitelezési, tervezési és tervezői művezetési feladatok ellátása
2011.10.13.
2011.11.15.
D.122/2012.
Budapest Gyógyfürdői és Hévízi Zrt.
Megbízási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei részére a Lukács Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó PR és tájékoztatási tevékenység teljeskörű ellátása
2012.02.16.
2012.04.02.
D.229/17 /2008.
Budapest I. Kerületi Önkormányzat I. r. Vizivárosi Óvoda II. r. Naphegyi Óvoda III. r. Brunszvik Teréz Óvoda IV. r. Budavári Általános Iskola V. r. képviseli: Vörös Katalin Ügyvédi iroda
2009.06.09.
D.805/2024
Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat
„3 db mini bölcsőde kialakítása a Budavári Önkormányzat részére” EKR000939492023
2024.12.16.
2025.01.27.
4.Kf.27.366/2011/7.
Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat
Halászbástya Szent Mihály Kápolna szerkezeti megerősítése, Schulek lépcső melletti kővitézek rekonstrukciójához szükséges építőmesteri munkák elvégzése
2012.01.11.
D.36/2018
Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat
Budapest I. ker. Batthyány tér felszíni átalakításához, felújításához kapcsolódó tervezési feladatok elvégzése
2018.02.15.
2018.04.09.
D.145/2010.
Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági, Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet, képviseli: Vörös Katalin Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Vörös Katalin ügyvéd
Bp,.I.ker. Budavári Önkormányzat tulajdonában és a GAMESZ kezelésében lévő önkormányzati lakóépületek takarítási munkái
2010.03.03.
2010.03.30.
D.271/2013.
Budapest I. kerületi Polgármesteri Hivatal
Különféle számítástechnikai eszközök szállítása, PDA, mobil nyomtató és tartozékai szállítása
2013.06.26.
2013.08.06.
D.665/9/2007.
Budapest IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata
2008.01.07.
D.951/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Megbízási szerződés projektmenedzsmenti feladatok ellátására, tájékoztatás és nyilvánosság biztosítására, városmarketingre, illetve közbeszerzések lebonyolítására
2015.12.31.
2016.01.27.
D.949/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés/Budapest IX. kerület, Lenhossék u. 7-9. számú többlakásos lakóépület minden alapszakágra kiterjedő felújítása, átalakítása, valamint a Ferencvárosi Szociális és Közösségi Központ kialakítása az épület pince- és földszintjén
2015.12.31.
2016.01.27.
D.950/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest IX. kerület Gát u. 3. és 5. számú többlakásos részben műemlék épületek rehabilitációs felújítása és József Attila Emlékhely kialakítása
2015.12.31.
2016.01.27.
19.K.31.261/2007/4.
Budapest Jószefvárosi Önkormányzat Képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda
2007.09.28.
D.193/2010.
Budapest Józsefváros Önkormányzata
A polgármesteri hivatalok szervezetfejlesztése a közép-magyarországi régióban megnevezésű projekthez kötődő szakértői, -képzési szolgáltatások beszerzése, kapcsolódó szoftver beszerzése
2010.03.17.
2010.04.19.
D.194/2010.
Budapest Józsefváros Önkormányzata
Szakértői tevékenység végzése
2010.03.17.
2010.04.23.
13.K.31.407/2005/4.
Budapest Józsefváros Önkormányzata
Budapest VIII. kerület, Molnár Ferenc tér kert- és tájépítészeti rekonstrukciója kivitelezési munkái
2005.12.02.
D.62/6/2007.
Budapest Józsefváros Önkormányzata
2007.03.08.
D.290/9/2007.
Budapest Józsefváros Önkormányzata Képviseli: Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Budapest Józsefváros Corvin sétány Program területén levő bontási engedéllyel rendelkező épületek bontása, terület helyreállítása és lekerítése bontási dokumentáció szerint
2007.07.12.
D.347/6/2006.
Budapest Józsefváros Önkormányzata, képv. RÉV 8 Zrt.
Futó u. 40. (hrsz. 36330) épület lebontásának kivitelezése
2006.05.25.
2006.06.16.
D.404/10/2006.
Budapest Józsefváros Önkormányzata, képviseli dr. Borsai Nelly ügyvéd
Nagytemplom u. 12/B épület felújítása lakottan
2006.06.19.
2006.07.19.
D.700/17/2006.
Budapest Józsefváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Borsai Ügyvédi Iroda, dr. Borsai Nelly ügyvéd
Az önkormányzat tulajdonában levő szilárd burkolatú belterületi közutak burkolatfelújítása
2006.10.06.
2006.11.20.
D.518/2009.
Budapest Józsefváros Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Az önkormányzat törzsvagyonához tartozó, az önkormányzat közigazgatási területén fekvő várakozási övezetek parkolás üzemeltetési rendszerben való szolgáltatási koncesszió keretében való üzemeltetése
2009.09.02.
2009.10.02.
28.K.34.614/2009/4.
Budapest Józsefváros Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Az önkormányzat törzsvagyonához tartozó, az önkormányzat közigazgatási területén fekvő várakozási övezetek parkolás üzemeltetési rendszerben való szolgáltatási koncesszió keretében való üzemeltetése
2010.05.19.
14.K.33.945/2007/6.
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat
2008.03.13.
D.446/11/2007.
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat
2007.09.06.
3.Kf.27.132/2008/4.
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat
2008.06.11.
D.1039/7/2005.
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat
Budapest VIII. kerület, Németh László Általános Iskola tetőrekonstrukciós munkáinak kivitelezése
2005.12.14.
2006.02.07.
D.87/16/2006
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat kezelésében lévő, Krúdy Gyula utca, József krt., Harminckettesek tere és Horváth Mihály tér közterületek meghatározott részeinek komplex tervezése
2006.02.02.
2006.03.21.
14.K.32.613/2009/5.
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat
Közétkeztetés oktatási intézményekben
2010.06.02.
D.566/13/2006.
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat, képviseli: Dr. Borsai Ügyvédi Iroda, dr. Borsai Nelly ügyvéd
Tervezési szerződés Budapest Józsefvárosi Önkormányzat kezelésében levő meghatározott közterületek komplex tervezésére, amely magában foglalja az előkészítést, az építési engedélyezési és kiviteli tervek elkészítését
2006.08.15.
2006.09.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el