Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.104/2022
Széchenyi István Egyetem
„GINOP-2.3.1 - Eszközök I.” - 1. rész („Gépészet műhelyfelszerelés”) EKR000556912021
2022.03.22.
2022.05.09.
D.95/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben különféle könyvek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.93/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben adminisztratív feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.90/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben étkezési utalvány, iskolakezdényi támogatás utalvány és ajándék utalvány beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.228/2012.
Széchenyi István Egyetem
Szimbiózisban a régiónkkal - Piacközeli kutatási és oktatási kapacitások kiegészítő fejlesztése sikeres multidiszciplináris műszaki és természettudományos kutatásokhoz kapcsolódóan a Széchenyi István Egyetemen - informatikai eszköz beszerzése
2012.03.28.
2012.04.16.
D.624/2011.
Széchenyi István Egyetem
Nyári felújítási és átalakítási munkák
2011.08.30.
2011.10.28.
D.979/2010.
Széchenyi István Egyetem
Neptun tanulmányi rendszerhez kapcsolódó szoftverfejlesztések
2010.12.17.
2011.01.26.
D.445/2010.
Széchenyi István Egyetem
Széchenyi István Egyetem és telephelyeinek őrzés-védelme, portaszolgálata, éjaszakai járőrszolgálata, riasztó- és tűzvédelmi berendezéseinek kezelése
2010.06.01.
2010.06.28.
D.533/2009.
Széchenyi István Egyetem
Laboratóriumi épület belső átalakításához látvány, közmű- és kiviteli tervek, tervezői költségvetés kidolgozása
2009.09.10.
2009.10.28.
D.112/2026
Széchenyi István Egyetem
"CT berendezés beszerzése" EKR002166832025
2026.03.12.
2026.06.08.
D.696/2025
Széchenyi István Egyetem
„DBR/2/27. - Informatikai eszközök beszerzése” 2.rész - Asztali PC - Tower EKR001323362025
2025.10.27.
2025.11.25.
D.221/2024
Széchenyi István Egyetem
„3D nyomtató” EKR001012972023/8366
2024.04.18.
2024.05.28.
D.475/2023
Széchenyi István Egyetem
Zrínyi Q épület orvostechn. eszközök beszerzése - 4. rész EKR000904962023
2023.10.31.
2023.11.28.
D.421/2023
Széchenyi István Egyetem
Diagnosztikai és orvostech. eszk. beszerzése ETO - 2. rész EKR000918682023
2023.09.27.
2023.10.10.
D.181/2023
Széchenyi István Egyetem
SZE épületeinek tervezése II. - 1. rész EKR000619262023
2023.05.10.
2023.05.30.
D.652/12/2012.
Széchenyi István Egyetem
Irodaszer, papír beszerzés
2012.11.30.
2013.01.14.
D.937/16/2005.
Széchenyi István Egyetem
Vállalkozási szerződés a Széchenyi István Egyetem épületeinek teljes körű takarítására
2005.11.17.
2005.12.27.
D.278/2020
Százhalombattai Egészségügyi Közalapítvány
Gőz és formalinos sterilizáló berendezés beszerzése
2020.07.22.
2020.10.05.
D.162/2019
Százhalombattai Egészségügyi Közalapítvány
Szakrendelés biztosítása Százhalombattán a Százhalom Egészségügyi Központban a járóbeteg-ellátásban és az egynapos sebészeten
2019.05.06.
2019.05.31.
D.47/2017.
Százhalombattai Egészségügyi Közalapítvány
Szakrendelés biztosítása Százhalombattán a Százhalom Egészségügyi Központban a járóbeteg-ellátásban és az egynapos sebészeten
2017.02.03.
2017.03.03.
D./635/16/2007.
Százhalombatta Város Önkormányzata képviseli: Darázs, Szabó és Társai Ügyvédi Iroda
2007.12.20.
3.Kf.27.381/2011/7.
Százhalombatta Város Önkormányzata (2440 Százhalombatta, Szent István tér 3.)
felnőtt és gyermek háziorvosi ügyelet teljeskörű ellátására 24 órás központi ügyelet keretében
2011.11.23.
D.284/9/2009
Százhalombatta Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Százhalombattán mentőállomás kivitelezésére
2009.06.10.
2009.07.13.
D.475/2025
Százhalombatta Város Önkormányzata
„Sportcsarnok tervezése és kivitelezése” EKR000654252025
2025.07.29.
2025.08.13.
D.187/2011.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Általános Iskolák részére különböző akadálymentes bútorok beszerzése
2011.03.29.
2011.05.06.
D.38/2015.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Út- és járdarekonstrukció Százhalombatta Város területén 2015.
2015.01.23.
2015.03.06.
D.18/2011.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Szolgáltatási szerződés Százhalombatta város közigazgatási területén a felnőtt és gyermek háziorvosi ügyelet teljes körű ellátására 24 órás központi ügyelet keretében
2011.01.11.
2011.02.11.
D.553/15/2007.
Százhalombatta Város Önkormányzata
2007.10.29.
D.822/12/2006.
Százhalombatta Város Önkormányzat
2007.01.26.
D.268/2023
Szárliget Község Önkormányzata
„Szárliget-Mini bölcsőde építése” EKR000841472021
2023.07.10.
2023.09.27.
D.159/2010.
Száraznád Nevelési-Oktatási Központ
Ajánlatkérő intézményeinek napi, heti, négyhavonta, évente elvégzendő takarítása az ajánlattevő saját eszközeivel, valamint különböző textilek vasalása, mosása
2010.03.08.
2010.06.04.
Kfv.VI.37.098/2009/7. szám
Száraznád Nevelési-Oktatási Központ
ajánlatkérő intézményeinek napi, heti, négyhavonta, évente elvégzendő takarítása, különböző textilek saját eszközökkel történő vasalása, mosása
2009.11.30.
D.691/2010.
Szár Község Önkormányzata
Napközi otthon, új óvodaépület létesítése Száron
2010.09.03.
2010.09.30.
D.89/2023
Szántó J. Endre Egyesített Szociális és Egészségügyi Intézet
„Orvostechnikai berendezések beszerzése 2” - 2. rész (CT) EKR001895342022
2023.03.09.
2023.04.21.
D.32/2023
Szántó J. Endre Egyesített Szociális és Egészségügyi Intézet
„Orvostechnikai berendezések beszerzése 2” - 2. rész (CT) EKR001895342022
2023.02.02.
2023.03.02.
D.230/2024
Számítástechnikai és Automatizálási Kutatóintézet
Portaszolgálati feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.25.
D.378/2023
Szálka Község Önkormányzata
Szálka község belterületi vízrendezés IV. ütem EKR000404392023
2023.09.13.
2023.09.19.
D.515/2009.
Szova Zrt. Szombathelyi VAgyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
Parkoló automaták és chip kártyaolvasók beszerzése
2009.10.02.
D.18/18-I/2008
Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt. képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.20.
D.318/2023
Szombathelyi Törvényszék
„Vagyonvédelmi feladatok ellátása” EKR000380502021
2023.08.11.
2023.10.27.
D.190/2020
Szombathelyi Tankerületi Központ
„IKT eszközök beszerzése EFOP 3 projektekhez” - 7. rész EKR000648572019
2020.05.25.
2020.07.01.
D.491/2023
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft.
„Tornacsarnok, kiszolgáló helyiségek felújítása - III” EKR000220552022
2023.11.09.
2024.01.25.
D.383/2023
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft.
a „Tornacsarnok, kiszolgáló helyiségek felújítása - III” EKR000220552022
2023.09.14.
2023.11.22.
D.698/2016.
Szombathelyi Köznevelési GAMESZ
Informatikai eszközök beszerzése
2016.07.20.
2016.08.10.
D.620/2012.
Szombathelyi Egyházmegye
Szombathely, Táncsics M. u. 48. sz. alatti telken meglévő volt kollégiumépület átalakításával és bővítésével megtervezett 24 tantermes általános iskola, többfunkciós sportcsarnok és 4 fős foglalkoztatós óvoda engedélyezési tervének módosítása
2012.11.09.
2012.12.10.
D.9/18/2008.
Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
2008.02.18.
10.K.27.118/2014/14.
Szombathely Megyei jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II. KÉ-4116/2014.
2014.11.05.
D.180/14/2006
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: dr. Pusztai Attila ügyvéd
Szombathely Megyei Jogú Város szennyvíz-elvezetési és tisztítási rendszerének fejlesztése, nyugati városrész csatornahálózatának bővítése, 1. részfeladat (szennyvíztisztító telep átalakítási és korszerűsítési munkái)
2006.03.14.
2006.04.20.
25.K.34187/2004/10.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: dr. Deák Krisztina ügyvéd
2006.11.09.
D.165/2017.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, Elamen Kereskedelmi és Vendéglátó Zrt.
Közoktatási intézmények étkeztetési feladatainak ellátása
2017.04.18.
2017.06.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el