Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.1057/18/2005.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata (megbízásából eljár: Győr-Moson-Sopron Megyei Beruházási Kft.)
Szombathelyi Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium átalakítása és bővítési munkái I. ütem generál kivitelezése
2005.12.19.
2006.01.27.
D.124/11/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város szennyvízelvezetési és –tisztítási rendszerének fejlesztése projekt pénzmaradványának felhasználását célzó építési munkák tervezésére és kivitelezésére
2009.04.01.
2009.04.27.
D.373/2020
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
„SUMP (fenntartható mobilitási terv) elkészítése” EKR000669142020
2020.08.28.
2020.09.23.
D.384/2018
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Százszorszép Bölcsőde és Mocorgó Óvoda fejlesztésének építési munkái vállalkozási szerződés keretében II
2018.11.15.
2019.01.23.
D.253/2017.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely, Móricz Zsigmond utca felújítása kivitelezési szerződés keretében
2017.05.22.
2017.06.07.
D.228/2017.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzat étkeztetési kötelezettségébe tartozó óvodák, általános és középiskolák, kollégiumok étkeztetési feladatainak ellátása
2017.05.18.
2017.06.06.
D.989/2016.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzat étkeztetési kötelezettségébe tartozó óvodák, általános és középiskolák, kollégiumok étkeztetési feladatainak ellátása
2016.11.29.
2017.01.17.
D.370/2016.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata közoktatási intézmények étkeztetési feladatainak ellátása
2016.05.25.
2016.06.27.
D.374/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
TIOP-1.2.1/A-12-2013-0005 azonosító számú, „A szombathelyi AGORA - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása" című projekt lebonyolításához kapcsolódó I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése KÉ-22462/2013.
2015.06.11.
2015.06.25.
D.347/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A szombathelyi Agora - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása” című projekt megvalósításához a II. ütemű eszközbeszerzés
2015.05.28.
2015.06.30.
D.222/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
TIOP-1.2.1/A-12-2013-0005 azonosító számú, „A szombathelyi AGORA - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása" című projekt lebonyolításához kapcsolódó I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II.
2015.04.21.
2015.05.07.
D.120/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szent Gellért u. - Szőlős u. kiegészítő szakaszon burkolati jelfestés, Rumi út-Szent Gellért út csomópont jelzőlámpa rendszerének kerékpárút átvezetés miatti áthangulása, kerékpártámaszok telepítése
2015.03.06.
2015.04.20.
10.K.27.151/2013/10.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bankszámlaszerződés alapján a Szombathely M.J.V. Önkorm. és az irányítása alá tartozó önállóan működő és gazdálkodó és önállóan működő intézmények részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás nyújtása
2013.11.05.
D.126/2012.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathelyi Paragvári Utcai Általános Iskola felújítása és fejlesztése
2012.02.17.
2012.03.27.
Kfv.II.39.242/2010/10.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város szennyvízelvezetési- és tisztítási rendszerének fejlesztése projekt pénzmaradványának felhasználását célzó építési munkák tervezésére és kivitelezésére
2011.09.14.
D.245/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A szombathelyi történelmi-régészeti városrész kialakítása II. ütem - Az ISEUM rekonstrukciójához kapcsolódó útépítés kivitelezési munkái III.
2011.04.20.
2011.05.30.
D.145/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
a Kámoni Arborétum "Ökoturisztikai Látogató- és Oktató Központ építése" belsőépítészeti kialakítással, mozgássértült lift építésével, személygépkocsi- és autóbuszparkoló, illetve kerékpártároló létesítésével, valamint fakivágással és fapótlással
2011.03.08.
2011.04.18.
D.726/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely MJV Polgármesteri Hivatala és az irányítása alá tartozó önállóan és részben önállóan gazdálkodó intézmények részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás
2009.11.23.
2010.01.12.
D.625/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
MINERVA lakótelep - közterület helyreállítása
2009.10.15.
2009.10.20.
D.213/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás beszerzése II. KÉ-4116/2014
2014.04.25.
2014.05.28.
D.1069/9/2005.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város szennyvíz-elvezetési és tisztítási rendszerének fejlesztése, nyugati városrész csatorna hálózatának bővítése
2005.12.22.
2006.02.01.
D. 417/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely MJV PH és az irányítása alá tartozó gazdálkodó intézményeknek nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatási bankszámla szerződés, folyószámla hitelszerződés, hosszú lejáratú hitelkeretszerződés
2009.07.31.
2009.08.31.
D.560/2024
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Képtár eszközbeszerzés IV. EKR000994882021
2024.09.05.
2024.11.28.
D.12/2023
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Képtár turisztikai célú felújítása EKR000096452019
2023.01.16.
2023.04.03.
D.427/2023
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szombathely MJV kerékpárosbarát fejlesztése - 1. részajánlati kör” EKR000602482019
2023.10.06.
2023.12.11.
D.464/2026
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szombathelyen TOP Plusz tervezési feladatok II.” EKR002466112025
2026.08.24.
D.385/2018
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Weöres Sándor óvoda átalakítása, bővítése illetve, Pipitér óvoda felújítása vállalkozási szerződés keretében
2018.11.15.
2019.01.23.
D.256/2017.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely, Laky Demeter utca felújítása kivitelezési szerződés keretében
2017.05.24.
2017.06.09.
D.1002/2016.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szent Márton program keretében burkolatfelújítási és vízközmű rekonstrukciós munkák elvégzése I. ütem Berzsenyi tér- Szily J. u. és környéke, II. ütem Szent Márton templom felújítása
2016.12.05.
2017.01.23.
D.214/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II. KÉ-4116/2014.
2014.04.25.
2014.05.28.
D.29/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bankszámlaszerződés alapján a Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata és intézményei részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás nyújtása
2014.01.20.
2014.02.06.
D.124/15//2012.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A szombathelyi Paragvári Utcai Általános Iskola felújítása és fejlesztése
2012.02.17.
2012.03.27.
D.782/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város üzemelő és lezárt temetőinek fenntartása és üzemeltetése
2011.10.19.
2011.10.28.
D.617/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város Internet alapú városi hálózatának fejlesztése és üzemeltetése
2011.08.29.
2011.10.10.
4.K.26.573/2011/9.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A Kámoni Arborétum „Ökoturisztikai Látogató- és Oktató Központ építése” belsőépítészeti kialakítással, mozgássérült lift építésével, személygépkocsi- és autóbuszparkoló, illetve kerékpártároló létesítésével, valamint fakivágással és fapótlással
2011.06.22.
D. 446/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathelyi történelmi-régészeti városrész kialakítása II. ütem – az ISEUM rekonstrukciója: az ISEUM rekonstrukció építési kivitelezési munkái
2009.08.10.
2009.09.25.
D.242/2013.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bankszámlaszerződés alapján a Szombathely M.J.V. Önkorm. és az irányítása alá tartozó önállóan működő és gazdálkodó és önállóan működő intézmények részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás nyújtása
2013.06.07.
2013.07.15.
D.375/2026
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
TOP Plusz tervezési feladatok I. megismételt EKR001073652026
2026.07.13.
10.K.27.119/2014/16.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata (9700 Szombathely, Kossuth u. 1-3.)
TIOP-1.2.1/A- 12-2013-0005 azonosító számú, „A szombathelyi AGORA – Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása” című projekt lebonyolításához kapcsolódó I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése
2014.11.18.
4.Kf.20.001/2013/6.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A szombathelyi Paragvári Utcai Általános Iskola felújítása és fejlesztése
2013.03.05.
25.K.32.128/2008/6.
Szombathely MJVÖ
„Intézményi karbantartási munkák (építési beruházás)”
2008.11.25.
D. 157/ 8/2008
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.05.05.
D.406/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2021. évben - Kbt. mellőzése
2025.06.24.
2025.07.10.
D.635/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2023. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.03.
2026.02.05.
D.634/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2022. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.03.
2026.02.05.
D.636/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2024. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.03.
2026.02.05.
D.587/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2025. évben - Kbt. mellőzése
2025.09.12.
2025.12.10.
D.586/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2024. évben - Kbt. mellőzése
2025.09.12.
2025.12.10.
D.585/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2023. évben - Kbt. mellőzése
2025.09.12.
2025.12.10.
D.584/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2022. évben - Kbt. mellőzése
2025.09.12.
2025.12.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el